Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ya su saat oldu anca dersten ciktim. Allah'tan dersim hastanenin kongre salonunda da gittim otucu b12 igne ile actim. 3 ceviz ici yiyorum su an. Eve en az 40 dk var

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Afiyet olsun ablacim. Bende eskiden hep zeytinyagli yapardim. Kiz dogdugundan beri kiyma koyuyorum herseye.

Gonul kiz istiyor ama senin mesaja gore erkek. 2 gun once konussaymisiz keske.
Bizim kizda da boyle ayni zamanlarda olmustu diyerek hayirlisini bekliycem artik.
Tabi yarin size bisey yok deme ihtimalim de var. Bisey yoksa spor olaylarina hizli bi gecis dusunuyorum

Bizimde 3 kizdan sonra bir erkek bulmuslar ama ha gayret 1 tane oldu birdaha deneyelim bir tane daha derken üzerine 3kiz daha olmus:)) rahmetli babam her evladina ayni sekilde sevinmis ama annem erkek çocuğu hastasi olduğu için ayni tepkiyi vermemiş .ozamanlarda ultrasyon falan yok tabi cinsiyet bilinmiyor ne cikarsa bahtina misali özellikle bana hamileyken kız erkek bilmeden yeter cocuk istemiyom demis düşürmek için yapmadığı kalmamış ama bir doğmuşum sacli basli 4,5kiloluk tosun teyzem kucaklamis boyle cocuk istenmezmi diyip alıp götürecekmis:))) tabi annem hemen geri alivermis evlat tabi dayanabilirmi benden 4 sene sonrada kizkardesim sürpriz yumurta olarak gelmiş:))

Siz de miii, seni de cok kiskandim o zaman.

Kiskanma canim benim seninde bacin olurum istersen:)

Son düzenleme:
kıyamam sana iş, ders , ramazan derken ne hallere düştün

hayırlısı olsun bakalım,,,yarını da bekleyelim,,,olmazsa sonra isteğine göre denersin

Olun walla, ben tekim ve aile akraba baglarimiz cok kuvvetli degil maalesef.
Esimin ailesinden de cok yuzum gulmedi, cok yalniz hissederim kendimi o yuzden.
Arkadaslarima cok baglanirim, kardes yerine koyarim. Sonra kazik yiyince de uzulurum.

Olun walla, ben tekim ve aile akraba baglarimiz cok kuvvetli degil maalesef.
Esimin ailesinden de cok yuzum gulmedi, cok yalniz hissederim kendimi o yuzden.
Arkadaslarima cok baglanirim, kardes yerine koyarim. Sonra kazik yiyince de uzulurum.

Canim benim ya tek olduğunu bilmiyordum ama üzülme bak 39 yasinda bir ablan oluverdi derdin sıkıntın sevincin mutluluğun paylasmak istediğin ne olursa ben hep burdayım canım hatta canooooom:)

Canim benim ya tek olduğunu bilmiyordum ama üzülme bak 39 yasinda bir ablan oluverdi derdin sıkıntın sevincin mutluluğun paylasmak istediğin ne olursa ben hep burdayım canım hatta canooooom:)

Eneee bi canom daha oldu
Olmaz ama cano kuser sonra, sen tatlican sin,
Kedi pisican,
Babymom bebito
Gul abla, o ablamiz
Obur citirlara da zamanla bulucam bisey.
Ilk size anlatiyorum artik, baska kimseler istemem

Eneee bi canom daha oldu
Olmaz ama cano kuser sonra, sen tatlican sin,
Kedi pisican,
Babymom bebito
Gul abla, o ablamiz
Obur citirlara da zamanla bulucam bisey.
Ilk size anlatiyorum artik, baska kimseler istemem
canım benim hepimize nasıl kabullenmiş

bizler senin kız kardeşleriniz canım burası bizim sanal ailemiz ne şanslısın bir sürü kardeşin oldu

Aaaa kimse gelmemis :44:

Sahurum

Sahurdan 1 saat once kefir ve az meyva

3 yum ile peynirli omlet yarisi benim
1 kase ezogelin corba
10 zeytin
Peynir
Roka, marul, domtis, salatalik, maydanoz, biber den salata
Ceviz, badem, az kurukara uzum, findik, kesonat,
1 hurma ama 3 hurma gibi etli

Hurma yedim ama cok canim cekti, ne zamandir bakisiyoduk.

