Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ağzına sağlık ,,allah razı olsun

bende senin için dua ettim, gece de edeceğim not aldım canım

allah kabul etsin dualarını
ağzına sağlık ,,allah razı olsun

bende senin için dua ettim, gece de edeceğim not aldım canım

allah kabul etsin dualarını

slm kızlar
nöbetten çıktım rahattı çok şükür
saat 1 gibi eşim gelcek düzceye gitcez birlikte
hepinizin kandili mübarek olsun
şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum
öptüm hepinizi

selam canım

iyi yolculuklar

seninde kandilin mübarek olsun,,,iyi bayramlar

tahin helvası kibrit kutusu kadar olacak ama sade

ağzına sağlık canım,,,inşallah kabul olur

dedim ki 4 çocuğun 4 ü de birden akıllı olsun dimi :) dua mı ettim gece yine ederim canım...

ben duaları unutmamak için buradan kopyalayıp face den kendime mesaj atıyorum, mesajada gerçek isimlerinizi yazıyorum...kimin duası olduğu belli olsun diye,,, gece açıp okuyacağım tek tek

yazmayala uğraşmamak için en iyi yöntem

seni seviyom bebişim
sevgimiz karşılıklı

slm kızlar
nöbetten çıktım rahattı çok şükür
saat 1 gibi eşim gelcek düzceye gitcez birlikte
hepinizin kandili mübarek olsun
şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum
öptüm hepinizi

hoşgeldin canım. iyi yolculuklar sana da iyi kandiller ^_^

dedim ki 4 çocuğun 4 ü de birden akıllı olsun dimi :) dua mı ettim gece yine ederim canım...

amiiinnnn. alçakgönüllü olamayacağım hiç. zeka anneden geçiyor. en az benim kadar olsunlar dualara devam canım ^_^
allah senin de gönlündekileri nasip etsin inşallah.

ablacım ben daha tembel çıktım. doğrudan word'e kopyaladım çıktısını alacağım kağıttan okumak için

Sen de etkileri nasıl oldu. Memnun kaldın mı?
ben kas ağrısından duramıyordum kedicik..özelllıkle bacakalarım et kesmesi dediğimiz olay gıbı oldu.. ama kollarımı çok incelttı 10 günde bile..yapabilen babayiğide hayırlı olsun yenı taşş vücudu derim

günaydın canım, rabbim enerjini, sevgini ve şükrünü daim eylesin ^_^
benim için de dua et. ^_^
edicem canım..ismen dua edeceklerım arasındasın..Rabbim kimseyı şükürsüz kılmasın inşallah..

AMİN

günaydın canım sana da hayırlı kandiller ,,,,,

allah mutluluğunuzu hiç bozmasın

benim içinde dua et canım,,,
günaydın ablacım.. senınde kandılını kutluyorum...yazdığın 3 duayı gördüm aynen tekrarlayacağım, ismen dua edeceğim inşallah

ALLAH neşene neşe katsın bütün dualarına amin
çook teşekkür ederim teosoncumm.. çok sevdığım bır ayet var ; Künfeyekün.. ol der oluverir.. o nedenle çok ısrarcı ol duanda.. kendi kulluğumuzun hatalarıyla değil Allahın azametinin büyüklüğü ile iste.. duadaki tek mottom ; ayakkabı bağcığını bile Allahtan iste ve verene kadar iste.. hayırlı kandiller canım

siyez bulguru almayı unutma canım

Köyden gündüz çıkarsak; pirinç pazarına uğrayıp baklagillerimi alacağım..inşallah orada bulabilirim..

Markete gittik sukur, bamya aldim biraz degisik bizimkiler gibi degil ama insallah lezzetlidir.
Gul ablanin kiymalisindan yapicam
Test aldim bide, yarin veririm haberini.

İnşallah hayırlı haberleri bekliyoruz..

birde oranın sarımsak ı meşhurdur

Bizde sarımsak olmuyor ablacım..Taşköprüde oluyor..pazara denk gelrsem mutlaka alırım,zaten biz çok tüketiyoruz ..

Maşallah size de..Babamın erkek tutkusu hiçbir zaman olmamış..benim de annem istemiş hep..amcamın eşi doğum yapmış erkek olmuş..annem demişki bir gece bende kalsın demiş tabi büyüyünce biraz...yoooookkkk veremem demiş yengem..tabi cahillik şimdi olsa bir gecelik verir ne olacak..annem çok üzülmüş..zaten ondan sonra erkek kardeşim olmuş..

Simdiden yazayim,

Kandiliniz mubarek olsun, tum dualariniz kabul,,tovbeleriniz affolsun.
Allahim kadir gecesini hakkiyla degerlendirmeyi nasip etsin.

Amin..

Oh afiyet olsun..

Afiyet olsun,yer fıstığı için iyi fikir..bende yapayım bari..

Sizde kalabalıkmışsınız canım ne güzel...

