Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

camasir yikamayla ise koyuldum. yikansinlarda biseyleri kalmadi temiz . aksma utuleyip koyayim ..yorgunlukbasladi simdiden. niye elim gitmiyodu anladiniz siz :))

günaydıınn arkadaşlar :KK16::KK16::KK16::KK16:
Siteye bir iki kez girmeye çalıştım ama ne mümkün işlerden.. :KK50::KK50::KK50:Şimdi imkan oldu..Ne yoğunluk ne bitmez iş Allahım... :KK53::KK53::KK53:
akşama kurumun iftar yemeği var..sevdiceğimle gideceğiz Allah nasip ederse..:KK16::KK16::KK16::KK16:
regl yaklaştı karnım şişmeye başladı..dün gecede hiç su içemedım nedense inşallah bugun sürünerek gitmem yine eve :KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydın, keyifli bir gün geçirirsin inşallah ^_^:KK4:

canım üşütme değil ramazan başından beri uykusuzum

AMİNt

tüh ya kötü olacak kalabalık,her kafadan bir ses,,,bebek huysuzlanacak,,,,kısa süreli git bari

internetet 42 tl yenisini oaradn alacağım 79 tl yi geçince kargoda yok ...4 tane alacağım hesaplı oluyor o zaman

bu benim ve okan beylerin önceki kullandığı,,,3 ayda değiştirmek gerekiyor içinde antioksidan olduğu için ...3 al 2 öde ile ödedim,,,müşteri temsilcisini arayıp okan beylerin adını verince kampanyadan yapıyorlar ...hala devam ediyorsa...

benim kullanmam da gerekir mi sonucum iyi çıktı? internetten alınan ilaca güvenemem ki ben :KK43:

Evet, babam anlamasın diye. Mecburen de iftar saatinde yiyorum. Ama gün içinde 1-2 tabak birşey yiyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yazık sana. :KK1: Allah'tan tatildesin de rahat hareket edebilirsin.

teoson yazinca seni ornek verecektim vazgectim . sen yazmissin zaten

goruyorumki burdada birsey degismemis. kirk yilin basi arama demissin sasurdummm:KK53::KK53::132:

gördüğün gibi eşeklik baki canım. değişen bi şey yok. burada rahat olduğum husus şu, üzerimde kimse yok. doğrudan patronla konuşuyorum. kendisi de rapor incelemekten vs haz etmeyen biri. zorla rapor veriyorum adama :KK52: diğer işleri de asistanlara bıraktım. yapsın çaylaklar. hata yapınca düzeltmek zaman alıyor ama olsun. kasmıyorum eskisi gibi. bu arada dün hüseyin beyle karşılaştık, onun işi benim evin yanında ya hemen, ara ara karşılaşırız böyle ^_^

camasir yikamayla ise koyuldum. yikansinlarda biseyleri kalmadi temiz . aksma utuleyip koyayim ..yorgunlukbasladi simdiden. niye elim gitmiyodu anladiniz siz :))

kolay gelsin :KK1::KK1:

biraz önce genel müdür yardımcımızla asansörde karşılaştık ,,,
uzaktan seni tanıyamadım iyice ufalmışsın, bırak artık şu diyet mi miyet mi neyse dedi,,,herkes aynı şeyi söylüyor dedim,,,kızların senden kg lu duruyorlardır dedi,,,büyüğü epeydir görmemişti büyük zayıfladı 8 kg var aramızda anne daha verme benim kadar olacaksın yakında diyor dedim ,,,gülüyor...küçük kg lu dedi evet oda benden 2 beden büyük dedim...sen bırak bunu yeter diyor ,,,,:KK9::KK9::KK9:

ben aynaya bakınca çok fazlalık görüyorum hala millet yeter diyor :44:....sanırım onlar 79 kg luk halimla kıyaslıyorlar, ben 58-60 kg luk halimle yani 40 yaşımdaki halimle

günaydıınn arkadaşlar :KK16::KK16::KK16::KK16:
Siteye bir iki kez girmeye çalıştım ama ne mümkün işlerden.. :KK50::KK50::KK50:Şimdi imkan oldu..Ne yoğunluk ne bitmez iş Allahım... :KK53::KK53::KK53:
akşama kurumun iftar yemeği var..sevdiceğimle gideceğiz Allah nasip ederse..:KK16::KK16::KK16::KK16:
regl yaklaştı karnım şişmeye başladı..dün gecede hiç su içemedım nedense inşallah bugun sürünerek gitmem yine eve :KK52::KK52::KK52::KK52:
kolay gelsin canım

