Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

inşallah canım,,,şimdilik salıya hızlı trenden rezervasyon yaptım,,,,benim ilk durak 2 gün konya sonra izmir

izmir buluşmasımı yapsak ne yapsak
mydenizz öbür hafta gidecekti gerçi ,bluedaisy nerede tam bilmiyorum ama oda yakınlarda die düşünüyorum

Merhaba karatay çıtirları.Vallahi adam evde giremiyorum valla topiğe buyuk cocukta dışarda yağmur var sokaga çıkamadı hemde ne yağmur kücükle evi altüst ediyorlar.Çıldirmak üzereyim.Mutfağı toplarken iki dk. Resimleri atıp çıktim oyle.
Sabah kahvaltım
Kkk,maydonoz,biber,ceviz birdaha bende foto koyayım bari kolaymıs foto atmak.

Canim ablam niyetlerimizi biliyorsun az çok tanıdın bizi cok katilıyorum bu dediğine. Ben kimsenin lafinda art niyet aramıyorum sizde benimkinde aramayin ne olur canlar.Hepinizi cok seviyorum.

Ay abla gerçekten seraycık olabilsem nede hosuma gitti bu söz.
Cok guzel bir kahvaltı.Afiyet olsun. İlk hafta böyle oluyor aldanma ama yavaşta olsa bir gün mutlaka gidecek o kilolar.

Olsun canım sen bize gönder yeter.Bu sefer yumurtan iki tane herakde.

İstersen alma bu topiçtekiler adama çok pis daliyor tavalar falan havada ucuşuyor.Elestirilmeliyizki daha iyi sonuclar alabilelim.Seni kararli gördum insaallah hep boyle devam edersin.

ben yürüyüşe kaçaring.........
Ama yine beklering.

Geçmis olsun canım. Merak etme tek değilsin bende tahlili yaptirirım almaya bile gitmem netten bakar yorumumuda yapar otururum ilacımida kendim alir içerim.Alıştim artık.

Tatlde olur o kadar on dk fzla yuzersin. Ama ğul abla böyle dediğimi duymasın.

Bak gördün mü kötü örnek olmuşum. Bir dahakine karpuzları keserim fotodan, öyle eklerim. Afiyet olsun.
Kız kesme bari fotoda görelim karpuzu

Ne güzel iste vücudununçaliştiğı belli oluyor durmak yok yola devam.

Bende yaptirmalıyim tahlil bir bakayim benim durumum ne.

kolay gelsin canım,,,,,,.......... bu noktalar ne anlama geliyor diye sorarsan ben
cevaplayamam seraym cevaplasın
Hayir soylemem ilknur sorarsa söylerim.

Yavrum d vitamini ampul alip ağız yoluylada içebiliyorsun ama zeytinyağiyla karistir.Cünku d vitamini yağda cözunen vitamin.

Bende vermezdimde Gül ablalar gördü o gün bir gelinimiz var hemde samimiyiz o satiyor firsat urünlerinden aliyorum
iste.Almadığim kalmadı desem yalan olmaz.

kızlar hepinize tesekkur edıyorum hoş buldum

benım tek sorunum sebzelerı organık bulamam bu sorun olurmu:26:

Bizde bulamiyoruzki buldugun kadar

inşallah canım,,,şimdilik salıya hızlı trenden rezervasyon yaptım,,,,benim ilk durak 2 gün konya sonra izmir
İnsaallah ablacim hayirlisıyla git gel.

mydenizz öbür hafta gidecekti gerçi ,bluedaisy nerede tam bilmiyorum ama oda yakınlarda die düşünüyorum

Buluşun bacım.Yalniz farkındaysaniz Hep Gül abla orda burda şurda Ne güzel ortak eleman .Bütün bulusmalara denk geliyor.Konyadan yazan varmı topiğimizde Gül abla konyaya da gidecek.
Teasoncum gene yumurtalı çiğ köfte yapıyorum canım. Bu akşam yediyi geçer akşam yemeğim yoğururken yoruldum az topiğe gireyim dedim neyse fotosunu atarım tabi güzel olursa

Koy sende foto, gözümüz bayram etsin. :)

Evet, yumurta 2 tane, önceden 3 tane yerdim ama bu büyük zaten.

Tamam, seni mi kıracağım, kesmem fotoyu. :)

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şu an midem bulanıyor, kabak çekirdeği çok geldi galiba. Yediğimden de birşey anlamadım.

Mengmeng çok yoğun galiba, bir kere uğradı.

Merhaba canlarım..hoşgeldin demeyin artık bana utanıyorum valla..

