Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol canım... çok değil 11.5 kilo gitti...çok daha fazla giderdi elki ama bazen durdu vermelrim..bide bağırsak prob. çözemedim i türlü

canım tebrik ederim 11 kilo az mı..oluşan kaslar yağlardan ağır geldiği için çok daha fazlasını kaybetmiş olduğun açık zaten kedi83 ün dediği gibi..Bağırsak problemini hiç sorma bende de aynı dert maalesef

biz küçükken selamunhello diye bişey vardı. töbe töbe nerden geldi aklıma.
iyi geceler kızlar. bu akşam çok çalıştım.
mutfağın alt dolaplarını sildim, 2 saat sürdü. yarın gece de üstleri silerim
ama çam.suyu kokusu boğazımı iyice kötü yaptı.
benim kız erkenden bayılıp uyuyo artık. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

sabah
2 yumurta
peynir
10 + zeytin
koca bi kase salata
(marul, mor lahana, salatalık, domtis)
kaymak
1 koca demlik ıhlamur

akşam
zeytinyağlı taze fasulye
bulgur pilavı
semizli cacık

kahve içtim bi ara

komşum mercimek köftesi yapmış
şimdide onu yiyorum bu saatte

( geçen gelen börekleri yemedim ama )

senin çocuk sayını kestiremediğimden bişi yazmadım şekerim

o büyük ihtimal gelemez zaten, çocuklardan ötürü.

Selam kızlar bende aranıza katılmak istiyorum. vermem gereken bi 5 kilo var
ama mesela sabah kahvaltısını ekmeksiz nasıl yapıyorsunuz ben çok çabuk acıkırım ekmeksiz kahvaltı yaparsam

hoşgeldin

Cakma Karatayclarla maceralarimiz devam ediyor....1 saat once yemek yemistik simdi de cekirdek citliyorlar,,,,suremiz dolmadi daha diye:),,,,,ben size anlatmaktan biktim ben gdince nasil olsa bildiginizi okuyacaksiniz. Artik size bsey demeyecegim dedim,,,,,anlat anlat kafa birakmiyorlar....

afiyet olsun canım.selamün hello lafını bende hala kullanıyorum sanırım eskiden gelen bir alışkanlık
senin kızda özletecek kendini hee özgür takılıyor artık

bencede kendini yorma abla sen tatilinin tadını çıkar boşver onlar ne yaparsa yapsın strese girme

kesinlikle kısmet. 4 yıl evvel annem umreye yalnız gidecekti. her şey tamamlandı, o sıra bir rahatsızlığı çıktı yalnız gitmesin diye düşünürken kardeşler arasında benim hazır pasaportum var diye bir izin durumuna bakayım dedim. 2 gün sonra o mübarek topraklardaydım. umre niyetim vardı, fakat 35'imden sonra giderim diye planlıyordum ne yalan söyleyim. Rabbim "gel" deyince nasip oluyor. bak en güzel örneklerden biri de sensin. o kadar yakınken, hacca gidememek zor olur. dilerim Allah nasip eder... bizim için de dua et. :)

lisaniezhar yeşil çayı nasıl demliyorsun ben de tarif alabilir miyim

canım, yeşil çayı su kaynak olmadan demlemek gerekiyor. ilkin 1-2 dk bekletip süzüyorsun o suyu içmiyorsun, sonra yine sıcak su ilave edip 5 dk civarı bekliyorsun ve içiyorsun.

yeşil çay 7 sefere kadar aynı demlik içine sıcak su ilave edilerek demlenebilir.
benim minicik bi cam süzgeçli demliğim var 2 kupa alıyor. onunla demliyorum. gün boyu da belki 5 kupa filan içiyorumdur. çin'de su yerine bile yeşil çay içiliyor. :)

kesinlikle uygula canım pişman olmazsın, faydasını görürsün. kilo vermene de engel olmaz.

afiyet olsun kedican.

hoşgeldin. ben dövmeyeceğim. yediklerin benden olsun ^_^

senin çocuk sayını kestiremediğimden bişi yazmadım şekerim

rakamla 12, yazıyla oniki şekerim. aşkolsun ^-^

Selam kızlar bende aranıza katılmak istiyorum. vermem gereken bi 5 kilo var
ama mesela sabah kahvaltısını ekmeksiz nasıl yapıyorsunuz ben çok çabuk acıkırım ekmeksiz kahvaltı yaparsam

hoşgeldiniz. ben karatay'a başlamadan önce de ekmek yemezdim. sanırım bu "doymam" konusu tamamen psikolojik. ^_^

bak, bilen nasıl biliyor teoson

Ben geldim... kimseler yok...

sen geldiğinde ben uyuyordum ^_^

geçmiş olsun canım. oooh mis gibi oluyor ev... bence sevin canım kendine ayıracağın vakit artıyor. tabi bu kız okulda çok yoruluyor demek orası da ayrı. ^_^

afiyet olsun canooom ^_^

o büyük ihtimal gelemez zaten, çocuklardan ötürü.

hoşgeldin

hahahaha inşallah çocuklarımda aynı sıkıntı olmaz ben de fit olurum da gelmem anca ziyarete gelirim. düşündüm de işiniz zor, bayramda el öpmeye gelseler, 10 liradan 120 liranız bize geçer. hahahaha iyi fikir. hemen doğurmalıyım.

lisaniezhar de gelmiş beğenmeler başlamış
günaydın canım

bennn gelldiiiimmm ^_^ mucckkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…