Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Mengmeng im zaten incelmis zayıflama yolunda çok değil 3 ayı var halleder kısa girmeden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah canım. malum yavaş yavaş veriyorum... bu arada göbek için ameliyat dediğim gerdirme sadece yoksa göbek de yok ki, sezaryanin etkisi için kastım. ^_^

anlatmayım diyordum da zorla anlattırıyorsun.
şu hayatta vazgeçemeyeceğim tek şey kumpirdir derdim. o kadar sever ve yerdim ki, evdeki herkes de bilirdi tutkumu. bir gece rüyamdan ağlayarak uyandım annem ne oldu diye sordu. güya hamileymişim, canım kumpir istemiş ama midem bulanınca bir daha yiyememişim, çocuklar rüyamda boyuma kadar gelmişti ama ben tiksiniyordum hala bunun etkisiyle ağlayarak uyanmışım. he şimdi ne oldu? aklıma bile gelmiyor. onun için ister fotosunu yolla ister ağzıma tık yemem ben.

yürüdüğümüz yer sanırım ali fuat paşa durağı idi. kız sen o kadarcık yol için mi türlü türlü vesait değiştiriyorsun? her gün iki sefer o yolu git gel gider kilocukların. sağolsun Gül abla yokuşun başına kadar bırakalım araçla dedi ama biz karataycıyız, bize sökmez en çetin şartlar deyiverip vurduk kendimizi yollara

yok öyle yağma yarışa başladık bile. her yol mübah diyemeyeceğim karatay'dan çıkmak yok. yalnız bu yarış ne zaman bitecek onun da bi adını koyalım, ve ödülün adını da tabii ki

ay seve seve soğuturum canım ^_^ kumpir yok, pasta yok, börek yok, çörek yok, şeker yok. nasılım ama?

sefan olsun ablacım. ne kadar dinlensen o kadar kardır. işin stresine sokmamak için bileti hangi güne aldığını sorup hatırlatmayacağım.

soğutmak için şunu da yazayım. İNCİR YASSAAAHHH canım.

Akşam yemeği
Daha erken yiyecektim ama, erken yolladılar eve. Evde yedim, gelene kadar 5:30 oldu.
18:00-19:00 arası
Kırmızı mercimek çorbası
Taze fasülye
Salata

Kabak çekirdeği, saat 7'ye kadar.

afiyet olsun. benim de bugün akşam geç saate kaldı.

akşam:
18:00'de 1 bardak kefir
1 dilim pastırma

o arada mercimek salatası yaptım. 19:00'da hazır oldu ve koca bi kase yedim.

soda ve türk kahvesi içeceğim inşallah.

Benim popom 90 kizlar 26 beden kot 34 beden etek giyiyorum. Gobegiminde çok toparlandigini söyledi teyzemler yani artık çok takmiyorum

Bencede takma,, seninlede dalga geceriz kediyle gectigimiz gibi kedi den zayif olmussun zaten
Mengmeng im zaten incelmis zayıflama yolunda çok değil 3 ayı var halleder kısa girmeden

Bende umitliyim o halleder
Insallah hic bozulmaz,,,

Gördüm ablam fotoları maşallah ne güzel çıkmışsınız hepiniz keşke bende olsaydım... sende baya incelmişsin ablacım maşallah... hepimiz senin sayende buluştuk burda senin sayende de kurtulmaya devam ediyoz yağlardan.. Allah razı olsun senden ablam ablamm

teşekkür ederim.
Bisey degil..tatildeyim digerlerinin linkini atamiyorum
Ne guezel hersey oraganik. ,,,,,telinde internet yokmu
Akşam yemeği
Daha erken yiyecektim ama, erken yolladılar eve. Evde yedim, gelene kadar 5:30 oldu.
Kırmızı mercimek çorbası
Taze fasülye
Salata

Afiyet olsun kedi cik

İyi düşünmüşsün ablacım.. haklısın mydenizz için zor olur.. bebişimiz olsun onu görmeye gidariz

Gezdim geldim, kizima yine bisuru penye aldim,
Guya bugun kendime bakacaktim, ne zaman alisverise ciksam kiza alip donuyorum.
Markete gittim, semiz aldim
Hava cok guzeldi kiz biraz cimenlikte oynadi.
Arkadasim otururken beni kandirmaya calisti, dondurma yiyelim diye.
Hepsini saydi, azicik, ufacik, bi top falan kanmadim.
Patlamis misir alalim dedi ona da cik dedim.

Aksam

Tavuk sote
sezar salata

Yesil cay
Soda icerim spordan sonra

Biraz sonra pilates yapicam,,arkasindan yine callenetics denicem. Squat 55.

