Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Zaten kedi gibi olamayız ben şahsım adina söylüyorum hiç kedi gibi olmadım olamamda.Canım 90 kiloyum ben kimin yanında dursam aynida harbiden mengmeng o kadar kilolu degil harcamış valla kedi kızı.Düşunsenize iyiki benim yanimda durmamış heralde yazık bu kıza diye yiyecek yardımında bulunurlardı. Evet ona göre bundan sonra isi daha sıkiya alıyoruz sporlara asılıyoruz.Bide sıcak olmasa tövbe Allah ım ama çok sıcak.Siz pişmiyormusunuz orda ya oraı daha sıcaktır.

Valla en kolay ağırladığım misafirdiniz keşke herkes karatay yapsa ama sen zeytin yazınca annemin organik zeytinlerinden koymayı unutmuşum masaya neyse bir dahakine.Gül abla duymasın ben 80 olunca ortaköye kumpir yemeye gidelim ne olur.Anamla izin vermedi bari on kilo verince gidelim.Bende hediyeleri hemen benim canavarın erisemeyecegı yerlere kaldirdim.Esim hemen küçuk sisiyi kaptı bende kullanabilirmiyim diye dedim kaybol ordan gidin sizde erkekler kulubu fiye topic acın belki bir getiren olur dedim.Aksam gelmeyecekti tam kızlar sere serpe oturuyoruz zili caldı Allah tan dalmadı anahtarıyla artik nobet seklini degıştirmisler hergün gidip gelecekmiş anamda rahat rahat kalamayacağim.Gül abla bugun yoğun heralde giremedi oda.Sen kolay gidebildinmi mengmeng

Bende çokkk özledim ya.. inan boşluğa düştüm neyse kavuştuk artık...
Bende foto istiyorum çok merak ettim... bi de ankarada ayarlasak ne iyi olur demi gül abla

Bende foto istiyorum çok merak ettim... bi de ankarada ayarlasak ne iyi olur demi gül abla
Valla gül abla her halükârda gelir tam parti woman maşaallah.Capcanlı dopdolu. Ve bende tanişin isterim insan hic yabancilık çekmiyor zaten kaldiğımız yerden devam ettik resmen.Bana öyle geldi.Ki arkadaslarimada oyle gelmiştir muhakkak.

aaa hadi ordan kumpirmiş ^_^ yaaasssaaaah canım "cısss" kaldı ki seninle yarış halindeyiz. rakibine ahlaksız teklifte bulursun ha
evet canım kedi ile birlikte tram'e kadar yürüdük, sonra da metrobüs aktarma ile 11:10'da eve geldim.
tekrardan sağolasın ^_^

Gul ablanin hic gobegi yok ne guzel, nasil dogurdun abla 3 cocugu.
1 tane de cortladim :44:

Aksam pilates ve ardinda da callenetics gobek hareketleri yaptim, daha dogrusu call yapamadim
Ne kadar zor oyle onlar. Onlari yapamayinca 50 squat yaptim.

Spordan sorumlu canoma duyrulur.

Kahvaltim

Tereyaginda 1 yum.
10 zeytin
Domates, salatalik, dereotu
Peynir
Beyaz cay

Kuruyemis yiyemedim, doydum

Ben yine pazara gidiyoring
Bugun hava guzelmis cikip bi test edelim.

Canim benim guzel goruslerin icin tesekkue ederim..........hersey icin de tesekkur ederim bizleri tanimadigin halde evine davet ettin cok guzel agirladin,,,hersey bize uygundu,.afiyetle yedik....seni de cok sevdim cok guzel ve cok sekersin ( bu senin ufkligin lafi resm cektirince cok seker citik diyor ya ),,,tek sorunun kg onuda karatay ve bizler sayesinde vereceksin citir fistik olacaksin...guleryuzun herseye degerdi canim...iyiiki tanidim seni ve yakisikli ogullarini...
Canim ne guzel gormussunuz beni , gorundugum gibi degilim esasen kedi ile aramda 20 kg var,,,, kedinin poposu kadar da gobegim var:).....insallah birkac ay sonra ben istanbul a gelince yine biraraya geliriz bu seferki planimiz prenscigime bebek gormeye gitmek,,,o zaman mengmengcigim ve seraym la biraz daha zayiflariz oncesi sonrasi yapriz:)

spordan sorumlu canon seni yiiir yiir yiir bitirir
gül abla kesinlikle fotoğrafta göründüğünden çok daha zayıf, çok çok daha genç.

Kahvaltim

Tereyaginda 1 yum.
10 zeytin
Domates, salatalik, dereotu
Peynir
Beyaz cay

Kuruyemis yiyemedim, doydum

Ben yine pazara gidiyoring
Bugun hava guzelmis cikip bi test edelim.

afiyet olsun canım ^_^ dikkat et kendine

inşallah dediğin gibi olur zayıf zayıf buluşuruz bu arada babymum'un poposu da kedi kadar boyu uzun olduğu için daha ince görünüyor. tek sıkıntısı göbek onun için de ameliyat ol gitsin diyorum

Benim popom 90 kizlar 26 beden kot 34 beden etek giyiyorum. Gobegiminde çok toparlandigini söyledi teyzemler yani artık çok takmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Resimleriniz çok güzel olmayı isteyecegim bir kare gerçekten. Seraym senden daha hizlandirilmis bir performans bekliyorum. Pasta yapsan bile tadına bakmak yok ben yaptığım pastaların tadına hiç bakmadım. Ayrıca popoyu kucultmek için kaldirmak gerekiyor oda yürüyüşle değil kardiyo ve squatimsi hareketlerle mümkün. Sen yaparsın eminim

