Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ya su saat oldu anca dersten ciktim. Allah'tan dersim hastanenin kongre salonunda da gittim otucu b12 igne ile actim. 3 ceviz ici yiyorum su an. Eve en az 40 dk var :KK43:

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun canım

bende şimdi bitirdim bamya yı,,,yemeklere özellikle kıyma koyuyorum protein olsun diye:KK34:,,,kımalı-etli yemeği hiç sevmezdim şimdi herşeyi kıymalı yapıyorum :KK1:

iyi haberlerini bekliyoruz canım,, isteyerek yaptık demiştin erkeğe göre mi yaptın yoksa:44:

Afiyet olsun ablacim. Bende eskiden hep zeytinyagli yapardim. Kiz dogdugundan beri kiyma koyuyorum herseye.

Gonul kiz istiyor ama senin mesaja gore erkek. 2 gun once konussaymisiz keske.
Bizim kizda da boyle ayni zamanlarda olmustu diyerek hayirlisini bekliycem artik.
Tabi yarin size bisey yok deme ihtimalim de var. Bisey yoksa spor olaylarina hizli bi gecis dusunuyorum :KK76:

:KK1::KK1::KK1: çokmu gadderim ne ...öyle tabi bekir çok yardımcı bana..

Canım; Kastamonu/Tosyanın bir köyü bizim memleket..Tosyaya çankırı kaya tuzu geliyor,ordan alacağım..oda tuzunu iyi hatırlattın..sipariş veririm mutlaka..

şuan emiyor tek elle size yayın yapıyorum :KK1::KK1:

çok az hayret kedime :KK52::KK52:

Valla kıskanılmayacak gibi değiliz ..çok güzel bir duygu :KK1:

Canım bizde 36 yaşında en büyükler ikiz hemde :KK52: sonra ablam var 33 ..sonra ben 31..sonra 29 la küçüğüm takipp ediyor..biraz ara vermişler sonra bir kızdaha 25..ve 23 yaşında sonuncu erkek kardeşim.....yani erkek olana kadar 6 kız biz olmuşuz :KK52::KK52::KK52:

ben kaçar geleceğim yine...

Bizimde 3 kizdan sonra bir erkek bulmuslar ama ha gayret 1 tane oldu birdaha deneyelim bir tane daha derken üzerine 3kiz daha olmus:)) rahmetli babam her evladina ayni sekilde sevinmis ama annem erkek çocuğu hastasi olduğu için ayni tepkiyi vermemiş .ozamanlarda ultrasyon falan yok tabi cinsiyet bilinmiyor ne cikarsa bahtina misali özellikle bana hamileyken kız erkek bilmeden yeter cocuk istemiyom demis düşürmek için yapmadığı kalmamış ama bir doğmuşum sacli basli 4,5kiloluk tosun teyzem kucaklamis boyle cocuk istenmezmi diyip alıp götürecekmis:))) tabi annem hemen geri alivermis evlat tabi dayanabilirmi benden 4 sene sonrada kizkardesim sürpriz yumurta olarak gelmiş:))

Siz de miii, seni de cok kiskandim o zaman. :nazar:

Kiskanma canim benim seninde bacin olurum istersen:)

Son düzenleme:
Ya su saat oldu anca dersten ciktim. Allah'tan dersim hastanenin kongre salonunda da gittim otucu b12 igne ile actim. 3 ceviz ici yiyorum su an. Eve en az 40 dk var :KK43:

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
kıyamam sana iş, ders , ramazan derken ne hallere düştün
Afiyet olsun ablacim. Bende eskiden hep zeytinyagli yapardim. Kiz dogdugundan beri kiyma koyuyorum herseye.

Gonul kiz istiyor ama senin mesaja gore erkek. 2 gun once konussaymisiz keske.
Bizim kizda da boyle ayni zamanlarda olmustu diyerek hayirlisini bekliycem artik.
Tabi yarin size bisey yok deme ihtimalim de var. Bisey yoksa spor olaylarina hizli bi gecis dusunuyorum :KK76:

hayırlısı olsun bakalım,,,yarını da bekleyelim,,,olmazsa sonra isteğine göre denersin:KK34:

Bizimde 3 kizdan sonra bir erkek bulmuslar ama ha gayret 1 tane oldu birdaha deneyelim bir tane daha derken üzerine 3kiz daha olmus:)) rahmetli babam her evladina ayni sekilde sevinmis ama annem erkek çocuğu hastasi olduğu için ayni tepkiyi vermemiş .ozamanlarda ultrasyon falan yok tabi cinsiyet bilinmiyor ne cikarsa bahtina misali özellikle bana hamileyken kız erkek bilmeden yeter cocuk istemiyom demis düşürmek için yapmadığı kalmamış ama bir doğmuşum sacli basli 4,5kiloluk tosun teyzem kucaklamis boyle cocuk istenmezmi diyip alıp götürecekmis:))) tabi annem hemen geri alivermis evlat tabi dayanabilirmi benden 4 sene sonrada kizkardesim sürpriz yumurta olarak gelmiş:))

Kiskanma canim benim seninde bacin olurum istersen:)

Olun walla, ben tekim ve aile akraba baglarimiz cok kuvvetli degil maalesef.
Esimin ailesinden de cok yuzum gulmedi, cok yalniz hissederim kendimi o yuzden.
Arkadaslarima cok baglanirim, kardes yerine koyarim. Sonra kazik yiyince de uzulurum.

Olun walla, ben tekim ve aile akraba baglarimiz cok kuvvetli degil maalesef.
Esimin ailesinden de cok yuzum gulmedi, cok yalniz hissederim kendimi o yuzden.
Arkadaslarima cok baglanirim, kardes yerine koyarim. Sonra kazik yiyince de uzulurum.

Canim benim ya tek olduğunu bilmiyordum ama üzülme bak 39 yasinda bir ablan oluverdi derdin sıkıntın sevincin mutluluğun paylasmak istediğin ne olursa ben hep burdayım canım hatta canooooom:)

Canim benim ya tek olduğunu bilmiyordum ama üzülme bak 39 yasinda bir ablan oluverdi derdin sıkıntın sevincin mutluluğun paylasmak istediğin ne olursa ben hep burdayım canım hatta canooooom:)

Eneee bi canom daha oldu :KK76::KK24:
Olmaz ama cano kuser sonra, sen tatlican sin,
Kedi pisican,
Babymom bebito
Gul abla, o ablamiz :KK42:
Obur citirlara da zamanla bulucam bisey.
Ilk size anlatiyorum artik, baska kimseler istemem :KK19:

Eneee bi canom daha oldu :KK76::KK24:
Olmaz ama cano kuser sonra, sen tatlican sin,
Kedi pisican,
Babymom bebito
Gul abla, o ablamiz :KK42:
Obur citirlara da zamanla bulucam bisey.
Ilk size anlatiyorum artik, baska kimseler istemem :KK19:
canım benim hepimize nasıl kabullenmiş:KK16:

bizler senin kız kardeşleriniz canım burası bizim sanal ailemiz ne şanslısın bir sürü kardeşin oldu:nazar:

Aaaa kimse gelmemis :44:

Sahurum :KK56:

Sahurdan 1 saat once kefir ve az meyva

3 yum ile peynirli omlet yarisi benim
1 kase ezogelin corba
10 zeytin
Peynir
Roka, marul, domtis, salatalik, maydanoz, biber den salata
Ceviz, badem, az kurukara uzum, findik, kesonat,
1 hurma ama 3 hurma gibi etli

Hurma yedim ama cok canim cekti, ne zamandir bakisiyoduk. :KK17:

Hepinize iyi sahurlar, :KK16::KK16::KK16:

Simdiden yazayim,

Kandiliniz mubarek olsun, tum dualariniz kabul,,tovbeleriniz affolsun.
Allahim kadir gecesini hakkiyla degerlendirmeyi nasip etsin.

çok ilginç gerçekten sen aylardır mekik tarzı şeyler yapıyorsun nasıloldu böyle anlamadım ama ben hiç spor yokken başlamıştım çok fazla zorlanmıyordum karın hareketlerinde ilkini 100 e tamamlıyordum ötekilerde 50 de durup 2 nefes alıp tamamlıyordumki3-5 gün sonra iyice kolaylaşmıştı.birde mekik hareketini yaparken karnını sıkmıyorsun dimi

8 aydan fazla spor yapıyorum, demek ki karın kaslarım hala güçlü değil. Sıkmayın diyor Callan, onun için sıkmıyorum.

