Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ben bol soğanlı yapıyorum çiğden kısık ateşte aynı o tat oluyor,,,en çok şeker kuru soğanda varmış

ben bol soğanlı yapıyorum çiğden kısık ateşte aynı o tat oluyor,,,en çok şeker kuru soğanda varmış

Ben hic yapmadim. Ayiklamal zor geliyor ^_^ ama aklimda bulunsun, dedigin gibi yaparim ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam ama carsamba'dan sonra ye ^_^ kanim kurudu malum :))

Ben hic yapmadim. Ayiklamal zor geliyor ^_^ ama aklimda bulunsun, dedigin gibi yaparim ^_^

ben svdiğim için üşenmiyorum,,,yıkayıp bide dilimliyorum üşenmeden,,,az su ile yapıncada çok lezzetli oluyor,,,,bence bi akşam otururken ayıkla yap

ben svdiğim için üşenmiyorum,,,yıkayıp bide dilimliyorum üşenmeden,,,az su ile yapıncada çok lezzetli oluyor,,,,bence bi akşam otururken ayıkla yap

Bi aksam oturmak? Agzindan bal damliyor ablacim ^_^

Ohh hatun yumusacik olmussun. Belki de bebek bugun gelir kocisko pamuk pamuk sarar seni hehehhe

Afiyet olsun ^_^

Deluuu

Bak sen bizim pisi ye, dunyalari yemis. Artik sana yarasin demeye basliycam

Tavuk koftesi tarifi vereyimde cok civik oluyo, bol ekmek koyuyodum ben onun icine.
Napicik simdi ekmeksiz.
2 tane tavuk gogsunu once minik minik dogra sonra rondoda cek,
Sogan ilave et, tekrar cek. Ufalanmis ekmek, karabiber, pulbiber, kimyon,,tuz.
Olmazsa ekmek koymadan kasikla firin tepsisine koyup, kasikla ustunu duzeltip pisiririz.

Cano ben sevdiklerime derim, 'canim' dan daha samimi geliyo bana.
Sevdicek mengmeng mi desin, cano diyomus ne guzel. Sev tabi, sevdicek ne derse sevmen lazim.
Benide sev :26:
Ben birbirine pokbocegim diyen cift gordum. Birde kiz cocuk askerken aynen bu hitapla mektup yazardi.
Orda mektuplar okunuyor ya, cocugun adi cikmis, kimse adini soylemez olmus.
Simdi evliler, hitap hala ayni.

Son düzenleme:
Sahurum

1 karniyarik
1 icli kofte
Semizli yogurt
Kavun
Peynir
4 zeytin
Su

Yarin misafirim varr, ozlerim sizi

Iyi geceler, iyi sahurlar, iyi haftasonlari, bol uykular, tatli ruyalar.

Gul ablaaa uyu nolurr

Anladim canimcim sagol
Sekerim ben su an vip turizmin kiymetli yolcusuyum :)))

Ooo yegenlerine kavusuyorsun neguzel hasret giderirsiniz iyi tatiller canimm

Canim anladigim kadarıyla henüz gunun geçmemiş gün doğmadan neler dogar hakkinda hayirlisi olsun

Sadece yedim kisimlarini görüyorum aradaki çeşit cok okumak uzun surecek yoksa:-D
Bak simdi kedi yemis sen hicbisi yememissin olmamis ablam kötü örnek olmussun bize:-D:-D

Canoooo:-D:-D ekmek yerine yumurta eklenebilir die düşünüyorum netekim ekmek malzemeler birbirini tutsun die kullaniliyor yerine yumurtada is görür sanırım

Babymom' cokertmeye hayir ^_^ ama sunu yapabiliriz, erinin uatune yogurt koy patates olmasin deriz. Yanina da koca bi kase salat. ^_^ nefsimiz korelir ^_^

Tamam güzel olur ama ozaman onun adı porsiyon döner olur 😃😃 oda cakarlarda yiyelim bari aile lokantasi😂😂😉😂

İyyyy tiskinc. Bana öyle hitap eden adamdan anında sogurum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yine 1 kavanoz yoğurt yedim yarın miyavlarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimkiyle ayni mantiktasiniz. Canim diye hitap etmemi istemez. Konusurken cok canim diyormusum ve farki kalmiyormus. Ben de her gun baska kelimelerle hitap ediyorum, bahar dalim, icimin kipirtisi vs gibi. Bokbocegi de fenaymis ya askerde de fena olmustur ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…