Mengmeng im zaten incelmis zayıflama yolunda çok değil 3 ayı var halleder kısa girmeden

Soguk sikimi ben bursa dan kav lak tan aliyorum canim
Beni simartacaksiniz cok guzel gorusleriniz var,,,,canim resimde ustundeki bol oldugu icin kg lu cikmissin normalde o kadar degil resim denn kaynakli,,,,uzme kendini,,,
gül abla, internetten baktım. şansıma benim alışveriş yaptığım market, eve 5 dk mesafede orada oluyormuş internet sitesine göre.
bugün bakar alırım stok olsun ^_^
Aaa iyi bulmussun,...
Bende face de ana sayfada aradim bulamadim kedi mesaj atmis orada giordum...facede paylassa diger citirlar da gorur....

Yav ne kadar acımasizsıniz siz ya. Ben sana durmadan kumpir fotoları gonderip taciz edeyimde gör.Siz zaten o yokuşu cıkmakla sporu yapmışsiniz. Ben o yokuşu cıkmamak icin caddeden minübuse biniyorum yol ayirıminda inip metrobüse bindiğiniz yere kadar tekrar minübüse biniyorum yani o yokuşu çıkmaya o kadar üşeniyorum. Bravo size. Siz benim gibi üsengec olsanız valla 200 kilo olurdunuz . Ben size hayret ediyorum valla.İyi varmişsin eve.

Benimlesenin arandada 26 kilo var. Ben iki ayda hic birşey yemesem mengmeng kadar olamam. Mengmeng beni acik bekle kıız.Ben cok memnum oldum gelmenize abla asıl siz tanımadiğıniz halde geldiniz sağolun.Ben sizi taniyor gibiydimki sanki tek fark dün reel diger gunler sanalız.Biz biziz gene.Ama ne guzelki herkes dürust ve olumlu uyumlu.İnsaaalah hic bozulmaz bu uyum dostluk.

Yaaa ben babymoma ameliyat göruntülerine bir bak youtube dan demiştim sende bak istersen sonra ameliyat ol diyebilecekmisin bi bakalım. Korkunç tekrae gobek deliği aciyorlar valla .Bizim sezeryan yaninda çok masum kalıyor.

Sen benim popoyu görsen fazlasiyla kalkık zaten oyle yana doğru geniş degıl zenci poposu anladin iste sen onu .Bu sefer spor yapmadiğim icin popom daha erdi gubi oldu önceden benim popo 75 aşağı düşunce erimeye başlıyordu.Bide bildiğin mezdekede çok güzel ertiyor popoyu dur bu gece iki döktureyim.Ne pastas dha pasta falan yapmak yok yemekte yok yarış başladı. Ya eşke Mengmeng e sinir falan olsaydim aksi gibi çok sevdim sevdiğim kişiykede yarışamamki ben. Mengmeng beni kendinden soğuturmusun.

Ks iyi demissin oda erkek topigine katilsin :)......daha kg vermeden pazarlik basladi,,,gumirmis. Kedi bile yemniyor

Ankara dakini mydeniz dogum yainca yapalim diye dusunuyorum...bebek sevmeye gideriz,,,simndi. Mydenizze zor olur disarda gorusmek
bende hic yabancilik cekmedim,, heiniz candan ve samiiydiniz,,,,...ben organizasyonu yapar ve mutlaka giderim kaynasmayi severim
olmami koca biir gobek var diyarbakir karpuzu gibii , kiizlara otururken tutup gosterdim,,,pantolon yuksek bel oldugu icin yok gibi durmus...
ben senin agzini yerim:)..beni ne guzel gormussun,,,sistim sistim moral oldunuz bana,,,,babymom ve kedi poposu oooooo cok cok zayiflamis onun boyu 10 cm den de fazla dedigin gibi 52 kg da daha ince vay vay vay helal ona,,,,gobek en son erirmis karatay hepp oyle soyluyuor sabretsin

teşekkür ederim.

Bugun gezi yapiyoruz,,,once RIVA ya indik evden gec ciktigimiz icin deniz keyfi yapamadik saat 4 e geliyordu, sonra anadolu feneri sonra poyrazkoy e geldik yukarida kahve de oturduk sade kahvelerimizi ictik, simdi de caylarimizi iciyoruz küfür küfür esiyor burasi manzara cok guzel deniz hafif dalgali ...

oh miss bugün beni ikinci çatlatansın ablamda erdekte oda bir anlattı denizi manzarayı şu püfür püfur havayı. Benim yerimede gezin valla abla bende Allah izin verirse Ağustos sonu gibi gidicem memlekete incir yemeye baglarda biraz biraz olur.Azcikta ekşi uzum yerim bol bol organik yumurta domtis sakatalık mis gibi biber ve patlıcan közlemesi bide bizim köyümüzde alabalık tesisler var tam diyet menunün icne düşüyorum.İnternet olayinı ne yapıcam bilmiyorum

Akşam yemeği
Daha erken yiyecektim ama, erken yolladılar eve. Evde yedim, gelene kadar 5:30 oldu.
18:00-19:00 arası
Kırmızı mercimek çorbası
Taze fasülye
Salata

Kabak çekirdeği, saat 7'ye kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…