Bence siz kendinizden emin değilsiniz kilonuzu bilmiyorum ama bu iş durmadan yarına erteleme ile olmaz. Biraz bekleyin tam karar verin o vakit gelin bence. Çünkü herkes ciddi bir şekilde yapıyor. Şuan kaçamak yapanlar hedeflerine ulaşan yada fazla kilo verenler. Beyninizi degismemis gerek ha bugün ha yarın olmaz.vdiorum ya yarın olsun kendinizden emin olun buyrun aramiza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Kilom 91.60. Ben kararimdan eminim sadece cok mucadele veriyorum suanda. Daha oncede yaptim bu diyeti yabancisi degilim ama tam adapte olamadim. Nedenini bilmiyorum icimde bazen acayip tatli yeme istegi olusuyor. Ve soyke bi psikolojimde oluyor diyette degilken herseyi yemem lazimmis gibi. Bu dusunceyle birgun deal kiloma gelsemde diyeti biraktigim an yine kilo alirim. İki haftada bes kilo alabilen bi nsanim var sen dusun beni.

sende omega 3 eksikliği varki bu kadar tatlıyı birarada yiyorsun

karatay bu gün başla nefsine hakim olamazsan ye yarın tekrar başla değil,,,benim kız kardeşimde senin gibi sabah benimle KKK yapıyor öğleden sonra gezmeye giidyoruz ben götürdüğüm yemeği yiyorum o pasta börekleri,,,kızıyorum bu ne karatay böyle yapılmaz sen karatay yapmıyorsun diyorum,,oda karatay hata yapınca kaldığınız yerden başlayın dedei diyor,,,sonraki gün yine kaçamak ve ben artık bıktım kardeşime laf anlatmaktan bildiğin gibi yap dedim,,,kg verdimi dersen verdi tabiiki ama sağlıksız,,,,,günlük yapılan karatayla bir yere varılmaz,,,insülin direnci düşmediği sürecede can herşeyi ister ve başarısız olunur.....sen tam karar ver kendine eziyet çektirme,,

babymom güzel yazmış burada kaçamak yapanlar :KK57: bu şekilde cezasını buluyorlar ve bir daha yapmamaya çalışıyorlar,,,bizim topiğimiz kaçamak yapmaya karşı,,

bir gecede o kadar çok kaçamak varki bunları fazlasıyla hakettin :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

günaydın canım
Evet cok kacamak var :KK43:(.. gercekten omega uc eksikligi olabilirm bu? Ya gercekten babymoma da yazdigim gibi yemek konusunda bazen asiri bi hirs oluyor bende bu psikolojiyi nasil degistirebilirim bilmiyorum. Yoksa bende kardesin gibi degil senin gibi her noktasina dikkat ederek yapmistim bu diyeti. Basladiktan bir hafta sonra dogumgunune gidip sadece kisir yiyerek kalkmistim hicbirsey yememistim. Bu diyeti hayat tarzim olarak benimsemstim ama demekki bi yerde tanlis yaptim. Evimdeki herseyi cope atmistim mdemi copluk olarak gormemistim hele o hazir gidalar vsler hersey cope girmisti. Evden uzun sure ayri kalmak dengemi bozdu yoksa hersey iyi gidiyodu motivasyonum ck yuksekti. O psiklojiye geri donmem gerek.

Omega uc icinde carlsonu duymustum surup gibi cok dogal oldugunu duymustum bi bilgin varmi? Efa.. dedigin de surup gibimi yoksa jelatin iceren bi urun kllanmak istemiyorum.

çok teşekkür ederim ablacım. inşallah devamı gelir. gayretim bunun için ^_^
hep birlikte nicelerini verelim inşallah.

iyi uyumuşsundur inşallah bu defa.

merhaba, karatay otobüs değil ki birini kaçırınca "bir sonraki gelene binerim artık" düşüncesiyle hareket edilsin. burada söz konusu olan kendi sağlığınız.
keşke çikolata ile kalsaymışsınız çünkü bir parçaya izin var. fakat siz ipin ucu kaçtı diye, o çileyi komple ziyan etmişsiniz bence. neyse artık, nasipse bugüne artık.

