Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Tatlı patates diyorlar ya o galiba, yanlış bilmiyorsam.
Eki Görüntüle 1189870

gelirken önce mig ros a uğradım sordum adam aval aval suratıma baktı hiç duymadınızmı dedim ,,marketlerde olmaz sürümü yoktur manavlara bak dedi
manavda yoktu,,başka markete baktım oda suratıma baktı o ne der gibi...kedi merakıyla devam ettim önüme gelen market manav neyse soracağım

soy kan ın manav bölümüne sordum dialog aynen şöyle;

gül hanım marketin manav reyonundan sorumlu kişiye sorar

-----kırmızı patates varmı

adam sert bir bakışla sağ eliyle patateslerin olduğu yeri göstererek :88:şöyle der

----bizde yurdum insanının yediği normal patatesten var

ve sonra aynı sert bakışa devam eder ve içinden şöyle düşünür:44: patatesin kg su 2 tl olmuş insanlar yemek için alamıyor sen kırmızısını arıyorsun

gül hanım sessizce oradan uzaklaşır

ben tatlı yersin derken tatlı katogorisine karpuza da dahil etmiştim, yedin işte

😄 😄 😄 annemde diyordu o patates pahalı, ama kırmızı patates değilde tatlı patates deniyor, pazarda görmüş annem.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
😄 😄 😄 annemde diyordu o patates pahalı, ama kırmızı patates değilde tatlı patates deniyor, pazarda görmüş annem.

karatay hoca ya sorsalar bu patatesi made in turkey der,,,,yerli malı değil çünki

canım dolaptaki maya ile yaptığım yoğurt çok güzel olmuş...bebeklere günlük yapılan yoğurtlar gibi

:))))))

ben tatlı yersin derken tatlı katogorisine karpuza da dahil etmiştim, yedin işte

Duramamis yemiş yine kediden beklenen son:))

Gul abla market manav bitirmis artık tatli patates icin pazar pazar gezer:))

:))))))

Duramamis yemiş yine kediden beklenen son:))

Gul abla market manav bitirmis artık tatli patates icin pazar pazar gezer:))

Ben karpuzu kaçamaktan saymıyorum. :)

Ev krediniz de goz acip kapayana biter, zaman cok cabuk geciyor.
Benim kiz simdi 3,5 yasinda. Bende neler cektim, bi Allah bilir cogu vakitte yalnizdim, esim hep yurtdisindaydi.
Anne de yok. Cok aglak bi kizim var, canisagolsun, hala aglak.
Krizi geldimi de boru gibi kusardi. Sadece uyku zamani degil, yemek zamanlarimizda kusmukluydu hep.
Mutfagimin halisi hergun kusmuktan ve silinmekten soldu.
Koltuklar soldu. Bende agladirdim. Ben bu cocuga iyi bakamiyorum diye. Cok zor buyuyolar. Her cocuk boyle
Olmuyo tabi. Az aglayan cocuk gordum mu benimde icim gidiyo.

Hosgeldin

Ben de yufkalardan sorumlu bakan.

Kedican yufka istettin canimi kac gundur, soyle sicak tereyagli, citir citir.

Hosgeldin

sahur

peynirli yumurta ve KKK
j

Yine pisti olmusuz dun
Peynirli omlet yazmistim bende

Bidaha olmaz insallah, teoson dan da iyi haberler gelse

Cok gecmis olsun, anne yaninda nazlan birazcik, o iyi gelir sana.

Oyy kucuk prense. Cok gecmis olsun

Son düzenleme:
09:00
1 haslanmis yumurta
1 domates
1 salatalik
Peynir
Zeytin
1 cb ceviz

16:50
1 porsiyon doner
Az salata
Yogurt

Gun boyu yasemin cayi
Su
Turk kahvesi
Soda

Ben yarin da izinliyim persembe nihayet oruclu olacagim insallah

Bu arada testlerimi de persembe yaptiracagim dr arkadasimdan randevu aldim ^_^

Herkese iyi sahurlar. Kurstan ciktim basim iyi degil yarin tek tek okurum.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Iyi geceler, iyi dinlen bu gece son deliksiz uykun o zaman.

afiyet olsun canım

neler yaptıracağını not alda unutma doktora gidince insan unutuyor bazılarını

Merhaba mavikedi. Geçtiğimiz senelerde Karatay diyeti ile 40 gunde 7kg vermiştim. Şimdi tekrar yapıyorum. Ama Serbest yemeklerden de olsa doyana kadar yiyince midem sisince vicdan azabi çekiyorum. Ne dersiniz rahat rahat tuketiyim mi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm baaayaaanlaarrr
gittik geldik iftarımıza
emine hanım arabada uyudu ama yatağına koyarken uyandı bende üzerini değiştirdim hazır uyanmışken biraz terlemişti
yarım saatlik pış pışlama sonrasında uyudu yeni favorimiz anneye sarılırken çene onuza dayalı bir şekilde sallanarak uyumak sanki böyle biraz daha rahat uykuya geçiyor
bu yarım saatlik hoplamadan sonra sucuk gibi oldum sanırsın koşu bandında 5.tempoda yürüdüm spor yerine geçer mi acaba
bu arada burada acayip yağmur yağıyor...

amin cnm inşallah

Rabbim hepimize sabır ve anlayış versin. annelik zor işmiş annem zaten kıymetliydi ama çocuk büyütürken daha da çok kıymetini biliyorsun

oh çok şükür bugün fazla eziyet yaptırmamış

her gün yeni bir adet çıkarırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…