Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Selammmmmmmmm güpgüzel hatunlaaar... :KK24:

Ben geldim, ama güzel haberlerle gelmedim; sopa yemek için geldim; vurun bacılar.

Kahvaltımı geç uyandığım için öğle saati ettim hatta öğleni bile geçmişti; 2-2.30 arası KKK ettim tek yumurtalı. Amaaaa sonrasında iki ayrı "cısss" yedim. Ne yediğimi boşverelim, cısss cıısss'dır ne de olsa. :KK22: Yemekten 2 saat sonra şekersiz bir türk kahvesi içtim sadece soda eşliğinde. Sonrasında da 40 dakika Zumba yaptım. 40 sn kadar da Wall-Sit yaptım. 1 lt su içtim spor esnasında. Ardından güzel bir duş aldım, limonlu yeşil çayımı içtim. 19.30 olsun tavuk köfteli, fasulyeli sulu yemek yaptım bizim Valide Sultan, onu yiyerek bugünlük dükkanı kapatacağım.

Eeee, şimdi sopalarımı alayım??? :KK31:

Güle güle kullan şekerim. ^_^

Allah gönlüne göre hacca gitmeyi nasip etsin ^_^

Canoooooommmm zaten seninle buluştuğumuzda getireceğim yeşil çay ^_^ Ben tarçın ilave ediyorum bazen de karanfil ^_^ evet ilki dökülüyor canım.

Sen de güle güle kullan şekerim ^_^

Geçmiş olsun fıstığım. Allah şifalar versin. Allah'tan kız okulda da kendini nazlayabiliyorsun. ^_^

Güle güle kullan fıstık!

Helal ^_^

:)

Baskın basanındır dedik geldik.

Evet canım kişiye göre değişiyor ne yazıkki. Artık vücudumuzu tanımak da bize kalmış...

kendimi aradım göremedim. beni ne olarak gördün???

Börek için tebrikler. Ne...scafe için de beyninizi "izinli" diye koşullandırma derim. Aksine, zararlı bir alışkanlıktan kurtulacağım gözüyle bak bence. Serumla damara enjekte edecektim neredeyse, şimdi aklıma dahi gelmiyor.

İlla ki istiyorsan Sütlü tarçınlı Türk kahvesi yap. Hem selülitlere iyi, hem göbek yağı yakmaya. Onu içince canın başka şey de istemez. Garanti veriyorum. Beğenmezsen getir ben içerim kahveyi. :KK24:

senin çocuk sayını kestiremediğimden bişi yazmadım şekerim:KK68::KK68:

@BlueDaisy ben de kesin giderim diye aileler için dua ettim ettim, eksik dua etmemek lazım, şuanda kritik durumda. her an sen gitmiyorsun denebilir, hiç adapte olamadım o yüzden.. bu topraklarda yaşayıp da gitmemek bile olabilir, hac hakkaten tamamen kısmet bunu anladım..inşallah sana ve her isteyene hayırlısıyla hem umre hem hac nasip olur canım..
amin .kesinlikle kısmet işi yaşlanmadan gidebiliriz inşallah

Benimde torunlarım olur hahahahaha
erken evlen erkenden anne ol sen kesin torun sahibi olursun ozamana.birde erkek değilde kız çocuğu olsaydın kesin 40 yaşına geldiğinde torunun olurdu :KK15:
Bi de işe yararsa varyaaaa reklamını yapacam herkese:KK19::KK5:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Ben geldim, ama güzel haberlerle gelmedim; sopa yemek için geldim; vurun bacılar.

Kahvaltımı geç uyandığım için öğle saati ettim hatta öğleni bile geçmişti; 2-2.30 arası KKK ettim tek yumurtalı. Amaaaa sonrasında iki ayrı "cısss" yedim. Ne yediğimi boşverelim, cısss cıısss'dır ne de olsa. :KK22: Yemekten 2 saat sonra şekersiz bir türk kahvesi içtim sadece soda eşliğinde. Sonrasında da 40 dakika Zumba yaptım. 40 sn kadar da Wall-Sit yaptım. 1 lt su içtim spor esnasında. Ardından güzel bir duş aldım, limonlu yeşil çayımı içtim. 19.30 olsun tavuk köfteli, fasulyeli sulu yemek yaptım bizim Valide Sultan, onu yiyerek bugünlük dükkanı kapatacağım.

afferin sana yaptığın sporlar nekadar işe yaradı bakalım .kaşındın al bakalım:KK67::KK67::KK67::KK48::KK48::KK48:

En azından bir kısmını dengelemiştir, hıııı? dengelememiş midir yoksa? :KK22: kendim kaşındım, hakettim bunu ben hakettim. Ellerin dert görmesin ablacııımmm. :KK48:
naaaaazzeeeeee sendin demi yaaaa ben unuttum biliyonmu bende kimdi masmavi dedim ama döveyim dedim yinede bak şimdi bir tane daha hakettin sen:KK67:

Selam kızlar bende aranıza katılmak istiyorum. vermem gereken bi 5 kilo var
ama mesela sabah kahvaltısını ekmeksiz nasıl yapıyorsunuz ben çok çabuk acıkırım ekmeksiz kahvaltı yaparsam

ama mesela sabah kahvaltısını ekmeksiz nasıl yapıyorsunuz ben çok çabuk acıkırım ekmeksiz kahvaltı yaparsam
Kalvaltıyı Karatay'a uygun bir şekilde yaptığınızda öyle bir doyuyorsunuz ki 5-6 saat açlık falan hissetmiyorsunuz. Özellikle yumurta, zeytin, kavrulmamış kuruyemiş (fındık, ceviz, badem) yemek önemli.

Hoşgeldin. Zevkle, :KK11::KK67::KK67::KK67:

senin çocuk sayını kestiremediğimden bişi yazmadım şekerim:KK68::KK68:
Bir düzine onun çocuk sayısı. :KK48:
@mengmeng

Ekmeksiz, kuruyemiş ve yumurta eksik olmadan yaparsan, daha uzun süre tok kalırsın, ekmek yersen 2 saat sonra acıkırsın. Karatay kahvaltısında ki herşeyi tam yersen acıkmazsın. :KK66:

Eveeet, bugün sporumun bitmesine son 9 dk kala, zil çaldı. Hey Allahım ya, insan ararda gelir dimi. :mad::mad: Babamı çağırdım, ben dedim az birşey işim kaldı onu yapayım geliyorum. :KK48: Kilitledim kapıyı devam ettim. O sırada da kalktı gitti misafir.
Sporum
P90x3 / CVX - 4/90, kaldı geriye 86 gün. :confused::confused::confused:

Sağol canım... çok değil 11.5 kilo gitti...çok daha fazla giderdi elki ama bazen durdu vermelrim..bide bağırsak prob. çözemedim i türlü
Aslında senin daha fazla gitti, kasların güçlendi işte Jillianla, çok gitmedi diye düşünüyorsun. 11.5 kilo çok iyi. Teoson bir foto yollamıştı bana, kas ve yağ ile ilgili, senin de öyle oldu işte. Dur sana da atayım.

X