Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Efsane yemegim geri donuyor, semizli cacik
Semiz ayikliycam simdi
bende pazardaki teyzeyi bulup aldım yine ...fazla malzeme almadım ....kabak başıma patlayacak gibi görünüyor,,,öyle olursa çarşamba İstanbul a gitmem lazım,,,,2 gün dışardayım,,sonraki günlere de bamya aldım....

teşekkür ederim ilginiz için
siz toplamda kaç kilo verdiniz ve geri aldınızmı verilen kilodan hiç merak ettim

bişey değil canım

ben 16 kg verdim,,,baştan beri sağlıklı beslenme olarak uyguladığım için aynı yeme düzenine devam ediyorum,,,,hala da veriyorum,,,ramazan diye kg vermem durdu,,,,facebook ta sağlıklı yaşıyoruz sayfası var hepimiz orayı da takip ediyoruz...30.000 kişi var,,,herkes veriyor alan yok,,,sadece kg vermek için yapıp bırakanlar alıyorlar

Bu ara bende taktım bamyaya hergün olsa yerum...

Çıtırlarım ben çıkıyorum ,,,gece gelince görüşürüz

3 sene önce lise arkadaşlarımdan 15 e yakınını bulup bir organizasyon yapmıştım,,,tekrar yapalım dediler bende yıllık var tekrar araştırmaya girdim 3 kişiyi daha buldum,,,,bu akşam iftar yemeği ayarladım,,,,onun için hazırlanıp çıkmam lazım,,,,

afiyet olsun gül abla iyi sohbetler iyi eğlenceler

.
Senin iki kiz arasinda 3 yas mi var?

3 yas 3 ay var

epey emmiş yeter

bencede . zaten ondan istemezse hic hatirlatmadim . oburunun agzina zar zor soka soka 8 ay idare ettim .gerci bisey farketmio yemegide suan zar zor sokuyorum :)

TEOSONcum senin rahatsizliginla ilgili birsey bilmiyorum gulum ilk defa duydum. ama o sekil olunca rahatsizlik olmuomus sanirim

bizimde hersene pilav gunumuz ayri iftarimiz ayri oluyor ama hicbirine katilamiyorum . adapazarindakiler dahasi tr dekiler bisekilde biaraya geliolar. 2-3 kiz arkadasim var onlarla hergeldigimde biraraya geliyoruz bir aksam . seviyorum bu tip organizasyonlari

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

neoluyo hepiniz ayni anda bayiliomusunuz napiyorsunuz anlamadimki..:))

BLUEDAISY yogurt Karin yaglarina iyi gelior hemde prebiyotik hemde tok tutuyor diye yiyorum bol bol ama sabahlari olan bu siskinlligi anlamiyorum. kilo vermiyorum zaten durdu ama sanirim aliyorum onunda odemmi yag mi oldugunu anlamadim. gunluk ayse tolga murat bur Karin bolgesi egzersizlerim yapiyorum

Ablacim ben de numune'de yaptirdim zaten. Hepsi yapmiyor anlasilan.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

neoluyo hepiniz ayni anda bayiliomusunuz napiyorsunuz anlamadimki..:))

Sekerim ben su an vip turizmin kiymetli yolcusuyum :)))

Ben sana organizasyon olurum ^_^ sen hele bi gel

Afiyet olsun ablacim ^_^ iyi hasret gidermeceler ^_^

ben ilk defa aldım,,,oda bağırsaklar için

Bamya benim en sevdigim yemektir. Damardan enjekte edilse hayir demem. Ama sevdicek nefret ediyor. Genelde erkekler sevmiyor zaten 😝

Ay ben yuzsuzumdur teklifini ciddiye alir gelirim ^_^
Rica ederim canim. Bilgi paylasilirsa kiymetli olur ^_^

Uzun atlama mevzunu da yazdim kenara gelmezsen yandin ^_^

Ablacim insallah isler su gibi akar, seni cok yormaz. Bamya ilk defa gecen hafta gordum burda.
Hayatimda hic oyle bamya gormemistim. Kocaman tuysuz ve haliyle parlak. Almadim.
Memleket bamyasina dadanirim gelince.

Keyifli sohbetler, iyi iftarlar.

Yenimi oldu bu siskinlik yoksa yogurt yiyince mi oluyo.
Ben yogurt yedimmi sabah siskinlik, gaz devam ediyor, hemen gecmiyor.
O dediklerine bende gelince indiricem. Burda indirme, youtube isleri yok.

Sekerim ben su an vip turizmin kiymetli yolcusuyum :)))

Ooo iyi yolculuklar, iyi hafta sonlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…