Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kızlar şuan çok mutluyum
iznim tamamdır p.tesi telefonda söylemiştim patrona ama bugün tatilden geldi yüzyüzede söyledim içim daha rahat.çünkü p.tesi ben olmazsam olmayacak bir iş vardı.patronun aklına geldi ama neyse idare ederiz dedi HAYYREEETTT.Bir günlük iş için benim bir haftamı yiyecekti .C.tesi ALLAH izin verirse yola çıkıyoz.

AYRIYETTEN GÜL ABLA DÜN KAN VERMİŞTİM
sonuçlarım
ferritin:8.9 düşmüş iyiden
b12 :348 buda düşmüş
maalesef yediğim şeyler pek etkili değilmiş sanırım mideden dolayı herşeyi yiyemiyorum
glukoz:80
hba1c:5.4 idare eder sanırım 5 e çekebilsem çok ii olacak
LDL:218 ÖNCEKİ DEĞERE GÖRE BİRAZ DÜŞMÜŞ
TRİGLİSERİT:158 buna çok şaşırdım neredeyse 2 aydır yürüyüş dışında spor yapamıyorum sanırım yürüyüş etkili olmuş

herhalde her sonucun arkasından kendi yorumunu kendi yapan tek kişi benimdir .

yehuuuuuu.....

Tunaydin citirlar, citir adaylari.
Gobegim ve ben gunesleniyoruz.
Allahtan antalyada degiliz de rus fazla yok, o yuzden gobek ortalamasinda iyi bile sayilirim :)

Sabah hic ozenmedim acik bufeyi
Sadece nir dilim karpuz yedim, o da pisi yuzunden, dunden ozendirdi cadi.

Kahvaltim

Domates, biber, mantarli omlet
12 zeytin
Cok peynir
Ceviz, az findik
Roka, marul, domtis
Iki yudum portakal suyu
Cay

Tatlis simdiden iyi tatiller, degerlerinde iyi ama su miden bi duzelse mucckk

sen böyle söyleyince kızkardeşimin tatili aklıma geldi antalyada bir otele gitmişlerdi.bizimki çok sinirlenmiş hi genç yok herkes emekli diyordu
afiyet olsun canım

Bak gördün mü kötü örnek olmuşum. Bir dahakine karpuzları keserim fotodan, öyle eklerim. Afiyet olsun.

Bugun yine 12 gibi kahvalti
Yumurta 2 tane
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Ceviz
Ya ben hep ayni seyi yiyorum :)
Bide bi egzersiz buldum kizlar 2 gundur yapiyorum ama mahvoldum ya. Merdivenleri inemedim bugun heryerim agrimis koltuk altim bile agriyo :)
Ama yilmak yok :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nedir bulduğun egzersiz? Meraklıyım egzersiz konusunda. Alışırsın birkaç güne, geçer ağrılar.

Herkese merhabalar...

Bugün perşembe diyetimin dördüncü günü...

kahvaltıya riayet edişimin ikinci günü...

ama öğlen ilk firemi verdim zararlı şeyler yemedim ama azıcık lavaş yedim

ancak sonuçta leptin salgılanmadan yemek yemiş oldum...

dayanabilirsem akşam yemeği yemem sanırım...

sizler öğle yemeği yiyor musunuz ?

Eğer kahvaltıyı erken yapmışsan aralarda 5 saat bırakacak şekilde ilk zamanlarda 2 öğüne alışacak şekilde yiyoruz. Şu an 2 öğün yiyorum ben. Önceden öğlen atıştırırdım, kahvaltıyı evde yaptığım zamanlarda. Ama ilk zamanlar işyerinde kahvaltı yaptığım için yine 2 öğün yerdim, çünkü geç yapıyordum.
Akşam yine hafif birşeyler ye ki gece leptin salgılansın, eğer acıkırsan yine leptin çalışmaz. Yediklerin yağa dönüşür, aç kalma. Meyve yeme ama akşam yemeğinde, biliyorsundur ama yine de uyarayım. :)

Son düzenleme:

gözünaydın canım,,,çok iyi olmuş,,,bende haftaya izin alacağım daha konuşmadım

ferriitin çok düşükkkkkk ben karataya başlamadan 19 du sonra 42 ye sonrada 54 e çıktı,,şubatta en son yaptırmıştım 6 ay olmuş eylül de yaptırayım

tekrar

B 12 doktorlara göre normal karataya göre düşük,,,tanıdığın bir eczane varsa oradan iğne alıp yaptırabilirsin

sabahtan beri kafamı kaldıramadım. geçmişe bakarım birazdan. şimdi patron çağırdı.
of ya.

sere sere yat göbüşünü iyice güneşlensin,,,,güneş koruyucu olarakta zeytinyağını sür bol D vitamini de al,,,

ba ba ba kedi ye suçu atınca kurtulacağım sandın dimi bu karpuz için ,,, iki yudum portakal suyunu es geçiyorum kırkda bir izin var bir kahva fincanına ama karpusla birarada olmamış
Bak gördün mü kötü örnek olmuşum. Bir dahakine karpuzları keserim fotodan, öyle eklerim. Afiyet olsun.
canı çekenler oluyor demek ki bi daha yasak şeyleri koymadan resim çek sora koyarsın,,,,,

çok tanıdık bi yer var abla oraya bakarım iğne yaptıracam .aslında yaptırıyordum ama bu ay gecikti ondandır sanırım.ferritin için ilaç muhakkak al dedi doktorcum onada başlıcam sanırım bir önceki tahlide 4.ayda yaptırmıştım 17.8 imiş şimdi baktım:)
belki sonzamanlardaki uykusuzluğum ve hafif serin ortamda üşütme geliyor belki ondandır bide 1 ayı geçti aynı kilodayım. bu sonuçlarla daha temkinli olup daha güzel kilo veririm inşallah

Yok pisim sen koy fotonu, ilham oluyo bize. Senin gibi ornegi yirim ben :)

İnşallah.

afiyet olsun canım
başlarda öyle oluyor sonra değişiklik aranıyor yumurtayı çeşit çeşit yapıp yiyoruz,

neyse o kadarcık lavaşı lahmacun yemişsin diye sayalım,,,
...kedi açıklamış akşam yemeği yemeden olmaz,,,,aç kalmak zararlı,,,,haifif bişeyler atıştır ama doy hafif diye aç kalarak kalkma

bende başlarda yiyordum 2,5 öğün yapıyordum alıştıkça 2 ye indim,,,çok erken yersem 3 gibi aakşamı yiyorum eve giidncede 7 den sonra ya kefir ya yoğurt la geçiştiriyorum ama 1 sene oldu da bu şekilde geçiştiriyorum mide de küçüldü artık,,,sen tek şeyle geçiştirme yanında çorba veya bi çeşit yemek olsun tok ol.....

B12 doping yaptırınca birden yükseliyor,,,sen ay ay mı yaptırıyorsun,,,,ben ay ay yaptırdım çok yükselmedi bu ay bıraktım eylüldede bırakacağım ara vereyim ekimde hem D hem B12 doping yaptırıp sonra ay aya devam edeceğim,,,okan beyler öyle yapıyorlar ben onlardan önce D vitaminine başladığım için doktor dedi diye ay ay yaptırrıyordum dopinge geçemedim,,,,,2 ay sonra geçeceğim

Teşekkür ederim canım o zaman moralimi bozmayayım akşam yemeğimi 6,30 gibi yiyeyim de gece leptin salgılansın bari...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…