Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın. :) İyiyim bende şimdilik. Kendimle savaşıyorum. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yine herkes dukkani kapatti ben kaldim ortada nasil zayofliyonuz banada soylryin lüüütfen 4kg aldim dahada alicam gibi
Merhaba, öncelikle ilk sayfayı okuyup neleri yememeniz gerektiğini öğrenirseniz. Yediklerinizi buraya yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz, yanlışlarınızı düzeltiriz. :) Buraya tekrar yazarsak eksik bilgi olur, ilk sayfada herşey ayrıntılı yazılmış. Hemen bugün başlayın, beklemeyin lütfen.

Iyi geceler, iyi dinlen bu gece son deliksiz uykun o zaman.

sağolasın canım aynen dediğin gibi

ohhh afiyet olsun. o saydıklarından minicik bir parça alırsan 52'i görürsün baskülde. yemeeeeee

günaydın canım şimdi nasılsın?

YUFKA YEME! BAŞA DÖNERSİN BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! 😄

sonuç: KEDİ YUFKAYI YEDİ

Ye 1 kere. :)

Seraym akşam görüşürüz dedi, annesine gitmişti. Gelmedi galiba.

saatler ilerledikçe ağrı başlıyor şuan başladı yane

günaydınn günaydınnn
erken yatıp erken uyuyunca dinlenmişim enerjıkım

bluedais şu sözün altına imzamı atarım..hele iş yaşamıyla ilgili olan kısma..anne olamadım o kısmı gözlemleyemedim ama iş hayatında kendısı olmazsa işin çökeceğini düşünenler taşın altına elini asla sokmayanlar oluyor

senin çirkin olduğun zamanın olduğunu sanmıyorum kedicik.. yufka ve güllaçta güzellik noktasında etkılı olmuştur

günaydın teoson... bende ramazandan sonra spora yenıden başlayacağım.. ama kılo verdım ramazanda ..sahurda sadece su içiyorum tek öğün yetıyor bana ondan galıba..

Bu gece yufka yedim ya ondan etkili olmuştur. Yok, kendime bugün sürekli tekrar ediyorum yeme diye, yememeliyim artık.

tek öğün nasıl yetiyor ya çalışmasan diycemki heralde gününü uyuyarak geçiriyor diye

:18:allah şifa versin fıstığım

geçmiş olsun teosoncum..dinlen bence hiç yorma kendini bu saaten sonra ..

Huhuu avmdeyim 26 beden skinny aldim a dostlar😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydınnn. Hazır sakin sakin oturuyorken bii geçmişe göz atayım bakalım km nerede ne yapmış

ay çok güldüm..yurdum insanının yediği normal patates

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…