Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

GÜNAYDIN
Çalışanlara kolay gelsin 2 günde olsa tatil sonrası çalışmaya başlamak zor oldu
gül abla kedicim mengmeng ve seraym resimlerinizi gördüm Allah muhabbetinizi arttırsın çok hoşuma gitti.
gül ablaya bende bayıldım kedi zaten malum:KK9:gül abla face de fotolarını görüyoz ama böyle kediyle yanyana gelince aranızda çokta fark yokmuş hani
bu durum tabiki mengmeng ve seraym için kötü olmuş ÇOK zayıfların yanında olunca normal kilolarından daha fazla gibi görünmüşler .Emin olun eleştiri için söylemiyorum yanlışta anlamayın ben olsam bende aynı şekilde görünürdüm bende yapılı ve hala çok şişkoyum:KK9::KK9:
burdan çıkaracağımız ders Karatay sayesinde bu beraberlik sağlandı ise hedef görüntümüz kedi ve Gül abla gibi olsun arkadaşlar:KK54:
Zaten kedi gibi olamayız ben şahsım adina söylüyorum hiç kedi gibi olmadım olamamda.Canım 90 kiloyum ben kimin yanında dursam aynida harbiden mengmeng o kadar kilolu degil harcamış valla kedi kızı.Düşunsenize iyiki benim yanimda durmamış heralde yazık bu kıza diye yiyecek yardımında bulunurlardı.:KK1: Evet ona göre bundan sonra isi daha sıkiya alıyoruz sporlara asılıyoruz.Bide sıcak olmasa tövbe Allah ım ama çok sıcak.Siz pişmiyormusunuz orda ya oraı daha sıcaktır.

günaydınlar efendim.

yoğun tempolu bir iş gününe daha başladık. herkese hayırlı haftalar olsun. ^_^

sabah 1 haşlanmış yumurta ile
1 domates
1 salatalık
az peynir
+10 adet zeytin
hepsinin üzerinde zeytinyağı vardı. ^_^

Gül abla, hediyen için çok teşekkür ederim. Ofisimin en kıymetlilerinden oldu. Nereden temin edebiliriz kalan kısmını?
Kedi'm, senin hediyeni de evde kullanacağım ofiste kırma ihtimalim daha yüksek çünkü ^_^ sağolasın.

seraym, el yapımı sirkeni kısmetse bu akşam tadacağım. ^_^
ellerine sağlık şimdiden. şişesine de bayıldım ^_^
Valla en kolay ağırladığım misafirdiniz keşke herkes karatay yapsa ama sen zeytin yazınca annemin organik zeytinlerinden koymayı unutmuşum masaya neyse bir dahakine.Gül abla duymasın ben 80 olunca ortaköye kumpir yemeye gidelim ne olur.Anamla izin vermedi bari on kilo verince gidelim.Bende hediyeleri hemen benim canavarın erisemeyecegı yerlere kaldirdim.Esim hemen küçuk sisiyi kaptı bende kullanabilirmiyim diye dedim kaybol ordan gidin sizde erkekler kulubu fiye topic acın belki bir getiren olur dedim.Aksam gelmeyecekti tam kızlar sere serpe oturuyoruz zili caldı Allah tan dalmadı anahtarıyla artik nobet seklini degıştirmisler hergün gidip gelecekmiş anamda rahat rahat kalamayacağim.Gül abla bugun yoğun heralde giremedi oda.Sen kolay gidebildinmi mengmeng

afiyet olsun canooo, hadi sen de gel seninle de görüşelim :KK16::KK16: magnet için ayrıca ne kadar teşekkür etsem canomsun ^_^

hoşgeldin, özlettin kendini ^_^ teosun'un alacağı olsun haber de etmedi. biz de seni merak ettik ^_^ aman seyahat dolayısıyla yazama, başka bir şey olmasın da :KK16:

biz çok gizli işler çevirdik onun için yazmadık, dedik ki merak etsinler ^_^

sağolasın canım o güzellik senin gözünden kaynaklı cano ^_^

senle de buluşuruz ki ^_^

göndereyim face den canım.

