Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

teşekkür ederim, oldu valla. yumurtayı 2 gündür 2 tane yiyorum. acıkmıyorum hiç. 1 olunca bile insan acıkıyor ^_^
yazıyı face'de duvarımda paylaştım ablacım. gerçekten çok mutlu oldum ne yalan diyeyim. bildiğin teşekkür öyle özenli bi cümle değil. hatta ben cümle sonunda noktayı unutmuşsun dedim. o da, "nokta biten şeyler için kullanılır. benim teşekkürüm sonsuza kadar" dedi. yani sanırım 1 yıllık iltifatımı aldım ben

afiyet olsun canım. iyi etmişsin ^_^ canım çekti nedense

günaydın canım

afiyet olsun ama o karpuz nedir orada biz karpuz yemiyoruz ki,,,eksik var kırmızı ve yeşil yok[/QUOTE]

meyve yenebiliyordu kahvaltıda diye biliyordum canım ...
hergün aynı şeyi yemeyim diye karpuz yemiştim
o zaman o da bitti artık :18:
neyse zayıflayınca yerim ben de

Teşekkürler ilginiz için.ozaman başlayayım bende bir deneyim:13:bugün evde yumurta 1 taneydi 3 kişiye yetecek diye krep yaptım.yarın sabah itibari ile başlayacağım.hadi hayırlısı yeni insanlar yeni heyecan bana iyi geleceğinizi umuyorum.

Gel bize, yedireyim sana. Gerçi sulu oldu benim ki biraz.

Günaydın canlar..yoğunum giremiyorum girsem cevap yazamıyorum iş yerinde tekim hala tam bişiler yazım diyorum birileri geliyor şu anda da yine biri geldi

Ben boşuna demedim mi korkuyorum karpuzlu fotoyu sağlıklı yaşıyoruz'a koymaya. Hem ordan hem Gül abla'dan uyarıyı aldın. Meyve yenebiliyor kahvaltıda ama glisemik indeksi düşük olanlar yeniliyor, ben yiyorum bana bakmayın. Dün paylaştığım yazıda da Karatay ben size meyve yemeyin demiyorum diyor, sadece sabah ve öğlen arası yiyin, geç saatte yemeyin diyorum diyor. Kitabında glisemik indeksi düşük meyveler yazıyordu, nette de vardır, bir bak istersen. Ama karpuz, kavun, incir, dut yasak. Eğer kiloluysanız, şeker hastasıysanız, yani bir hastalığınız varsa hiç yemeyin, sağlıklıysanız, sabah kahvaltıda 1 porsiyon yiyebilirsiniz ya da öğlen kuruyemişle yiyebilirsiniz demişti. Bu arada 2-3 tane gün kurusu kayısı da yiyebilirsin, bağırsaklar için söylüyor Karatay.

Woooow, çok güzel bir iltifat olmuş, iyi ki söylemişsin noktayı da bu iltifatı almışsın.

oraya noktayı koymadı ama sana yine noktayı koydu bu sana 1 yıl yeter
karpuz, kavun ve dut zayoflayana kadar yasak şeker opranı çok yüksekmeyve var ama indeksi düşükler onuda hergünn yemiyoruz ,,,,üzüm de sayılı ama biz yemiyoruz glisemik indeksi yüksek, meyve zayıflamayı engelliyor hergün yemiyoruz

hayırlı olsun bakalım,,,,heleki bu heyecan biizm topiğimizdeyse çok çok iyi gelir,,,motivasyon ve dostluk mükemmel

Eki Görüntüle 1213043
Günaydın.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın canlar..yoğunum giremiyorum girsem cevap yazamıyorum iş yerinde tekim hala tam bişiler yazım diyorum birileri geliyor şu anda da yine biri geldi

günaydınnnn
mengmeng seninkide fena haaa nerden vuracağını iyi biliyor iltifat çok güzel.üstelik 1 yıllıkta değil ,iltifatlar sanki arttı gibi geliyor bana

Döveceğim onu, kim geldi, bizi ayırıyor bakim.

Müşteri velinimetimizdir nasıl kıyarız onlara tam yazmaya başlaım yine geldilerişimi çokk seviyorum ama arada da kafayı toparlamama izin verseler.. işlem de yapıyoz terapide 2dk lık işlem muhabbetle uzuyor

evet haklısın :) fırçayı yedik :) neyse sağlık olsun gün kurusu yerim ben de :)

Woooow, çok güzel bir iltifat olmuş, iyi ki söylemişsin noktayı da bu iltifatı almışsın.

evet. öküz möküz ama arada bir laf ediyor benim 32 diş ayrı ayrı dans ediyor
imla kısmını özellikle inceliyorum ya, ben o kadar inceliyorum işaretliyorum, bir bakıyorum gazetede yapmamış benim dediklerimi. sinir oluyorum. bugün de var bir iki es geçtiği şey. bi öğretemedim şuna noktayı virgülü nasıl kullanacağını

hahaha süpersin abla ya. aynen öyle öyle bi noktayı koydu ki

günaydınnnn
mengmeng seninkide fena haaa nerden vuracağını iyi biliyor iltifat çok güzel.üstelik 1 yıllıkta değil ,iltifatlar sanki arttı gibi geliyor bana

off off o beni kalbimin en derininden vurmuş arttırsın tabii ki. şuraya bak, iltifat sayar oldum bu kadar da cool olunmaz ki

Müşteri velinimetimizdir nasıl kıyarız onlara tam yazmaya başlaım yine geldilerişimi çokk seviyorum ama arada da kafayı toparlamama izin verseler.. işlem de yapıyoz terapide 2dk lık işlem muhabbetle uzuyor

Allah kolaylık versin canım ^_^ işini seviyorsan gerisi hikaye. ne mutlu sana

evet haklısın :) fırçayı yedik :) neyse sağlık olsun gün kurusu yerim ben de :)
canım, ben gün kurusunu da haftada bir ya da 15 günde bir yiyorum 2 tane.
gün kurusu da meyve
zeytin de meyve malum
şimdi diyeceksin bu ne ya bi meyve yedim, çattık belaya herkes bi şey söylüyor.

ben günkurusu ve süt içmeyi bırakınca etkisini daha fazla görmeye başladım ^_^ bir ara her gün sızlanıyordum burada neden böyle kilo veremiyorum ben diye

ya varya bana herşey sedefi hatırlatıyoooorrrrr.nokta virgül diyince bana önce soru işareti sonra ünlem ensonda nokta işaretlerini öğretti saolsun
3 gündür afedersiniz çatlamak üzereyim kabızlıktan Bugünlerde sabah akşam birer bardak süt içiyorum ondanmıdır acaba

Olabilir, dokunuyordur belki sana. Ben de gaz yapıyor. Kan grubu kitabında bana keçi ürünleri iyi geliyormuş, belki keçi sütü içsem, peyniri yesem daha iyi olur da, süt pahalı, markette vardı.

Son düzenleme:

sedef kim canım?

noktaları en iyi seraym ve ilknur bilir

ben süt içerken daha bitmeden tuvalete koşardım canım. kabızlık yaptığını duymadım hiç, aksine cırcır yapar

sedef kim canım?

noktaları en iyi seraym ve ilknur bilir

ben süt içerken daha bitmeden tuvalete koşardım canım. kabızlık yaptığını duymadım hiç, aksine cırcır yapar

bende nedense hiç cırcır olamıyorum
canım sedef bir rüzgar adı benim üzerimden burdan esmişti biara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…