Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Iyi iftarlar, sevdicekle de nasil keyifli olur simdi, miss :127:
çook teşekkür ederım bluedaisycimm.. Rabbim kımseyı sevdıklerınden ayırmasın.. çok sevıyorum sevdiceğimle zaman geçirmeyı..en ıyı arkadaşım, kankam , sevdiğim olunca çok keyıflı zaman geçiririz gerçekten..Allahım herkesi sevdiğine bağışlasın

inanır mısın canım en az 3 lt sadece su içiyordum normalde..çok sevıyorum suyu..Rabbim ne güzel yaratmış dıye dıye içiyordum..Şimdi çok azaldı mıktarı yıpratıyor benı
inşallah sende cuma günü çook güzel zaman geçırırsın..sevdiceğim işinı değiştirdi de bızde artık daha rahat görüşebılıyoruz.Öncesinde daha çok sabra düşüyorduk..geçmişi yıne okuyamadım yıne çıktım toplantım vardı şimdi bıttı ancak işte

annesi senin gibi bilinçli biri olunca sanmam ki nankör olsunlar bak bekir şimdiden elin ayağın olmadı mı?
canım sen emziklisin neticede, koy çantana doktor söyledi dersin olur biter. kendini ve bebişi düşün

maşallah

ben de suyu en az o civarda içerim. bazen 5'e kadar çıktığımı farkedince zorla tutuyorum kendimi. susuzluk, uykusuzluk derken bak geçti bile Ramazan. Rabbim nicelerine eriştirsin de biz de susuzluk, yorgunluk diyelim. ^_^
sağolasın canım inşallah gideceğimiz mekanı bana bıraktı ben de çok sevdiğim ve daha önce sadece kız arkadaşlarımla gittiğim bi mekanda yeri ayırttım. o da bilmiyor nereye gideceğimizi ^_^ inşallah güzel olur canım. ne mutlu sana. benimkinin de iş mevzularından dolayı bu aralar görüşemedik. tam oh be rahatladık derken ramazan girdi araya, davetler vs derken denk gelemedik. ramazan sonrası arıza çıkaracağım artık dedim ama yeter artık

hadi gözün aydın, onca sayfayı okudun kolay değil. geçmiş olsun

2-3 gün çabuk geçer,,hatır için dediğin gibi yapacak, bişey yok

senin köy dediğin neresi,,çankırı yamı bağlı,,,kristal kaya tuzu alacaksın unutma,,,,oda tuzlarından da al,,,bebeğin odasına koyarsın,,,toz, alerji,,asttım, bronşit,,rahay uyuma yani herşey iyi

bebek uyuyunca ara ara kaçarsın...ben bebekle gezerdim alışsın gezmeye paşam
Bırakmayacağını hala anlayamamışlar, istediğin kiloya gelsen de sağlık için devam edeceksin zaten.

onu herkes idrak edemiyor,,,rejim sandıkları için ,,,anlatıyorum anlatıyorum hııı hııı diyorlar 3 gün sonra unutuyorlar

Fıstık, 1 tane salatalık, yoğurt yedim. Akşama iftara gideceğim, kuzenime.

omega 3 çok pahalı gerekte yok,,,canan hoca çok ilaç kulanmayanlara pek önermiyor,,,,benim gibi yaşlılar çok trans yağa maruz kaldıkları için kullanıyorlar

O 'yasli' sozcugunu kullanmiyoruz gul abla. Olgun genc daha uygun.

Ne 6 kiz mi, ayyy cok kiskandim sizii

Bu Callanetics çok zor. Karın hareketlerini zaten daha yarıya gelmeden bırakıyorum. Karın kaslarım hala güçlü değil demek ki. Bugün kalça hareketlerini de deneyeyim dedim, Allahım kramp girdi, nasıl birşey bu. Önceden dediğim gibi, çokta sıkıcı değilmiş, uyumadım. Acıdan uykusunu kaçırır insanın. Tabi kramp girince bıraktım, diğer hareketlere geçtim.

Akşam babam, kadayıf tatlısı almış, güzel görünüyordu ama baktım şöyle bir, kapattım buzdolabinı.

