Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhaba mavikedi. Geçtiğimiz senelerde Karatay diyeti ile 40 gunde 7kg vermiştim. Şimdi tekrar yapıyorum. Ama Serbest yemeklerden de olsa doyana kadar yiyince midem sisince vicdan azabi çekiyorum. Ne dersiniz rahat rahat tuketiyim mi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
merhaba

mavikedi topiğimize bugün geldi,,ne zaman mesajınızı görüp cevap verir bilmediğim için ben vereceğim,,,

karatayda yemek doyana kadar yenmeli ki bir sonraki öğüne kadar en az 5 saat geçip leptin çalışsın,,,,az yeyince çabuk acıkılır leptinin çalışmasını bekleyince bu sefer beyne kıtlık sinyali gider sonraki öğünde yenilenler depoya yağ olark gider.....
doyduğunuzu hissettiğiniz zaman yemeği kesin, vicdan azabı çekmeyin biz yiyerek doyarak zayıflıyoruz....

anneannesiyle oynaştılar:KK1:
sordu annem bana uyanırsa ne yapayım diye bende meyve yedirirsin demiştim 2 dilim kavun yemiş :nazar::nazar:
ben yalnızsın sandım onun için sorudm,,,bakan varmış...bazı anneler çocuğu yere koyuyorlar o oynarken uyuyorlar,,,ben şaşardım o çocuk zararlı bişey yapmıyormu diye,,,,allah dağına göre kar verirmiş derler doğru,,,öyle annelerin çocukları bağlanmış gibi otururlar, bizlerimkilerde gözümüze baka baka yaramazlık yaparlar 2 dkk yalnız bıraksan yandın ortalık karmankarısık olur,,,,

ben yalnızsın sandım onun için sorudm,,,bakan varmış...bazı anneler çocuğu yere koyuyorlar o oynarken uyuyorlar,,,ben şaşardım o çocuk zararlı bişey yapmıyormu diye,,,,allah dağına göre kar verirmiş derler doğru,,,öyle annelerin çocukları bağlanmış gibi otururlar, bizlerimkilerde gözümüze baka baka yaramazlık yaparlar 2 dkk yalnız bıraksan yandın ortalık karmankarısık olur,,,,

sorma bende o annelere şaşıp kalıyorum..

Oyleleri hep kiymetli olur ama, cok yakinan insani ne zaman incelesem, gamsizin teki cikar.
Is hayatinda da var bide oyleleri sanarsin ki o olmazsa isler yurumez. Sukretmesini de birturlu bilmezler.
Halbuki herseyin en iyisi, en kolayi onlara denk gelir.
Calisanin, sabirlinin da sirtindan yuk eksik olmaz. Bide boylelerini tasirlar.

Sahurum

Azcik Et, kirmizi bib ve sivri bib ile omlet
12 zeytin
Az cecil peyniri
Salata ( marul, maydanoz, domates, salatalik, sivri )
Ceviz, badem, az kuru kara uzum
Yesil cay
Su

Bugun nihayet tartida 50,9 u gordum. :KK76:
Reglime de 4-5 gun kaldi. Kendime :nazar: maasallah diyorum.
Ama evde baklava var hemde kuru baklava :KK14:
Hurma var bide :KK14:
Bide firin sutlac var.
Biri bana tencere, tava sopa atsin. Yeme sakin desin.

Saati 5 ettim, Ben yatiyorum canlar.
Yarin gorusuruz insallah.
Seraym insallah iyidir de gelir tukkani kapar.

merhaba

mavikedi topiğimize bugün geldi,,ne zaman mesajınızı görüp cevap verir bilmediğim için ben vereceğim,,,

karatayda yemek doyana kadar yenmeli ki bir sonraki öğüne kadar en az 5 saat geçip leptin çalışsın,,,,az yeyince çabuk acıkılır leptinin çalışmasını bekleyince bu sefer beyne kıtlık sinyali gider sonraki öğünde yenilenler depoya yağ olark gider.....
doyduğunuzu hissettiğiniz zaman yemeği kesin, vicdan azabı çekmeyin biz yiyerek doyarak zayıflıyoruz....