Hepinize iyi sahurlar,

Simdiden yazayim,

Kandiliniz mubarek olsun, tum dualariniz kabul,,tovbeleriniz affolsun.
Allahim kadir gecesini hakkiyla degerlendirmeyi nasip etsin.

8 aydan fazla spor yapıyorum, demek ki karın kaslarım hala güçlü değil. Sıkmayın diyor Callan, onun için sıkmıyorum.

Kilom 91.60. Ben kararimdan eminim sadece cok mucadele veriyorum suanda. Daha oncede yaptim bu diyeti yabancisi degilim ama tam adapte olamadim. Nedenini bilmiyorum icimde bazen acayip tatli yeme istegi olusuyor. Ve soyke bi psikolojimde oluyor diyette degilken herseyi yemem lazimmis gibi. Bu dusunceyle birgun deal kiloma gelsemde diyeti biraktigim an yine kilo alirim. İki haftada bes kilo alabilen bi nsanim var sen dusun beni.

Evet cok kacamak var (.. gercekten omega uc eksikligi olabilirm bu? Ya gercekten babymoma da yazdigim gibi yemek konusunda bazen asiri bi hirs oluyor bende bu psikolojiyi nasil degistirebilirim bilmiyorum. Yoksa bende kardesin gibi degil senin gibi her noktasina dikkat ederek yapmistim bu diyeti. Basladiktan bir hafta sonra dogumgunune gidip sadece kisir yiyerek kalkmistim hicbirsey yememistim. Bu diyeti hayat tarzim olarak benimsemstim ama demekki bi yerde tanlis yaptim. Evimdeki herseyi cope atmistim mdemi copluk olarak gormemistim hele o hazir gidalar vsler hersey cope girmisti. Evden uzun sure ayri kalmak dengemi bozdu yoksa hersey iyi gidiyodu motivasyonum ck yuksekti. O psiklojiye geri donmem gerek.

Omega uc icinde carlsonu duymustum surup gibi cok dogal oldugunu duymustum bi bilgin varmi? Efa.. dedigin de surup gibimi yoksa jelatin iceren bi urun kllanmak istemiyorum.

Haklisin benim psikolojim boyle iste. Diyeti bozmak demek tum yasaklari yemek demek gibi oluyor benim cin.

Antioksidan olarak ne kullaniyorsunuz? C vitamini falan mi? Bunu taze olarak tuketemiyomuyuz?

omega 3 çok pahalı gerekte yok,,,canan hoca çok ilaç kulanmayanlara pek önermiyor,,,,benim gibi yaşlılar çok trans yağa maruz kaldıkları için kullanıyorlar
Omega uc cok pahakiysa bende yaptirmam ama fazlasi zararkim vucuda? Ve tahllleri ozel hastanede mi yaptiriyosunuz? Yani devlete gittiginizdede direk suna suna baktirmak istiyorummu diyorsunuz? Doktorlara bilmislik gibi geliyorya bazilari tersliyor.

Beginner yok galiba. Am ve Pm var. Quick stomach var.

Afiyet olsun.

İftarim
Bir kase ezogelin corba, kiymali bulgur pilavi , bol cacik ve az pide tahin-pekmezli.. (okumadan yemistim), iki tanede medine hurmasi, birde kavun ( yine cok olmus)

Sahurum
3 yumurtadan omlet, domates salatalik salatasi z.yagli, ezogelin corba, kasar ve beyaz peyniri, 15 zeytin, badem

Suan cay iciyorum.. herkese hayirli sahurlar ve simdiden hayirli kandiller..

bende şaşırdım en son ben yazmıştım sahurda baktım hala benim yazdığım duruyor du,,,yemek yiyene kadar sen gelmişsin

afiyet olsun canım

Simdiden yazayim,

Kandiliniz mubarek olsun, tum dualariniz kabul,,tovbeleriniz affolsun.
Allahim kadir gecesini hakkiyla degerlendirmeyi nasip etsin.
AMİN
sağol canım
senin de kandilin mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…