Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

O bölgeyi geliştirecek egzersizler yap, göğüs için. Youtubeda var göğüs büyüten egzersizler. Yarım şınav varya onu da yapabilirsin.

Kahvaltı 08:00
Zeytin
Peynir
2 yumurta
Domates
Karpuz
1 fıstık ezmeli kayısı
Canım mercimek yemeğinden çekti, birazda ondan yedim

Öğlen
Çiğ fındık, kurutulmamış

Akşam
Mercimek yemeği var sadece

Şu sıralar evde yemek olarak, karpuz peynir yiyorlarmış, onun için kendilerine yemek yapmıyorlar, annemde benim için birşey yapmak zorunda kalıyor. Dün semizotu yapmış, bugünde mercimek.

mrb kızlar ben geldim
sabah 09.00
2 yumurta
peynir
zeytin
ceviz badem fıstık (toplam 1 çay bardağı)
marul
domates salatalık

öğlen yemeğini birazdan yiyecem mercimek çorba ve etli fasülye ve de yeşillk yiyecem
saat 11 de 30 dk eliptik bisiklet ve 10 dk yer hareketleri mekik falan vs. yaptım şu an kuş gibi hafifim banyomu da yaptım ama inanırmısınız daha acıkmadım sadece geç saate kalmamak için yiyeceğim.bnm eliptikten acayip sesler geliyor eşim kaç kere tamir ett. yenisini alacam fiaat araştırıyorum. gerçekten eliptik güzel kilo veerdieriyor.sıkılaştıtılıyor millet bana 80 -85 gösteriyorsun diyorlar .bu arada eşimden şişmanım o 88 kilo ben 91 .ama kafaya koydum 2015 e yeni bir ben olarak gircem

Hoşgeldin. Şükür birisi geldi. Nerelerdesiniz, hiç kimse uğramıyor.

Selam canlar..
Dün sabah ;
Sucuklu yumurta ile kkk

Arada üzüm,maden suyu.

Öğlen; etli nohut,ayran

Akşam; etli nohut,köz biber-patlıcan salatası ve semizotlu yoğurt

yatarken maden suyu..

ÇITIRLARIM MERHABA

gece 9 dan sonra izmir e geldik yorgunluktan namazalrı zor kıldım dizlerim mahvolmuştu hem oynamaktan hem otobüste bükülü oturmaktan,,,12 de yattım pc yı açacak halim yoktu ancak telle görüşmeleri yapabildim,,,,KKK yı nihayet tam yapabildim, 3 tanede kayısı yedim akşamdan ıslanmış bağırsaklar rahatladı dünya varmış dedim karnım davul gibiydi....

laptopu da getirmiştim 11 de iş yerinden aramaya başladılar açtım maillere baktım yapmam gerekenleri yaptım,,
düğün evi çok kalabalık onlar başka yemekler yapıyorlar sarma da yapmışlar bizden de dolma biberi istediler, içi hazırladık birazdan doldurmaya başlayacağız,,,,ararar geçmişe bakarım,,,,kızım da sabah 9 da İstanbul dan çıktı akşam 7 ye doğru gelir onu almaya gideceğim burada terminal çok uzak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…