Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ben de iyiyim, türkiyeye gittim geldim 2 hafta, sonra da ramazan başladı tüm düzenim gitti tabi, bir süre karataya dönüş yapamadım, bir de sıcaklardan yürüyüş yapamayınca kötü oldu.. ama çokşükür döndüm inşallah bu sefer : )

oo çok iyi gitmiş tebrikler.. karataya uygun kahvaltı yapınca insan öğlen acıkmıyor ki : ) kedinin dediği saatlerde müsait oluyorsan en iyisi öyle canım..

çok güzel tarif, ben de yapayım ama önce fıstık bulmam lazım:KK66: kabuklu bir fıstık buldum ama nasıl yapmışlarsa o halde kavurmuşlar, içleri hep kavrulmuş çıktı yemedim ben de evde duruyor..

selamlar mydeniz, bebişin nasıl : ) sen nasılsın?
senin üçüncü bebiş mi bu? ay ne güzel.. çok zor oluyor mu ben de ikinciyi istiyorum kısmetse ama korkuyorum da..

Canim Merhaba hoşgeldin ozlettin kendini uzun zaman oldu hedefine indiğini yazmistin ne güzel tebrik ederim..

Benim evet üçüncü gebeligim.surpriz oldu.ikinci de kucuktu benim hatirlarsin belki...7. aya girdik bile..guzelligini yeni yeni tadabiliyorum.zor bi dönem geçirdim. .şükür ki kabullenebildim artik..

Ikinciyi düşün tabii kuzun yalniz kalmasın. Allah saglikla nasip etsin canim arayi çok açmakta doğru degıl benimkiler arasinda cok yaş farki var hic oynayamiyorlar büyüğümuz zorlaniyor..simdi bunlarin arasi 2,5 yaş olacak arkadaş gibi olacaklar umarım

İyiyim. :KK68: Fıstıkları attım rondaya, birazda zeytinyağı ekledim, ezme kıvamına gelene kadar çektirdim. Kayısı veya muz arasına koyup yiyorum. Bugün muzla yedim, birazda tarçın serptim, birazdan fotoda eklerim. :-)

3 tane yiyemiyorum ki. 2 taneyi yiyemedim geçen gün. Artarsa zaten göbekte artar. :-)
Nereye kadar gidecek b kilovermen merak ediyorum.. gerçi banada diyolar yeter diye bende haklısınız diyip geçiştiriyorum böyle beslenmeye devam ettikçe gidecek ama eminim.. eskisi gibi yemiyeceğimize göre de gitsin bakalım gideceği yere kadar... ama sen dur :KK63: incecikk oldun

Günaydın herkeşlere :KK66:

dün kü menüm;
2 yumurtalı KKK, meyve yok.
şekersiz türk kahvesi, bol su

barbunya salatası, cacık,taze fasulye... limonlu maden suyu ve yatarken 1 bardak süt .. yürüyüş yapamadım misafirim geldi.

bu arada dün arzum un baskülünü sipariş verdim. fitnesse olan yag kas su ölçen. inşallah daha da motive olacam. p.tesi yeni tartımla sonuçları verecem.

evet kızım 2 ay önce çekmiştim. şeker yemekten şeker gibi oldu :-):-) evet erkekler aynı maalesef. gerçi dün eşim dedi ki; seni çok iyi anlıyorum. saat 8 olmuş daha oturmadım üstelik misafir gelecekti. anne olmak, çalışan kadın olmak zor dedi. daha üstüne bir şey diyemedim. :KK22:
Güle güle kullan baskülünü canım.. bende merak ediyorum kas yağ oranlarımı ama benim ki normal digital, detaylı değil öyle...
Bende yerim senin şeker kızını maşallah:nazar:

Kahvaltı: 08:00
Zeytin (komşumuzun kendi yaptığı, katkısız siyah zeytin, çekirdeğinin rengi mor)
2 yumurta
Salatalık, domates, biber
Muz, fıstık ezmeli, tarçınlı
Ceviz
Mozaik pasta, 2 ince dilim. :KK20::KK67:

