Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Walla bisey demiyorum
Yeni dogum yaptin, sezeryanla gobek gitti diyosun.
Ay ben nerelerden atsam kendimi :84:
Kucuk pasa cok hizli atlatacak insallah, o daha melek Allah koruyo onu.

Afiyet olsun canim,,,
iyi gidiyorsun pazartesiye iyi sonuc alacak gibisin

Ayy insallah ya artik cocuk istiyoz insallah zayiflarimda olur bugun sporumu yaparken resmen aglicaktim agrilarimdan ama hemen internetten motivasyon icin zayiflayanlarin resmine bakiyomda kendime geliyom..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kendimi teprik edip, sarilip opesim var
Yemekleri guzel diye ocakta yer ayirtip geldigimiz otelde 2 ogun karataya uygun beslendim.
Oglen kizi goturdum, yedirdim. Ben de cay ictim.

Aksamda tatlilarin onunde bi sure takildiktan sonra karataya uygun bi tabak hazirlayip oturdum.
Benim adam geliyo sukur, yarin kizi ona birakip spor salonunda kosturasim var.

Bu arada benim koca yine yol cilesi cekti.
Sabiha gokcende butun ucuslar rotarli olmus, coguda iptal.
Sabah istanbula, ordan izmite ordan tekrar istanbula gecti. Bide ucus iptal olsaydi kesin bizimki bayilirdi oralarda.

Insallah, Allah saglikli bi evlat nasip etsin. Kac yasindasin?

Insallah, Allah saglikli bi evlat nasip etsin. Kac yasindasin?

28 yasindayim . 2 senelik evliyim. Aslinda 1 kere denedik olmadi sonra olmamisken once zayiflamayi dusundum. Duzensizlik falanda var zaten. İnsallah 2-3 aya kadar zayiflarsam bebegi oyle dusunuyoruz artik .tabi rabbim nasip ederse..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Uyduruk akşam yemeğim :)
Kuru fasulyeli salata ve yoğurt
Ne uyduruğu super afiyet olsun.

Çok güzel damak alışkanlığıda istiyor gerçi ben bukgurdan olan herşeye bayılıyorum.

Atar valla. Gerçi kedi bu gidişle kas yumağı olacak heralde.

Canım tartilsana pazartesiyi niye bekliyorsun azartesi kilo bildirimi yapıyoruz sadece.

İnşaallah evlat isteyen herkese hayırlı bir evlat nasi etsin canım. O cok iyi olmuş işte. Bende buzdolabinin üstune genç kızlık resmimi yapıştırmıştım. Gerçi ben motiveden çok kendime sinir oluyordum resmi gördukçe neydim ne oldum.

O zaman bendevsarilip opüyorum seni.Spor işi süper olur o zaman belki bu sefer en çok kilo veren sen olursun.
Tablet bir türlu atmadı canikom ya gecede tam cevap yazıyordum yazdımda tam bitti yazdiklarım cevaolaya bastım tablet kapandı gelde gıcik olma Gül ablamı andim valla.Bir dahada kızdim yattim valla.Kocisi yolcu ettimde yazayım bari dedim.

Nasıl denedinde olmadı düşükmü canım benim.Senin icin hayırlıysa cocuk sahibi olmakmerak etme Rabbim verir elbet.

Günaydın Karatay Çıtırları herkese hayirli sabahar hayırlı günler.Ben kocişle büyük oğlanı ise yolladım oh bugün kurtuldum onlardan.Bugünkü gezme planım evin işini yapıp doğru carşı evden bir kumaş buldum ona taş falan alıcam çarşı dediğim mahmutpaşa sonra makinamıda alıp annemlerevgideceğim annemdede makina var gercide annemde kardeşime dikiyor yarin düğün var bari banada yardım eder yanina kurulayım kadının.insaallah yarina bitiririm.Aksamda annemin Alt komşunun sünnet kına gecesi var ama sokakta yapıcaklarmış. Trakyalıların adeti iste.Düğün olsunda halbuki yarın aksamda düğün salonunda düğünü var.Bune bir ç...k için o kadar uğraş.Bende iki erkek var valla. Birini bebekken yaptırmıştım Allah tan küçügünüde bir ara kestiririm akikasınida bagışlarım ben uğraşamam valla.Erkeğin ne çok şeyi oluyor.Yok doğdü,kirkı, dişi,sünneti,askere gitti mevlüdü, askerden döndü mevlüdü,sozü,nişani,düğünü bu ne yağ.Amaan ne çok işim var benim.Ay gene çenem düştü. Kalkmışken 300 tane mekik çektim 30 ar tane popo eritme hareketleri.Az sonra gene yatarım bir, bir buçuk saat daha estireyim bu gece sivrisinek istilası vardı sanki uyuyamadım beş tane geberttim valla cicuğumu kasnağa çevirmişler.Her tarafı şışmış kulaktan kaç kere ısırdilarsa çocuğun kulağı bike şişmiş.Hadi ben kaçanzi ve yatanzi.