Bu sene annemlerde köye gidecek..ablamlarda oraya geliyor..çocukken hep köye giderdik..dedemler ,babaannem ve anneannem sağdı..uzun zamandır bayramda köye gidilimiyordu...şimdi tekrar köyde olacağız..eski günleri yadedeceğiz..eskisi gibi tadı olurmu bilmem..dedemi çok kızdırırdık ay aklıma neler geldi.. bir tanesini anlatayım..dedem samanlığa girmiş ineklere saman filan alıyor işte..eğleniyor..bizde samanlığın tepesine çıktık..ağaçtan zaten hep..dizildik kardeşlerimle elimize topladık minik çalı çırpı işte..kafasına atıyoruz bakınıyor yok kimseyi göremiyor..söylene söylene delirdi adam..daha çok anı var..

İşlerimi bitirdim..yemekleri koyucam..gelirim yine..

Dün Sabah;

2 yumurta ile kkk+2 incir+10 tane siyah üzüm..

Akşam üstü zeytinyağlı taze fasülye+ayran

Aralarda bitki çaylarım..2 hurma..

Akşam;tarhana çorbası+köfte+piyaz+ayran..

Tamamdir ablacim, zaten hep eiyordum boyle daha iyi oldu.

Edicez tabi, ozellikle 2 yildan kisa evlenme kismina, biran once bebek, sevmek istiyoruz cunku.

Sende hep dualarimdasin, aksam esine de ederim.
Cok sevindim icmedigine, ha gayret. Biraz daha dayan. Maalesf o meredi bende ictim 10 yil. 5 seneyi gecti birakali.
Oruc nasil gidiyo, agrin var mi?

Allah razı olsun canım

dedeyi az taciz etmemişsiniz Allah rahmet eylesin hepsine canım. Ne güzel bak, çocukluğunun geçtiği yere şimdi kendi çocuklarınla gidiyorsun. Dünyanın düzeni bu işte, konan göçüyor vakti gelince. Rabbimli sağlıklı, güzel ömürler versin sana, ailene, yavrularına ^_^

Allah razı olsun canım Söz, evleneyim herbirinize yetecek kadar doğururum

Teoson'um, tatlıcan'ım aynı soruyu soracaktım ben de oruç nasıl gidiyor fıstığım?

Benim dileklerim

1. Esime kazadan, beladan, kotu insanlardan uzak olacagi hayirli bi is.
2. Kizim icin. Vatana, millete, dinine, bize hayirli evlat olsun, iyi insanlarla karsilassin, uzuntusunu hic gormeyelim.
Birde hep yakinimda olsun. Hic ayri dusmeyelim.
3. Bi ev
4. En onemlisi saglik, huzur, hayirli kul olmak icin dua bekliyorum

Son düzenleme:

saol canım doğru söylüyorsun sen ve mengmeng.Sanada hayırlı kandiller duaların kabul olsun inşallah

negüzel hatıralarınız vardır bu bayramda onlar olmasada çok güzel geçer inşallah.Bu arada annende en son erkek avlat bulmuş ama senden torunlarla daha çok gideriyordur

saol canımm
orucum şükür şuana kadar çook problem çıkaracak ağrım olmadı inşallah iftara kadar böyle gider
sen çocuk yaştamı başladın sigara içmeye 10 yıl içip 5 yıl önce bırakmak nasıl iş bu

test yaptınmı

Maalesef, lisede tek tuk basladi, univ de cogaldi, is hayatinda tavan yapti.
Test yaptim, bisey yok hayirlisi artik.

Allah razı olsun canım Söz, evleneyim herbirinize yetecek kadar doğururum

Teoson'um, tatlıcan'ım aynı soruyu soracaktım ben de oruç nasıl gidiyor fıstığım?

bir üstte cvp vermiştim canım
iyiyim şükür şimdilik problem yok akşama kadar böyle devam eder inşallah

not alınmıştır dualarımda olacaksın canım kızın hayırlı bir evlat olur inşallah
sende eşinden zamanında çok ayrı kaldın demi bizde öyle ayrılıklar yaşamıştık zamanında şimdi uzun süreli bir iş olsunda bende yanında gideyim istiyorum valla zaten gelmişiz nerdeyse 40 yaşına nekadar yaşayacağımızı Allah bilir birarada geçirelim diyorum ayrı gayrı olmuyor

canım listemdesin isimlerle birlikte ^_^ Amiiiin diyorum duana peşinen. ^_^

inşallah canım. Rabbim orucunu kolaylaştırsın ^_^ Çok sevindim.

Bu arada sigara muhabbetinize bilinçli olarak katılmıyorum, cevap yetiştirmiyorum. Ağzımı açmak istemiyorum.

Oyle canim cok ayri dustuk, ozellikle kiz dogunca cok yalniz kaldim. Her is bana bakti. Kucagimda bebekle heryere girip ciktim.
Sen simdi sigarayi da biraktin, yeni bi hayat seni bekliyo, bak gor nasil duzene girecek hersey.

Acma zaten,keske bende vaktince acmasaydim, iyyy cok tiksincmisim :120:

farkındayım özellikle senden bir tepki bekliyordum
Ama güzel şeyler konuşuyoz bak birbirimize moral veriyoz içmeyen bilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…