Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Oyyy canımmm benim inşallah gelirim, gelinceda görüşürüz:KK19:
Senin şu masajı deniyim bende :KK66:

eneee masajın adı teoson masajı kalacak :KK48:
kabızlığa sancıya bilimum hertürlü bağırsak hareketleri için başvurunuz .TEOSON bağırsak masaj uzmanı:KK70::KK70::KK70:
Canlarım size bir şey diyeceğim hep vakitsizlikten yazamıyorum.
Aklımdayken yazayım.

Ben de 1 hafta kadar tuvalete çıkamadım. seraym seraym 'ın dediği gibi midem dolmadığı için diye düşündüm, etkisi var çünkü.

Her sabah 1 adet limonu hemen sıkıp, buz gibi su ekleyip onu içiyorum. Yarım saat sonra da kahvaltımı yapıyorum. Allah'a şükür sıkıntım geçti. Alternatif olarak bu yolu buldum. gul_0663 gul_0663 ablaya da derdim bende süt, fıstık, ceviz vs ishal yapar diye. Süt içmeyi bıraktıktan sonra problem yaşamıştım.

Şaka maka 1 aydır süt içmiyorum. Sütlü kahvemi özledim. :)
işte bak herkesteki etkisi farklı benide fazla süt kabız eder .limon fikri güzel ama benim mide probleminden dolayı yapamam ölürüm ondan sonra valla asitten

gül abla bizi zayıflattıklarım diye gösteririr. yeni başlayanlara örnek oluruz. çitir çitir salınırız orda.

ben gördüm ama dans videosu yapıyodu :KK48:
çok şeker oluyo.

bende istiyoring, yeşil çayı demlerken, çubuk tarçın kırıyorum az bişey
birde 4-5 tane karanfil atıyorum. sen başka bişey ekliyor musun, sen bi ara çinde ilk suyu döküyolar yazmıştın.
çay uzmanı canomdan püf noktaları kapalım :KK48:

inşallah gidersin canım, çok öznedim sana şimdi.
benimde kız 3,5 yaşında bende ikinciyi düşünüyorum kısmet olursa.
benim şeker problemim var. inşallah karatayla düzelecek.
şuan hedef kilomdayım, doktor islerini de halledersem içim rahat olacak.

BlueDaisy BlueDaisy ozamana 2 çoculu çıtır anne
gul_0663 gul_0663 abla torun sahibi
kedi 2 çocuk sahibi olmuş ama ne hikmetse göbek möbek kalmamış

4.günümde diyetimi bozduracaktı arkadaşlar iş yerinde, börek getirmişler birlikte kahvaltı yapıyoruz bana da verdiler tabi açım nasıl güzel duruyor anlatamam... Ben ne yaptım derseniz 'teşekkür ederim ben almak istemiyorum dikkat etmeye çalışıyorum lütfen ısrar etmeyin' Zafer benimdir kızlar :KK71::KK71::KK71: ben bu diyet boyunca sadece arada sütlü nescafe kaçamağı yapmayı düşünüyorum beni en mutlu eden aktivite sadece o en büyük keyfim

:KK9::KK9:
4.günümde diyetimi bozduracaktı arkadaşlar iş yerinde, börek getirmişler birlikte kahvaltı yapıyoruz bana da verdiler tabi açım nasıl güzel duruyor anlatamam... Ben ne yaptım derseniz 'teşekkür ederim ben almak istemiyorum dikkat etmeye çalışıyorum lütfen ısrar etmeyin' Zafer benimdir kızlar :KK71::KK71::KK71: ben bu diyet boyunca sadece arada sütlü nescafe kaçamağı yapmayı düşünüyorum beni en mutlu eden aktivite sadece o en büyük keyfim

Konunun hemen altında, eskisi gibi.

