Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ben genel müdür ve başkanın sağ koluyum bensiz düğün bayram yapamazlar,,,,izinden bile çağırırlar,,,diğerleri yapar bana tekrar kontrol ettirirler

amin canım,,,istanbul sağlam ellerde benim 3 çocukta orada

hafta sonları ve akşamları çalıştığım halde mesai yok,,teli cepten ödüyorum ,,,yanan bilet parasını öderlermi

tuzunu çabuk çekiyor sahura yersin...salamuranın amacı uzun süre bozulmadan beklemek için

d vitaminine hiç mi bakılmıyor anlamadım. öyleyse nasıl yaptıracağım bu testi?
....ben saana söylemiştim D heryerde yapılmıyor,,,devlet hastanelerinde var

Izne cikip uyusaydin azicik.
Kac gun surer bu telase, sonrasinda izin yapamaz misin?
açılış 1 saat ama biz pazartesi yazışmalara başlarız burada 2 gün koşturururuz,,,sonra istanbula 2 gün önce gidip otelde kalacakları yerleri,,tören yapaılacak alanı inceler gelenleri yerleştirir,,,karşaılamalara gider,,,,aksaklıkları halleder ,,,geceleride yazışmalara ve giidş gelişlerine bakar,,yaka kartlatrını,,giriş kartlarını,,konuşmaları,,,kim nereye oturacak düzenini ....vesayre vesayre yi sabahlara kadar yaparız,,,,,tören biter herkes gider ,,,biz bakanların peşinde nerey giderlerse randevuları ayarlar götürür,,,uçak biletlerini yapar,,,2-3 daha onların peşinde dolanarak iş yaparız...bazıları gezmek ister gezdiriz,,çarşı ister oraya,,müze ister oraya derken 3-4 gün daha sürer.....olur bayram ...onlarad bayram olmadıgı için kalırlarsa bizde kalırız otelden en son bakan çıkana kadar oradayız...havaalanına götüürp uçağın merdivenlerinde işimiz biter,,,

Yuh abla ben yoruldum valla.bu ne yaa vallaçocuk bakmak daha kolaymış biz ağlanmayalım ozaman.
tam herkese cevap yazdım atıyordum o kadar yazdığım silindi gitti sinir oldum/teason arkadaşım canım çok geçmiş olsun laparoskopiyle ameliyat kolay oluyor ben ameliyat ol derim ömür boyu çekeceğine baksana çaresi yokmuş.ömür boyuda onu yeme bunu yeme olmazki.Allah yardımcın olsun
Hasibecim ne demek zevkle okuyoruz seni. Samimi olmasan bizide samimi bulmasan anlatırmısın hiç canım benim. Hem benim destenlarımı okuyor arkadaşlarım seninki vız gelir
Eriğim çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et/Allah saglikli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım.
Babymom bende dün biraz olaya vakıf olayım diye biraz araştırma yaptım aynen dediğin gibi canım düşman içimize kadar sızmış,
İlknur cum bol bol duadan başka elimizden gerçekten de bir şey gelmiyor zman psikolojik savaşların olduğu zaman er meydanı yok artık o yüzden her konuda az çok bilinçli omak lazım ve bildiklerimiz paylaşmak lazım.Bu arda foruma daha erken bir saate dahil olursan seni daha iyi tanıyabiliriz ve sohbet imkanımız olur.Birde senden ricam topiğin ilk sayfalarını ve facedeki sağlıklı yaşıyoruz sayfasını gözden geçirmen.Burda hepimiz zayıflamak istiyoruz bizi takip edersen bize dahil olursan bu senin içinde bizim içinde daha kolay bir süreç olur.
Hatırlayamadım ama bir arkadaşımızda arkadaşının regl halıinde iken oruç tuttuğunu yazmış fazla mustafa islamoğlu okumasın bunlar o adamın bozulmuş mezhebinin uydurmaları ben derslerine bir kaç kez katıldımşükürki rabbime beni rüyalarımda uyardı bende büyük hocalrdan bira aştırma yapınca gördümki yanlış kişiyiokuyormuşum kılavuz edinmişim.Çünkü bizler din konusunda yönü olmayan insanlarız hele ailede bundan yoksunsa azcık akılcı gelen şeylere kanıveriyoruz ben evdeki bütün kitaplarını attım ne yazıkki arkadaşımı döndüremedim.
Mengmeng canım gel canım san çay degil karataya uygun herşeyi yaparim/Valla o 10 kilo gitsin uzun atlamaya bile katılrım sen merak etme.Yazdıklarını bende dün okudm canım babamda çocukluğumdan beri anlatırdı böyle şeyleri ama 1. ağızdan duymak benim için daha somut bir bilgi oldu.Paylaşımın için sağol canım.