Ayşegül Çoruhlu çok güzel anlatmış, 50. dakilarda özellikle.
[video=youtube;JmLqVk8si1g]http://www.youtube.com/watch?v=JmLqVk8si1g[/video]

Son düzenleme:

çok ilginç gerçekten sen aylardır mekik tarzı şeyler yapıyorsun nasıloldu böyle anlamadım ama ben hiç spor yokken başlamıştım çok fazla zorlanmıyordum karın hareketlerinde ilkini 100 e tamamlıyordum ötekilerde 50 de durup 2 nefes alıp tamamlıyordumki3-5 gün sonra iyice kolaylaşmıştı.birde mekik hareketini yaparken karnını sıkmıyorsun dimi

az yemişsin ,,,canın nasıl bişey çekmedi hayret

hadi öyle olsun olgun ve dolgun
sen bile yapamadıysan
Akşam babam, kadayıf tatlısı almış, güzel görünüyordu ama baktım şöyle bir, kapattım buzdolabinı.
hayret

PRENSCİM bende merak ettim hangi köy olduğunu buarada bizde 6 kız kardeşiz size çok şaşırdım buzamanda pek yok artık kalabalık aile, sen çok gençsin
bizim en küçüğümüz 35 yaşında

kedıcık ben Callaneticsi 3 sene önce denemiştim..10 gün felan..21 günde 10 yaş gençleşme cd'si vardı..Allahımmm..yok böyle bir acı..senın karın kasların zayıf olduğu için değil canım program çok ağır olduğu için bu kadar zorlanıyorsun.. beginner seviyesı de vardı onun..ona bak istersen bırde... plates yoga taibo bale vs vs.. bırkaç programın ana çıkış kaynağıdır..ve o vıdeodakı abla hala öyle taşş gibi durmaktadır

çokmu gadderim ne ...öyle tabi bekir çok yardımcı bana..

Canım; Kastamonu/Tosyanın bir köyü bizim memleket..Tosyaya çankırı kaya tuzu geliyor,ordan alacağım..oda tuzunu iyi hatırlattın..sipariş veririm mutlaka..

şuan emiyor tek elle size yayın yapıyorum

çok az hayret kedime

Valla kıskanılmayacak gibi değiliz ..çok güzel bir duygu

PRENSCİM bende merak ettim hangi köy olduğunu buarada bizde 6 kız kardeşiz size çok şaşırdım buzamanda pek yok artık kalabalık aile, sen çok gençsin

Canım bizde 36 yaşında en büyükler ikiz hemde sonra ablam var 33 ..sonra ben 31..sonra 29 la küçüğüm takipp ediyor..biraz ara vermişler sonra bir kızdaha 25..ve 23 yaşında sonuncu erkek kardeşim.....yani erkek olana kadar 6 kız biz olmuşuz

ben kaçar geleceğim yine...

Siz de miii, seni de cok kiskandim o zaman.

Iftarim

1 kase ezogelin corba
2 porsiyon doner ( 1 porsiyon cok kucuk oluyo )
Patlican salatasi ( domates, sivri, maydanoz, sarimsak, sirke, zeytinyagi )
4- 5 tane mini aci tursu biber
Vee tabikide Semizli caciikk

Simdi sutlu turk kahvesi iciyorum
Sonra yesil cay
Sonra kefir

Markete gittik sukur, bamya aldim biraz degisik bizimkiler gibi degil ama insallah lezzetlidir.
Gul ablanin kiymalisindan yapicam
Test aldim bide, yarin veririm haberini.

afiyet olsun canım
Markete gittik sukur, bamya aldim biraz degisik bizimkiler gibi degil ama insallah lezzetlidir.
Gul ablanin kiymalisindan yapicam
Test aldim bide, yarin veririm haberini.

bende şimdi bitirdim bamya yı,,,yemeklere özellikle kıyma koyuyorum protein olsun diye,,,kımalı-etli yemeği hiç sevmezdim şimdi herşeyi kıymalı yapıyorum

iyi haberlerini bekliyoruz canım,, isteyerek yaptık demiştin erkeğe göre mi yaptın yoksa:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…