Kilon çokmu fazla bilmiyorum ama, başlarda bu kadar zorlama, Karatay bile söylüyor, yavaş yavaş arttırın. Kilolu bir kişi nasıl hızlı yürüyebilir diye söylüyor. Mesela önce leslie gibi evde yürüyüş programlarını uygularsan, hafif olabilecek birkaç bölgesel çalışırsan. Kilo verirken sarkma olmaması için. Biraz kilo verdikten sonrada jilliana devam edersin. Kolay değil çünkü jillian. Tabii yina de sen bilirsin.:)

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın hanımlar.bir kaç gündür sizleri okuyorum.saat 17 den sonra yemek yemeyerek zayıflayanlar topipinde yazıyorum. Artık bu yöntemde zorlanmaya başladım.7 kg kaldı vermem gereken.bu 7 kiloyuda sizinle vermeyi istitorum.ama kendimede güvenemiyorum açıkcası.cesaretimi toplayıp 2 öğünle yetineceğime inanırsam aranıza katılmak istiyorum.ne dersiniz hanımlar.

ben 12 akşam ankara dan çıkıp konya ya giidiyorum, 14 ü konya dan izmire
,,topiğimizdeki çoğu arkadaşımız da çocuk istiyor ,,,,,inşallah hepinizin de olur,,karatay la hamileliğini geçirip doğum yapan arkadaşımız bile var,,,akşam yazmıştı prensiğim oğlu oldu
helal sana benim çıtırıma

yazık ya adamcağıza günlerdir hayatı yolda geçti,,,,,

vay seraym erkencisin,,,,büyük sözü dinlmezsen böyle olur 1 saat yazarsın hepsi saniyede gider,,,,,3-5 alıntı yap

ooooo bizim hanım atağa kalkmış,,,hadi bakalım kolay gelsin bide yarına bitirecekmiş senin oğlan rahat verirse tabiii,,,,,,

valla bende öyle şeylere meraklıyım 20 si, 40 ı, diş bulguru, hersene özel doğum günleri, özel kutlamalar, sünneti hem salonda hem evde yaptım kurbanını kestim mevlütünü okuttum kınasını yaptım hepsi için ayrı ayrı kıyafetler diktirdim,,,yatak örtüsünü pikesini kendim diktim herşeyini doreli yaptım- yaptırdım,,,hem çalıştım hem gece 2 lere kadar onları diktim tek başıma kimsem yoktu yardım edecek ona rağmen heveslerimin hepsini yaptım yaparım da,,,,bu kadar işimin içinde hiç üşenmem şimdi sırada askerlik mevlüdü ve kınası var

Hoşgeldin. Karatay kahvaltısını birkaç gün deneyip en az 5 saat acıkıp acıkmadığına bir bak. Eğer kahvaltıyı erken yapıyorsan, arada küçük bir öğün yiyebilirsin, yeter ki öğün aralarında 5 saat olsun, bir süre sonra zaten 2 öğüne alışırsın. Karatayla uzun süre tok kalıyorsun.

Son düzenleme:
günaydın,
iki gündür nasıl bir yoğunluk var anlatamam.
gece okudum çoğu yazdıklarını.

dünkü menüm:
10:00
2 kayısı yumurta ile KKK
1 ÇB ceviz

yeşil çay

16:00
Ezogelin çorba
3 kaşık Bademli Bulgur Pilavı
Salata
Naneli Yoğurt

Bu sabah
08:00
2 pastırmalı yumurta ile KKK
1 çb Ceviz

Kedi, senin kahvaltında mercimek salatası mı var? dün akşam dersten çıktım eve gittim salata malzemesini doğramaya başladım. ya dedim mercimeği unuttum haşlansın o da. o saatte yemeyeceğim ya rahat davranıyorum. bi baktım bitirmişim ben mercimeği
canım istiyor
yarın annemde yaparım inşallah

gün içinde alıntı yapmaya çalışacağım. bugün iş çok.

söylemeden geçemeyeceğim. sevdiceğim bugünkü gazete yazısında son satırda bana teşekkür etmiş. sabah yazıyı okuduğumda gördüm çok mutlu oldum

Günaydınnnn

Bu da bugünkü kahvaltım ...
soğanlı yumurta, peynir, zeytin, karpuz ve ceviz ..

bu arada tartı bugün de 92,1 idi ... umutluyum

günaydın aramıza hoşgeldiniz

bizde en geç 19-20 ye kadar yemek yiyebiliyorsunuz ama yemkten yemeğe fark var biz doyana kadar ve insülinü yükseltmeyen yiycekler yiyoruz buda acıktırmıyor, gecede leptinimiz tok olarak çalışıyor ve depodan yağ yakıyor

canım illa 2 öğün yapacaksın diye birşey yok öyle başlarsan çabuk bıkarsın,,,,karataya alışınca acıkma olmayınca sen kendin indiriyorsun zaten 2 öğüne,,,,

bence ara verme hemen başla önemli olan aralarda 5 saat bırakarak ister 3 öğün ister 2,5 öğün yap zamanla acıkmadığını hissettikçe 5 saat uzayacak kendiliğinden yemeği ve öğünleri azaltacaksın,,,,doya doya yiyerek zayıflayacaksın

Eki Görüntüle 1213043
Günaydın.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
afiyet olsun canım
aynı zamanda habersiz yazmışız pişti
günaydın canım

kolay gelsin

afiyet olsun

oooo sevdiceğe bak yiğidin hakkını vermiş,,,,,bi ara o kısmı bizede mesajlarsın vaktin olunca bakarız yada faceye koyduysan görürüm
Günaydınnnn

Bu da bugünkü kahvaltım ...
soğanlı yumurta, peynir, zeytin, karpuz ve ceviz ..

bu arada tartı bugün de 92,1 idi ... umutluyum

Eki Görüntüle 1213073
günaydın canım

afiyet olsun ama o karpuz nedir orada biz karpuz yemiyoruz ki,,,eksik var kırmızı ve yeşil yok

Son düzenleme:

Evet, dün buzluktan çıkarttırdım anneme. Evde bana uygun yemek yoktu. Dün yediğim yemekte patates vardı, bugünde eğer annemin yaptığı yemeği getirseydim yine patatesliydi. İyi ki çıkarttırmışım, annemde herhalde ona güvenerek, yeni yaptığı yemeğe de patates koymuş. Sabah kuruyemişim yoktu, peynirle de güzel gitti mercimek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…