Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

amin

tahlil umarım doğru çıkmıştır,,,ben daha önce başıma gelenleri anlattım ya yanlış çıkan tahlil yüzünden neler çektim

çok şükür,,,,

Yeminle sen geldin aklima, testi evde ben yaptim. Dahs regl olmadim hala umut var

Afiyet olsun canım ne güzel eğlenmişsiniz çocuklar senin yolunu dört gözle bekliyordur heralde.

Sagol canim. Evet benim yegenler ses kaydi yapip yolluyor artik gel diye. Bugun kardesimin ogluyla hasret giderdik. Kismetse yarin Abiminkilerle ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohh piknikte emine yorulmustur iyice, sabaha kadar kalkmaz.

Abla benimde 5 senelik kisa bi is hayatim var, aynen senin gibi hizliydi. Yeminle sirf sana yardim icin gelip ise basvurasim var.
Yardimci eleman

Bebisim uzulme. Bebis icin gerekli imkanlarin var ^_^ bu ay olmaz onumuzdeki ay olur. Hemen gelip de yaslanmak istemiyordur belki. 2014 pek iyi bir yil olmadi. ^_^

Bu aksam sakin gecti, kizi yikayip yatirdim,
Benim adam zaten ayakta uyuyo,
Bende saracoglunun elma - kayisi maskesini yaptim.
Bugun banyoda kahve telvesiyle peeling de yapmistim,
Yumusacik oldum.
Sahur vakti geldi bana, ben kacanzi, gidim hazirliyim bari yimirtalari

Afiyet olsun canim nereye gittiniz? Oh eminos bebe yormamis seni masallah. Sabaha kadar tahtinda uyusun bebe insallah ^_^

Seraym ne güzel hafız anası sin. Rabbim bize de nasip etsin . Subyan okuluna gonderwmios nerde kaldı hafizlik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin canim ^_^ masallah seraym'in yavrularina ve anasina.

Oyle cano, insanlarin uzulucek oyle buyuk dertleri var ki.
Bende hemen kendime geldim zaten, cok sukur.
Bakimlarimi yaptim simdi keyfim yerinde.

Ohh hatun yumusacik olmussun. Belki de bebek bugun gelir kocisko pamuk pamuk sarar seni hehehhe

Afiyet olsun ^_^

Afiyet olsun, menu super

Tavuk koftesine bayilirim. Cok yapardim bi ara. Iyi hatirlattin.

Tarif isterem.

İftar;
Mercimek çorbası, az
1 tavuk, küçük parça, yanında patates vardı çok az yedim patatesten
Salata
2 tane büyük değildi zaten, içli köfte, ama kızartmaydı
1 tane mücver
Başka şeylerde vardı, bunları yedim sadece

Ama maalesef tatlı çok yedim, arkadaşım güllaç yapmış, güzel olmuştu, ondan yedim, yanında ekler vardı, yarısını yedim yarısını arkadaşıma verdim. Tel kadayıflı dondurma yedim.

Oyle cano, insanlarin uzulucek oyle buyuk dertleri var ki.
Bende hemen kendime geldim zaten, cok sukur.
Bakimlarimi yaptim simdi keyfim yerinde.

Masallah canim. Sizin bebeleriniz bebeleriniz var ve onlar sizden cok etkileniyorlar. Hep iyi olun insallah. ^_^

Ya ne diyecegim, sevdicegim bano "cano" diye hitap ediyor diye uyuz olurdum. Senin bu bana neredeyse 10. Cano deyisin ^_^ ve ben artik bana cano demesine kizmiyorum awn sevdirdin bana ^_^

Canikom ^_^

Beni de yiyeydin

^_^

Afiyet olsun

Yeminle sen geldin aklima, testi evde ben yaptim. Dahs regl olmadim hala umut var
allah gönlüne göre versin canım

Ohh piknikte emine yorulmustur iyice, sabaha kadar kalkmaz.

Abla benimde 5 senelik kisa bi is hayatim var, aynen senin gibi hizliydi. Yeminle sirf sana yardim icin gelip ise basvurasim var.
Yardimci eleman
sağol canım düşünmen yeter

ohhh ne güzel yapmışsın

yemediğin bişey kaldımı canım

Babymom' cokertmeye hayir ^_^ ama sunu yapabiliriz, erinin uatune yogurt koy patates olmasin deriz. Yanina da koca bi kase salat. ^_^ nefsimiz korelir ^_^

iftar

bana uygun bişey yoktu çorba unluydu almadım

yeşil fasulye vardı aralarda çorba yerine ondan istedim bi çatal aldım şekerli bıraktı

2 zeytin,,domates,,salatlık,,salatanın kıvırcığı

tavuk yanında prinç pilavı ve patates kızartma vardı almadım, fix menüydü,,baktım aç kalacağım hem para ver hem aç kal kalktım mutfağa gittim yemediğim yemekler yerine köfte alabilirmiyim dedim,,,4 tane köfte yedim

ekmek kadayıfı vardı yemedim

meyve olarak kavun karpuz vardı yemedim,,

bol çay ve kahve

Beni de yiyeydin

^_^

Afiyet olsun

Tamam, gel yer var hala.

yemediğin bişey kaldımı canım

Şu fasülyeyle yapılan birşey var unuttum ismini onu yemedim, birde pilav vardı onu yemedim, birde başka bir salata vardı. Bak varmış. Ama tatlıların hepsinden yedim. Ama sonuncu tatlıyı yiyince iyice baydı, maden suyu içtim.

Afiyet olsun. Ablacim senin 2 kelimeden biri "yemedim", adi lazim degil ama miyavlayan birinin de "yedim, yedim, yedim" ^_^

Eskiden o fasulyeye bayilirdim. 2 ay once bi catal almistim (son sirket yemeginde) 2 kesmeseker atmisti 1 kg'ye ama bana sanki serbet dokmus gibi gelmisti ^_^

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…