Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Efsane yemegim geri donuyor, semizli cacik :KK66:
Semiz ayikliycam simdi :KK6:
bende pazardaki teyzeyi bulup aldım yine ...fazla malzeme almadım ....kabak başıma patlayacak gibi görünüyor,,,öyle olursa çarşamba İstanbul a gitmem lazım,,,,2 gün dışardayım,,sonraki günlere de bamya aldım....

teşekkür ederim ilginiz için
siz toplamda kaç kilo verdiniz ve geri aldınızmı verilen kilodan hiç merak ettim

bişey değil canım

ben 16 kg verdim,,,baştan beri sağlıklı beslenme olarak uyguladığım için aynı yeme düzenine devam ediyorum,,,,hala da veriyorum,,,ramazan diye kg vermem durdu,,,,facebook ta sağlıklı yaşıyoruz sayfası var hepimiz orayı da takip ediyoruz...30.000 kişi var,,,herkes veriyor alan yok,,,sadece kg vermek için yapıp bırakanlar alıyorlar

bende pazardaki teyzeyi bulup aldım yine ...fazla malzeme almadım ....kabak başıma patlayacak gibi görünüyor,,,öyle olursa çarşamba İstanbul a gitmem lazım,,,,2 gün dışardayım,,sonraki günlere de bamya aldım....
Bu ara bende taktım bamyaya hergün olsa yerum...:KK56::KK56:

Çıtırlarım ben çıkıyorum ,,,gece gelince görüşürüz

3 sene önce lise arkadaşlarımdan 15 e yakınını bulup bir organizasyon yapmıştım,,,tekrar yapalım dediler bende yıllık var tekrar araştırmaya girdim 3 kişiyi daha buldum,,,,bu akşam iftar yemeği ayarladım,,,,onun için hazırlanıp çıkmam lazım,,,,:KK54:

çıtırlarım ben çıkıyorum ,,,gece gelince görüşürüz

3 sene önce lise arkadaşlarımdan 15 e yakınını bulup bir organizasyon yapmıştım,,,tekrar yapalım dediler bende yıllık var tekrar araştırmaya girdim 3 kişiyi daha buldum,,,,bu akşam iftar yemeği ayarladım,,,,onun için hazırlanıp çıkmam lazım,,,,:KK54:

afiyet olsun gül abla iyi sohbetler iyi eğlenceler

.
Senin iki kiz arasinda 3 yas mi var?

3 yas 3 ay var

epey emmiş yeter :nazar:

bencede . zaten ondan istemezse hic hatirlatmadim . oburunun agzina zar zor soka soka 8 ay idare ettim .gerci bisey farketmio yemegide suan zar zor sokuyorum :)

TEOSONcum senin rahatsizliginla ilgili birsey bilmiyorum gulum ilk defa duydum. ama o sekil olunca rahatsizlik olmuomus sanirim

bizimde hersene pilav gunumuz ayri iftarimiz ayri oluyor ama hicbirine katilamiyorum . adapazarindakiler dahasi tr dekiler bisekilde biaraya geliolar. 2-3 kiz arkadasim var onlarla hergeldigimde biraraya geliyoruz bir aksam . seviyorum bu tip organizasyonlari

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

neoluyo hepiniz ayni anda bayiliomusunuz napiyorsunuz anlamadimki..:))

BLUEDAISY yogurt Karin yaglarina iyi gelior hemde prebiyotik hemde tok tutuyor diye yiyorum bol bol ama sabahlari olan bu siskinlligi anlamiyorum. kilo vermiyorum zaten durdu ama sanirim aliyorum onunda odemmi yag mi oldugunu anlamadim. gunluk ayse tolga murat bur Karin bolgesi egzersizlerim yapiyorum

ben genel müdür ve başkanın sağ koluyum bensiz düğün bayram yapamazlar,,,,izinden bile çağırırlar,,,diğerleri yapar bana tekrar kontrol ettirirler:KK50:

amin canım,,,istanbul sağlam ellerde benim 3 çocukta orada:KK52:

hafta sonları ve akşamları çalıştığım halde mesai yok,,teli cepten ödüyorum ,,,yanan bilet parasını öderlermi :KK47:

tuzunu çabuk çekiyor sahura yersin...salamuranın amacı uzun süre bozulmadan beklemek için

....ben saana söylemiştim D heryerde yapılmıyor,,,devlet hastanelerinde var

Ablacim ben de numune'de yaptirdim zaten. Hepsi yapmiyor anlasilan.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

neoluyo hepiniz ayni anda bayiliomusunuz napiyorsunuz anlamadimki..:))

Sekerim ben su an vip turizmin kiymetli yolcusuyum :)))

bizimde hersene pilav gunumuz ayri iftarimiz ayri oluyor ama hicbirine katilamiyorum . adapazarindakiler dahasi tr dekiler bisekilde biaraya geliolar. 2-3 kiz arkadasim var onlarla hergeldigimde biraraya geliyoruz bir aksam . seviyorum bu tip organizasyonlari

