Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Aman emmesin bırak benim ilki hiç emmedi sağa sağa zor verdim inekmiyim ben sürekli sğılıyım oda çabuk bitiverdi.İkinci ise 6 ay emdi zorla hep uykuda emzirdim 6 ay sonra den'ze gitmiştik sicaktan bıraktı /Ama maaşallah çok sağlılklılar zekaya katkısını pek bilemeyeceğim ama hiç emmeyen oğlum 10 yaşında hafız oldu emende 3 yaşında anca konuştu.Ben de küçüğünü çok salladım valla dediğin gibi kitap faln okuyabiliyor insan ama oda bir yıldır kendi uyuyor bakıyoruz sızmış kalmış halı üstü koltuk arkası ütü masası altı bir görsen azgın tekem benim/Ya yerim ben onlari Allah hepsinin canina sağlık versin.Bide kocişimle rahat rahat uyuyabilsem tam olacak.Ya çökertme ne.
Öyleymiş babymom valla neler öğrenicez daha kimlere gebeyiz.Yazik bize cok yazik/

Ay Gül ablacıım Allah sana güç kuvvet versin o zaman emekli falan olmayı düşünmüyormusun

ben ilk defa aldım,,,oda bağırsaklar için
Abla benim ramazan girdi gireli bir bamya yediğim günler bağırsaklarım çalıştı tavsıye ederim.

Ama abla sende dinlenceğin vakitte gene bir şey buluyorsun

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

neoluyo hepiniz ayni anda bayiliomusunuz napiyorsunuz anlamadimki..:))

Yok ya bende şişkinim bu ara nedendir bilmem bende anlayamadım.

Bamya benim en sevdigim yemektir. Damardan enjekte edilse hayir demem. Ama sevdicek nefret ediyor. Genelde erkekler sevmiyor zaten 😝

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Bizdede durum farklı ben onun yüzünden bamya yemeye başladım gerçi çoğu yemegi evlendikten sonra yemeye başladım. VEE sonuç bu 95 kilo

Başımın üstünde yerin var ne demek sizin gibi hoş sohbet insanları ağırlamaktan onur duyarım.Sen o uzun atlama konusunu bir sil be canım fazla sallmışım kısa mesafe koşu diyelım sen yazınca bir fazla geldi gözüme

Haberleri izleyemiyorum, Allahim sen buyuksun.
Allah belalarını versin yeter artık ya

İftar:
Sebzeli ve etli bulgur pilavi
İmam bayildi
Coban salata
Havuclu gobek marullu yogurtlu salata
Zeytinyagli barbunya
Ev yapimi doner
Hepsinden az yedim. Kardesimdeyim tamami karatay tarifi ^_^
2 yer fistigi ici (4 adet)

Bol su
Sade turk kahvesi

B12 icin igne yaptirdim. hastaneye yurudum eve dondum iceri giremeden ufaklik akulu arabasiyla gezmek istiyormus. Evin orada 3 ring yaptik ^_^ simdi de balkonda cay sefasi yapiyoruz ^_^

Allah kabul etsin ^_^

Afiyet olsun canım ne güzel eğlenmişsiniz çocuklar senin yolunu dört gözle bekliyordur heralde.

Afiyet olsun, menu super

iftar menüm
tavuk köftesi
ayran
salata

Tavuk koftesine bayilirim. Cok yapardim bi ara. Iyi hatirlattin.

Bugun menu paylasmiycam, hic keyfim yok, aglak bi gun gecirdim.
Adetim yaklasiyor ondan sanirim. Gazze haberleri, dusen malezya ucagi.
Bide bu ay bebek olabilirdi bende, bugun test yaptim, bisi yok. Hayirlisi nasilsa oyle olsun tabi
Ama o da biraz uzdu. Allahim once olmayanlara versin diye dua ettim.

annemler gitmeden piknik yapalım dedik
dışarıdaydık akşam 11de geldik
biraz oynaştık 11 buçukta mamasını yedirirken uyudu sallamadım bile
ayyy çok şaşırdım aman Allah bozmasın sabaha kadar uyusun inşallah

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

neoluyo hepiniz ayni anda bayiliomusunuz napiyorsunuz anlamadimki..:))

iki gündür nasıl denk geliyor sana

Ay Gül ablacıım Allah sana güç kuvvet versin o zaman emekli falan olmayı düşünmüyormusun

ama abla sende dinlenceğin vakitte gene bir şey buluyorsun

seneye düşünüyorum ama izin vermeyeceklermiş,,,,genel müdür 5 sene daha çalışmam lazım ben emekli olmadan olamazsın diyor,,,yeni eleman verin emekli olmadan yetiştireyim diyorum,,,eleman bulamıyorlar,,,,,,,sabah gel akşam git salla başını al maaşını yaptıkları için kimse çalışmak istemiyor biizm işte

bana dinlenmek haram canım,,,,,,yarın yapacaklarımı da anlatayım da benden önce sen yorul

1.30 dan sonra bakanlığa giidip arabamı alıp yıkatmaya götüreceğim,,,,oradan egzos ölçümüne,,,oradan 15.00 de araç muayeneye- işlemler ve muayene 2 saate yakın sürecek,,,sonra mezarlığa gideceğim,,,sonra üstümü değişip kale de iftar var oraya gideceğim,,,dönüşte arkadaşla bana geleceğiz beraber sahur yapacağız....ay anlatırken nefes nefese kaldım yoruldum

Uzuldugun şeye bak ya canimbenim. Onun vakti saati belli. Ben kaybettigim bebeğime 1 yıl korunmadim ömrü yokmuş. Küçük kızda Afedersiniz ilk korunmasizda kaldım. Sen kendini üzme sağlıkla gelsin hayirli zamanda gelsin inş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin

tahlil umarım doğru çıkmıştır,,,ben daha önce başıma gelenleri anlattım ya yanlış çıkan tahlil yüzünden neler çektim

çok şükür,,,,

Seraym ne güzel hafız anası sin. Rabbim bize de nasip etsin . Subyan okuluna gonderwmios nerde kaldı hafizlik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Guzelim bamya 95 kg yapmaz yaninda yedigin ekmek, sonrasinda yedigin tatli yapmistir oyle. Neyse artik yemek yok ^_^

Ay sekerim ben yazdigimi silmem. Yaris yApacagiz seninle ^_^

Allah bebislerine de sana da saglik versin. Fotolarini aldim masallah cok guzelsiniz hepiniz. O fazlaliklar da gidince manken olursun ^_^

Benimde kiz senin dedigin gibi oldu 1 kerede, simdide oyle olacak sandim.
Sagol canim benim. Yazildiysa olur, uzmiycem kendimi.
Benimde lise arkadaslarim hep ilk cocuklarini kaybetti, kimi 6 aylikken, kimi ilk aylarda.
Bende kizimi hep oyle olacak sandim, 8. Aya kadar hicbirsey almadim.
Simdi 6 aylikken kaybeden arkadasim, 2. Bebeginide kaybetmis.
Basimiza neler gelecek bilinmez, sukur edip hayirlisini istiycez.
Senin kizlarin arasi cok iyi ama bende hep oyle isterdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…