yok yok buraya konulmadı ^_^

valla ben de sevindim. sürekli yazıştığın kişileri canlı kanlı görmek gayet güzelmiş. ne güzel bir ailemiz olmuş ki, normalde böyle bir şeyi asla yapamazdım herhalde, yani o kadar haber vs okuyoruz neler neler oluyor. ama biz bildiğin kardeş olmuşuz. hiç yabancılık çekmedik. sohbet kaldığı yerden devam etti.
evet ablacım ya bi nevi kg sıralaması yapmış olurduk hem. ^_^ nolur bana fotodaki gibi görünmediğimi söyleyin ağlıciiim yoksa :KK14:

canım benim o senin güzelliğin ^_^ çok iyi ağırladın bizi helal et hakkını yorduk seni ^_^ maşallah sen de, evlatların da çok güzel. Allah uzun ömürler versin ^_^ Gül abla kesinlikle fotolardan çok daha zayıf ve albenisi var. kendisi söylemesi yaşını en fazla 42 derim ben. abla, söyleme soranlara yaşını, nazar değdirme kendine bence :nazar:

kedican desen, tam kedi. al kucağına sev. (sevdiğim tek kedi sensin bu arada biliyorsun) :KK52:

oy, yavrukuşlar anlamadı mı çikolata olduğunu ^_^ aman oynasınlar o halde bol bol ^_^

evet canım yarış başladı. hadi bakalım sonuç ikimize de hayırlı olsun ^_^

amin canım sağolasın ^_^ inşallah seninle de buluşmak nasip olur.
kesinlikle, hedefimiz bu olsun.
ben yapımı biliyorum, en zayıf halimde bile basenim oluyor. kedi gibi olmam mümkün değil, ama geçen seneki halime dönsem bana yetecek ^_^

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm. :KK43:

Bende çokkk özledim ya.. inan boşluğa düştüm :KK50::KK50:neyse kavuştuk artık...
Bende foto istiyorum çok merak ettim... bi de ankarada ayarlasak ne iyi olur demi gül abla

Bende çokkk özledim ya.. inan boşluğa düştüm :KK50::KK50:neyse kavuştuk artık...
Bende foto istiyorum çok merak ettim... bi de ankarada ayarlasak ne iyi olur demi gül abla
Valla gül abla her halükârda gelir tam parti woman maşaallah.Capcanlı dopdolu. Ve bende tanişin isterim insan hic yabancilık çekmiyor zaten kaldiğımız yerden devam ettik resmen.Bana öyle geldi.Ki arkadaslarimada oyle gelmiştir muhakkak.

Zaten kedi gibi olamayız ben şahsım adina söylüyorum hiç kedi gibi olmadım olamamda.Canım 90 kiloyum ben kimin yanında dursam aynida harbiden mengmeng o kadar kilolu degil harcamış valla kedi kızı.Düşunsenize iyiki benim yanimda durmamış heralde yazık bu kıza diye yiyecek yardımında bulunurlardı.:KK1: Evet ona göre bundan sonra isi daha sıkiya alıyoruz sporlara asılıyoruz.Bide sıcak olmasa tövbe Allah ım ama çok sıcak.Siz pişmiyormusunuz orda ya oraı daha sıcaktır.

Valla en kolay ağırladığım misafirdiniz keşke herkes karatay yapsa ama sen zeytin yazınca annemin organik zeytinlerinden koymayı unutmuşum masaya neyse bir dahakine.Gül abla duymasın ben 80 olunca ortaköye kumpir yemeye gidelim ne olur.Anamla izin vermedi bari on kilo verince gidelim.Bende hediyeleri hemen benim canavarın erisemeyecegı yerlere kaldirdim.Esim hemen küçuk sisiyi kaptı bende kullanabilirmiyim diye dedim kaybol ordan gidin sizde erkekler kulubu fiye topic acın belki bir getiren olur dedim.Aksam gelmeyecekti tam kızlar sere serpe oturuyoruz zili caldı Allah tan dalmadı anahtarıyla artik nobet seklini degıştirmisler hergün gidip gelecekmiş anamda rahat rahat kalamayacağim.Gül abla bugun yoğun heralde giremedi oda.Sen kolay gidebildinmi mengmeng

aaa hadi ordan kumpirmiş ^_^ yaaasssaaaah canım "cısss" kaldı ki seninle yarış halindeyiz. rakibine ahlaksız teklifte bulursun ha :KK47::KK47:
evet canım kedi ile birlikte tram'e kadar yürüdük, sonra da metrobüs aktarma ile 11:10'da eve geldim.
tekrardan sağolasın ^_^

Gul ablanin hic gobegi yok ne guzel, nasil dogurdun abla 3 cocugu.
1 tane de cortladim :44:

Aksam pilates ve ardinda da callenetics gobek hareketleri yaptim, daha dogrusu call yapamadim
Ne kadar zor oyle onlar. Onlari yapamayinca 50 squat yaptim.

