Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sanirim p.tesi baslicam bende hem bildirim icin kilomuda bilmis olurum. Hemde bu fistik isi cok iyiymis hem ucuz hem cig fistik biraz acimtrak oluyor herkes sevmiyor bayrama kvnin yanina giderken alabilirim yanima.. yumurta peynir zaten bulurum..

Yaa artik bende kurtulmak istiyorum bu fazlaliklardan hayal gibi ama burasi bana cok iyi gelecek.. bi hedef bi ufak defter notlarim icin birde bismillah cekip baslicam p,tesi ins.

Hosbulduk iyi sahurlar kilo alan oldumu ramazanda
ben başlarda 800 gram aldım sonra verdim,,yemek saatim geç olduğu için almıştım
Yine herkes dukkani kapatti ben kaldim ortada nasil zayofliyonuz banada soylryin lüüütfen 4kg aldim dahada alicam gibi
bugün dukkan size emanet
Ben karatay diyeti hic yapmadim ama dinlemek cok hosuma gidiyo nasil baslicamda bilmiyom

internet karatay kitabını ücretsiz indirebilirsin canım ,,,bizim ilk sayfamızıda okursan biraz bişeyler öğrenirsin

Banada söyleyin aldigimi verim yeter raziyim

Bu diyetle verirsin emin ol. Bende 102 den 86 ya kadar dustum evim disina cok ciktim uzun sureligine o yuzden beslenme seklimi tam ayarlayamadim. Biraktim suan tekrar 90 li kilolara ciktim. Ama baslicam ve kendime yine ufak ufak hedefler koyucam mesela ilk hedefim 79 olucak. En son hep hayalimde olan bi kilo var 55. Bilmiyorum ulasabilirmiyim hayalmi olur gerceklesirmi ams o kiloya ulasmak isstiyorum. Merak ediyorum aceba nasil olurum o kilolarda.. mayis gibi ikinci bi cocukta istiyorum ve kilo vermeden istemiyorum. Kizima hamile kaldigimda 101 kiloydum saka gibi ama 120 kilolarda doguma girdim.. sonuc= ciddi bel fitigi..

Hepimize kolay gelsin ne diim. Bide ben 12.11.2013 tarihinde basladim diyete ve subat sonunda 89 u gordum. Saglik alanindaki en buyuk degisiklk te reglim cok duzensizdi iki-uc ayda bir regl oluyordum o duzene girdi baya suan bozdugum halde yine oluyorum. Yasim 28. Ve hic farkinda degildim selulitlerim yok oldu nerdeyse. Yok olmadan once rahatsiz olmuyordum ama yok olunca meger igrenc bi goruntuymus..

tartı günümüz yeni pazartesi oldu,,,

bayramdan sonra sizleri yarışa sokalım aynı kg larda çok motivasyon olur
inşallah
Birazda destek...

Gul ablaa banada destek veriin seraym kediler benide dstekleyin..:2:

hep destek tam destek

ben yatıyorum bayanlar,

sabah iş var

siz sohbete devam

yarın görüşürüz inşallah

iyi sabahlar

dükkan size emanet

iyi uykular canım

seraym annesine gidecekti gelemez heral de

tükkan bana kaldı yine

bu gecede yatmadım nolacak benim halim bilmem

Bu gece önceki gecelere göre daha iyi uyudum. Yüzüme yansıdı sabah kalkınca güzelleşmişim. 😜😄😄😄 ama gözlerim yanıyor hala.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çiğ fıstık bulamıyorum ama zaten kabuklu ve tuzsuzda sorun olmuyor.
Tuzlu olanlar aşırı kavrulmuş oluyor.

Son düzenleme:
Burası gerçekten iyi, belki burası olmasaydı, bir süre sonra sporu da karatayı da bırakırdım. Bizden kopmazsan er ya da geç hedefine ulaşırsın. :)

günaydın arkadaşlar nassınız iyimisiniz ben şimdilik iyiyim ilerleyen saatlerde nasıl olurum bilemem.kaçgündür sporumuda yapamıyorum kilom sabit kalsada razıyım almayayım yeter, şu dertlerim bitseydi spora ağırlık verecem inşallaahhhh

YUFKA YEME! BAŞA DÖNERSİN BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! 😄

Ye 1 kere. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…