Aaaa bu @ neymiş bende deneyeyim, bildirim gelmiyor ama. lisaniezhar lisaniezhar vayyy oldu. :)

Güle güle kullan şekerim. ^_^

maşallah ya 4 aylık olmuş bile kuzucuk : ) nasıl tatlıdır şimdi Allahım nazardan saklasın..
hakkaten ben de 3 çocuk çok isteyenlerdenim ama 1 taneyi 3 yaşına zar zor getirdim şimdi bi deli cesareti ikinciyi istiyorum hayırlısı bakalım : ) yoğunsundur mutlaka çocukla kolay mı.. hepimiz yaşadık Allah yardım etsin..kıvanç bey akıllı uslu bir bebiş olsun : )

yarım gün çalışman çok güzel, süt iznin var değil mi? süt izni çok güzel bişey gerçekten, sonra da 6 ay kadar 1,5 saat iznin olacak, inşallah rahat rahat kullanırsın..
ben aynıyım karatayı bi bozunca 3 kilo aldım malesef, şimdi onları vermeye çalışıyorum. versek de vermesek de karataya devam gerçi : ) ama fazla kiloyla hamile kalırsam sonrası zor olur diye baştan versem çok iyi olacak. onun için de haccı bekliyorum. aileler gelecek inşallah, benim hac durumum kritik, nöbetçi kalmam istenebilir bayram için, söyledim bunun son şansım olduğunu, bakalım dedi sefir, inşallah tamam der de gider gelirim ben de.. o olmadan da bebek planı yapamıyorum hamilelikte riskli oluyor diyorlar.. işte böyle : )

Allah gönlüne göre hacca gitmeyi nasip etsin ^_^

gül abla bizi zayıflattıklarım diye gösteririr. yeni başlayanlara örnek oluruz. çitir çitir salınırız orda.

ben gördüm ama dans videosu yapıyodu :KK48:
çok şeker oluyo.
bende istiyoring, yeşil çayı demlerken, çubuk tarçın kırıyorum az bişey
birde 4-5 tane karanfil atıyorum. sen başka bişey ekliyor musun, sen bi ara çinde ilk suyu döküyolar yazmıştın.
çay uzmanı canomdan püf noktaları kapalım :KK48:
inşallah gidersin canım, çok öznedim sana şimdi.
benimde kız 3,5 yaşında bende ikinciyi düşünüyorum kısmet olursa.
benim şeker problemim var. inşallah karatayla düzelecek.
şuan hedef kilomdayım, doktor islerini de halledersem içim rahat olacak.

Canoooooommmm zaten seninle buluştuğumuzda getireceğim yeşil çay ^_^ Ben tarçın ilave ediyorum bazen de karanfil ^_^ evet ilki dökülüyor canım.

kedi83 kedi83 enee deneme yapayım dedim oldu :KK48:

Sen de güle güle kullan şekerim ^_^

bugün hala boğazım geçmedi. dün gece çok rahatsız etti, güzel uyuyamadım.
şimdi kendime koca bi demlik ıhlamur yaptım.
içinde karanfil, çubuk tarçın, elma kabuğu, yarım limon ve 2 dilim de elma var.
ben kaç gündür marketlerde taze zencefil bakıyorum yok :mad:
bugün tembelleniyorum.

Geçmiş olsun fıstığım. Allah şifalar versin. Allah'tan kız okulda da kendini nazlayabiliyorsun. ^_^

lisaniezhar lisaniezhar
@canommmmmmmmmmmmmmmm

ay bi cano yazacaktım, o kadar çok kişi çıktı ki. mecbur uzattım mmmmm diye ^_^

fmgenc fmgenc

deneme bir ki, si sii,
:KK48: ne güzelmiş bu çok sevdim. canoomm sagol gıı

Güle güle kullan fıstık!

Bende yaptımmmm

Helal ^_^

:)

KAÇ GÜNDÜR KİMSE YOK DİYE ÜZÜLÜYOZ ŞİMDİDE HERKESLER GELMİŞ BEN YOKMUŞUM ÜHÜ ÜHÜHHÜÜ

Baskın basanındır dedik geldik.

kabızlığa sancıya bilimum hertürlü bağırsak hareketleri için başvurunuz .TEOSON bağırsak masaj uzmanı:KK70::KK70::KK70:

işte bak herkesteki etkisi farklı benide fazla süt kabız eder .limon fikri güzel ama benim mide probleminden dolayı yapamam ölürüm ondan sonra valla asitten

Evet canım kişiye göre değişiyor ne yazıkki. Artık vücudumuzu tanımak da bize kalmış...