yuppi

teosoncugum cok ama cok gecmis olsun. insallah tedaviye cevap verirsin. b12 ve d vitamin duzeyini yuksek tutarsan ameliyatlara gerek kamiyormus vucut kendi kendine onariyormus arizalari

gulablacim ben iki bebegimide sallayarak uyuttum halen daha oyle. acikcasi hem ben dinleniyorum sallarken hem elime kuran kitap vs aliyorum hem de gece sallarsam bende uzanarak uyuyabiliyorum. obur turlu bekle babam bekle :))

buarada benim kiz memeyi birakti sanirim bugun 4.gun aklina gelmiyor acikcasi bende hatirlatmiyorum. 20 aylik oluo ay sonu artik yeter masallah. buyuk kizi 8 ay zor emzirdim

mengmengcim madem beraber cokertme yiyemiyoruz beraber paca iceriz

bugun karnim sis .. bildigin 5 aylik gibiyim. sebebini bilmiyorum . yogurtmu sisirio acaba beni. 1 kase yogurt yiyorum iftar sahur ama cok tok tutuyor hemde seviyorum aliskanlik oldu artik.

bebekarabasinin tekerini yaptirdi esim ins bidaha cikmaz beni rezil etmez yollarda. son 4 gecemiz.

bugunde yanlizim iftarda. gecen gunyaptigim domatesli uydurma yemegimden yapicam ins

seraym israil avrupanin ve abd nin simarik cocugu imtiyazlisi. kimse ona sesini cikarmaz. hadi onlar cikarmio musluman ulklere arap dunyasi niye sessiz onu anlamiyorum. yani bizimde oyle nara attigimiza bakmayin bi halt yapamayiz . aselsanin ciddi anlasmalari var israille

tamam canım bakıyorum

Tatliss simdi o ameliyati arastirdim biraz, cok kolaymis, seraym da yazmis zaten. Kesin sonuc demis bir doktor.
Bakalim onumuzdeki aya kadar olmazsa keten tohumlu macunu dene, yoksa ol ameliyatini kurtul.

Senin adet biteli cok olmuyo yanlis hatirlamiyosam, yogurt benide sisiriyo cok ama gobek yaglari icin cok etkili.
Yesen bi turlu, yemesen bi turlu.
Senin iki kiz arasinda 3 yas mi var?

Sana soyleyecek soz yok ablacim bilemedim yani :125:

Benim gittiğim yerde aynen halkın çorbacısı, restauarant değil, küçük bir yer ama temiz yapıyorlar. Beyazda oradan içmiş diye foto koymuşlar. Bazı yerlerde hiç iyi temizlemiyorlar.
24 saat açık burası pek güzel yapmışlar ya laa

Cok merak ediyorum, bir turlu kismet olmadi paca corbasi icmek. Paca istiyoruuummm. Cana hoca da bu ara cok soyluyor, paca icin diye