Amiiin, inşallah, nice ramazanlara erişelim hep beraber ^_^

Canım ben de zaten bunun normal olmadığını düşünüyordum Gül ablanın tavsiyesiyle testleri yaptırdım. İlerleyen zamanda yaptıracaktım ama öne çektim testleri. Demir eksikliğine bağlı anemi geçmişim var, 1 müddet tedavisini görmüştüm 10 küsür yıl evvel. Ki sorunum da bu çıktı. İnşallah dediğin gibi iğnelerin faydası olacak. Ramazan'da bol hareket ettim fakat ağır spor yapmadım. Biter bitmez spor düzenime geri döneceğim inşallah.

Afiyet olsun canım. ^_^

Günaydın :KK16:
Haklisin benim psikolojim boyle iste. Diyeti bozmak demek tum yasaklari yemek demek gibi oluyor benim cin.

canım üşütme değil ramazan başından beri uykusuzum

AMİNt

tüh ya kötü olacak kalabalık,her kafadan bir ses,,,bebek huysuzlanacak,,,,kısa süreli git bari

internetet 42 tl yenisini oaradn alacağım 79 tl yi geçince kargoda yok ...4 tane alacağım hesaplı oluyor o zaman

bu benim ve okan beylerin önceki kullandığı,,,3 ayda değiştirmek gerekiyor içinde antioksidan olduğu için ...3 al 2 öde ile ödedim,,,müşteri temsilcisini arayıp okan beylerin adını verince kampanyadan yapıyorlar ...hala devam ediyorsa...
Antioksidan olarak ne kullaniyorsunuz? C vitamini falan mi? Bunu taze olarak tuketemiyomuyuz?
kolay gelsin canım

yemeğinizde güzel geçer inşallah ...şimdi den afiyet olsun

kolay gelsin canım,,,hazırlamak bi dert gelince yıkamak yerleştirmek bi dert,,,arada geçecek zamana ve savdiklerine kavuşmaya değer

her siteden alınmaz tabiki,,,,1-2 site var ben onlardan alıyorum orijinali oluyor

herkes kullanmalı deniliyor....ama canan hoca her hastasına vermiyormuş

omega 3 çok pahalı gerekte yok,,,canan hoca çok ilaç kulanmayanlara pek önermiyor,,,,benim gibi yaşlılar çok trans yağa maruz kaldıkları için kullanıyorlar:KK52::KK52::KK52:
Omega uc cok pahakiysa bende yaptirmam ama fazlasi zararkim vucuda? Ve tahllleri ozel hastanede mi yaptiriyosunuz? Yani devlete gittiginizdede direk suna suna baktirmak istiyorummu diyorsunuz? Doktorlara bilmislik gibi geliyorya bazilari tersliyor.

kedıcık ben Callaneticsi 3 sene önce denemiştim..10 gün felan..21 günde 10 yaş gençleşme cd'si vardı..Allahımmm..yok böyle bir acı..senın karın kasların zayıf olduğu için değil canım program çok ağır olduğu için bu kadar zorlanıyorsun.. beginner seviyesı de vardı onun..ona bak istersen bırde... plates yoga taibo bale vs vs.. bırkaç programın ana çıkış kaynağıdır..ve o vıdeodakı abla hala öyle taşş gibi durmaktadır:KK52::KK52::KK52:

Beginner yok galiba. Am ve Pm var. Quick stomach var. :KK52::KK52::KK52:

1 kase ezogelin corba
10 zeytin
Peynir

Afiyet olsun. :KK16::KK16::KK16:

İftarim
Bir kase ezogelin corba, kiymali bulgur pilavi , bol cacik ve az pide tahin-pekmezli.. (okumadan yemistim), iki tanede medine hurmasi, birde kavun ( yine cok olmus)

Sahurum
3 yumurtadan omlet, domates salatalik salatasi z.yagli, ezogelin corba, kasar ve beyaz peyniri, 15 zeytin, badem

Suan cay iciyorum.. herkese hayirli sahurlar ve simdiden hayirli kandiller..

1 kase ezogelin corba
10 zeytin
Peynir

bende şaşırdım en son ben yazmıştım sahurda baktım hala benim yazdığım duruyor du,,,yemek yiyene kadar sen gelmişsin

afiyet olsun canım

Simdiden yazayim,

Kandiliniz mubarek olsun, tum dualariniz kabul,,tovbeleriniz affolsun.
Allahim kadir gecesini hakkiyla degerlendirmeyi nasip etsin.
AMİN
sağol canım
senin de kandilin mübarek olsun

X