Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Onu sabah yedim, yani 1 günde 2 muz yedim. Bugün tam enerji deposu yedim ama hiç enerjimde yok.
Bendee bugün 5.30 da kalktım gece 12 de yatmıştım..bi enerjiğim ki anlatamam.. orucum da halbuki..sabah eşimle çıktık arabayı bahçeliye bıraktık kızılaya kadar yürüdük yarım saat.. sonra ben otobüse atlayıp geldim şubeye.. deli gibi dolaşasım hareket edesim var..

Ben gece düzgün uyuyamadım.

Maşallah canım ben zaten az uyumanin verdiği dinçlige hep inanirim.uyudukca insan miskinlesiyor

Canım az önce kediyle de konuştuk hedef altı olunca daha da zayıflamamak için öğün sayısı arttirilabilir belki..sonu yok çünkü karatay yaptıkça leptiń sizde yağ falan birakmayacak

bende mide bulantısı yapıyo ama dediğim gibi iştahta açılma yok bakalım hap bitene kadarki günlere neler olucak

slm kızlar
geçen hafta hava şartlarından dolayı bizim modem bazulmuş
bu yüzden internete giremedim
bugün izmire geldik çok şükür
sizler de iyisinizdir inşallah
öptüm hepinizi
ara ara girer bakarım inşalllah
bu arada forum değişmiş bir garip geldi alışamadım ama daha güzel olmuş

canım ben hedefe 1 kilo kala türkiyeye gittim orada hiç uyamadım, memleketlerde olmuyor malesef.. yanımda kuruyemişimi bile götürdüm ama uygulayamadım.. sonrasında da malesef ramazan vs çok kötü bozdum karataydan uzaklaştım.. şimdi 3 kilo artı ile tekrar başladım malesef.. neyse ki 1 sene iznim yok artık dermişim. : )) ve tabi kilo versek de vermesek de nasılsa hep karataya devam: ) ben de ekim-kasım sonrası hamilelik istiyorum nasipse, hayırlısı bakalım.. o zaman oğlumla 4 yaş fark olacak, fena bir fark değil gibi : )ne çok ne az.. 2,5 yaş çok güzel, sana önce zor gelebilir ama sonrasında çok güzel olur..

Merhaba yogunluktan bir turlu vakit bulup yazamadim.

Sabah 10:00
2 kayisi kivami yumurtali KKK

16:15
Mercimek salatasi

Kurstan geldim simdi.

Ya canim epey sikildi, goguslerim kucuk kesinlikle onunla alakasi yok fakat dun farkettim ki gogus aramda isilik gibi bir aeh olmus. Ayni sekilde sutyen hisasinda sirtim da full sivilce mi isilik mi belli degil. Tenim hassas. Buna tahmen sivilce ergenligimde bile cikmadi diyebilirim. Zaten bu hassaslikla ciksa delik desik olurdu herhalde yuzum.

Altin harici tum metallere alerjim var. Sanirim sutyenin balenlerinin demiri bu hale getirdi deyip bugun farkli sutyen taktim. Bugunku sutyene uygun cikmis simdi de cogalmislar ama olay ondan da kaynaklanmiyor cunku kalcalarim da dolmus. Hic metali yoktu kiyafetimin Fena canim yaniyor sizliyor her yerim. Simdi kudret nari surduk. İnsallah fayda eder. Ablam yediklerin yapiyordur diyor. Hep ayni seyleri yiyorsunuz buyuk hata diyor insallah beslenme kaynakli degildir.

Dun yediklerimin aynisini yedim bugun yine. Cumartesi gunu burda pazar oluyo insallah pazardan koy yumurtasi bulursam onu alicam tam organik olayim artik :)

Size benim oğlanın son halini atayım ve yatayım çok yorgunum tükkanıda kaoamış olurum.Herjese iyi geceler. Mengmeng geçmiş olsum canım.Benimoğlan çinli oldu.

Telddn alintilama cok zor oluyor umarim görürsünüz:)
Mydenizim cok sagol canim bende takip ediyorum kaan hocanin sitesini videolarini çok faydali . 6 kg super valla:) bende dikkat ediyorum ekmek yemiyorum buraya geldim heleli bi ara deli gibi yiyordum. Ama sut misirdan kendimi alamıyorum karatay disina bi bu sut Mısırla çıkıyorum birde meyve:)

Kita canim malesef simfiye kadar hareket yasakti dusuk riskim vardi inşallah bitunce yavaştan yuruyuslere baslayacagim

Kedicigim pisicigim cok sagol gormem diye alintilama yapmış canim benim

Kita canim malesef simfiye kadar hareket yasakti dusuk riskim vardi inşallah bitunce yavaştan yuruyuslere baslayacagim

Anladım canım önemli olan senin ve bebişin sağlığı. kendini yormaman en önemlisi. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Size benim oğlanın son halini atayım ve yatayım çok yorgunum tükkanıda kaoamış olurum.Herjese iyi geceler. Mengmeng geçmiş olsum canım.Benimoğlan çinli oldu.Eki Görüntüle 1218280

nolmuş benim yavrukuşuma? denizde yandı mı, enfeksiyon mu kaptı???

sağol canım, bugün bi atlet giydim bakalım ne olacak durum.

Minnoş doğuncada bi boşluğa düşersin... bi müddet devam eder mi ki bu alışkanlıkların

Aynen öyle,kalmayacak bişi leptin yüzünden. gitmesi gereken yerden zor gidiyor.. gitmeyecek yerden bolca.. gögüslerim bi küçüldü ki anlatamam.. kilo verdikçe de devam ediyor küçülme.. sırf onlar yüzünden 53 - 52 olayım daha fazla gitmesin istiyorum.. kız kardeşim bendeydi ya, abla yeni yetişkin kızlar gibi olmuş nasıl gitmiş bu kadar anlemadım diyor ki kendininkiler daha ufaktı çocuk yokken

Hoşgeldin canımm...

Canım geçmiş olsun... scaklardan da olabilir mi acaba.. ama ihmal etme dr a git ilaçla filan daha çabuk geçer.. beslenme kaynaklıysa yumurtadan olabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…