Spordan sorumlu canoma duyrulur. :KK54:

Kahvaltim

Tereyaginda 1 yum.
10 zeytin
Domates, salatalik, dereotu
Peynir
Beyaz cay

Kuruyemis yiyemedim, doydum :KK56:

Ben yine pazara gidiyoring :KK51:
Bugun hava guzelmis cikip bi test edelim.

Misafirlerim anca gitti karatay cıtirlarından sonra eşmin tarafından bir iki gelinle yeğenler ve kuzenler geldi hiç bir sey yemedim valla neyseki tatlıyı yarıladılar yarında eşim tamamlar gözüm görmez bari.Bugün cok güzel geçti sizleri tanıdığima çok memnum oldum gönül isterdiki hep beraber olabileydik ama kısmet.Kizlar Gül abla fotolarından daha zayıf ve cok alımlı,mengmeng çok güzel ve o kadarda kilolu değil ,kedide aynı kedi gibi bir zayıf bir zayıf zaten adinı bile söyleyemedim kedi diyip durdum kıza çok ayip oldu öptum seni kedi zayıf ama vücudu ölçülü ve cok güzel. Yani en dana bendim.

Hayatım zaten araba almak için ağlaniyorlar. Benim halam kızinı evlendiriyordu ama ne ağlamak bende gittim iki üç parça eşyasınıda ben alayım dedim aldımda annemde kızdı bankada yüklü parası varmış vadesini bozdurdu diye ağlanıyormuş daha kimseye acımam valla. Bide biz texstil dukanıni kapamadan önce sulaleyi biz giydiriyorduk. İnan işyeri kapandı yüzumüze bakan yok. İsyeri varken bilmediğimiz akrabalar bile illa uğrardı.

Hoşgeldin fıstık ya özledik seni merak etmiştik nerde diye bayramın mübarek olsun.

Yani zamanimiz olmadı tatlış bide geç geldiler zaten gul abla ve mengmeng in muhabbetine doyum olmuyor yani yeni tanıştık yoksa kpgece kalin gitmeyin derdim.

Canım ne demek tanıstiğima cok mutlu oldum ne güzel dolu dolu bir insansin asil ben bana kattıklariniz icin tesekkür edrim.Cocüga getirdigin cikolarda cok seker icindekilerin cikolata olduğunu daha kesfedemedi bende ses çıkarmıyorum oynayıp duruyor. Kedicim ve gul ablada eli boş gelmemiş hepinize cok teşekkur ederi Allah daha çok versin. Fotolar nerdeki bende görmedim.
Canim benim guzel goruslerin icin tesekkue ederim..........hersey icin de tesekkur ederim bizleri tanimadigin halde evine davet ettin cok guzel agirladin,,,hersey bize uygundu,.afiyetle yedik....seni de cok sevdim cok guzel ve cok sekersin ( bu senin ufkligin lafi resm cektirince cok seker citik diyor ya ),,,tek sorunun kg onuda karatay ve bizler sayesinde vereceksin citir fistik olacaksin...guleryuzun herseye degerdi canim...iyiiki tanidim seni ve yakisikli ogullarini...
GÜNAYDIN
Çalışanlara kolay gelsin 2 günde olsa tatil sonrası çalışmaya başlamak zor oldu
gül abla kedicim mengmeng ve seraym resimlerinizi gördüm Allah muhabbetinizi arttırsın çok hoşuma gitti.
gül ablaya bende bayıldım kedi zaten malum:KK9:gül abla face de fotolarını görüyoz ama böyle kediyle yanyana gelince aranızda çokta fark yokmuş hani
bu durum tabiki mengmeng ve seraym için kötü olmuş ÇOK zayıfların yanında olunca normal kilolarından daha fazla gibi görünmüşler .Emin olun eleştiri için söylemiyorum yanlışta anlamayın ben olsam bende aynı şekilde görünürdüm bende yapılı ve hala çok şişkoyum:KK9::KK9:
burdan çıkaracağımız ders Karatay sayesinde bu beraberlik sağlandı ise hedef görüntümüz kedi ve Gül abla gibi olsun arkadaşlar:KK54:
Canim ne guzel gormussunuz beni , gorundugum gibi degilim esasen kedi ile aramda 20 kg var,,,, kedinin poposu kadar da gobegim var:).....insallah birkac ay sonra ben istanbul a gelince yine biraraya geliriz bu seferki planimiz prenscigime bebek gormeye gitmek,,,o zaman mengmengcigim ve seraym la biraz daha zayiflariz oncesi sonrasi yapriz:)

Aksam pilates ve ardinda da callenetics gobek hareketleri yaptim, daha dogrusu call yapamadim

spordan sorumlu canon seni yiiir yiir yiir bitirir :KK16:
gül abla kesinlikle fotoğrafta göründüğünden çok daha zayıf, çok çok daha genç.

