Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

merhaba canım hoşgeldin özlettin kendini

bebiş iyi olsunda sen yat ,,,hamilelerin yediklerine pek karışmıyoruz canım sen istediğin zaman gir yaz ,,buraya uğrayınca ister istemez insan yasaklardan kaçıyo sana da engel olur uğraman iyi olour aslında ,,,,

sen kediye uyma

sen gel yeterki başımız senden ağrısın

71 ile basladim . Aslinda 30 gun dayanip bitiriyim sonrada leslie yapiyim dedim. Simdi basladim ya birakasimda gelmiyo merak ediyom 30 gun sonrasini :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mrb... bende jilli yaptım.. emin ol çok etkili sıkılaşma baya oldu..devam et pes etmeshred yaptım.. ripped ,killer abs 3hafta yaptım hepside çok etkilir

Hoşgeldin.
Karatay son çıktığı programlarda hamilelerin şekerlerine nasıl baktıracaklarını söylüyordu.

[video=youtube;bSnk7hN4RVc]http://www.youtube.com/watch?v=bSnk7hN4RVc[/video]

Mrb canım... bebiş iyi olsun sen iyi ol dinlen yorma kendini hiç.. Rabbim esirgesin ne zorluklarla sahip olunuyor ekmek keşke yememeye çalışsanama canında çekiyosa ne desek olmayacak...
Şeker yüklemesindende malesef.kaçamıyosunuz galiba dr lar çok ısrar ediyolar ben ne yapardım bilmiyorum...:44:

ne sedef ti ama seni az kalsın topikten edecekti,,,yenisin kimseyi tanımıyorsun neye uğradığını şaşırdın,,,mydeniz kedi ben san ayaza yaza sendfen kaynaklanmadığını anlattıkta rahatladın kaldın topiğimizde
hahaaa :) ben 2-3 kere karataya başlama girişimim olmuştu ama meyve yiyordum da sabah yiyordum zorunlu gibi 5 gün kurusu bitecek şeklinde
ondan çok verememişim demek ki o zaman... :)
her bünyede farklı etki ediyor kendin ayarlarsın onu

Kötü kedi.

ben de sizi takip ediyorum kızlaarr.
size birşey sormak istiyorum. Ben her sabah yarım bardak süt ve yarım bardak su içip 1 saat yürüyorum, eve gelince duşumu alıp karatay kahvaltısı yapıyorum.(yürüyüşten önce eğer süt içmezsem sanki acıkacakmışım gibi geliyor)
yürüyüşe çıkmadan içmemeli miyim?yaptığım yanlış mı? iki kitabını da okudum hocanın ama, bu kafama takıldı.cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Sen şimdi başladın mı birşeye. Ben sana birsürü video attım.

Yaptım yaptım attıklarından hangisi hoşma giderse ondan yaptım.biraz biraz. ama dans edemiyorum kediiiiiiii kıvıramıyorum bi türlü kalasım ben kalas... normal prog. Yapmıştım kendime onu yaptıktan sonra daha çok kol için yolladığın videoyu yaptım... gerçi iki gündür yapamıyom ya misafirden dolayı..daha öncekilerlede birleştirip bi saatlik bii prog.yapacam yoğunluğum bitsin

Eki Görüntüle 1213213
Bu süzgeç çok iyi oldu, görmemişin süzgeci gibi oldu. :)

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
güle güle kullan canım
afiyet olsun canım ama o kek herşeyi berbat etmiş kendi küçük ama marifeti büyük biz kaçamak yapanları pataklamazsak tekrar tektrar yapıyorlar sana da il spoan gelsin bide onun tadına bak bakalım kek mi tatlı sopa mı
teşekkürler canım çok faydalı bir alıntı olmuş
Saat 12 gibi kahvaltim
Herzaman ki gibi
Terayagli biberli yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Ceviz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun canım

Karatay bununla ilgili birşey söylemedi galiba ama, içebilirsin, aç karnına da yürümek eziyet olur. Zaten kahvaltıyı kalkınca çok bekletmemek gerekiyormuş, aç kalmamak için. Ama spordan sonra en az 1 saat birşey yememek gerekiyormuş, bilgin olsun. Yoksa yediklerin direkt yağa dönüşüyor. Onun için süt içmen doğru, seni kahvaltıya kadar tutar hiç olmazsa.

sütten bişey olmaz canım ,,,süt aralarda içince leptini bozar onun için içmiyoruz ama sen sabah içiyorsun o zarar vermez çünki leptin sabah 5 ten sonra çalışmaz,,,,,

Callanetics yap, bakalım dayanabilirsem devam ben de.

Arkadaşlar merhaba.Ben dukan diyetini yapamayıp karataya geçtim bugün 5.günüm sanırım öğlen ve akşamı birleştirdiğim için fazla yiyorum nasıl yapmalıyım siz nasıl yapıyorsunuz fikir verirmisiniz?

Bugün malzeme yokluğundan yarı karatay yaptım.
Sabah:krep yedim( adet belirtmeyeceğim utanıyorum) domates salatalık peynir ile.ekmek hiç yemedim tatlıda yemedim.kahvaltımı saat 10da bitirmiştim.5 saat oldu daha yeni acıktım.demekki kaçamksız bir karatay kahvaltısı ile daha fazla tok kalabilirim.az önce yarım saat level 6da koşu bandına çıktım 100 adet ip atladım mekik ve kol hareketleri yaptım.1 saat sonrada akşam yemeğimi yiyip günü kapatmayı planlıyorum.
Akşam:4 kaşık ciğer sote 1 kaşık et kavurma ve ayran yada şalgam suyu.(içlerinde karataya ters bişey ypktur umarım.)

Merhaba, öğlen çok aç kalıyorsan yememen senin için daha zararlı, aç kalmanda leptinin çalışmasını engeller. İstersen öğlen, yoğurt, kuruyemiş gibi yada hafif birşeyler atıştırak yap, akşamda yemeğini doyana kadar (patlayana kadar değil) yersin. Önemli olan öğün aralarında 5 saat olması. Zamanla zaten 2 öğünü daha iyi uygularsın, daha az yersin.

Bu krep için.

Akşam yemeğin az gibi sanki, salata ekleyebilirsen salata ekle, zeytinyağlı, limonlu. Akşam aç kalma.

Bu krep için.

Akşam yemeğin az gibi sanki, salata ekleyebilirsen salata ekle, zeytinyağlı, limonlu. Akşam aç kalma.

Birdaha olmayacak söz valla kedi...:18::18: salata evet olabilir aklıma gelmemişti.ben çok fazla yemediğim için bunlar bile çok aslında bana.ama az yemek yemekten çok sıkıldım o yüzden artık karataycıyım.inş işe yarar da ömür boyu devam ederim.yarından itibaren kaçamaksız uygulayacağım bakalım nekadr kilo gitcek 1 haftada.

Etin yanında salata önemli. Et yararlı ama vücutta aside sebep oluyormuş, salata etin bu zararlı etkisini azaltıyormuş. Ayşegül Çoruhlu söylüyordu. Hem salatayla birlikte yersen daha iyi doyarsın, gece de acıkmamış olursun.
Bence de artık karataycı ol, çünkü karatay bir diyet değil, sağlıklı yaşam biçimi. Onun için geçici değil, sürekli yapmak için başlamalı.

aynen ablam ya hiç unutmuyorum o günleri
sayenizde çıkmadım topikten yoksa sizin gibi güzel insanları tanımamış olacaktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…