Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kimse yyok dükkanı kapatsam mı acaba neyse bir saat daha bekliyeyim. Kapıda kalan olmasın.

Kimse yyok dükkanı kapatsam mı acaba neyse bir saat daha bekliyeyim. Kapıda kalan olmasın.

Iyiki kapatmamissin ben hala uyanigim,,,baskasi normalde bu kadar yorgunluga sizar ben 5 gundur hem uykusuz hem yorgun hala sizmadim,,,dedigin otu alma imkanim yoktu....yarin kizlarla bulusunca kadikoy taraflarina bakarim bulamazsam melissa alirim,,,gecen. Senede boyle aylarca uyuyamayinca bi arkadas melissa al demisti aldim yapmaya firsat bulamadan uykuum duzelmisti...insallah simdi de alinca duzelir,,,,

Bu aksamda hep ben dokturmusum kimseler yok nerde bu citirlarrrrrr mengmeng sevgillsi ilemi bulustuki,,ogun bizim yuzumuzden bayramlasamadilar,,,,,,,,ya kedi cik nerdeeeee,,,,,,,,,bluedaisy hazirlik yapiyor galiba,,,,,,mudavimler olmayinca bosluk oluyor

Ben uymadım gül abla canım ne zamandır yumurtalı çiğ köfte istiyordu onun trine bakıyordum yarın için yapıcam Allah izin verirse. Mengmeng belki annesine gitmistir sevgilisiyle olsa yazardı genede hem bu saatte ne sevgilisiymiş öyle. Abla kedi otu al o direk uyku için melisa depresyonda olup uyuyamayanlar için bir nevi sakinleştirici.
Yinede sen bilirsin. Benim gözler gidiyor abla sen nasıl dayanıyorsun bilmem.Gül abla omega 3 ve antioksidanlarını sabah kahvaltisindan sonra alsan belki aksam üstü eneji patlamaı yaşamazsın.

Neyse ablam sende kaçtın galiba bende yatanzi öptüm seni iyi geceler. İyi ggeceler şuan poposunda pirelerin göbek attığı karatay çıtırları sizide öptüm.Mengmeng ben kalkmadan dünün hesabını vermiş ol he.

Uyuyordum ara ara kalktim. Kadikoydeyim bu saatte ne sevgilisi ^_^

Simdi uykum kacmadan yatayim geri suyumu icip. Sabah bakar yazarim

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yazdim tam cevaplaya basacakken ekran geri gitti........mengmeng. annesiinden sana gelirken geldi gitmez...bizim kediinin otundan alayim tamam,,,,,,,,sanada koaly gelsin dene bakalim nasil olacak.......omega 3 u bir senedir oyle aliyorm bisey olmuyordu

Daha buralardayim ,,,yaziyorum giidyor yine yaziyorum

Dükkanı ben açayım bari GÜNAYDINNNNNNNN CANLARRRR
Herkese güzel haftasonları
Günaydııın.Daha kimseden tık yok ayıp ya ayıp ben bile kalktım.

Sağol canım iyi dileklerin için hava serin bugün daha güzel bir hafta sonu olamazdı heralde benim için.

Günaydııın.Daha kimseden tık yok ayıp ya ayıp ben bile kalktım.

Sağol canım iyi dileklerin için hava serin bugün daha güzel bir hafta sonu olamazdı heralde benim için.

Ohhh ne güzel serin serin tadını çıkar.. burasıda daha doğrusu dışarısı sıcak.. ama ev esiyo çok şükür.. hiç bişi yapmaya niyetim yok bugün aylak aylak oturmayı planlıyorum bakalım ne kadarı gerçekleşecek..sadece 10 litre süt aldım onları koydum ocağa,pişsin yoğurt yapcam.. akşama doğruda pazar alışverişi

Bende alicam süt bugün burda bizim cumartesi pazarimiz var.Yat valla bende sıcakta hic hareket edemem kiltlenir kalirim hic sevmem sıcağı.

Tunaydin Günaydın canlar uyanali cok olduda yeni açtım topigi:)
Valla ben uyanır uyanmaz acıyorumda.Ama genelde geç uyandıgim için döktürmüş oluyorsunuz. Bugün şaşırdım.İnşaallah gül abla uyumuştur.

Senin oralar yanıyodur şimdi canım... kaç gel buraya
Valla ben zırlayip duruyorum sıcsktan teasonun sesi bile çıkmiyor bravo valla

Kizlar gecmise bakamiyorum, cok isim var bugun. Aksamda arkadasa yemege gidip gelicez.
Evi temizliyorum, benim adam 10 gun sonra geri gelecek.
Geri dondugumde evi kil yumagi olarak bulucam ama olsun yinede temizleyeyim.
Dun menu yazmadim

Aksam
Domtis corba
Citir balik ( hazirdi maalesef)

Sporumu da yaptim
60 squat
Call gobek hareketleri ama az.

Yarin sabah 10 civari turkiyede oluruz insallah. Artik bi sonraki mesajimi ordan yazarim kismetse.
Carsamba gunu de 1 haftalik tatil programimiz var.
Ben eylul sonuna kadar kalicam,
Bu arada kalcam 90 cm ye gobusum de 81 cm ye dusmus
Hepinizi cok opuyorum

Kolay gelsin canım gecmiste pek birsey yok zaten merak etme.Calleneticsin yana doğru bir hareketi var onu cok cok yap belldeki kasları geriyor beli inceltiyor. 90 cm kalçaya 81 cm bel şaştım doğrusu.Cokta zayıfsın aslinda 51 kg.

Senin oralar yanıyodur şimdi canım... kaç gel buraya

Ahh keşke gelebilsem ama bizim mahallenin bekçisiyiz bu sene:)
Bu sene özellikle geçen yıla nazaran daha iyi evde neredeyse hiç klima calistirmadim ama tabiki ankara istanbulla asla karsilastiramayiz .oralardan cok daha sicaktir emin olabilirsiniz

Heyecan doruktadir şimdi ev tekrar kirlenecek boşver hic uğraşma :))
Inşallah hersey diledigince güzel olur canim tatilin güzel geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…