Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kızlar cevaplar için saolun var olun:) kaçamak yapilinca kg veriminin azalacagini anlamış bulunmaktayim..;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama ben nasil nerden baslicami bilmiorm bu diyete nasil yapicagmida bilmiorm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konunun ilk sayfasını okursan, neleri yemeyeceğin ve nasıl uygulayacağın yazıyor. Sonra aklına takılanları bize sorabilirsin.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu callanetic var ya onun 58 dklik olanini mi yapiyorsunuz. Baya vucudu sıkılasanlar var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Stomach, sadece karın hareketleri var onu yaptım 12 gün. Dün de 58 dk olana başladım. Sorun sıkılık değilde göbek. :) Bakalım bana yarayacak mı?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407215206.274471.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407215226.548594.jpg

bugün içime seda sayan kaçtı ^_^ güüüünaydın güüüünaydın güüüünaydın ^_^

istanbul'da değişik bir sıcak var. nemden oturduğum yerde sırılsıklam oldum desem yalan olmaz.

10:00

2 pastırmalı yumurta
domates, salatalık, maydanoz, peynir + 10 adet zeytin üzeri zeytinyağı
1 çb ceviz

bugün doydum ^_^
akşam dersim var. yemek yapmaya üşendim dün. ezogelin çorba yaptım sadece. onu getirdim yanımda. aşçı teyzeye de derim salata yapar bana. sabah kahvaltım sağlam olduğu için zaten geç acıkırım 5 gibi çıkmadan önce yersem de 2. öğünüm hafif geçmiş olur hem de doyurucu. bulgur ve mercimek beni tok tutuyor ^_^ gerçi 1 tencere çorbaya 1,5 yemek kaşığı bulgur koymuştum :KK52::KK52:

slm kızlar ben geldim
çok şükür nöbetim iyi geçti
hatta fazlasıyla iyi darısı son 2 nöbetin başına:KK1:

Foto mutlaka cek,,ben oncesi sonrasis icin foto bulamiyorum

:)

Hosgeldin canim,,,tam sopaliksin duzene girip kg vermeye baslamistin herseyi sifirladin,,,,haftaya tam basliyorsun seraym la ayni kg lardasin sende katil yarisa o zaman kacamak yapmaya elin varmaz
sopalığım di mi ah bana ahh
cumartesiden beri kaçamaksız yapıyorum sabah eve gelince tartıldım 89.8 :KK76::KK76::KK76::21::21::21:

Ne guzel emine ye iyice doyarsin....teyzeyede massallah
dün ben evden çıktıktan 1 saat sonra neneyi hastaneye kaldırmışlar ambülansla yeni ilaçlar ağır gelmiş solunumu depresif etmiş yaşta olduğu için şimdi hastanede yatıyormuş ama hangi bölüm bilmiyorum öğrenemedim ya kardiyolaji ya göğüs diye düşünüyorum

istanbul'da değişik bir sıcak var. nemden oturduğum yerde sırılsıklam oldum desem yalan olmaz.

2 pastırmalı yumurta
1 çb ceviz

bugün doydum ^_^
akşam dersim var. yemek yapmaya üşendim dün. ezogelin çorba yaptım sadece. onu getirdim yanımda. aşçı teyzeye de derim salata yapar bana. sabah kahvaltım sağlam olduğu için zaten geç acıkırım 5 gibi çıkmadan önce yersem de 2. öğünüm hafif geçmiş olur hem de doyurucu. bulgur ve mercimek beni tok tutuyor ^_^ gerçi 1 tencere çorbaya 1,5 yemek kaşığı bulgur koymuştum :KK52::KK52:
günaydın seda hanım :KK70:
bende kahvaltı için gelirken peynir yumurta ve kabuklu fıstık aldım
ev tam takır :KK1:
3 yumurta kırdım tereyağında 1 avuç beyaz peynir 1çay b. fıstık 11zeytin ve çay:nazar:

Son düzenleme:
Kinoa'yı son zamanlarda çok görüyorum, nerede bulunuyor acaba. Bir de maş fasülyesi alacaktım, evrim önermişti çok güzel diye. Aktarlarda oluyormuş galiba maş fasülyesi.
ben devamlı yapıyorum ya maş fasulyesini,,,ben antepten almıştım,,,büyük aktarlarda da var,,,var ama fiat 2 katı entep te 5 tl aktarlarda 10 tl :KK50:

....kilo alan seraym ın mefta olmasına sevindim o mefta olduğuna göre kg verecek olan seraym yaşıyor demektir:KK34:

Arkadaslar merhaba ,
Bende bu karatay diyetini internetten arastirdimda iyi kotu ogrendim biseyler . Saglikliyasiyoruzdan ornek kahvalti aksam yemeklerinide gordum. Hatta bugun kahvalti ve aksam yemegimi ona gore yaptim.
Kahvalti : 2 yumurta
Domates , salatalik biber
Peynir, zeytin
Tereyag
Ceviz kalmamis yiyemedim
Aksamda
Etli taze fasulye yogurt bide yesillik
Bide bol su ictim
Bu sekilde sanirim demi?
benim size sormak istedigim hepiniz kitabi okuyupta mi bu diyeti yapiyorsunuz. Okuduysaniz hangisini okudunuz. Yazmak reklam olursa ozelden yazar misiniz :) tesekkurler :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
aramıza hoşgeldiniz :KK71:
arkadaşlar gerekli bilgileri vermişler,,,
Merhaba karatayda yasaklı ve yenilmemesi gereken meyvede diyebilirsiniz veya bir top dondurmada, yediginiz zaman hep en başa dönüyorsunuz gi index yani seker orani yuksek gidalardan uzak duruyoruz.insulin direnciniz varsa bunu kirmak aylar sürebiliyor.bugun kaçamak yapayim yarin dikkat ederim diye birşey yok.bunlardan gozunuzude korkutmayin şekersizlige alışmak zor degil.ustelik şeker isteginin olmasi omega 3 eksikliğinden kaynaklı olabiliyor .bence siz en başta kan tahlilleri yaptirin karatayin kitaplarinida okumussunuz halbuki. Çünkü demir eksiklikleri d vitamini ve b vitamini karatayda yuksek olmali yoksa kilo vermeniz zorlaşıyor
Eksiklerim varsa Gul abla düzeltir
GÜL ablaaaa varmi eksik gedik:))

eksik yok canım çok güzel anlatmışsın,,,,:KK9: bende detaylı anlatayım :KK34:

herkes herşekilde zayıflayabilir sadece karatayla değil, karatayın farkı sağlıklı beslenme olarak uygulandığı sürece kg alınmaması ve ömürlük olması,,,kg verirken kaçamak yaptıkça insülin direnci kırılmaz ama kg verilir kaçamak kaçamağı doğuracağı için belirli bi yerde pes edip aynı kg ya dönersiniz çünki canınız devamlı bişeyler ister,..... karatay sadece kg vermek için değil sağlıklı yaşamak için yapıldığından dolayı kaçamak yapmadıkça insülin direnci kırılır şeker düşer hem şeker hastalığı hem diğer hastalıklar gitmeye başlar hücreler yenilenir,,,,

slm kızlar ben geldim
çok şükür nöbetim iyi geçti
hatta fazlasıyla iyi darısı son 2 nöbetin başına:KK1:

sopalığım di mi ah bana ahh
cumartesiden beri kaçamaksız yapıyorum sabah eve gelince tartıldım 89.8 :KK76::KK76::KK76::21::21::21:

dün ben evden çıktıktan 1 saat sonra neneyi hastaneye kaldırmışlar ambülansla yeni ilaçlar ağır gelmiş solunumu depresif etmiş yaşta olduğu için şimdi hastanede yatıyormuş ama hangi bölüm bilmiyorum öğrenemedim ya kardiyolaji ya göğüs diye düşünüyorum

hoşgeldin canım
o 2 nöbette hemen biter sonra emine ye kalırsın
bundan sonra kaçamak yok dava lar gelir kafana acımak yok
nene ye de geçmiş olsun,,,allah şifa versin

bir kaç gündür ilknur'un sesi çıkmıyor. Tatilde telefonu çekmedi anlaşılan. :KK50:
:KK62::KK64:

özler o bizleri 1 hafta sonra hortlar sen merak etme, ama ben özledim onu ne yalan söyleyim :KK9:

gecmiş olsun canm... Inşallah iyilesir k.baban.. Sanada değişiklik olur havan değişir biraz.. Dinlen vbomba gibi dön inşalllah canım.. :KK16:
inşallah canım çok saolasın:KK16::KK16:

ıyi geceler kizlar, butun gun totomun ustunde oturmaktan dumduz oldu :KK1:
Ama bolu ankara arasi yagmurlu ve serindi, cok keyif aldim yoldan.
Giderken boluya girdik, acil banka isimiz oldu, orda baya oyalandik.

Gul abla, ankaraya girip cikmamiz bir oldu. Kalacak olsak numarani isterdim kediden.
Esimin is yeri ak parti merkezinin orda sehre cok girmedik, kolay hallettik.

Benim burdaki tartinin pili bitmis, tartilamadim. Tatile de gidicez bide, donuste meraktan catlarim artik.
Yarin carsiya cikmam lazim, unutmazsam alirim pil.

Yarin benim adam istanbula gidecek, aksama anca gelir,
geldik dinlenemedi yazik, insallah tatilimiz iyi gecerde, kosturmali gunler onu bekliyor cunki.

