Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ustaların haberini alınca saldım canım ^_^ evin genel anlamda toparlanması gerekiyordu. kız evi neticede her şey açıkta saklayacak kişi olmayınca :KK9:
aşkolsun ya ne demek, gayet normal her şeyi aklımızda tutamayız ki. ^_^

bende de yeni adet bu oldu canım. anneme dediğimde evlenince geçer dedi. sevdiceğe desem mi acaba kendim için değil, şu ağrılar için sadece evliliği öne çekelim diye. ya da dur vazgeçtim, o direk ağrılara odaklanır anlık çözüm bulur. caydım :KK1:

öyle şiddetli bir şey değil canım, dokunduğunda filan ağrıyor ben de dokunmuyorum ^_^

Bu evlilik ilaç gibymiş de benim böyle sorunlar olmayınca anlayamadım pek demek ki:KK9::KK9: kardeşimede öyle derlerdi, evlendi geçmedi... bebek olsun dediler :KK1: oldu ehh işte iraz biraz azaldı sancıları:KK53:
Sen evlen ama, geçer mi diye pek ümitlenme kandırıyolar bizi bence evlenelim diye annelerimiz:KK9::KK9:

Ben iyiyim mydenizcim.hem yoğunluk vardi hemde olagan rahatsizligim bugün beni biraz üzdü .topiğe cokta yazmak istemiyorum durmadan rahatsizliklarimdan bahsedipte kimseyi sikmamak için.
Tatile cikiyormussunuz sevindim canım bizde izmir taraflarına gideceğiz kismet olursa .kayinbaba mesane kanserinden 2.ameliyatini olacak yarın, ilkinde gidememistik.budefada benim patron tatilde olduğu için haftasonu na gidecez Allah nasip ederse. Laparoskopik oluyor zaten,operasyon kolayda hastalığın adi kötü. Yazligi var k.babamin ,bizde hem hasta ziyareti hemde birkac gun deniz birhafta kalacaz inşallah
Teason canım bir daha böyle düşunme acılar paylaştikça azalır,mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Biz seni usanmadan dinleriz,He topicten yazamayacağın şeyler olursada özelden faceden yazabilirsin.Kaytana çoook geçmiş olsun benimde kaynatam iki kere geçirdi bu ameliyatı.Benimki şuan kanser ama inşaallah seninki düzelir.Cok zor böyle şeyler.
Sporum;
Callanetics 10 yaş, tamamı yapıldı. Pelvis hareketlerini yapmayı beceremedim. :KK1: Birde kalça germe hareketini çıkardım, çünkü kalçanın hacimlenmesini engelliyormuş.
Leslie 2 fast mil yapıldı.
Supersin yine her zamanki gibi.O oelvis hareketlerini Gül ablayla benim yapmam lazım fıtığa çok iyi geliyormuş.
Senin verdiğin sirkeyi, içme suyuma ekliyorum, bu şekilde kullanıyorum. :KK1: Diğer sirkeleri içmekte zorlanırdım, bu iyi oldu, teşekkür ederim.
Afiyet olsun canim bu sene ilk elnalarla yine yapmayı düşünüyorum.
Neden kimse beni aydinlatmiyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım en dogru sözü Gul abla söyler diye bekledik te ondan. Hoşgeldin aramıza.

Bir kaç gündür İlknur'un sesi çıkmıyor. Tatilde telefonu çekmedi anlaşılan. :KK50:
:KK62::KK64:
Mikrop seni.:KK1:Ama bende geceleri aramıyor değilim hani.

madem her sene bir düğün yapıyor, seneye de benimkini yapsa ya :KK1::KK1:
Allah mesut etsin ^_^

aaaa ama ben sana ne demiştim şekerim? hadi buradan yazmadın neden özelden konuşmuyoruz ki? yok öyle içe atmak derdi sıkıntıyı. kızıyorum bak :KK47:

hoşgeldiniz, afiyet olsun. ben tüm kitaplarını aldım ve okudum :KK9::KK9::KK9: kedicik zaten yardımcı olmuş size.

ay süper fikir bu ya, hiç aklıma gelmedi. sağolasın kız! :KK16:

merhaba, diğer arkadaşlara ilaveten şöyle bir şey sormak isterim.