Akşam Yemeği 16:00-16:30 sıralarında yemeye başlarım.
Semizotu.
Domates.
Muz
olacak, birazda cevizde yerim. Dün gece çok acıktım.
Mozaik demek hemde iki dilim :-)
Afiyt olsun :-)

bayanlar çizelgelerimiz nie gözükmüyoki yaaa :KK43: birde hap kullanmak ( doğum kontrol) bizi etkilermi yeni başladım ama kilo aldırıcakmı acaba şimdilik açılma yok iştahta bulantı yapıyo gibi ama bilemedim

sen beni burda çatlatacaksın kiloya bak allahım tüüü tüüü nazar değmesin birde bana bak :mad:

bugun tartıldım 65,9 um ( annem sabah kalkınca hemen tartılma şişlik olur dedi bende bugun biraz bekledim tartıldım haklıymış dün 67,7 idim )
başlangıç kilom:63,2
gebelik haftam:15
bu durumda: 65,9-63,2= 2,7 kg almışım sizce çok mu :oops:
Canımm çok almaışsın.. ayrıca senin uzanıp dinlenmen lazım hareket haliyle az olunca belki fazla alırsın ama önemli olan minik kuş... doğumdan sonra verirsin hiç dert etme...:KK36::KK36:

selam citirlarim,,,,,,,,,gecmisi hala okuyamadim,,,gece 1 den sonra kinalarimizida yaktik yatana kadar 2,5 oldu.sabah 7,30 da kalktik kahvalti yapip 9 da yola ciktik,,mevlan aya ugradik dualrimizi edip namazimizi kildik,,,sizlerede dua ettim :KK66:,,,,,11 de yola koyulduk hayirlisi ile gideriz insallah,,,,,,sabah domates, salatalik, zeytin, yarim akitma,,,fistik,,,,,,,,yumurta isteyemedim yalan yanlis doydum,,,,2 gundur yedigim hicbisey de yag olmadiigi icin bagirsaklarim kurudu,,,,,:KK43:
Zaten pek geçmiş ilerlemiyor ablacım.. yenilenme dolayısıyla kimse gelmiyo pek... Allah kabul.etsin dualarını ablacım...

Yine olmadı alintilari ekle diye bi bölüm bulamadim.guya kedi den alinti yapmaya çalıştım alıntım. üstte boş çıkmış debeme yazim altta..çok sinir oldum sirf bu yüzden foruma gelmek istemiyorum
Mrb canımm.. telden kolay oluyo netten nasıl bilmiyorum.. kimse girmediğine göre karışık baya galiba:-)

Yine olmadı alintilari ekle diye bi bölüm bulamadim.guya kedi den alinti yapmaya çalıştım alıntım. üstte boş çıkmış debeme yazim altta..çok sinir oldum sirf bu yüzden foruma gelmek istemiyorum
Mrb canımm.. telden kolay oluyo netten nasıl bilmiyorum.. kimse girmediğine göre karışık baya galiba:-)

bayanlar çizelgelerimiz nie gözükmüyoki yaaa :KK43: birde hap kullanmak ( doğum kontrol) bizi etkilermi yeni başladım ama kilo aldırıcakmı acaba şimdilik açılma yok iştahta bulantı yapıyo gibi ama bilemedim

Ben 2 yil kullandim en büyük yan etkisi şiddetli baş ağrısı oldu ki en zararsiz olan ilaçtan kullanmistim.kilo aldim ama yeni evliydim kilo problemim yoktu hatta alsam daha iyi olacak durumdaydim kimilerine göre. . Velhasıl hiç dikkat etmedim beslenmeme o yüzden aldim..sen dikkat edersin almazsin belki

Aman diyim canim birakalim yesin yüzü çöktü zaten :KK66:

Karatay in sonu yok.sizin gibi hedefe ulaşan yada hedef alti olanlarin farkli beslenmesi lazim bence tabii yine sağlıklı yiyeceklerle
Bencede biraz yesin çok zayıfladı.. fotolarda gayet hoş duruyo ama dahada vermesin...bilmiyorum ki farklı nasıl besleneceğiz.. saatlere dikkat edecez yasakları yemicez ee haliyle gidecek :confused::confused: biraz daha gitsinde kilolar, bazı şeylerin azıcık tadına bakarım ama bi iki çatal...:KK39:

Bencede biraz yesin çok zayıfladı.. fotolarda gayet hoş duruyo ama dahada vermesin...bilmiyorum ki farklı nasıl besleneceğiz.. saatlere dikkat edecez yasakları yemicez ee haliyle gidecek :confused::confused: biraz daha gitsinde kilolar, bazı şeylerin azıcık tadına bakarım ama bi iki çatal...:KK39:
Kuruyemişi arttırabiliriz. Ben bugün muz getirmiştim yanımda, cevizle muz yedim 3 öğün olacak yani. 2 öğün yapıyordum.

X