Bayramda köydeydik..çok rahat geçti hiç sorun yaşamadım bebekle..Erken dönmek zorunda kaldık,kıvancın kontrolü vardı..Gül ablacığıma anlatmıştım,kısaca size de yazayım..rahatsızlığın son aşamasındayız sanırım..safra kesemizde taş oluştu ,atarsak inşallah herşey yolan giricek..bu arada bu kadar sıkıntımız küvezde kullanılan antibiyotik çıktı..geçen çok sancılandı ağladı..ertesi gün kakasında çamur gibi birşeyler vardı..2 gündür bu şekilde seyrediyor sanırım atıyor,inşallah atıyordur..

Bu arada en son girdiğim sınavımı başarı ile verdim ,diplomamı haftaya alacağım inşallah..

Evim kalabalık,yeğenlerim var..gelen gidenim de bitmiyor..sanırım ben hiç dinlenemicem..Gül ablacım senin izinden geliyorum

58 e düştüm,eriyorum hissediyorum resmen..göbeğim gitti bile,işte bu kadar benden..

bu ikonu çok özlemişim

Görüşürüz canlar,selamlar öpüyorum..

denk gelse ne güzel olur, bluebootle en çok sevinen olur ,,,onun bir daha görme imkanı yok 2 ay sonra gidecek

konya dan yok canım olsaydı hemen ayarlardım

kurban bayramında da Antalya ya babama gitmeyi düşünüyorum o zamanda evrimkuzey le buluşma ayarlayacağım bi kahve içeriz

tadı güzel oldu galiba tekrar yaptın ben bilmiyorum onu

o zaman iyiki geldin canım özledim seni diyorum

ohhh çok şükür atsında kurtulsun karatay prensimiz o topiğimizin prensi

gözünaydın canım tebrik ederim

benim izimden geliyorsun ama yandın ömür boyu öyle gidiyor kurtuluş yok,,,tembel, yavaş, ağır, vurdumduymaz olmak lazım

aboooooo kedi okumasın göbeğinin gittiğini kendini topikten aşağıya atar

Ohooo, ben onu yaptım birkaç ay önce. Dvdsini aldım, isteyene türkçe dublajını yollayabilirim.

Ben ben ben istiyorum :) beni cok mutlu edersin hic bisey anlamiyorum.
Bide nasil deneyince faydasini gordun mu degisiklik oldu mu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aksam 7 gibi
Yogurtlu kabak yemegi
Enginar yemegi
Ceviz
Salata
1 kasik kadarda bulgur pilavi
Bugun niyeyse pek bi rahat gecti acikmadim . Migdem mi kuculuyo ne :) hadi insallah ya su pzt gelsede tartilsak catlicam meraktan :)

Ben ben ben istiyorum :) beni cok mutlu edersin hic bisey anlamiyorum.
Bide nasil deneyince faydasini gordun mu degisiklik oldu mu?

Mailini unuttum, tekrar atar mısın? Saklamıyorum mesajları, dolmaması için. İlk hafta birkaç cm incelme olmuştu, sonra durdu. Ama kilosu fazla olanlarda daha belirgin etkiler oluyor.

Sporum;
Callanetics, kalça hareketinin bir tanesini yapamadım, artık onu yapmayı denemeyeceğim, sadece birini yapacağım, pelvis hareketinin de bir tanesini yapacağım.
Reduce Tummy diye bir kardiyo vardı, onu denedim biraz sıkıldım kapattım.
Ben de karın kardiyosu olan mountain climber yaptım 250 tane. 1 dk kadarda plank.
[video=youtube;lvaQcFaxL00]http://www.youtube.com/watch?v=lvaQcFaxL00[/video]

Afiyet olsun canim,,,
iyi gidiyorsun pazartesiye iyi sonuc alacak gibisin

Massallah sana ya gram yag kalmayacak bu gidislee

yagmurdan hava bozunca internet
gitti hala yok 3 saati gect, telden girincede zor yaziliyor bi ı pho ne miz yokku rahat rahat yazalim:)

Kurtulmayayim ablacim pataklayin beni, sizin vurdugunuz yerden gul biter

Bodrum dan sevgiler
Nii izmir bulusamsi mi, ayy yeminle bu sefer kesin catlarim fesatimdan.

Bacim su yimirtali cig kofteyi koy sende, gozumuz senlensin.

Koy sende foto, gözümüz bayram etsin. :)

Evet, yumurta 2 tane, önceden 3 tane yerdim ama bu büyük zaten.

Tamam, seni mi kıracağım, kesmem fotoyu. :)

Kesme tabi, pisi yiyo diye hirslanalim, bizde senin gibi olalim.

Ya 12 sinde tatil bitiyo, geri donerken katilabilirim anca. Nolur nolur, herkes orda olacak mi 12 sinde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…