Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben telden girdiğim icinmi göremiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sabah kkk + 1 şeftali

Akşam 5 gibi 1.5 lahmacun 1 ayran

Gece avmde çay kaçamak sifir

,,kizkardeslerim ve kucuk kizin deniz hayalleri yok oldu
Buyuk kizim mutlu oldu:)....topigin fistiklari ile gorusmus olduk,,,,farkli bir ortam oldu.....tatil ne zamana kismet bakalim
Kimsecikler yok bende yatayım bari... gece kaynatırsınız siz şimdi.. jöptümm hepinizi iyi geceler
Senin sansina sen geldin biz yoktuk...
Bende sizleri gordum mutlu oldum,,,hepiniz cok tatlisiniz,,,darisi diger citirlarla bulusmaya:)........daha resimlere bakamadim,,,,sen seraym ile benim aramda durmaliydin ....kediyi kenara atsaymisiz:)
Cok tatlisiniz
Sen merak etme pisican malum kus kadar oldugu icin, kimse kiyaslamaz. Ayrica cok da iyi gozukuyosun.
Sen ne cabuk gordun resimleri taaaa turkmenistan dan:)
Cok kiskandim walla
Kiskanma canim ...bakarsin sen geldiginde de birimize denk gelir...

Misafirlerim anca gitti karatay cıtirlarından sonra eşmin tarafından bir iki gelinle yeğenler ve kuzenler geldi hiç bir sey yemedim valla neyseki tatlıyı yarıladılar yarında eşim tamamlar gözüm görmez bari.Bugün cok güzel geçti sizleri tanıdığima çok memnum oldum gönül isterdiki hep beraber olabileydik ama kısmet.Kizlar Gül abla fotolarından daha zayıf ve cok alımlı,mengmeng çok güzel ve o kadarda kilolu değil ,kedide aynı kedi gibi bir zayıf bir zayıf zaten adinı bile söyleyemedim kedi diyip durdum kıza çok ayip oldu öptum seni kedi zayıf ama vücudu ölçülü ve cok güzel. Yani en dana bendim.

Hayatım zaten araba almak için ağlaniyorlar. Benim halam kızinı evlendiriyordu ama ne ağlamak bende gittim iki üç parça eşyasınıda ben alayım dedim aldımda annemde kızdı bankada yüklü parası varmış vadesini bozdurdu diye ağlanıyormuş daha kimseye acımam valla. Bide biz texstil dukanıni kapamadan önce sulaleyi biz giydiriyorduk. İnan işyeri kapandı yüzumüze bakan yok. İsyeri varken bilmediğimiz akrabalar bile illa uğrardı.

Hoşgeldin fıstık ya özledik seni merak etmiştik nerde diye bayramın mübarek olsun.
Nirdesiniz yaa, insan bi girer 2 dk, bulustuk, kaynastik haber verir yaa
Yani zamanimiz olmadı tatlış bide geç geldiler zaten gul abla ve mengmeng in muhabbetine doyum olmuyor yani yeni tanıştık yoksa kpgece kalin gitmeyin derdim.

Canım ne demek tanıstiğima cok mutlu oldum ne güzel dolu dolu bir insansin asil ben bana kattıklariniz icin tesekkür edrim.Cocüga getirdigin cikolarda cok seker icindekilerin cikolata olduğunu daha kesfedemedi bende ses çıkarmıyorum oynayıp duruyor. Kedicim ve gul ablada eli boş gelmemiş hepinize cok teşekkur ederi Allah daha çok versin. Fotolar nerdeki bende görmedim.

Bugün herkes erkenci masaallah ben topiği kapatayım bari herkese iyi geceler çok optum . Bende yatayım bari.

Bugün herkes erkenci masaallah ben topiği kapatayım bari herkese iyi geceler çok optum . Bende yatayım bari.

Günaydın karatay çıtirları ne o kimse uyanamamiş bayrammı çarptı .Teason günaydın hayatım. Gordüm seni .mengmeng yarış başlamıştır ona göre. Kedicim resimleri aldım sagol baby. Eeeeee

Teasonda kaçmış ne yapsın kız topiği bıraktığı gibi bulunca . Ben de biraz daha yatayım bari çocuklar kalkana kadar.

GÜNAYDIN
Çalışanlara kolay gelsin 2 günde olsa tatil sonrası çalışmaya başlamak zor oldu
gül abla kedicim mengmeng ve seraym resimlerinizi gördüm Allah muhabbetinizi arttırsın çok hoşuma gitti.
gül ablaya bende bayıldım kedi zaten malumgül abla face de fotolarını görüyoz ama böyle kediyle yanyana gelince aranızda çokta fark yokmuş hani
bu durum tabiki mengmeng ve seraym için kötü olmuş ÇOK zayıfların yanında olunca normal kilolarından daha fazla gibi görünmüşler .Emin olun eleştiri için söylemiyorum yanlışta anlamayın ben olsam bende aynı şekilde görünürdüm bende yapılı ve hala çok şişkoyum
burdan çıkaracağımız ders Karatay sayesinde bu beraberlik sağlandı ise hedef görüntümüz kedi ve Gül abla gibi olsun arkadaşlar

canım afedersin ya ben haber vermeyi unuttum topiğe

merhaba arkadaşlar karatayla sağlıklı beslenmeye başlayacağım öncelikle soğuk sıkım zeytinyağını nereden hangi siteden temin edebilirim bilgi verir misiniz birde yemekleride onunla mı yapmam gerekiyor teşekkür ederim.

