Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İftar;
Tarhana Çorbası
1 tavuk but, küçük.
Bulgur pilavı
1 köfte
Biraz patatesinden de koymuş tabağa
Taze fasülye
Yoğurt, ev yoğurdu yaptığı için öyle zannettim, yemeye başladım ama değilmiş.
Birazcık maraş dondurma ül...ker'in.

Son düzenleme:
Sahur;
Bol yumurtalı melemen
Salatalık, domates
Beyaz peynir
Çay
Yer fıstığı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben tahlilleri devlette yaptırıyorum omega 3 hariç hepsi yapılıyor
omega 3 balık jelatınınde olması gerek benim dediğim oyle zaten
antioksidan olarak hap kullanmak lazım,,,bitkisel olanlar yeterli değil hayvansal olmalı
ben baştan beri kullandığım için canım hiç bişey çekmiyor,,,ben tatlı hastasıydım yemek öncesi yer doymazyınca yemek yerdim ...gece canım isteyince hiçbişey bulamasan helva yapardım ....14 aydır aklıma bile gelmiyor

Aynen bende oyleyim iste tatkiyla karnim doyurabilirim. Balik jelatini derken jelatin baligin kilcigindanmi yapiliyor? Yoksa balik yagi jelatinde mi durmasi lazim bozulmamasi icin?

Antioksidan hayvansal nasil oluyor? Helal olduguna guvendigin bi marka varmi peki bu antioksidanda?

Tahlik icin direk dahiliyeyemi gittin?

Yogunsun gul abla biliyorum cok mu soru sordum ?

sahur

pastırmalı yumurta
salatalık
domates
kıvırcık
peynir
???.....zeytin
badem, fındık, bol fıstık, fıstıkları yıkayıp tepsiye koydum balkonda kurudular çıtır çıtır olmuş yedikçe yiyesim geliyor

bol su

iftardaki hatalar....

tahin-pekmezli
hurma hemde 2 tane
kavun

bir sürü kaçamak var yine

sana da hayırlı kandiller canım

Eneee bi canom daha oldu
Olmaz ama cano kuser sonra, sen tatlican sin,
Kedi pisican,
Babymom bebito
Gul abla, o ablamiz
Obur citirlara da zamanla bulucam bisey.
Ilk size anlatiyorum artik, baska kimseler istemem

oyy canoooo teoson da cano olabilir kardeş oluruz ne güzel ^_^

Olun walla, ben tekim ve aile akraba baglarimiz cok kuvvetli degil maalesef.
Esimin ailesinden de cok yuzum gulmedi, cok yalniz hissederim kendimi o yuzden.
Arkadaslarima cok baglanirim, kardes yerine koyarim. Sonra kazik yiyince de uzulurum.

yavrum kıyamam ki ben sana. beni de artık ikizin bil biz güldürürüz senin yüzünü. zaten hiç de düşmesin hiç yüzün canoo.

kıyamam sana iş, ders , ramazan derken ne hallere düştün

hayırlısı olsun bakalım,,,yarını da bekleyelim,,,olmazsa sonra isteğine göre denersin

hayırlısıyla ramazan'da son bir dersim kaldı ablacım ama dün gerçekten zorlandım. iftardan sonra yazmak için girdim, yazdıklarım uçtu gitti, bilgisayar kapandı niyeyse ben de olduğum yerde sızıp kalmışım.
annemin bi sözü vardı ramazan 6 gündür diye. ilk 3. gün sonrası mideye sabır taşı düşermiş, son 3 gün de o sabır taşı mideden düşermiş diye. benim sabır taşım bu sene biraz erken düştü sanırım

sizinkiler yine erkek aramışlar. biz 6 kardeşiz. en büyüğümüz 74'lü, en küçük 83'lü. ben 5 numarayım. en büyük ikisi erkek. kalan 4 kız. ^_^ annem ve babam çok çocuk sevdikleri için 6 tane yapmışlar. keşke bi bu kadar daha yapsalarmış. hep deriz, birbirimize hazineyiz biz. bir sıkıntımız da yok. birimizin eline diken batsa 5imizin parmağı kanar. en ufak bir şeye ihtiyamıcız olsun mekanın zamanın önemi yoktur. kendimiz çözemiyorsak anında o mıntıkaya birini intikal ettirir de gereken yardımı yaptırırız. Allah'a şükür hem kardeşlerden, hem de dostlardan yana çok kıymetli ilişkilerimiz oldu. hele ki abimler gibi olan 8 arkadaşları var ki, onlar da abimizdir. gözümüzü açtık onları gördük.
teoson'um, fıstığım seni onlar almasalarmış ben alırdım

afiyet olsun şekerim. mis gibi menün varmış. ^_^

iftar

6-7 zeytin
1 tbk kıymalı bamya
yoğurt
ayran
domates
çekirdek
2 tane ceviz

afiyet olsun ablacım ^_^

Fıstık, 1 tane salatalık, yoğurt yedim. Akşama iftara gideceğim, kuzenime.

afiyet olsun canım. doydun mu?

