Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kuruyemiş ve pazardan alıyorum,

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iki yiğit çıktı meydane, ikisi de birbirinden merdane

şimdiden iyi yolculuklar öyleyse ablacım

hiç farketmez kimin kazandığı, neticede amacımız doğrultusunda ilerlemiş olacağız ^_^

afiyet olsun ablacım ^_^ aa yeşilçay yapmştım kısmında ben de tam aaa yeşilçayım demlenmiştir diye tepki verdim

canım, güzelliğimize güzellik katacağız onun için kaçamak yok. sağlıklı beslenmek ve spor var.

mercimek salatasını ben kafama göre şöyle yapıyorum, çok beğeniyorum kahvaltıda da yiyorum

ölçüsüz yapıyorum genelde yemeklerimi bu arada.

mercimeği haşlıyorum.
diğer yandan taze soğan, maydanoz, dere otunu ince kıyıyorum. iyice karıştırıyorum. içine tuz, pul biber, sumak, karabiber, kimyon katıyor ve harmanlıyorum. sonra bol sıkıyorum.

nihayetinde salatayla mercimeği harmanlayıp üzerine zeytinyağı döküyorum.
muhakkak başka tarif vardır. ben kafama estiği gibi yaparım yemeklerimi de ^_^

Neyse bende tatile gidiyorum tam bir cennet yeri hersey organik bahcemiz tarlamiz var paketli hic birsey almiyoruz insalah tel cekerde size yazarim

tatile gidiyorsunuz madem doğanın keyfini çıkarın, hiç internete girme zahmetinde bulunmayın derim. iyi tatiller.

slm kızlar
tekrar yazmaya üşendim diğer topicten kopyaladım yazdıklarımı ama sizlere ekstradan eklemeler yaptım
hepiniz iyisinizdir inşallah
bayramdan önce düzceye gitmiştim
dün nöbete oradan geldim
bugünde yine oraya gitcem eve bir uğrayayım dedim
camları kapıları açtım çiçekleri sulucam
biraz ortalık toparladıktan sonra duş alıp çıkcam yine inşallah
3 nöbetim kaldı pazartesi-cuma-pazartesi şeklinde
bu nöbetlerede düzceden gel git yapcam
nöbet çıkışları eve uğrayınca sizlere selam veririm inşallah
kayınvalidemin kayınvalidesi rahatsız biraz ondan düzceden gel git yapcam
3 nöbet sonrası Allah nasip ederse 14ünde izmir yolcusuyuz
düzcede internet olmadığı için giremiyorum ama izmirde inşallah aranızda olcam
ayyyy ne çok şey yazdım bıraksan daha yazarım
neyse bugün ben bildirim günü olduğunu unuttum (orada cuma günü yapıyoruz) hastanede kahvaltı yaptım kahvemi içtim 1 litreye yakın su içtim
bayramda yedim içtim yalan söylemiyorum aslında az yedim gibime geliyordu ama anamın kaynanası birde olduğu için gelen giden çok oldu (hepiniz bana tavaları vurabilirsiniz hakettim çünkü eşek ben)
sürekli atıştırma tarzı yedim veee sonuç kilommmm 91.6
2 pazartesi artarda nöbetçiyim inşallah 3. pazartesi buraya da bildirim yapabilirim ve inşallah size bildirim yaparken eksilere inmiş olurum
ÖNKE KENDİMDEN SONRA SİZLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM iradesizliğimden dolayı yaptığım aslında tamamen kendime zarar
inşallah toparlarım artık tekrar 9larda olmak istemiyorum
bu arada emine iyi çok şükür günde 1e uykuyu düşürdük rutine bindirdik çok şükür artık uyku problemimiz olmuyor
hepinizi çok özledim herkesi kucaklayıp öpüyorum

hoşgeldin canım.
artık daha tutarsın bak bahane de kalmadı.
Allah kolaylık versin. Öp Eminoş'u benim için.

hatunlar neredesiniz?
hayırlı cumalar
^_^

10:00
1 haşlanmış yumurta
1 domates + zeytin + salatalık + dere otu (zeytinyağı döktüm üzerine)
1 çb badem
1 kase mercimek salatası

hadi sesiniz çıksın az.

Günaydınnnn benim çıtırık arkadaşlarımmmm

tünaydın canlarım
ben burdayım naparsın nasılsın
ilknura dayanamamış cvp vermişsin

Ben mercimegı çök severimde. Bu ara proteinim eksik heralde hani yumurtalı bir ciğ köfte gibi birşey yapıyorlar urfalılar yapıyor genellikle ablamın kaynanası çok yapardı enisteyle çikarken evede gönderirdi harika bir şey canım ondan manyak istiyor net tarifini buksam deneyeceğimde bilmiyorum işte. Ben bir deneyeyim güxel olursa sizede yazarım.Bugun güne güzel başladım annemin emekli kağıtları gelmiş çok şükür ona çok sevivdik.Bide babamınkiler gelse problemsiz Cuma gunü ne olur dua edin .Kizlar o yokuşü çıktım Ali Fuatta bir aktar var oraya gittim kahvaltımı yaptıktan sonra bizim oğlanın ruşeymi bitmiş gitmişken yeşil cofeee de aldım eve geldim su icindeyim birde akşam koşu bandinda yürürüm spor bakanı bu kadar yetermiTabiki farketmezde ama sen kazan çünkü senin. Önündeki o kuçücük sorundan kurtulmanı çok isterim gerçi yarışsakta yarışmasakta sen her dediğinı yaparsın azim topusun maşaallah bense stress topu.