Seraym popoyu kaldırmak lazım derken hareketi kastetmistim😃 şekillendirmek ten değil bebeemm💓

Mengmenge rakip olmak her babayigidin harci degildir hadi bakalım bende merak içindeyim. Seraym olaya ivme kazandirmalisin 3 ayda 15 kg rahat verirsin sana guveniyorum

Pazar gunu 4 e aldim canim, ben cevap vereyim :)
gül abla dün bahsettiğim video:
yüz yogası için

http://www.youtube.com/watch?v=q0yVGFozmpI
Sagol canim eve gidince bakarim
akşam:
1 dilim pastırma

Afiyet olsun canim
Canim benim sizden de allah razi olsun sayginiz ve sevginizle toiige renk kattiniz.........ben kg olarak ayniyim incelme de yoktu acaba istanbula nemli havaya gelince islanip cekip daraldim mi ki:)
fistik gule guel giysin cicilerini,,,,sana da helal seraym ornek alsin seni inceciksin ama yemiyorsun
Seraym popoyu kaldırmak lazım derken hareketi kastetmistim😃 şekillendirmek ten değil bebeemm💓

:)

Haklisin ama seraym oldu:)........seraym istese mengmengden daha cok kg verir, mengmeng cok zor veriyor,,,,seraym cabuk veriyormus bide evde kosu banti varmis bi konu komsuya hayir dese basarir,,,,o guzelligine kg yakismiyor,,,,zayiflasin kocasi kiskancliktan iyice catlasin:)

Bugun 2,5 ta kahvaltidan kalktik,,,gecen ay 3,5 ta ben aksam yemegi yiyordum:)........sabah menusu: sucuklu pastirmali kkk,,,,,aksamda evde yemek var diye disarida yemedik gezmeden gelene kadar 9 oldu..8 gibi yolda aldigimiz salataligin yarisini yedim..ben kendime koylulerden aldigim salatalik ve semizle yogurt yaptim, 2 kasik tarhana corbasi ve 3 tane piirzola yedim ,,,,gec oldu yogurttan baska bisey yemeyecegim diye direndikce kizdillar 3 gun once iftar bu saatteydi yiyordun simdi de ye diye,,,karnimda cok acti yedim ama saat 12 yi gecti hala hazmedemedim,aaaa yesil cay yapmistim buraya yazacagim diye unuttum hemen iceyim bir aydir dogru durust icemedim,,,,

Ya tam yazarken tabletin pili bitti kaldığim yerden başlıyayim.Ben yasaklara bayılırim bir seyin yasak olması beni daha cok cezbediyor. Yok yok kizmayin bugün hic kacamağim yok kosu bandındada yarım saat yürüdüm benim canavra daha fazka tahammül edemedim çünkü o benden daha fazla yürüdü valla. Beni yürütmeyecek ya.Bir siyaset programı vardı ona takıldim giremedim topige.Aman canım inciri pek sevmem zaten iste bir iki yersem sutu elime yapisiyor,çekirdekleri disime kaçiyor filan zor bir meyve. Bana gore değil. Yemezsem catlamam yani. Hele bide yarıştaysak.yazarken bile guluyorum nasıl olcaksa bu iş.Ben evde otura otura rekabet duygumu bile kaybetmisim,

akşam:
1 dilim pastırma

Mercimek salatasinı nasıl yapiyorsunuz ya ikide bir yaziyorsunuz merak ettim güzel oluyormu.
Akşam yemeği
Kırmızı mercimek çorbası
Taze fasülye
Salata

Afiyet olsun canım bende taze fasulye yaptım. Ve yedim .Kavrulmamış kabak cekirdeği varmı aktardan falanmı alıyorsunuz.

Bisey degil..tatildeyim digerlerinin linkini atamiyorum

Ne guezel hersey oraganik. ,,,,,telinde internet yokmu

Afiyet olsun kedi cik
Varda anca sembolleri goruyor.Soylemesi ayip ben kizipta teli firlatinca bu tele kaldım esimde kullan simdi onu diyor.Sanki ben alamam tabletin borcu bitsin hemen suan araştırmadayım tabletim gibi cin malı birsey istiyorum.Öyle guzel tekefonlar cikariyorlarki burda anca davetiye usulü satiliyor.Bildik markalar satsa 300 onlarda vergi mergi 100 etmiyor.

Oh masaallah ne guzel zayiflar bizden azimli.Hep boyke olun emi.Cicilerinizide gule gule giyin.Anne olmak boyke bisey iste hele bide kizin varsa super.

Pardon baby ya ben size ayıp olmasin diye spor yapmıyorum yoksaİsyaaaaaan

Aldim abla aldım. Valla topigin mimlisi olarak kalicam ben kalkiyim iki mekik cekeyim bari.

Topigi basmasın sonra Harbiden cok kiskanir esimde diyor bana bu lafı harbi ama ben uc ayda 20 verebilirim sonrası cok zor gidiyor direnc noktalarim var bakalım hep birlikte gorücez.

Ye ablacim ya taaa istanbullara gel ac acina yat. Aslinda mengmengin dedigi ve yolladiği videoyuda yapalim ben karaciğer detoxunada basliyayim bir ay sonra oncesi ve sonrasi yaoalım ben yarin bir foto cekip basliyacagim.

Herkes gene uyumus olsun ben uyurken okursunuz sizde.Herkese iyi geceler tatli ruyalar hayirli yarinlar optum sizi.

Neyse bende tatile gidiyorum tam bir cennet yeri hersey organik bahcemiz tarlamiz var paketli hic birsey almiyoruz insalah tel cekerde size yazarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…