yemeğinizde güzel geçer inşallah ...şimdi den afiyet olsun
kolay gelsin canım,,,hazırlamak bi dert gelince yıkamak yerleştirmek bi dert,,,arada geçecek zamana ve savdiklerine kavuşmaya değer
benim kullanmam da gerekir mi sonucum iyi çıktı? internetten alınan ilaca güvenemem ki ben :KK43:
her siteden alınmaz tabiki,,,,1-2 site var ben onlardan alıyorum orijinali oluyor

herkes kullanmalı deniliyor....ama canan hoca her hastasına vermiyormuş

uzaktan seni tanıyamadım iyice ufalmışsın, bırak artık şu diyet mi miyet mi neyse dedi,,,herkes aynı şeyi söylüyor dedim,,,kızların senden kg lu duruyorlardır dedi,,,büyüğü epeydir görmemişti büyük zayıfladı 8 kg var aramızda anne daha verme benim kadar olacaksın yakında diyor dedim ,,,gülüyor...küçük kg lu dedi evet oda benden 2 beden büyük dedim...sen bırak bunu yeter diyor ,,,,:KK9::KK9::KK9:

ben aynaya bakınca çok fazlalık görüyorum hala millet yeter diyor :44:....sanırım onlar 79 kg luk halimla kıyaslıyorlar, ben 58-60 kg luk halimle yani 40 yaşımdaki halimle
ablacım maşAllahın var cidden:nazar::nazar::nazar:.. azmin daim olsun ..boşver sen diğerlerini herkes herşeyi söylüyorda az bir kılo alınca hemen dalga dubara laf sokma başlıyor:KK4::KK4::KK4::KK4:

acaba canan hanim yulaf ezmesine karsimi ???
her türlü un ve türevi diyeyim cisss :KK52::KK52::KK52:

günaydın, keyifli bir gün geçirirsin inşallah ^_^:KK4:

:
çook teşekkür ederim canım.. sevdiceğimle olunca güzel bir gün geçireceğimizi umuyorum..inşallah :KK52::KK52::KK52::KK52:
bide su olaydı eyiydi meng meng :nazar::nazar:

sabah sabah sinirlerdim :KK47:

yanımdaki arkadaş izinli, diğeri dün izinden döndü cuma günki istanbul işini duydu, ben 6 ay önceki mihmandarlık işinde çok yoruldum gelmesem olmazmı dedi, bende o benim takdirimde değil başkan kimler gidecek derse onlar gider dedim ,,,sabah beni arıyor ben rapor aldım rahatsızlandım diye,,,bende yuttum sanki :KK4:
adam 6 ay önce 6 gün mihmandarlık yapmış çok yorulmuş,,,bi daha yapamazmış,,,ben geçen şubat tan haziran a kadar full çalıştım hafta sonları akşamları ve resmi taillerde dahil ,,,5 ayda 2 cumartesi pazar evdeydim:KK50:...pazar gecesi 1 gibi eve gelip yatıp sabah 9 a işe geliyordum dinlenmeden,2-3 gün diğer bakan ın yazışmalarını halledip çarşamba tekrar başşa şehre gidip orada gece 12 lere kadar haftasonuda dahil çalıştım,,,bir seferinde 3 gün istanbul, 2 gün G. antep tekrar istanbul Bakanı ve heyetini uçağa bindirdim başkan aradı eve dönme bizim yanımıza gel burada sana ihtiyaç var,,onların olduğu yere geldim 6 günde orada kaldım, 11 gün sonra eve döndüm kızımda halalarında kaldı rica minnet,,bu yorgunluğa izin ve dinlenme yok çünki sırada başka heyet var onun çalışmaları ve koşturmacası 5 ay canım çıktı,,,dizlerimin sıvısı bitmiş, belimde 3 fıtık ,ayakta topuk dikeni günde en az 18 saat çalıştım adam 32 yaşında sapasağlam 6 ay önceki yorgunluktan bahsediyor ya,,,bu ay iki kere 5 er günlük izin aldı dün döndü...benim 60 gün iznim var hala duruyor kullanma fırsatım olmuyor......

Onun ayagini kaydirmanin bi yolu yok mu, sinir oldum.