Menumu yazayim bu arada
sabah

kizdan kalan bi pincik yumurta
zeytin 14 tane
peynir
domtis salatalik az biber
cay

ogle
cig kofte marul
findik
erik, uzum

gece
kelle paca corbasi :KK52:
Nihayet ictim ve cook begendim :KK16:

ooo memleketlere gelinirmiş kelle paçalar içilirmiş afiyet olsun canım istedi:KK9:
Sizin burdaki evinizde kapalı değil ha geldiğiniz zamanlarda kimsede kalmıyorsunuz

teoson :KK20:
Ne derdin varsa anlat lutfen, burda sıkılacak kimse yok.
Gelir dalarim bak sana, birde morluk agrin olur :KK22:

canım benim istediğin zaman dövebilirsin:KK1::KK1:seni seviyom bebişim:KK54:

tatil haftasi gelmis o zaman, acilisi ben yapayim madem.
Kismetse carsamba cikiyoruz, teoson, gul abla, mydeniz tatil, pistisi olucaz:13:
Donusten iki gun sonra kocisi geri askabata ugurluycaz.
Artik beni de uzun bi temizlik maratonu bekler. Kakilmis moduna baglarim yine.

sen temizliği düşünüpte hiç strese girme bence tatilin keyfini çıkar.bir aksilik olmazsa gidecez bakalım c.tesi günü

2 pastırmalı yumurta
1 çb ceviz

bugün doydum ^_^

seda cığım günaydınnnnnnnn

oh ne güzel bugün tam doymuşsun afiyetler olsun

o kadarcık tan kaseye düşen miktar dişinin kovuğunu doldurmaz:KK52:

teason canım bir daha böyle düşunme acılar paylaştikça azalır,mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Biz seni usanmadan dinleriz,he topicten yazamayacağın şeyler olursada özelden faceden yazabilirsin.kaytana çoook geçmiş olsun benimde kaynatam iki kere geçirdi bu ameliyatı.benimki şuan kanser ama inşaallah seninki düzelir.cok zor böyle şeyler.

Supersin yine her zamanki gibi.o oelvis hareketlerini gül ablayla benim yapmam lazım fıtığa çok iyi geliyormuş.

Afiyet olsun canim bu sene ilk elnalarla yine yapmayı düşünüyorum.

Canım en dogru sözü gul abla söyler diye bekledik te ondan. Hoşgeldin aramıza.

Mikrop seni.:KK1:ama bende geceleri aramıyor değilim hani.

Daha bir zorlaştirsaydın bu çok anlaşılır olmuş.

Hormonlar savaşı o canim östrojenle prolaktin kapışiyor. Bu arada evlenincede gecmiyor.minciklanmaylada gecmiyor..tecrubeyle sabittir.

madem her sene bir düğün yapıyor, seneye de benimkini yapsa ya :KK1::KK1:
Allah mesut etsin ^_^

aaaa ama ben sana ne demiştim şekerim? Hadi buradan yazmadın neden özelden konuşmuyoruz ki? Yok öyle içe atmak derdi sıkıntıyı. Kızıyorum bak :KK47:

Hoşgeldiniz, afiyet olsun. Ben tüm kitaplarını aldım ve okudum :KK9::KK9::KK9: Kedicik zaten yardımcı olmuş size.

Ay süper fikir bu ya, hiç aklıma gelmedi. Sağolasın kız! :KK16:

Merhaba, diğer arkadaşlara ilaveten şöyle bir şey sormak isterim.

Diyelim ki a ve ab otobüslerinin varış noktası yani son durak aynı.
A otobüsü express iken ve otobandan götürürken, ab otobüsü e5'den gidiyor olsun.
Hem a, hem ab aynı anda bulunduğunuz duraktaysa hangisiyle giderdiniz?

Allah'tan garip örneklerimi havuz problemiyle sormadım :KK9::KK9::KK9:

Hoşgeldiniz bu arada. Sağlığınız için o dondurmayı kendiniz yapmadıysanız yemeyin zaten yoksa kilo bir şekilde verilir :KK16:

sizleri seviyom bacılarım:KK16::KK16::KK54::KK54:

günaydın seda hanım :KK70:
bende kahvaltı için gelirken peynir yumurta ve kabuklu fıstık aldım
ev tam takır :KK1:
3 yumurta kırdım tereyağında 1 avuç beyaz peynir 1çay b. fıstık 11zeytin ve çay:nazar:

günaydın şekerim. kokulu öpücüklerimi gönderiyorum sana :KK9::KK9::KK9:
afiyet olsun ^_^ hani yeşillik göremedim :KK1:

seda cığım günaydınnnnnnnn
oh ne güzel bugün tam doymuşsun afiyetler olsun

o kadarcık tan kaseye düşen miktar dişinin kovuğunu doldurmaz:KK52:

günaydın ablacım. seni de kokulu kokulu oohhh mis gibi öpüyorum. sağolasın ^_^ benimki psikolojik olumla işte. hem bulgur var hem de az :KK1::KK1::KK1:

özler o bizleri 1 hafta sonra hortlar sen merak etme, ama ben özledim onu ne yalan söyleyim :KK9:

Aklıma Nazan Öncel'in bir şarkısı geldi.

"Gittiğin yerde kal, gittiğin yer güzel" diye. :82::82::82:

sizleri seviyom bacılarım:KK16::KK16::KK54::KK54:

ben de seviyorum sizi :KK70::KK70::KK70:

X