Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Arkadaslar merhaba ,
Bende bu karatay diyetini internetten arastirdimda iyi kotu ogrendim biseyler . Saglikliyasiyoruzdan ornek kahvalti aksam yemeklerinide gordum. Hatta bugun kahvalti ve aksam yemegimi ona gore yaptim.
Kahvalti : 2 yumurta
Domates , salatalik biber
Peynir, zeytin
Tereyag
Ceviz kalmamis yiyemedim
Aksamda
Etli taze fasulye yogurt bide yesillik
Bide bol su ictim
Bu sekilde sanirim demi?
benim size sormak istedigim hepiniz kitabi okuyupta mi bu diyeti yapiyorsunuz. Okuduysaniz hangisini okudunuz. Yazmak reklam olursa ozelden yazar misiniz :) tesekkurler :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hoşgeldin. Herkes kitabı alamıyor, araştırıp yapıyor. Nette birinci kitap bedava indiriliyor, eğer bulamazsan özelden mail adresini at, mail atabilirim. Ben de karatay mutfağı ve beslenme tuzaklarından kurtuluş rehberi kitapları var.
Yediklerinde bir sorun yok. Yemeklerinin arasında en az 4,5-5 saat olmalı. Saatlerini yazmadığın için bilmiyorum ama zaten 2 öğün yapmışsın, onun için 5 saatten fazladır diye düşünüyorum.

Sporum;
Callanetics 10 yaş, tamamı yapıldı. Pelvis hareketlerini yapmayı beceremedim. Birde kalça germe hareketini çıkardım, çünkü kalçanın hacimlenmesini engelliyormuş.
Leslie 2 fast mil yapıldı.

Hosbuldum :) evet 5 saat vardi arasinda belki fazladir. Banada karatay mutfagini almak mantikli gibi geldi. Bu arada bi format yapiyorsunuz ya pazartesi gunleri. Bugun pazartesi diye yazsam mi acaba haftaya mi yazsam bilemedim. Bugun basladim cunku. Bu arada mail adresimi atiyorum hemen :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Neden kimse beni aydinlatmiyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba karatayda yasaklı ve yenilmemesi gereken meyvede diyebilirsiniz veya bir top dondurmada, yediginiz zaman hep en başa dönüyorsunuz gi index yani seker orani yuksek gidalardan uzak duruyoruz.insulin direnciniz varsa bunu kirmak aylar sürebiliyor.bugun kaçamak yapayim yarin dikkat ederim diye birşey yok.bunlardan gozunuzude korkutmayin şekersizlige alışmak zor degil.ustelik şeker isteginin olmasi omega 3 eksikliğinden kaynaklı olabiliyor .bence siz en başta kan tahlilleri yaptirin karatayin kitaplarinida okumussunuz halbuki. Çünkü demir eksiklikleri d vitamini ve b vitamini karatayda yuksek olmali yoksa kilo vermeniz zorlaşıyor
Eksiklerim varsa Gul abla düzeltir
GÜL ablaaaa varmi eksik gedik:))

Son düzenleme:

Bugün tartıl ki geçen haftaki kilonu bildirimine yazabilesin. Ne kadar verdiğini anlayabilmen için. Buraya yazmana gerek yok şu an, haftaya pazartesi yazarsın. Mail attım.

Son düzenleme:

Gül abla daha açıklamalı cevap vereceği için, yanlış bilgilendirmek istemedim. İnsülin direnci kırılmayan kişiler sürekli acıkır, doymak bilmez ve sürekli canı tatlı ister.

sağol canımm birazda sıkılaşsam hiç fena olmaz... herkeb yeter artık verme diyoralışmışlar tombik görmeye garip geliyorum ama az kaldı hedefe ulaşım dah çok spor yapacam o zaman... kedicim gibi sadece ona odaklanacam
Arkadaşımın çocuğu yok çok şükür dediğin gii i de o olsa yavrucuk arada kalırdı...
Sende inşallah girersin denize de kemiklerin dinlenir.. hem sana hemde bebişimize iyi gelirbende çok severim denizi tadını çıkar benim yerimede

madem her sene bir düğün yapıyor, seneye de benimkini yapsa ya
Allah mesut etsin ^_^

aaaa ama ben sana ne demiştim şekerim? hadi buradan yazmadın neden özelden konuşmuyoruz ki? yok öyle içe atmak derdi sıkıntıyı. kızıyorum bak

hoşgeldiniz, afiyet olsun. ben tüm kitaplarını aldım ve okudum kedicik zaten yardımcı olmuş size.

Senin verdiğin sirkeyi, içme suyuma ekliyorum, bu şekilde kullanıyorum. Diğer sirkeleri içmekte zorlanırdım, bu iyi oldu, teşekkür ederim.

ay süper fikir bu ya, hiç aklıma gelmedi. sağolasın kız!

merhaba, diğer arkadaşlara ilaveten şöyle bir şey sormak isterim.

Diyelim ki A ve AB otobüslerinin varış noktası yani son durak aynı.
A otobüsü express iken ve otobandan götürürken, AB otobüsü E5'den gidiyor olsun.
Hem A, Hem AB aynı anda bulunduğunuz duraktaysa hangisiyle giderdiniz?

Allah'tan garip örneklerimi havuz problemiyle sormadım

Hoşgeldiniz bu arada. Sağlığınız için o dondurmayı kendiniz yapmadıysanız yemeyin zaten yoksa kilo bir şekilde verilir

Ayyy canım doğru her akşam gidiyodun iğne vurdurlaya ya iftardan sonra unutmuşum kusuruma bakma...
Madem ustaar eşyaarı yerleştirecek yormasaydın kendini kız başına..
Bende hiç bilmem regl öncesi ne sancım ne göğüste sızlamam olur... sende de bişi yoktur mutlaka ama neden olur sonradan merakta etmedim desm yalan olur:44:

Arkadaş var ya ahhh o arkadaş... Allahım ıslah etsin esirgesin hepiciğinizin evlatlarını... keşke görüşmese ama mümkün mü laf dinlesinler inşallah i an önce farkeder yanlışlıklarını da kurtulur o arkadaşından iyi ki senin oğlun yokmuş ablacım yanlarında.. onlarada akıl fikir versin Rabbim

ustaların haberini alınca saldım canım ^_^ evin genel anlamda toparlanması gerekiyordu. kız evi neticede her şey açıkta saklayacak kişi olmayınca
aşkolsun ya ne demek, gayet normal her şeyi aklımızda tutamayız ki. ^_^

bende de yeni adet bu oldu canım. anneme dediğimde evlenince geçer dedi. sevdiceğe desem mi acaba kendim için değil, şu ağrılar için sadece evliliği öne çekelim diye. ya da dur vazgeçtim, o direk ağrılara odaklanır anlık çözüm bulur. caydım

öyle şiddetli bir şey değil canım, dokunduğunda filan ağrıyor ben de dokunmuyorum ^_^

Ellerine sağlık...

Benim gibi kafayı göbekle sıyırırsın o zaman.

Gecmiş olsun canm... inşallah iyilesir k.baban.. sanada değişiklik olur havan değişir biraz.. dinlen vbomba gibi dön inşalllah canım..

Sporum;
Callanetics 10 yaş, tamamı yapıldı. Pelvis hareketlerini yapmayı beceremedim. Birde kalça germe hareketini çıkardım, çünkü kalçanın hacimlenmesini engelliyormuş.
Leslie 2 fast mil yapıldı.

Nasıl gidyo callanetic.. memnun musun.. çok etkiliymiş nette iraz karıştırdım da sayeniz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…