Kahvaltim

Tereyaginda 1 yum.
10 zeytin
Domates, salatalik, dereotu
Peynir
Beyaz cay

Kuruyemis yiyemedim, doydum :KK56:

Ben yine pazara gidiyoring :KK51:
Bugun hava guzelmis cikip bi test edelim.

afiyet olsun canım ^_^ dikkat et kendine :KK9:

Canim benim guzel goruslerin icin tesekkue ederim..........hersey icin de tesekkur ederim bizleri tanimadigin halde evine davet ettin cok guzel agirladin,,,hersey bize uygundu,.afiyetle yedik....seni de cok sevdim cok guzel ve cok sekersin ( bu senin ufkligin lafi resm cektirince cok seker citik diyor ya ),,,tek sorunun kg onuda karatay ve bizler sayesinde vereceksin citir fistik olacaksin...guleryuzun herseye degerdi canim...iyiiki tanidim seni ve yakisikli ogullarini...

Canim ne guzel gormussunuz beni , gorundugum gibi degilim esasen kedi ile aramda 20 kg var,,,, kedinin poposu kadar da gobegim var:).....insallah birkac ay sonra ben istanbul a gelince yine biraraya geliriz bu seferki planimiz prenscigime bebek gormeye gitmek,,,o zaman mengmengcigim ve seraym la biraz daha zayiflariz oncesi sonrasi yapriz:)

inşallah dediğin gibi olur zayıf zayıf buluşuruz :KK16: bu arada babymum'un poposu da kedi kadar :KK52::KK52: boyu uzun olduğu için daha ince görünüyor. tek sıkıntısı göbek onun için de ameliyat ol gitsin diyorum :KK9::KK9:

Benim popom 90 kizlar 26 beden kot 34 beden etek giyiyorum. Gobegiminde çok toparlandigini söyledi teyzemler yani artık çok takmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Resimleriniz çok güzel olmayı isteyecegim bir kare gerçekten. Seraym senden daha hizlandirilmis bir performans bekliyorum. Pasta yapsan bile tadına bakmak yok ben yaptığım pastaların tadına hiç bakmadım. Ayrıca popoyu kucultmek için kaldirmak gerekiyor oda yürüyüşle değil kardiyo ve squatimsi hareketlerle mümkün. Sen yaparsın eminim

Mengmeng im zaten incelmis zayıflama yolunda çok değil 3 ayı var halleder kısa girmeden

merhaba arkadaşlar karatayla sağlıklı beslenmeye başlayacağım öncelikle soğuk sıkım zeytinyağını nereden hangi siteden temin edebilirim bilgi verir misiniz birde yemekleride onunla mı yapmam gerekiyor teşekkür ederim.
Soguk sikimi ben bursa dan kav lak tan aliyorum canim
afiyet olsun canooo, hadi sen de gel seninle de görüşelim :KK16::KK16: magnet için ayrıca ne kadar teşekkür etsem canomsun ^_^

hoşgeldin, özlettin kendini ^_^ teosun'un alacağı olsun haber de etmedi. biz de seni merak ettik ^_^ aman seyahat dolayısıyla yazama, başka bir şey olmasın da :KK16:

biz çok gizli işler çevirdik onun için yazmadık, dedik ki merak etsinler ^_^

sağolasın canım o güzellik senin gözünden kaynaklı cano ^_^

senle de buluşuruz ki ^_^

göndereyim face den canım.