Ben sana organizasyon olurum ^_^ sen hele bi gel

Afiyet olsun ablacim ^_^ iyi hasret gidermeceler ^_^

ben ilk defa aldım,,,oda bağırsaklar için:KK34:

Bamya benim en sevdigim yemektir. Damardan enjekte edilse hayir demem. Ama sevdicek nefret ediyor. Genelde erkekler sevmiyor zaten 😝

Yuh abla ben yoruldum valla.bu ne yaa vallaçocuk bakmak daha kolaymış biz ağlanmayalım ozaman.
tam herkese cevap yazdım atıyordum o kadar yazdığım silindi gitti sinir oldum/teason arkadaşım canım çok geçmiş olsun laparoskopiyle ameliyat kolay oluyor ben ameliyat ol derim ömür boyu çekeceğine baksana çaresi yokmuş.ömür boyuda onu yeme bunu yeme olmazki.Allah yardımcın olsun
Hasibecim ne demek zevkle okuyoruz seni. Samimi olmasan bizide samimi bulmasan anlatırmısın hiç canım benim. Hem benim destenlarımı okuyor arkadaşlarım seninki vız gelir:KK1::KK1:
Eriğim çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et/Allah saglikli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım.
Babymom bende dün biraz olaya vakıf olayım diye biraz araştırma yaptım aynen dediğin gibi canım düşman içimize kadar sızmış,
İlknur cum bol bol duadan başka elimizden gerçekten de bir şey gelmiyor zman psikolojik savaşların olduğu zaman er meydanı yok artık o yüzden her konuda az çok bilinçli omak lazım ve bildiklerimiz paylaşmak lazım.Bu arda foruma daha erken bir saate dahil olursan seni daha iyi tanıyabiliriz ve sohbet imkanımız olur.Birde senden ricam topiğin ilk sayfalarını ve facedeki sağlıklı yaşıyoruz sayfasını gözden geçirmen.Burda hepimiz zayıflamak istiyoruz bizi takip edersen bize dahil olursan bu senin içinde bizim içinde daha kolay bir süreç olur.
Hatırlayamadım ama bir arkadaşımızda arkadaşının regl halıinde iken oruç tuttuğunu yazmış fazla mustafa islamoğlu okumasın bunlar o adamın bozulmuş mezhebinin uydurmaları ben derslerine bir kaç kez katıldımşükürki rabbime beni rüyalarımda uyardı bende büyük hocalrdan bira aştırma yapınca gördümki yanlış kişiyiokuyormuşum kılavuz edinmişim.Çünkü bizler din konusunda yönü olmayan insanlarız hele ailede bundan yoksunsa azcık akılcı gelen şeylere kanıveriyoruz ben evdeki bütün kitaplarını attım ne yazıkki arkadaşımı döndüremedim.
Mengmeng canım gel canım san çay degil karataya uygun herşeyi yaparim/Valla o 10 kilo gitsin uzun atlamaya bile katılrım sen merak etme.Yazdıklarını bende dün okudm canım babamda çocukluğumdan beri anlatırdı böyle şeyleri ama 1. ağızdan duymak benim için daha somut bir bilgi oldu.Paylaşımın için sağol canım.

Ay ben yuzsuzumdur teklifini ciddiye alir gelirim ^_^
Rica ederim canim. Bilgi paylasilirsa kiymetli olur ^_^

Uzun atlama mevzunu da yazdim kenara gelmezsen yandin ^_^

Ablacim insallah isler su gibi akar, seni cok yormaz. Bamya ilk defa gecen hafta gordum burda.
Hayatimda hic oyle bamya gormemistim. Kocaman tuysuz ve haliyle parlak. Almadim.
Memleket bamyasina dadanirim gelince.

Keyifli sohbetler, iyi iftarlar.

BLUEDAISY yogurt Karin yaglarina iyi gelior hemde prebiyotik hemde tok tutuyor diye yiyorum bol bol ama sabahlari olan bu siskinlligi anlamiyorum. kilo vermiyorum zaten durdu ama sanirim aliyorum onunda odemmi yag mi oldugunu anlamadim. gunluk ayse tolga murat bur Karin bolgesi egzersizlerim yapiyorum

Yenimi oldu bu siskinlik yoksa yogurt yiyince mi oluyo.
Ben yogurt yedimmi sabah siskinlik, gaz devam ediyor, hemen gecmiyor.
O dediklerine bende gelince indiricem. Burda indirme, youtube isleri yok.

Sekerim ben su an vip turizmin kiymetli yolcusuyum :)))

Ooo iyi yolculuklar, iyi hafta sonlari :KK16:

X