Günaydın canım benim.

Geçmiş olsun canım. Ama inan çarşamba günü evimdeki üç misafir hanımı görünce karakterimi tekrar gözden geçirdim.Bende irade sıfır ve demekki kendimede hiç saygım yok dedim. Kıralım su zincirlerimizi. Benim eltimin kizi 90 kilo idi oda hastanede görevli hastahanenin diyetisyeniyle 35 kilo verdi evrim gecirdi resmen has.derhisine falan koydukar iki yıl oldu sadece beş kilo aldi. Ve diyet bizim gibi istediğinide yiyemedi bende aynı diyetisyene gittim bir kere kiza dedimki canim ben bu kadarcik yersem zaten zayıflarım yani demem oki o kadarcık yemeyle fiyet yaptı 8 ay o kiloyu verdi onunki irade degilmiydi. Esim bile derdi bana kilo verenin adı döndü döndü kadardamı olamıyorsun.Ya evet kendimizden özür dileyerek basladıgımız bu yolu tamalamalıyız ikimizde aynıkiloda sayilırız. Senlede yarıştayiz o zaman kabul.

Hayırlı cumalar ciciş ben size demedimmi sizde sabah bensiz laflarsınız o zaman. Giremedim az işim vardı. Kahvaltı derdide var ya anca sabah kahvaltim
Taze soganlı üç beyazlı tek sarılı yumurta.
12 zeytin
Domtiş salatalık
Badem ve ceviz

Tunaydinn citirim

Enee kayinvalidenin kayinvalidesi yasiyor mu maasallah, Allah saglik versin.
Emine bidisini popisten isir.

Hayirli cumalar canom,

tünaydın canlarım
ben burdayım naparsın nasılsın
ilknura dayanamamış cvp vermişsin
İlknura dayanmak ne mümkün Gul abladan cekinmesem neyse mengmengimiz kibar kibar ötürüyor isi.

n'olsun, iş güç işte.
sen napıyorsun?
tatile gidiyormuş, temennimi ilettim.
ayol ben hanginizi cevapsız bırakıyorum?
He he . Birde bana noktaları soruyor karakter dolduruyordum diyemedim ya la.
Kibar deli canim guzel guzel laf sokuyorki acitmasın canı fazla yanıp saldırmasin. Tamamiyle taktik.

Gayfaltim

1 yum ile tereyaginda kirmizi ve yesil biberli omlet
Domtis, dereotu
10 zeytin
Peynir
Badem, ceviz, kuru kara uzum

Pazar sabaha karsi yoldayiz insallah.
Yeeebaa,

kızlar ben çıkıyorum salı günü görüşürüz inşallah

bizede yeni bir sekreter geldi o da 2 senede 35 kilo vermiş ama sadece günde 2 saat yürüdüm yemekten çok kısmadım dedi maşallah dedim 100 kusur kiloymuş şimdi 67kilo
yarışalım tatlım ama ben bu 2 hafta spor yapamıcam sadece karatayı kaçamaksız yapcam İNŞALLAH
bildirim zamanı burada olmucam ama salı günü gelince söylerim yine yazarım buraya sende beni alıntı yapıp söylersin böylece senide takip etmiş olurum 2 haftacık böyle idare ediver
eve gelen giden oluyor ziyarete annemi yalnız bırakamam zaten o genelde emineye bakıyor ben misafirlere

Tunaydinn citirim

Enee kayinvalidenin kayinvalidesi yasiyor mu maasallah, Allah saglik versin.
Emine bidisini popisten isir.

Hayirli cumalar canom,
büyük bir zevkle ısırırım cnm
sorma yaşıyor hastalığıda psikiyatrik senden benden sağlam maşallah
sadece kalp kapakçığı azıcık kaçak yapıyormuş
geçen kahvaltıda diyor ki bir umut kalp kapakçığından giderim
normal hasta olsa ilacını içer amelyatını olur iyileşir ama bu çok zor ilaçlarını düzenli alması lazım en az 1 ay boyunca ondan sonra yavaş yavaş düzelmeye başlıyor
kızlarıda çok ilgilenmiyor ilaçlarını aksatıyor annem bakıyor işte dengesi yine bozulmasın diye şimdilik düzcede kalıyoruz sonra izine ayrılcam işte eylüle Allah kerim (bu arada eylülde nöbeti bırakıp mesai başlıyorum emine 2 yaşına girene kadar nöbet tutmucam artık)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…