Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ablacım kolay gelsin..sana izinde bile rahatlık yok yaww

Seraym çok geçmiş olsun..

Fmegc kaç kiloya düştün yahu
bende azimle kilo vermeye başlamış bulunmaktayım..artık akşamları 7 den sonra bişey yemiyorum..süt için yiyordum ama artık yok..

bunları nereden görüyorsunuz canım
sağol canım,,,daha alamadım izmir den alayım diye bıraktım buradan bakacağım
ne düşünceli çocuk annesine de telefon parası biriktirirmiş,,,,okuluda hayırlı olsun bekir ciğin
karataycı hanımlar nasılsınız:) uzun zaman sonra tekrar merhaba,
gül ablacım kedicim nasılsınız:)
merhaba canım,
nasılsın epeydir görüşümedik,,,daha önce uğradığında cevaplar yazdık sanırım görmedin sesin çıkmadı
ben tatildeyim,,,sen neler yaptın TR ye geldin mi
geçmiş olsun canım,,,diş işi çok zor ben 2 senedir hala gidemedim diş çektiriyorum yeri boş duruyor

Günaydın, kimsecikler uğramamış. Bu sabah tartıldım meraktan. 42.6-7 çıktım.
iyice küçüldün bu ne yaaaaa
sağol canım,,inşallah iyi geçer

Zaten pek geçmiş ilerlemiyor ablacım.. yenilenme dolayısıyla kimse gelmiyo pek... Allah kabul.etsin dualarını ablacım...
sağol canım
bende dün gece geldim izmir e,,,,mydenizz de glecek bir iki güne kadar,,izmir e çıkartma yaptık geçen haftada teoson gelmişti
3 kg fazla olmuş

inşallah olur canım,,,,benim kız için olan formülümü uygula :)
geçmiş olsun canım
Kızlar ben geldiiim duşumu alayım çocukları yıkayayım geliyorum.Gerçi şarzımda az ama şuan wc den yaziyorum zaten görüşürük
hoş geldin canım

O zaman sık sık uğra.
düğün evi çok kalabalıktı bırak laptopu cepten girmeye fırsat yoktu hep yanımda insanlar vardı,,,,,açıp okumaya fırsat yoktu bi fırsat bulunca yazıp kapatıyordum,,,internete giirnce sarj hemen bitiyor, gelinin anneannesinin evinde kaldık,,eski evlerden evin prizleri sarj aletini tam tutmuyor düşüyor sarj da problemdi bitmesin diye giremedim

İşlerim vardı canlarım..diplomamı aldım geldim...kıvanç beyi yıkadım uyutuyorum..yemek yedim ..akşama da yemek yok ...
hayırlı olsun canım,,,,,,

onu yıkamak ne tatlı olur yıkadıktan sonra mis gibi öpüp koklayacaksın,,,bide sıkışıracaksın tam sıkıştırmalık olmuş,,,

Gece yoğurt yiyorum, 2 gündür aşırı acıkıyorum ama tabii ki yemiyorum, yoğurt yiyorum arada yediğim gibi. Zaten spor yapmayacağım ya 5ten sonra yememeliyim.
ben yokken tattik değişmiş

spor yapmayıp erken yiyerek göbek mi eriteceksin geçmişe bakarken bi yerde okumuştum biirine cevap yazmıştın

ben yokken tattik değişmiş

spor yapmayıp erken yiyerek göbek mi eriteceksin geçmişe bakarken bi yerde okumuştum biirine cevap yazmıştın
Ramazandan öncede erken yiyordum, arada geç yediğim oluyordu. Sporu bırakırmıyım hiç. Ama belli olmaz tabi. Dün yapmadım, kaslarım ağrıyordu artık. Bugün de regl oldum, yapmayacağım.

Ramazandan öncede erken yiyordum, arada geç yediğim oluyordu. Sporu bırakırmıyım hiç. Ama belli olmaz tabi. Dün yapmadım, kaslarım ağrıyordu artık. Bugün de regl oldum, yapmayacağım.
bende tamamen bıraktın sporu sandım şoka girdim.....sen ve spor bütünleşmişken nasıl ayrılabilirsiniz

Kızlar iki dk gireyim dedim bugün çok işim vardı cocuğu dr götürdüm gorümcemin kızının tırneğını çektirdik.Olaylar olaylar.Kedicim neden spordan vazgeçtin . Anca yazdiğim sayfadakileri okudum ama isim bitince uzuuun bir alıntıyla karşınızdayım kız smilelarimızı koymuşlar ya. Bu arada diyete pek sadık değildim itiraf ediyorum ne bulduysak onu yedik mahrmiyet bölgesiydi sanki telin interneti bile çekmedi.Ama teknoloji olmayınca gün çok uzun geliyor inu farkettim. Neyse öptüm hepinizi görüşürüz.

ben geçmişe yine bakamıyorum
bugün işten 1,5 saat fazla mesaiyle çıktım.
sevdicek ankara'ya gitti yine toplantıya. bu haftaki görüşmeyi haftaya erteledik, şimdi eve geldim bu hafta buradayım diye bir şeye dokunmamıştım, hemen bulaşıkları yıkayıp 9 buçuk otobüsüyle yola çıkmam gerek. bir de haftaya çin'den misafirler gelecek ne kadar kalacakları belli değil. 3-4 gündür aldığım nefesi kar sayıyorum. sınav üzeri çok yoğunlaştım oysa planım adam gibi oturup çalışmaktı (((

gül abla, bluedaisy, teoson, inşallah tatiliniz iyi geçiyordur.

kedi, sporu mu bıraktın? ay ben gülerim ^_^ sana 1 hafta izin.

seraym, bebişe geçmişler olsun.

prenscim, öp kıvancı ve büyük paşayı benim için ^_^

diğer arkadaşlar, herkes diyete sadık kalsın. hemen menümü de yazıp kaçayım, ismini atladıklarım beni affetsinler şu anki halimi görseniz acırdınız

sabah:
10:00
2 haşlanmış yumurta ile KKK

17:00
mercimek salatası
semizli cacık

gün boyu
su
limonlu su
yeşil çay
soda

hepinizi öpüyorum iyi haftasonları.

geçmiş olsun canım,,,,bu seferkini mahrumiyete bağladık haftaya bakalım ne yapacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…