Canoom birinci prensesimiz :KK16:
Insallah hedef kilona hizla dusersin.
Bu arada avatarina bayildim

Onun ayagini kaydirmanin bi yolu yok mu, sinir oldum.

senelerce eleman istedik onu zor bulduk,,,
iş çok, mesai kavramı yok hafta sonlarıda iş olunca çalışıyoruz diye bize kimse gelmiyor
vize işleri olunca ona veriyoruz o zaman işe yarıyor oflana oflana yapıyor,,,niye hep ben yapıyorum diyor bende hep Bakan işlerini yapıyorum istersen arasıra değişelim diyorum hemen susuyor

Dun markete gidemedik, bugunde esimin yemegi varmis, yarinda bizimde davetli oldugumuz baska bi yemek.
Disarisi 40 derece, kizla beraber artik market isi bana kaldi.
Yoksa aksama makarna yemek zorunda kalicam :KK52:
Gitmisken bide doner aliriz. Aksama doner, corba tamamdir.

iş çok, mesai kavramı yok hafta sonlarıda iş olunca çalışıyoruz diye bize kimse gelmiyor
vize işleri olunca ona veriyoruz o zaman işe yarıyor oflana oflana yapıyor,,,niye hep ben yapıyorum diyor bende hep Bakan işlerini yapıyorum istersen arasıra değişelim diyorum hemen susuyor

Allahim nasil sinir bi tip bu boyle. Utanmaz yasi da gencmis bide.

kolay gelsin canım

yemeğinizde güzel geçer inşallah ...şimdi den afiyet olsun

kolay gelsin canım,,,hazırlamak bi dert gelince yıkamak yerleştirmek bi dert,,,arada geçecek zamana ve savdiklerine kavuşmaya değer

her siteden alınmaz tabiki,,,,1-2 site var ben onlardan alıyorum orijinali oluyor

herkes kullanmalı deniliyor....ama canan hoca her hastasına vermiyormuş

ben ne yapsam ki acaba? olmadı d vitamini tahlili yaptırım, onun iğnelerini de tamamladıktan sonra bu paketi kullanayım 1,5 ay sürüyor zaten. sonrakine duruma göre bakarım artık. omega 3 tahlili için verilen fiyatlar çok uçuk açıkçası yaptırmayı düşünmüyorum...

çok teşekkür ederim ablacım.:KK16::KK16::KK16:. ş sabah o kadarcık yazdım kapattım siteyı bu saat oldu ancak duruldu işler:KK53::KK53::KK53:..geçmişi bir okuyayım kim ne yapmış ne etmış :KK52::KK52::KK52:

Bizde bayram sessizliği hakim ^_^ yoksa sabahları en yoğun olduğum saatler Çin'in saatine göre yaşıyorum ben ^_^
okudun mu bakalım hepsini bari :)))

hadisene ordan deseydin ya abla. sanki bunca zaman o uğraştı vermeye çalıştı. bırakmış. o böyle laflar etmeyi bıraksın kilonun kime faydası olmuş? hedeften şaşmak yok. :KK9::KK9::KK9:

ablacım maşAllahın var cidden:nazar::nazar::nazar:.. azmin daim olsun ..boşver sen diğerlerini herkes herşeyi söylüyorda az bir kılo alınca hemen dalga dubara laf sokma başlıyor:KK4::KK4::KK4::KK4:

her türlü un ve türevi diyeyim cisss :KK52::KK52::KK52:

çook teşekkür ederim canım.. sevdiceğimle olunca güzel bir gün geçireceğimizi umuyorum..inşallah :KK52::KK52::KK52::KK52:
bide su olaydı eyiydi meng meng :nazar::nazar:

canım sende sürekli bi susuzluk seziyorum. itiraf et normal günlerde barajları sen mi hortumluyorsun, suyumuz senden dolayı mı bitiyor :KK52::KK52:
sevdicekle olmak elbette başlı başına güzel :KK19::KK19::KK19:
bizim de yarın programımız vardı ama kadir gecesini unuttuk, cumaya aldık görüşme işini. yalnız felaket özledim de çaktırmıyorum benimkine :KK34:

Canoom birinci prensesimiz :KK16:
Insallah hedef kilona hizla dusersin.
Bu arada avatarina bayildim

canişkom teşekkür ederim. amiiiiiiin inşallah canoooo ^_^
özelden yazarım sana anlamını canımcım ^_^ :KK16:

tam suratının orta yerine bi tane çakmalık. ofluyorsan yapmayacaksın. :KK47::KK47: Ablacım Allah sabır versin. İşin yorgunluğu, stresi vs geçer de, bu tempra modellerin kasıntılığı çok can sıkar...