.
işkembe çorbasını sevıyorsan paçayıda seversın canım.. az bıraz daha yağlısı ve paça katkılı olanı..miss miss
ben genel müdür ve başkanın sağ koluyum bensiz düğün bayram yapamazlar,,,,izinden bile çağırırlar,,,diğerleri yapar bana tekrar kontrol ettirirler
inşallah korktuğun gıbı olmaz ablacım.. izne çıkınca ilk işim telı kapatmak oluyor benım..korkumdan gecelerı açıyorum bazen

süpersin ablam ALLAH kolaylık versin işin zor

saol canım benim isteğimde hemen ameliyat olup kurtulmak belki özele gitsem hemen yaparlar ama şuan durumum olmadığı için gidemiyorum .inşallah düzelme olur olmazsada inşallah dr ameliyat der de çok uzamadan biter

canım saolasın.Genel anlamda söyledin sanırım d ve b12 vitaminini, benim rahatsızlıklara özel birşey ise bilgilerini paylaşırsan sevinirim

deniycem canım 15 günlük kür şeklinde diyor içinde bal olacak ama yapacak bişi yok derman olsa keşke

Evet iskembeyi cok severim, o zaman hem miss hemde saglikli.

Yuh abla ben yoruldum valla.bu ne yaa vallaçocuk bakmak daha kolaymış biz ağlanmayalım ozaman.
.
oturun kalkın evde istediğiniz saatte yatıp istediğiniz saatte kalkıp istediğinizi yapıyorsunuz ,,,yarım saat izin almak için kıvranmayıp başkasına ağız eğmiyorsunuz,,,canınız ne isterse onu yapoıyorsunuz istemezse sallıyorsunuz,,,çocuklarıda seve seve büyütüyorsunuz...ben hem 3 çocuk bakıp hem bu işleri yaptım,,,,
anlattığım üstünkörüydü uygulamaya geçince kafayı yiyecek durumda oluyorum,,aynı anda 2 telle konuş,,yanındakina laf anlat,,,yanında senden bişey istemek için sırada olan insanlar,,,hepsini beyne not alıyorsun tamam tamam diyorsun ,,birini yaparken başka bir iş isteyen oluyor onada tamam...bi yere koşarken başka yerden başka amir çağırır,,,anlatmakla bitmez sabah 8 gece 2-3 bazen 4 te yatar 6.30 da kalkarız 2-3 gun böyle ....buna can dayanmaz ama biz dayanıyoruz........günde 20 saat ayakta ve koşturmaca git gel git gel in çık....5-6 aydır rahattık günlük işler de yorucu ama onlar bize normal geliyor bu kadar kosturmacalı işler arasında.......
buarada benim kiz memeyi birakti sanirim bugun 4.gun aklina gelmiyor acikcasi bende hatirlatmiyorum. 20 aylik oluo ay sonu artik yeter masallah. buyuk kizi 8 ay zor emzirdim
epey emmiş yeter

inşallah korktuğun gıbı olmaz ablacım.. izne çıkınca ilk işim telı kapatmak oluyor benım..korkumdan gecelerı açıyorum bazen

korktuğum gibi olmaya başlıyor ,,,,şimdiden 5 tana bakan a otelde yer ayarlamaya başladık

bizim tel kapalı olamaz canım,,,...anlık bir iş çıkıp ulaşamayınca tırlatırlar,,,gece bile ararlar beni ...ikili görüşme olacaktır yabancı Bakan gelir gece gider havaalanından alırım,,...cumartesi ararlar pazar sabahı toplantı ayarla derler,,,3 saat telden ayarlamalarla uğraşırım yarım gunum gider,,5 yıldızlı otelde toplantılı kahvaltı ayarlarım ,,,pazar sabahı 7 de kalkar işe gider gerekli malzemeleri alır isimlik yazar otele koşar ayarlamaları yapar 8.30 da heyeti beklerim....

dün genel müdür bi iş söyledi bayramdan sonraki 2 gün için ben izinli olacağım burada 2 arkadaşım olacak dedim, ben onlara söylemem bide arkalarından takip etmek gerekiyor dedi,,,yani bana ya izne çıkma yada izinliyken benim işimi hallet diyor....

Ablaaa inşallah iznini alırsın dinlenirsin bi güzel... ben gelip dövim mi onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…