yok yok buraya konulmadı ^_^

valla ben de sevindim. sürekli yazıştığın kişileri canlı kanlı görmek gayet güzelmiş. ne güzel bir ailemiz olmuş ki, normalde böyle bir şeyi asla yapamazdım herhalde, yani o kadar haber vs okuyoruz neler neler oluyor. ama biz bildiğin kardeş olmuşuz. hiç yabancılık çekmedik. sohbet kaldığı yerden devam etti.
evet ablacım ya bi nevi kg sıralaması yapmış olurduk hem. ^_^ nolur bana fotodaki gibi görünmediğimi söyleyin ağlıciiim yoksa :KK14:

canım benim o senin güzelliğin ^_^ çok iyi ağırladın bizi helal et hakkını yorduk seni ^_^ maşallah sen de, evlatların da çok güzel. Allah uzun ömürler versin ^_^ Gül abla kesinlikle fotolardan çok daha zayıf ve albenisi var. kendisi söylemesi yaşını en fazla 42 derim ben. abla, söyleme soranlara yaşını, nazar değdirme kendine bence :nazar:

kedican desen, tam kedi. al kucağına sev. (sevdiğim tek kedi sensin bu arada biliyorsun) :KK52:

oy, yavrukuşlar anlamadı mı çikolata olduğunu ^_^ aman oynasınlar o halde bol bol ^_^

evet canım yarış başladı. hadi bakalım sonuç ikimize de hayırlı olsun ^_^

amin canım sağolasın ^_^ inşallah seninle de buluşmak nasip olur.
kesinlikle, hedefimiz bu olsun.
ben yapımı biliyorum, en zayıf halimde bile basenim oluyor. kedi gibi olmam mümkün değil, ama geçen seneki halime dönsem bana yetecek ^_^

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm. :KK43:
Beni simartacaksiniz cok guzel gorusleriniz var,,,,canim resimde ustundeki bol oldugu icin kg lu cikmissin normalde o kadar degil resim denn kaynakli,,,,uzme kendini,,,
gül abla, internetten baktım. şansıma benim alışveriş yaptığım market, eve 5 dk mesafede orada oluyormuş internet sitesine göre.
bugün bakar alırım stok olsun ^_^
Aaa iyi bulmussun,...
Ohhh ne güzel tanıştınız kaynaştınız maşallah... fotoları bende merak ettim ama gül ablam face e koymamış sende ekli değilsin göremedim...
Bende internetin azızliğine uğraşınca haber veremedim canım:KK50:
Bende face de ana sayfada aradim bulamadim kedi mesaj atmis orada giordum...facede paylassa diger citirlar da gorur....

aaa hadi ordan kumpirmiş ^_^ yaaasssaaaah canım "cısss" kaldı ki seninle yarış halindeyiz. rakibine ahlaksız teklifte bulursun ha :KK47::KK47:
evet canım kedi ile birlikte tram'e kadar yürüdük, sonra da metrobüs aktarma ile 11:10'da eve geldim.
tekrardan sağolasın ^_^
Yav ne kadar acımasizsıniz siz ya. Ben sana durmadan kumpir fotoları gonderip taciz edeyimde gör.Siz zaten o yokuşu cıkmakla sporu yapmışsiniz. Ben o yokuşu cıkmamak icin caddeden minübuse biniyorum yol ayirıminda inip metrobüse bindiğiniz yere kadar tekrar minübüse biniyorum yani o yokuşu çıkmaya o kadar üşeniyorum. Bravo size. Siz benim gibi üsengec olsanız valla 200 kilo olurdunuz . Ben size hayret ediyorum valla.İyi varmişsin eve.

Benimlesenin arandada 26 kilo var. Ben iki ayda hic birşey yemesem mengmeng kadar olamam. Mengmeng beni acik bekle kıız.Ben cok memnum oldum gelmenize abla asıl siz tanımadiğıniz halde geldiniz sağolun.Ben sizi taniyor gibiydimki sanki tek fark dün reel diger gunler sanalız.Biz biziz gene.Ama ne guzelki herkes dürust ve olumlu uyumlu.İnsaaalah hic bozulmaz bu uyum dostluk. :KK16:

inşallah dediğin gibi olur zayıf zayıf buluşuruz :KK16: bu arada babymum'un poposu da kedi kadar :KK52::KK52: boyu uzun olduğu için daha ince görünüyor. tek sıkıntısı göbek onun için de ameliyat ol gitsin diyorum :KK9::KK9:
Yaaa ben babymoma ameliyat göruntülerine bir bak youtube dan demiştim sende bak istersen sonra ameliyat ol diyebilecekmisin bi bakalım. Korkunç tekrae gobek deliği aciyorlar valla .Bizim sezeryan yaninda çok masum kalıyor.