Dun markete gidemedik, bugunde esimin yemegi varmis, yarinda bizimde davetli oldugumuz baska bi yemek.
bide salata, yeşillik olsun ama
Allahim nasil sinir bi tip bu boyle. Utanmaz yasi da gencmis bide.
ben 30 senedir çalışıyorum o 32 yasında onun yaşı kadar çalışmışlığım var....

ben ne yapsam ki acaba? olmadı d vitamini tahlili yaptırım, onun iğnelerini de tamamladıktan sonra bu paketi kullanayım 1,5 ay sürüyor zaten. sonrakine duruma göre bakarım artık. omega 3 tahlili için verilen fiyatlar çok uçuk açıkçası yaptırmayı düşünmüyorum...

hadisene ordan deseydin ya abla. sanki bunca zaman o uğraştı vermeye çalıştı. bırakmış. o böyle laflar etmeyi bıraksın kilonun kime faydası olmuş? hedeften şaşmak yok. :KK9::KK9::KK9:

tam suratının orta yerine bi tane çakmalık. ofluyorsan yapmayacaksın. :KK47::KK47: Ablacım Allah sabır versin. İşin yorgunluğu, stresi vs geçer de, bu tempra modellerin kasıntılığı çok can sıkar...

omega 3 çok pahalı gerekte yok,,,canan hoca çok ilaç kulanmayanlara pek önermiyor,,,,benim gibi yaşlılar çok trans yağa maruz kaldıkları için kullanıyorlar:KK52::KK52::KK52:

omega 3 çok pahalı gerekte yok,,,canan hoca çok ilaç kulanmayanlara pek önermiyor,,,,benim gibi yaşlılar çok trans yağa maruz kaldıkları için kullanıyorlar:KK52::KK52::KK52:

migren hariç tüm hastalıkları ilaçsız atlatmaya çalışırım ben. karatay'dan beri migrenim de tutmadı çok ilginç. maşallah diyelim yine de :nazar:
balık sevmem belki yılda 1 anca o da çaresiz kalmışsam yerim. bu paketi kullanayım bakayım. sonrasına Allah kerim. :21:

afiyet olsun canım. son cümleni okumadan önce ben de aynısını demiştim. aktar gibi maşallah diye :KK9:
bebişe süt olsun da, bir müddet aktarlığa devam :KK52:

Sağol,napalım herşey onlar için..büyüyünce nankör olmazlar inşallah..:KK1::KK1::KK1: öyle ama gün geçtikçe evladın bile neler yapıyor..neyse ben görevimi yapayım,onlar iyi olsunda..

gözünaydın olsun canım :KK9:

2. diplomayı alacaksın helal olsun:nazar: hem hamileyken hem bebekli çalışıp başardın...takdir ediyorum seni,,,,,

afiyet olsun canım

o site güvenilir bir site okan beyler oradaki kişileri tanıyor ve tavsiye ediyorlar

sağol ablacım..ben aldım,kardeşimde istedi..sonra diğer kardeşlerimde toplanmışlar malum biz 6 kızız..hepsi ordan ne var ne yok almışlar.:KK52::KK52:

canım üşütme değil ramazan başından beri uykusuzum

AMİNt

tüh ya kötü olacak kalabalık,her kafadan bir ses,,,bebek huysuzlanacak,,,,kısa süreli git bari

internetet 42 tl yenisini oaradn alacağım 79 tl yi geçince kargoda yok ...4 tane alacağım hesaplı oluyor o zaman

bu benim ve okan beylerin önceki kullandığı,,,3 ayda değiştirmek gerekiyor içinde antioksidan olduğu için ...3 al 2 öde ile ödedim,,,müşteri temsilcisini arayıp okan beylerin adını verince kampanyadan yapıyorlar ...hala devam ediyorsa...

Bayram kadar ordayız,2-3 gün idare edeceğim..hatır işte..

Bende başlarım ühühühühü..bebeğin çok çamaşırı oluyor..kolay gelsin..

Sen kendini nasıl iyi hissediyorsan o kiloya inersin inşallah canım..bende 52-53 halimi seviyorum..herkes verme verme etrafımda..banane banane vericem işte :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Afiyet olsun...

Ben şimdi köye gideceğim de ..zeytin,zeytinyağı..peynir v.s. hepsi marketten orda da..kavanozlara koysam ayıp olur kayınvalideye..zaten kalabalık..nasıl çıkarıp yiyeceğim..çok götürsem öyle..incir,hurma v.s. çantama alacağım artık..zeytin yemem orda..ya sinir bozucu birşey bu..bol bol köy yeşilliği yiyeyim ben..otlanmam lazım :KK52::KK52::KK52::KK52: kıvanç beye süt lazım..yumurta tavuğu olan varmı acaba..artık köyde hayvan besleyen kim varsa ona yanaşayım:KK52::KK52:

Gelirken çankırı kaya tuzu alayım..ne getirsem ne alınır acaba bir düşünmem lazım..önceden olaydı eşhur reçel ve helvalardan getirirdim..helva yine alsammı acaba,balıkla beraber için..bebeklede gezemem...:KK1::KK1: ay çenem düştü..Akşama köfte-piyaz yapacağım..gideyim azcık uyuyayım ben..:KK54:

Bırakmayacağını hala anlayamamışlar, istediğin kiloya gelsen de sağlık için devam edeceksin zaten.

X