afiyet olsun canooo, hadi sen de gel seninle de görüşelim magnet için ayrıca ne kadar teşekkür etsem canomsun ^_^

hoşgeldin, özlettin kendini ^_^ teosun'un alacağı olsun haber de etmedi. biz de seni merak ettik ^_^ aman seyahat dolayısıyla yazama, başka bir şey olmasın da

Bende merak ediyorum ama henüz kimdeden ses yok

biz çok gizli işler çevirdik onun için yazmadık, dedik ki merak etsinler ^_^

Cok tatlisiniz
Sen merak etme pisican malum kus kadar oldugu icin, kimse kiyaslamaz. Ayrica cok da iyi gozukuyosun.

sağolasın canım o güzellik senin gözünden kaynaklı cano ^_^

Cok kiskandim walla
senle de buluşuruz ki ^_^

Hani foto foto istiyoruz

göndereyim face den canım.

Ben telden girdiğim icinmi göremiyorum

yok yok buraya konulmadı ^_^

valla ben de sevindim. sürekli yazıştığın kişileri canlı kanlı görmek gayet güzelmiş. ne güzel bir ailemiz olmuş ki, normalde böyle bir şeyi asla yapamazdım herhalde, yani o kadar haber vs okuyoruz neler neler oluyor. ama biz bildiğin kardeş olmuşuz. hiç yabancılık çekmedik. sohbet kaldığı yerden devam etti.
evet ablacım ya bi nevi kg sıralaması yapmış olurduk hem. ^_^ nolur bana fotodaki gibi görünmediğimi söyleyin ağlıciiim yoksa

canım benim o senin güzelliğin ^_^ çok iyi ağırladın bizi helal et hakkını yorduk seni ^_^ maşallah sen de, evlatların da çok güzel. Allah uzun ömürler versin ^_^ Gül abla kesinlikle fotolardan çok daha zayıf ve albenisi var. kendisi söylemesi yaşını en fazla 42 derim ben. abla, söyleme soranlara yaşını, nazar değdirme kendine bence

kedican desen, tam kedi. al kucağına sev. (sevdiğim tek kedi sensin bu arada biliyorsun)

oy, yavrukuşlar anlamadı mı çikolata olduğunu ^_^ aman oynasınlar o halde bol bol ^_^

Günaydın karatay çıtirları ne o kimse uyanamamiş bayrammı çarptı .Teason günaydın hayatım. Gordüm seni .mengmeng yarış başlamıştır ona göre. Kedicim resimleri aldım sagol baby. Eeeeee

evet canım yarış başladı. hadi bakalım sonuç ikimize de hayırlı olsun ^_^

amin canım sağolasın ^_^ inşallah seninle de buluşmak nasip olur.
kesinlikle, hedefimiz bu olsun.
ben yapımı biliyorum, en zayıf halimde bile basenim oluyor. kedi gibi olmam mümkün değil, ama geçen seneki halime dönsem bana yetecek ^_^

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm.

günaydınlar efendim.

yoğun tempolu bir iş gününe daha başladık. herkese hayırlı haftalar olsun. ^_^

sabah 1 haşlanmış yumurta ile
1 domates
1 salatalık
az peynir
+10 adet zeytin
hepsinin üzerinde zeytinyağı vardı. ^_^

Gül abla, hediyen için çok teşekkür ederim. Ofisimin en kıymetlilerinden oldu. Nereden temin edebiliriz kalan kısmını?
Kedi'm, senin hediyeni de evde kullanacağım ofiste kırma ihtimalim daha yüksek çünkü ^_^ sağolasın.

seraym, el yapımı sirkeni kısmetse bu akşam tadacağım. ^_^
ellerine sağlık şimdiden. şişesine de bayıldım ^_^

gül abla, internetten baktım. şansıma benim alışveriş yaptığım market, eve 5 dk mesafede orada oluyormuş internet sitesine göre.
bugün bakar alırım stok olsun ^_^

08:00
Çeçil Peyniri
2 yumurta
Salatalık, dereotu
Zeytin

Kuruyemiş'i unuttum, yanıma da getirmedim. Bugün kuruyemiş yemeyeceğim.

Hayılısı olsun ablacım.. denizede gidersiniz inşallah eylül sonuna kadar vakit çok... ege olmasa akdeniz olur

Ohhh ne güzel tanıştınız kaynaştınız maşallah... fotoları bende merak ettim ama gül ablam face e koymamış sende ekli değilsin göremedim...
Bende internetin azızliğine uğraşınca haber veremedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…