Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

tek öğün nasıl yetiyor ya çalışmasan diycemki heralde gününü uyuyarak geçiriyor diye

bilemiyorum kı teosoncum..valla yetıyor bana..hatta iftardan sonra atıştırmalık birşeyde yemıyorum..depo fazla bende ondandır..hörgüçten yıyorum demek ki

Bu gece yufka yedim ya ondan etkili olmuştur. Yok, kendime bugün sürekli tekrar ediyorum yeme diye, yememeliyim artık.
dedim ama ben yufka ve güllaç güzellıgıne etkılı olmuştur dıye

Huhuu avmdeyim 26 beden skinny aldim a dostlar😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
maşallah güle güle giy inşallah

Amin canım... inşallah...

Geçmiş olsun canım.. mydenizzcim nane yağını öneriyodu dene istersen başın için...

acıkmıyorsan sorun yoktur heralde

Yememişsindir inşallahh... yemidim deeee

Erteleme hemen başla derim... bende uzun zamandır yerfıstıığı tüketiyorum çokta seviyorum kendilerini
Diğerlerinide tüketiyorum ama en çok yerfıstığı

Callaneticsi kimler yaptı. Ona merak saldım tekrar, ama kalça hareketleri kalçayı küççücük yapıyormuş, 10 yaş olan video yerine 20 dklık stomach, karın videosunu denesemmi diyorum. Şu an brazil butt lift yapıyorum ama. O bitsin önce.

acıkmıyorum da son 1 saat kala çok susuyorum.. o kdarıda normal dıye düşünüyorum

Ya bendede açlık hissi diye bişi kalmadı sadece çok uzun süre yemek yemesem hafif başım ağrıyo... o da olmasa hani bilmicem... :44: hiç zorlanmıyorum oruç tutarken.. sahuru zor yapıyorum zaten tok olunca o saatte

napacan merak ettim şimdi... mücadeleyi sen mi yufka mı kazanacak acaba

sıra bizede gelecek tatlımmm

senin hiç inancın varmı kedi yener diye sahurda haberlerini alırsınız

inşallah 26 değil 28 olsun yeter bana yapılı ve kemiklerim kalın 60 kiloyken eşim azıcık al diyordu bir deri bir kemik hiç yakışmıyor sana derdi ahhhh ne günlerdi çok değil sadece 14 kilocuk kaldı

yalan haber bence kalçayı küçültmez öyle düşünüyorsanda arkasından squat yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…