Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kızlar cevaplar için saolun var olun:) kaçamak yapilinca kg veriminin azalacagini anlamış bulunmaktayim..;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama ben nasil nerden baslicami bilmiorm bu diyete nasil yapicagmida bilmiorm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konunun ilk sayfasını okursan, neleri yemeyeceğin ve nasıl uygulayacağın yazıyor. Sonra aklına takılanları bize sorabilirsin.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu callanetic var ya onun 58 dklik olanini mi yapiyorsunuz. Baya vucudu sıkılasanlar var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Stomach, sadece karın hareketleri var onu yaptım 12 gün. Dün de 58 dk olana başladım. Sorun sıkılık değilde göbek. :) Bakalım bana yarayacak mı?

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bugün içime seda sayan kaçtı ^_^ güüüünaydın güüüünaydın güüüünaydın ^_^

istanbul'da değişik bir sıcak var. nemden oturduğum yerde sırılsıklam oldum desem yalan olmaz.

10:00

2 pastırmalı yumurta
domates, salatalık, maydanoz, peynir + 10 adet zeytin üzeri zeytinyağı
1 çb ceviz

bugün doydum ^_^
akşam dersim var. yemek yapmaya üşendim dün. ezogelin çorba yaptım sadece. onu getirdim yanımda. aşçı teyzeye de derim salata yapar bana. sabah kahvaltım sağlam olduğu için zaten geç acıkırım 5 gibi çıkmadan önce yersem de 2. öğünüm hafif geçmiş olur hem de doyurucu. bulgur ve mercimek beni tok tutuyor ^_^ gerçi 1 tencere çorbaya 1,5 yemek kaşığı bulgur koymuştum

slm kızlar ben geldim
çok şükür nöbetim iyi geçti
hatta fazlasıyla iyi darısı son 2 nöbetin başına

sopalığım di mi ah bana ahh
cumartesiden beri kaçamaksız yapıyorum sabah eve gelince tartıldım 89.8

Ne guzel emine ye iyice doyarsin....teyzeyede massallah
dün ben evden çıktıktan 1 saat sonra neneyi hastaneye kaldırmışlar ambülansla yeni ilaçlar ağır gelmiş solunumu depresif etmiş yaşta olduğu için şimdi hastanede yatıyormuş ama hangi bölüm bilmiyorum öğrenemedim ya kardiyolaji ya göğüs diye düşünüyorum

günaydın seda hanım
bende kahvaltı için gelirken peynir yumurta ve kabuklu fıstık aldım
ev tam takır
3 yumurta kırdım tereyağında 1 avuç beyaz peynir 1çay b. fıstık 11zeytin ve çay

Son düzenleme:
Kinoa'yı son zamanlarda çok görüyorum, nerede bulunuyor acaba. Bir de maş fasülyesi alacaktım, evrim önermişti çok güzel diye. Aktarlarda oluyormuş galiba maş fasülyesi.
ben devamlı yapıyorum ya maş fasulyesini,,,ben antepten almıştım,,,büyük aktarlarda da var,,,var ama fiat 2 katı entep te 5 tl aktarlarda 10 tl

....kilo alan seraym ın mefta olmasına sevindim o mefta olduğuna göre kg verecek olan seraym yaşıyor demektir

aramıza hoşgeldiniz
arkadaşlar gerekli bilgileri vermişler,,,

eksik yok canım çok güzel anlatmışsın,,,, bende detaylı anlatayım

herkes herşekilde zayıflayabilir sadece karatayla değil, karatayın farkı sağlıklı beslenme olarak uygulandığı sürece kg alınmaması ve ömürlük olması,,,kg verirken kaçamak yaptıkça insülin direnci kırılmaz ama kg verilir kaçamak kaçamağı doğuracağı için belirli bi yerde pes edip aynı kg ya dönersiniz çünki canınız devamlı bişeyler ister,..... karatay sadece kg vermek için değil sağlıklı yaşamak için yapıldığından dolayı kaçamak yapmadıkça insülin direnci kırılır şeker düşer hem şeker hastalığı hem diğer hastalıklar gitmeye başlar hücreler yenilenir,,,,

hoşgeldin canım
o 2 nöbette hemen biter sonra emine ye kalırsın
bundan sonra kaçamak yok dava lar gelir kafana acımak yok
nene ye de geçmiş olsun,,,allah şifa versin

bir kaç gündür ilknur'un sesi çıkmıyor. Tatilde telefonu çekmedi anlaşılan.

özler o bizleri 1 hafta sonra hortlar sen merak etme, ama ben özledim onu ne yalan söyleyim

gecmiş olsun canm... Inşallah iyilesir k.baban.. Sanada değişiklik olur havan değişir biraz.. Dinlen vbomba gibi dön inşalllah canım..
inşallah canım çok saolasın

ooo memleketlere gelinirmiş kelle paçalar içilirmiş afiyet olsun canım istedi
Sizin burdaki evinizde kapalı değil ha geldiğiniz zamanlarda kimsede kalmıyorsunuz

teoson
Ne derdin varsa anlat lutfen, burda sıkılacak kimse yok.
Gelir dalarim bak sana, birde morluk agrin olur

canım benim istediğin zaman dövebilirsinseni seviyom bebişim

sen temizliği düşünüpte hiç strese girme bence tatilin keyfini çıkar.bir aksilik olmazsa gidecez bakalım c.tesi günü

seda cığım günaydınnnnnnnn

oh ne güzel bugün tam doymuşsun afiyetler olsun

o kadarcık tan kaseye düşen miktar dişinin kovuğunu doldurmaz

sizleri seviyom bacılarım

günaydın seda hanım
bende kahvaltı için gelirken peynir yumurta ve kabuklu fıstık aldım
ev tam takır
3 yumurta kırdım tereyağında 1 avuç beyaz peynir 1çay b. fıstık 11zeytin ve çay

günaydın şekerim. kokulu öpücüklerimi gönderiyorum sana
afiyet olsun ^_^ hani yeşillik göremedim

seda cığım günaydınnnnnnnn
oh ne güzel bugün tam doymuşsun afiyetler olsun

o kadarcık tan kaseye düşen miktar dişinin kovuğunu doldurmaz

günaydın ablacım. seni de kokulu kokulu oohhh mis gibi öpüyorum. sağolasın ^_^ benimki psikolojik olumla işte. hem bulgur var hem de az

özler o bizleri 1 hafta sonra hortlar sen merak etme, ama ben özledim onu ne yalan söyleyim

Aklıma Nazan Öncel'in bir şarkısı geldi.

"Gittiğin yerde kal, gittiğin yer güzel" diye. :82::82::82:

sizleri seviyom bacılarım

ben de seviyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…