Ayşegül Çoruhlu çok güzel anlatmış, 50. dakilarda özellikle.
[video=youtube;JmLqVk8si1g]http://www.youtube.com/watch?v=JmLqVk8si1g[/video]

ofiste çıkmadan önce izledim ama (50. dk ve sonrasını) bi türlü yazamadım. güzel ifade etmişler.
sana daha önce de söylediğim gibi hadisi şerif var bu konuda. "kişinin her canı çektiğini yemesi şüphesiz israftır" diye. "israf da haramdır". işte biraz da can çekerken, her istediğini anında yemek için çaba sarfederken bu düşünülmeli. Allah'a şükür gözümün önünde en sevdiğim yemek yense yine de canım çekmez. He belki fikir verebilir ben de pişirip yiyeyim diye. fakat bunu bilerek geciktiririm. durduk yere cehennemliklerden olmaya gerek yok. israillilere yer kalsın diye yemem.

Kizlar yarın mübarek gün diye midem agrisada oruc tutmaya niyetlendim Allahim kolaylik versin
allah kabul etsin canım,,,inşallah rahat tutarsın

balık yağı jelatinde bozulmasın diye,,,balık jelatinini tavsiye edıyor karatay

acele yazdım yanlış yazmışım omega 3 için yazacaktım onu hayvansal olmalı diye

antioksidan 3 ayda bir değişmesi gerekir ...solgar ın var

evet dahiliyeye gittim

sık girmediğin için sorularında çoğalıyor tabiii ,,,sık girmeye çalışsan hatanda azalır canım

canım benim hepimize nasıl kabullenmiş
bizler senin kız kardeşleriniz canım burası bizim sanal ailemiz ne şanslısın bir sürü kardeşin oldu

biz kocaman bir aileyiz

Afiyet olsun canım. Sızıp kalmışım yine. inşallah ramazanla birlikte bu yorgunluk da geçer.

Simdiden yazayim,

Kandiliniz mubarek olsun, tum dualariniz kabul,,tovbeleriniz affolsun.
Allahim kadir gecesini hakkiyla degerlendirmeyi nasip etsin.

Amiiin, rabbim dualarına misliyle mukabele etsin cano'm.

8 aydan fazla spor yapıyorum, demek ki karın kaslarım hala güçlü değil. Sıkmayın diyor Callan, onun için sıkmıyorum.

bu bile daha iyi yapıyor sporu

seraym bu geceki 306 ya kahhar da tamam
Allah kabul etsin ablacım. 3:30'da uyandım, o da ablam kaldırmasa sahursuzdum bugün de.

afiyet olsun. tutsak tavuk, patates, dondurma. bunlar hataların canım. nicedir muhalefet etmemiştim sana.

Kizlar yarın mübarek gün diye midem agrisada oruc tutmaya niyetlendim Allahim kolaylik versin
Allah yardımcın olsun canım benim. İnşallah da olacak zaten.

Sahur;
Bol yumurtalı melemen
Salatalık, domates
Beyaz peynir
Çay
Yer fıstığı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Afiyet olsun. kaçamaksız.

Afiyet olsun ablacım ^_^

iftar:

1 porsiyon döner
1 kase salatalık ve semizli cacık
yarım domates
4 kaşık mercimek salatası
3-4 ceviz içi
sade kahve
2 gün kurusu + kaymak
su

sahur:
4-5 kaşık mercimek salatası
1 ceviz içi
bol su

uyuyakaldığım için vaktim yoktu anca bunları yiyebildim.

ALLAH mutluluğunuzu, ağız tadınızı hiç bozmasın,,,çok kardeş olup birbirne tutkun olan azdır

bu ramazanda çok şeyler yaşadın onun için sabrın taştı canım,,,az kaldı hayırlısı ile biter inşallah

Kadir gecemizi tebrik ederim hatunlar. Rabbim gönlümüzdekilerde şer husus varsa hayra dönüştürüp bizlere nasip eylesin. Ama illa ki nasip eylesin. Duada ısrarcı olmak önemli, ne kadar istediğimizin derecesini belirtiyor malum ^_^
Hepinizi kocaman öperim!

Amin ablacım. kardeşler arası çekememezlik durumunu gördüğümde üzülüyorum. Bizde "benim" diye bir durum yoktur. Bir şey varsa hepimizindir. Bunun için olsa gerek yeğenler de kıymetli bizde. Onlar da benim, ha kardeşlerimin, ha benim ^_^

Hayırlısı, tam olarak 1 elin parmağı kadar kaldı. Rabbim seneye tekrarınını hepimize göstersin inşallah. ^_^

az ama afiyet olsun canım,,,iyiki ablan uyandırmış aç kalmaktan iyi yine

AMİN

senin de kandilin mübarek olsun canım

inşallah,,,

az ama afiyet olsun canım,,,iyiki ablan uyandırmış aç kalmaktan iyi yine

bugünlük de böyle olsun diye diye koca ramazan'ı neredeyse sahursuz geçirdim be ablam
Allah kabul etsin ve rahatlık versin. Ben kaçar ^_^

Seraym nerede yine dükkanı kapatmıyor?

bugünlük de böyle olsun diye diye koca ramazan'ı neredeyse sahursuz geçirdim be ablam
Allah kabul etsin ve rahatlık versin. Ben kaçar ^_^

Seraym nerede yine dükkanı kapatmıyor?

amin seninkinide kabul etsin canım

seraym annesine gitmişti gelmedi daha demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…