BlueDaisy BlueDaisy ozamana 2 çoculu çıtır anne
gul_0663 gul_0663 abla torun sahibi
kedi 2 çocuk sahibi olmuş ama ne hikmetse göbek möbek kalmamış

kendimi aradım göremedim. beni ne olarak gördün???

Börek için tebrikler. Ne...scafe için de beyninizi "izinli" diye koşullandırma derim. Aksine, zararlı bir alışkanlıktan kurtulacağım gözüyle bak bence. Serumla damara enjekte edecektim neredeyse, şimdi aklıma dahi gelmiyor.

İlla ki istiyorsan Sütlü tarçınlı Türk kahvesi yap. Hem selülitlere iyi, hem göbek yağı yakmaya. Onu içince canın başka şey de istemez. Garanti veriyorum. Beğenmezsen getir ben içerim kahveyi. :KK24:

BlueDaisy BlueDaisy ben de kesin giderim diye aileler için dua ettim ettim, eksik dua etmemek lazım, şuanda kritik durumda. her an sen gitmiyorsun denebilir, hiç adapte olamadım o yüzden.. bu topraklarda yaşayıp da gitmemek bile olabilir, hac hakkaten tamamen kısmet bunu anladım..inşallah sana ve her isteyene hayırlısıyla hem umre hem hac nasip olur canım..

maşallah ya 4 aylık olmuş bile kuzucuk : ) nasıl tatlıdır şimdi Allahım nazardan saklasın..
hakkaten ben de 3 çocuk çok isteyenlerdenim ama 1 taneyi 3 yaşına zar zor getirdim şimdi bi deli cesareti ikinciyi istiyorum hayırlısı bakalım : ) yoğunsundur mutlaka çocukla kolay mı.. hepimiz yaşadık Allah yardım etsin..kıvanç bey akıllı uslu bir bebiş olsun : )

yarım gün çalışman çok güzel, süt iznin var değil mi? süt izni çok güzel bişey gerçekten, sonra da 6 ay kadar 1,5 saat iznin olacak, inşallah rahat rahat kullanırsın..
ben aynıyım karatayı bi bozunca 3 kilo aldım malesef, şimdi onları vermeye çalışıyorum. versek de vermesek de karataya devam gerçi : ) ama fazla kiloyla hamile kalırsam sonrası zor olur diye baştan versem çok iyi olacak. onun için de haccı bekliyorum. aileler gelecek inşallah, benim hac durumum kritik, nöbetçi kalmam istenebilir bayram için, söyledim bunun son şansım olduğunu, bakalım dedi sefir, inşallah tamam der de gider gelirim ben de.. o olmadan da bebek planı yapamıyorum hamilelikte riskli oluyor diyorlar.. işte böyle : )

Amin canım sağol..Ben 10 yaş ara verdim..hiç zor olmadı..abisi bana destek..yaş müsaitse ilk çocuğunun tadını çıkar..ben 31 yaşındayım şuan sıkıntı olmuyor...

hayırlı zamanda gelsin inşallah

sut iznim günlük 1.5 saat var evet..yaşına kadar surucek..ben yarım gün çalışmayı düşünüyorum..sonrasını Allah bilir...

Öğlen paşa kalktı,yürüyüşe gittik..alışveriş de yaptık..bezi bitmiş ahahaha yetişemiyorum valla..

Geldik oynaştık ..uyudu bir saat daha..yemek yaptım..kahvemi aldım..kıvançda arkamda yerde oturuyorum ben..arkam donuk ya paşa saçımı çekiyor :) ilgileneyim şununla..:)
Çok kıskançmış, benimle ilgilen diyor. :KK48::KK48:

Bi de işe yararsa varyaaaa reklamını yapacam herkese:KK19::KK5:

:KK19::KK19::KK19:Tebrikler... inan vazgeçmicekler ye demekten... daha bgün gelmiş çiko yer.misin diye ikram ediyolar... 9 ay olmuş koyar mıyım ağzıma:KK71:

X