:) :) cok tesekkur ederim. Zahmet verip cevap yazdiginiz icin.ve ayrıca cevabinizin içeriği de cok sevindirdi beni.ac kalmadan zayiflamak :)

sahur:KK56:

semizotu ve domatesli yumurta
salatalık
domates
kıvırcık
peynir
24 zeytin
ceviz, badem, fındık,fıstık, çekirdek......amma da çeşitlendirmişim :KK52::KK52:
1 bardak çay
bol su

Oyleleri hep kiymetli olur ama, cok yakinan insani ne zaman incelesem, gamsizin teki cikar.
Is hayatinda da var bide oyleleri sanarsin ki o olmazsa isler yurumez. Sukretmesini de birturlu bilmezler.
Halbuki herseyin en iyisi, en kolayi onlara denk gelir.
Calisanin, sabirlinin da sirtindan yuk eksik olmaz. Bide boylelerini tasirlar.
aynen benim yakın çevremde o tiplerden çok olduğu için öyle yazdım,,,,becerikszi olunca iş bekleyende olmuyor,,iş olmayınca da keyf çatıyor
Sahurum

Azcik Et, kirmizi bib ve sivri bib ile omlet
12 zeytin
Az cecil peyniri
Salata ( marul, maydanoz, domates, salatalik, sivri )
Ceviz, badem, az kuru kara uzum
Yesil cay
Su

Bugun nihayet tartida 50,9 u gordum. :KK76:
Reglime de 4-5 gun kaldi. Kendime :nazar: maasallah diyorum.
Ama evde baklava var hemde kuru baklava :KK14:
Hurma var bide :KK14:
Bide firin sutlac var.
Biri bana tencere, tava sopa atsin. Yeme sakin desin.

afiyet olsun canım

50 li rakamları görmüşken sakın elini sürme onlara dava yı yersin davayı

:) :) cok tesekkur ederim. Zahmet verip cevap yazdiginiz icin.ve ayrıca cevabinizin içeriği de cok sevindirdi beni.ac kalmadan zayiflamak :)

bişey değil canım,,biizm amacımız karaty yapmak isteyenlere doğru bilgiler vererek yardımcı olmak,,,buradaki çoğu arkadaş her türlü sorularınıza cevap verecek kadar bilgi sahibi onun için aklınıza gelen herşeyi sorabilirsiniz

Yine herkes dukkani kapatti ben kaldim ortada nasil zayofliyonuz banada soylryin lüüütfen 4kg aldim dahada alicam gibi

günaydın kızlarrrrr
çok şükür bugün ihtiyaç kredimin son taksidini ödedim rabbim bütün borçluların borçlarını bitirmeyi nasip etsin
ev kredisininde 11. taksidini ödicekmişiz sanki daha dün taşındık zaman ne çabuk geçiyor inşallah onun bittiğinide görürüz hayırlısıyla
bugün kendimi biraz hafiflemiş hissettim :KK66:

ayyy ne yapcam bilemedim dün biraz ağladım hep ağlaya ağlaya uyuyor dün hatta ağlarken kendini kastı kustu biraz boğulacak sandım moralim bozuldu
acaba dedim iyi annelik yapamıyor muyum çocuğa işkence eder gibi uyutuyorum çok karışık duygular içindeydim sahuru nasıl yaptım bilmiyorum eşim bir yandan sakinleştirmeye çalıştı oturduk sahura kadar sohbet ettik :KK14::KK14::KK14:
bugünde 2 uyutayım o zaman düzceden geç dönersek arabada uyur belki. daha önceleri arabada pek uyumuşluğumuz yok ama bir umut işte:emir_bebek::emir_bebek:
ha bir de emine 27sinde 11. ayını dolduracak...
Benim kizim iki yasini gecti uyku halaa sorun halaa sorun :26:
merhaba aramıza hoşgeldiniz :KK71:

çok güzel yazmışsınız,,,karatay yapıp bırakanlara ve yapacaklara örnek olmalı

bizlerde de sarkmalar var 2-3 gündür sohbetlerimizde yer alıyor,,,sporla düzeltmeye çalışıyoruz

ne güzel 2. kedimiz oldunuz,,,,hangi bölgeye hangi sporlar iyi gelir,hangileridir bunları kedi83 bulur bizlere yol gösterir,,,,günlük sporlarını kim yapmış kim yapmamış diye kontrollerden mengmeng sorumludur,,,yapmayanın icabına bakacak şimdi ramazan diye ses çıkarmıyor:KK52:
Cok guzel yaa okudukca iyice hevesleniyorum icimdeki diyet yapna hevesim kamcilaniyor:KK52:
ne güzel hemen adapte olmaya başladın:KK9: canlar diye hitap ettin bizlere:KK16:

seraym ve senin kg ların birbirine yakın....bence siz ramazandan sonra birbirinizle yarışın hırs ve azim birleşince kaçamakta yapamazsınız :KK34: daha çabuk kg verirsiniz,,,,
Bu kilolarda bende varim sanirim... benide unutmayin en son 89-90-91 arasi gidip geliyodum.

Bu arada hala baslayamadim diyete iftarlarim var onumde ben reglim oruc tutamiyorum suan bide onume bir gun belirkemem gerekiyor ona gore ayarliyorum o zaman kendimi boyke pat diye yapamiyorum nedense. Ayrica onceki grupta tarti gunu p.tesiydi sonra cumaya aldilar ama hic nemnun olmadim o durumdan burd ins degismez tarti gunu :18:

X