Resimleriniz çok güzel olmayı isteyecegim bir kare gerçekten. Seraym senden daha hizlandirilmis bir performans bekliyorum. Pasta yapsan bile tadına bakmak yok ben yaptığım pastaların tadına hiç bakmadım. Ayrıca popoyu kucultmek için kaldirmak gerekiyor oda yürüyüşle değil kardiyo ve squatimsi hareketlerle mümkün. Sen yaparsın eminim

Sen benim popoyu görsen fazlasiyla kalkık zaten oyle yana doğru geniş degıl zenci poposu anladin iste sen onu .Bu sefer spor yapmadiğim icin popom daha erdi gubi oldu önceden benim popo 75 aşağı düşunce erimeye başlıyordu.Bide bildiğin mezdekede çok güzel ertiyor popoyu dur bu gece iki döktureyim.Ne pastas dha pasta falan yapmak yok yemekte yok yarış başladı. Ya eşke Mengmeng e sinir falan olsaydim aksi gibi çok sevdim sevdiğim kişiykede yarışamamki ben. Mengmeng beni kendinden soğuturmusun.:KK33:

Ks

iyi demissin oda erkek topigine katilsin :)......daha kg vermeden pazarlik basladi,,,gumirmis. Kedi bile yemniyor

Ankara dakini mydeniz dogum yainca yapalim diye dusunuyorum...bebek sevmeye gideriz,,,simndi. Mydenizze zor olur disarda gorusmek
Valla gül abla her halükârda gelir tam parti woman maşaallah.Capcanlı dopdolu. Ve bende tanişin isterim insan hic yabancilık çekmiyor zaten kaldiğımız yerden devam ettik resmen.Bana öyle geldi.Ki arkadaslarimada oyle gelmiştir muhakkak.
bende hic yabancilik cekmedim,, heiniz candan ve samiiydiniz,,,,...ben organizasyonu yapar ve mutlaka giderim kaynasmayi severim

olmami koca biir gobek var diyarbakir karpuzu gibii , kiizlara otururken tutup gosterdim,,,pantolon yuksek bel oldugu icin yok gibi durmus...

ben senin agzini yerim:)..beni ne guzel gormussun,,,sistim sistim moral oldunuz bana,,,,babymom ve kedi poposu oooooo cok cok zayiflamis onun boyu 10 cm den de fazla dedigin gibi 52 kg da daha ince vay vay vay helal ona,,,,gobek en son erirmis karatay hepp oyle soyluyuor sabretsin

Soguk sikimi ben bursa dan kav lak tan aliyorum canim

Beni simartacaksiniz cok guzel gorusleriniz var,,,,canim resimde ustundeki bol oldugu icin kg lu cikmissin normalde o kadar degil resim denn kaynakli,,,,uzme kendini,,,

Aaa iyi bulmussun,...

Bende face de ana sayfada aradim bulamadim kedi mesaj atmis orada giordum...facede paylassa diger citirlar da gorur....

teşekkür ederim.

Bugun gezi yapiyoruz,,,once RIVA ya indik evden gec ciktigimiz icin deniz keyfi yapamadik saat 4 e geliyordu, sonra anadolu feneri sonra poyrazkoy e geldik yukarida kahve de oturduk sade kahvelerimizi ictik, simdi de caylarimizi iciyoruz küfür küfür esiyor burasi manzara cok guzel deniz hafif dalgali ...

Bugun gezi yapiyoruz,,,once RIVA ya indik evden gec ciktigimiz icin deniz keyfi yapamadik saat 4 e geliyordu, sonra anadolu feneri sonra poyrazkoy e geldik yukarida kahve de oturduk sade kahvelerimizi ictik, simdi de caylarimizi iciyoruz küfür küfür esiyor burasi manzara cok guzel deniz hafif dalgali ...
oh miss bugün beni ikinci çatlatansın ablamda erdekte oda bir anlattı denizi manzarayı şu püfür püfur havayı. Benim yerimede gezin valla abla bende Allah izin verirse Ağustos sonu gibi gidicem memlekete incir yemeye baglarda biraz biraz olur.Azcikta ekşi uzum yerim bol bol organik yumurta domtis sakatalık mis gibi biber ve patlıcan közlemesi bide bizim köyümüzde alabalık tesisler var tam diyet menunün icne düşüyorum.İnternet olayinı ne yapıcam bilmiyorum

Akşam yemeği
Daha erken yiyecektim ama, erken yolladılar eve. Evde yedim, gelene kadar 5:30 oldu.
18:00-19:00 arası
Kırmızı mercimek çorbası
Taze fasülye
Salata

Kabak çekirdeği, saat 7'ye kadar.

X