Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın arkadaşlar nassınız iyimisiniz ben şimdilik iyiyim ilerleyen saatlerde nasıl olurum bilemem.kaçgündür sporumuda yapamıyorum kilom sabit kalsada razıyım almayayım yeter, şu dertlerim bitseydi spora ağırlık verecem inşallaahhhh

Günaydın. :) İyiyim bende şimdilik. Kendimle savaşıyorum. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yine herkes dukkani kapatti ben kaldim ortada nasil zayofliyonuz banada soylryin lüüütfen 4kg aldim dahada alicam gibi
Merhaba, öncelikle ilk sayfayı okuyup neleri yememeniz gerektiğini öğrenirseniz. Yediklerinizi buraya yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz, yanlışlarınızı düzeltiriz. :) Buraya tekrar yazarsak eksik bilgi olur, ilk sayfada herşey ayrıntılı yazılmış. Hemen bugün başlayın, beklemeyin lütfen.

Iyi geceler, iyi dinlen bu gece son deliksiz uykun o zaman. :KK16:

sağolasın canım aynen dediğin gibi :KK1:

Sahurum

Azcik Et, kirmizi bib ve sivri bib ile omlet
12 zeytin
Az cecil peyniri
Salata ( marul, maydanoz, domates, salatalik, sivri )
Ceviz, badem, az kuru kara uzum
Yesil cay
Su

Bugun nihayet tartida 50,9 u gordum. :KK76:
Reglime de 4-5 gun kaldi. Kendime :nazar: maasallah diyorum.
Ama evde baklava var hemde kuru baklava :KK14:
Hurma var bide :KK14:
Bide firin sutlac var.
Biri bana tencere, tava sopa atsin. Yeme sakin desin.

ohhh afiyet olsun. o saydıklarından minicik bir parça alırsan 52'i görürsün baskülde. yemeeeeee :KK9:

günaydın arkadaşlar nassınız iyimisiniz ben şimdilik iyiyim ilerleyen saatlerde nasıl olurum bilemem.kaçgündür sporumuda yapamıyorum kilom sabit kalsada razıyım almayayım yeter, şu dertlerim bitseydi spora ağırlık verecem inşallaahhhh

günaydın canım şimdi nasılsın? :KK16:

YUFKA YEME! BAŞA DÖNERSİN BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! 😄

sonuç: KEDİ YUFKAYI YEDİ :KK9:

Ye 1 kere. :)

:KK47::KK47::KK47:

Seraym akşam görüşürüz dedi, annesine gitmişti. Gelmedi galiba.

sağolasın canım aynen dediğin gibi :KK1:

Ohhh afiyet olsun. O saydıklarından minicik bir parça alırsan 52'i görürsün baskülde. Yemeeeeee :KK9:

Günaydın canım şimdi nasılsın? :KK16:

Sonuç: Kedi yufkayı yedi :KK9:

:KK47::KK47::KK47:

:KK16::KK16:saatler ilerledikçe ağrı başlıyor şuan başladı yane

günaydınn günaydınnn
erken yatıp erken uyuyunca dinlenmişim enerjıkım:KK52::KK52::KK52::KK52:

Oyleleri hep kiymetli olur ama, cok yakinan insani ne zaman incelesem, gamsizin teki cikar.
Is hayatinda da var bide oyleleri sanarsin ki o olmazsa isler yurumez. Sukretmesini de birturlu bilmezler.
Halbuki herseyin en iyisi, en kolayi onlara denk gelir.
Calisanin, sabirlinin da sirtindan yuk eksik olmaz. Bide boylelerini tasirlar.
bluedais şu sözün altına imzamı atarım..hele iş yaşamıyla ilgili olan kısma..anne olamadım o kısmı gözlemleyemedim ama iş hayatında kendısı olmazsa işin çökeceğini düşünenler taşın altına elini asla sokmayanlar oluyor :KK52::KK52::KK52::KK52:

Bu gece önceki gecelere göre daha iyi uyudum. Yüzüme yansıdı sabah kalkınca güzelleşmişim. 😜😄😄😄 ama gözlerim yanıyor hala.

senin çirkin olduğun zamanın olduğunu sanmıyorum kedicik.. yufka ve güllaçta güzellik noktasında etkılı olmuştur :KK51::KK51::KK52::KK52:

günaydın teoson... bende ramazandan sonra spora yenıden başlayacağım.. ama kılo verdım ramazanda ..sahurda sadece su içiyorum tek öğün yetıyor bana ondan galıba..

günaydınn günaydınnn

bluedais şu sözün altına imzamı atarım..hele iş yaşamıyla ilgili olan kısma..anne olamadım o kısmı gözlemleyemedim ama iş hayatında kendısı olmazsa işin çökeceğini düşünenler taşın altına elini asla sokmayanlar oluyor :KK52::KK52::KK52::KK52:

senin çirkin olduğun zamanın olduğunu sanmıyorum kedicik.. yufka ve güllaçta güzellik noktasında etkılı olmuştur :KK51::KK51::KK52::KK52:

günaydın teoson... bende ramazandan sonra spora yenıden başlayacağım.. ama kılo verdım ramazanda ..sahurda sadece su içiyorum tek öğün yetıyor bana ondan galıba..

:KK16::KK54: Bu gece yufka yedim ya ondan etkili olmuştur. :KK52: Yok, kendime bugün sürekli tekrar ediyorum yeme diye, yememeliyim artık. :KK47::KK47:

günaydınn günaydınnn

Bluedais şu sözün altına imzamı atarım..hele iş yaşamıyla ilgili olan kısma..anne olamadım o kısmı gözlemleyemedim ama iş hayatında kendısı olmazsa işin çökeceğini düşünenler taşın altına elini asla sokmayanlar oluyor :KK52::KK52::KK52::KK52:

Senin çirkin olduğun zamanın olduğunu sanmıyorum kedicik.. Yufka ve güllaçta güzellik noktasında etkılı olmuştur :KK51::KK51::KK52::KK52:

Günaydın teoson... Bende ramazandan sonra spora yenıden başlayacağım.. Ama kılo verdım ramazanda ..sahurda sadece su içiyorum tek öğün yetıyor bana ondan galıba..

tek öğün nasıl yetiyor ya çalışmasan diycemki heralde gününü uyuyarak geçiriyor diye

:18:allah şifa versin fıstığım :KK16:

geçmiş olsun teosoncum..dinlen bence hiç yorma kendini bu saaten sonra ..

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Huhuu avmdeyim 26 beden skinny aldim a dostlar😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydınnn. Hazır sakin sakin oturuyorken bii geçmişe göz atayım bakalım km nerede ne yapmış

gelirken önce mig ros a uğradım sordum adam aval aval suratıma baktı hiç duymadınızmı dedim ,,marketlerde olmaz sürümü yoktur manavlara bak dedi
manavda yoktu,,başka markete baktım oda suratıma baktı o ne der gibi...kedi merakıyla devam ettim önüme gelen market manav neyse soracağım

soy kan ın manav bölümüne sordum dialog aynen şöyle;

gül hanım marketin manav reyonundan sorumlu kişiye sorar

-----kırmızı patates varmı

adam sert bir bakışla sağ eliyle patateslerin olduğu yeri göstererek :88:şöyle der

----bizde yurdum insanının yediği normal patatesten var:KK20:

ve sonra aynı sert bakışa devam eder ve içinden şöyle düşünür:44: patatesin kg su 2 tl olmuş insanlar yemek için alamıyor sen kırmızısını arıyorsun :KK47:

gül hanım sessizce oradan uzaklaşır

:KK52::KK52: ay çok güldüm..yurdum insanının yediği normal patates:KK9::KK9:

X