Diyelim ki A ve AB otobüslerinin varış noktası yani son durak aynı.
A otobüsü express iken ve otobandan götürürken, AB otobüsü E5'den gidiyor olsun.
Hem A, Hem AB aynı anda bulunduğunuz duraktaysa hangisiyle giderdiniz?

Allah'tan garip örneklerimi havuz problemiyle sormadım :KK9::KK9::KK9:

Hoşgeldiniz bu arada. Sağlığınız için o dondurmayı kendiniz yapmadıysanız yemeyin zaten yoksa kilo bir şekilde verilir :KK16:

Daha bir zorlaştirsaydın bu çok anlaşılır olmuş.
ustaların haberini alınca saldım canım ^_^ evin genel anlamda toparlanması gerekiyordu. kız evi neticede her şey açıkta saklayacak kişi olmayınca :KK9:
aşkolsun ya ne demek, gayet normal her şeyi aklımızda tutamayız ki. ^_^

bende de yeni adet bu oldu canım. anneme dediğimde evlenince geçer dedi. sevdiceğe desem mi acaba kendim için değil, şu ağrılar için sadece evliliği öne çekelim diye. ya da dur vazgeçtim, o direk ağrılara odaklanır anlık çözüm bulur. caydım :KK1:

öyle şiddetli bir şey değil canım, dokunduğunda filan ağrıyor ben de dokunmuyorum ^_^
Hormonlar savaşı o canim östrojenle prolaktin kapışiyor. Bu arada evlenincede gecmiyor.Minciklanmaylada gecmiyor..Tecrubeyle sabittir.

Kuzularrr ben yatar sabah kalkamam yoksa... gerçi uykmda yok ama uyumam lazım.. malum gün yogun geçecek uyuklarsam yanrım... öpüldünüs iyigeceler...

Teason canım bir daha böyle düşunme acılar paylaştikça azalır,mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Biz seni usanmadan dinleriz,He topicten yazamayacağın şeyler olursada özelden faceden yazabilirsin.Kaytana çoook geçmiş olsun benimde kaynatam iki kere geçirdi bu ameliyatı.Benimki şuan kanser ama inşaallah seninki düzelir.Cok zor böyle şeyler.

Supersin yine her zamanki gibi.O oelvis hareketlerini Gül ablayla benim yapmam lazım fıtığa çok iyi geliyormuş.

Afiyet olsun canim bu sene ilk elnalarla yine yapmayı düşünüyorum.

Canım en dogru sözü Gul abla söyler diye bekledik te ondan. Hoşgeldin aramıza.

Mikrop seni.:KK1:Ama bende geceleri aramıyor değilim hani.

Daha bir zorlaştirsaydın bu çok anlaşılır olmuş.

Hormonlar savaşı o canim östrojenle prolaktin kapışiyor. Bu arada evlenincede gecmiyor.Minciklanmaylada gecmiyor..Tecrubeyle sabittir.

:KK52::KK52: bak gördün mü ben dediydim geçmez diye... :KK1:

Nasıl gidyo callanetic.. memnun musun.. çok etkiliymiş nette iraz karıştırdım da sayeniz de:KK9::KK9:
Şu an bir değişiklik yok. Ama çabuk bitiyor, o yüzden sevdim. :KK9: Alıştığım için bitiriyorum hemen, ileri sarıyorum videoyu. Ben daha yeni tamamına başladım. 13 gün oldu galiba, sadece karın hareketlerini yaptım, birde baştaki ısınmalar. Bugün 10 yaş'ın tamamını yapmaya başladım, belki o zaman daha iyi işe yarar. Birazda bu şekilde deneyeceğim. :KK52::KK52:
Bende ki göbeği görsen seninkini bırakır benimkine takardın kafayı:KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
Kuzularrr ben yatar sabah kalkamam yoksa... gerçi uykmda yok ama uyumam lazım.. malum gün yogun geçecek uyuklarsam yanrım... öpüldünüs iyigeceler...
İyi geceler. :KK54:

Ya bende katılmak istiorm araniza

Hoşgeldin. :KK16::KK16:

Acaba dedim bu pelvis hareketleri karın içinde mi iyi, en iyisi hepsini yapayım, belki o zaman karnıma daha etkili olur diye hepsini yapmaya başladım. Bakalım bu şekilde farkedecek mi? :KK52:

Şu an bir değişiklik yok. Ama çabuk bitiyor, o yüzden sevdim. :KK9: Alıştığım için bitiriyorum hemen, ileri sarıyorum videoyu. Ben daha yeni tamamına başladım. 13 gün oldu galiba, sadece karın hareketlerini yaptım, birde baştaki ısınmalar. Bugün 10 yaş'ın tamamını yapmaya başladım, belki o zaman daha iyi işe yarar. Birazda bu şekilde deneyeceğim. :KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

İyi geceler. :KK54:

Bu callanetic var ya onun 58 dklik olanini mi yapiyorsunuz. Baya vucudu sıkılasanlar var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Iyi geceler kizlar, butun gun totomun ustunde oturmaktan dumduz oldu :KK1:
Ama bolu ankara arasi yagmurlu ve serindi, cok keyif aldim yoldan.
Giderken boluya girdik, acil banka isimiz oldu, orda baya oyalandik.

Gul abla, ankaraya girip cikmamiz bir oldu. Kalacak olsak numarani isterdim kediden.
Esimin is yeri ak parti merkezinin orda sehre cok girmedik, kolay hallettik.

Benim burdaki tartinin pili bitmis, tartilamadim. Tatile de gidicez bide, donuste meraktan catlarim artik.
Yarin carsiya cikmam lazim, unutmazsam alirim pil.

Yarin benim adam istanbula gidecek, aksama anca gelir,
Geldik dinlenemedi yazik, insallah tatilimiz iyi gecerde, kosturmali gunler onu bekliyor cunki.

Menumu yazayim bu arada
Sabah

Kizdan kalan bi pincik yumurta
Zeytin 14 tane
Peynir
Domtis salatalik az biber
Cay

Ogle
Cig kofte marul
Findik
Erik, uzum

Gece
Kelle paca corbasi :KK52:
Nihayet ictim ve cook begendim :KK16:

Ama ben nasil nerden baslicami bilmiorm bu diyete nasil yapicagmida bilmiorm

Teoson :KK20:
Ne derdin varsa anlat lutfen, burda sıkılacak kimse yok.
Gelir dalarim bak sana, birde morluk agrin olur :KK22:

Tatil haftasi gelmis o zaman, acilisi ben yapayim madem.
Kismetse carsamba cikiyoruz, teoson, gul abla, mydeniz tatil, pistisi olucaz:13:
Donusten iki gun sonra kocisi geri askabata ugurluycaz.
Artik beni de uzun bi temizlik maratonu bekler. Kakilmis moduna baglarim yine.

Ama ben nasil nerden baslicami bilmiorm bu diyete nasil yapicagmida bilmiorm

Ilk kitabini internette ucretsiz indirip okuyabilirsin, daha sonrada burda menulerini paylasirsin.
Zamanla dogru ve yanlis iyice oturur.

Ya bende katılmak istiorm araniza

Buyur canım hosgeldin.

Yok kaşıniyo.

Bende ki göbeği görsen seninkini bırakır benimkine takardın kafayı:KK52::KK52:
Hadi be sen bendeki göbegi gördunmü kedi biliyor sor ona .Canım benim sizin kadar okayım bende tek derdim göbek olsun

Hoşgeldin. :KK16::KK16:

Acaba dedim bu pelvis hareketleri karın içinde mi iyi, en iyisi hepsini yapayım, belki o zaman karnıma daha etkili olur diye hepsini yapmaya başladım. Bakalım bu şekilde farkedecek mi? :KK52:
Yap canım yap o hareketler kombin hareketlerdir hepsi irbirini tamamlıyordur bencede yapmalısin,
Teoson :KK20:
Ne derdin varsa anlat lutfen, burda sıkılacak kimse yok.
Gelir dalarim bak sana, birde morluk agrin olur :KK22:
Vıışş korktum valla.

X