Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Linki ekliyorum simdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405319906851.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 52

napayım eskiyince sorulara da cevap alamaz oldum dikkat çekeyim dedim

oy yavrum o kadar sitem etmişsin ki tamam yarın ben de oruç tutacağım ^_^ yediklerimi yazdım, akşamları yemedim bile cacıkla geçiştirdim sandığın gibi saltanat sürmedim yani

Zaten uyuyamadım 2şer saat aralıklarla uyandım. Çok da uykum var bölük pörçük oldu resmen.

en güzeli canım. ne öyle cıbıl cıbıl kadın da olsa sevmiyorum ben

Sahurum

Menemen
Kiymali patlican
10 zeytin
Az eski kasar
2 catal ezme
Ceviz ve az kuru uzum
Siyah cay, su

Nihat hocaya takildim yine, yatamiyorum

afiyet olsun canım.

günaydın

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 68,3
Fark: 0
Toplam fark: -1,400 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 2,4 kg)
Beden: 38
Spor: yok
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0

Ben bu baskülü anlamıyorum dün sabah daha az tartmıştı neyse bugünlük böyle olsun. regl şişkinliğime veriyorum. almayayım da sorun yok

hemde ne sıcak oda uyumama engel,,,benim ev öğleden sonra pişiyor bide çatının sıcağı mahvediyor
Yaa evette kilo kilo almam cok zor
gittiğin yerdekiler sen onları yiyorsun diye onlarda yiyorlarmı her seferinde ,,,,bidene belki 1-2 günden sonra ellemezler,,,,,
Ben evliyim yillardir diyetle ugrasirim ama hep aldim verdim suan 15kiloverdim artik almamaya caliscam derken oruc girdi araya 3kilo aldim bundan sonrasi icin fikir verin su icsrm yariyor

ben 35 sene o diyetleri yaptım al-ver al-ver ....
14 ay önce karataya başladım çok şükür kg alma derdim bitti,,,hayatımda ilk defa kg aldınmı diye düşünmüyor verdimmi diye düşünerek tartıya çıkıyorum,,,,bizimda bazen artılarımız oluyor ama yediğimiz gidaya bağlı olarak mesela bulgur su toplatır onu yeyince 200-300 gram fazla çıkıyoruz,,,kabızlıktan yada alerji yapan bir üründen kg artışı oluyor,,,kaçamak yapanlar tabiiki alıyorlar ama biz topik olarak kaçamak yapanlara karşıyız hemen uyarıyoruz kişide yapmamaya çalışıyor sonuçta sağlıklı beslenme ,,,birbirimize örnek olarak ve motive olarak karatayı yapıyoruz

ben ramazanın ilk haftası yemek saatlerim değiştiği için 800 gram aldım sonraki hafta gitti,,,,

karatay dan başka çözüm yok kg almayı engelelemek için

linki mesaj olarak atıyorum canım

ben yerken başkası bakarsa yiyemem ya çıkarmayacağım ya herkese göre çıkaracağım,,,,teyzemlere gidince kendime 1 bardak alıyorum,,,onlara ortaya tabağa koyuyorum mutlaka yiyen oluyor,,,,,değişik geliyor sabah sabah,,,,,babamlara veya kardeşime gidersem hepsi ayrı tabakta hazırlamamı istiyor, bende istiyorum bende karatay yapacağım diye çocuklar bile istiyor ,,üşenmeden herkese ayrı ayrı yumurta yapıyorum herşeyi ayrı tabaklara koyuyorum zeytinler ayrı ve yağlanmış,,kuruyemişleride ayrı bardaklara 1 saatte o kadar kişiye hazırlıyorum.....biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar demişler..................
dediğin gibi giidnce bırakıyorlar tabiki,,,gitmeyi bırak sabah benimle kkk yapıyorlar öğleden sonra bi yer gidiyoruz ne varsa yiyorlar,,,kızıyorum aman boşver dışarda yerim evde yaparım kg almam diyorlar,,,,,

izmir e giderken bolca fıstık götüreyim en ucuzu o

Rumuz: erigim
Gebelik haftam : 10
Gebelik başlangıci: 13.05.014
Başlangıç kilosu: 63, 2
Geçen hafta : 64, 5
Bu hafta : 65
Fark : + 500 gr
Toplam fark : + 1, 8kg
Spor : yok
Hedef : 76
Herkese bol eksili günler. .kilo veren herkesi tebrik ediyorum ben aalmışım bu hafta

hayırdır canım neden böyle olduki

link hata veriyor,,,,,,sen açabildin mi

almamışsın ya önemli olan o haftaya baya farkeder

günaydın kızlar, dün tartılamadım kızım rahatsızdı onunla ilgilenirken unuttum, yarın yaparım bildirim ama zaten regl haftam o yüzden kilo almış çıkarım kesin

Napim abla bulamadım yaprak olandan... bi iki yere sordum kalmadı dediler nasıl bittiyse hemen... bende markette gördüm deneyim diye.aldım.. pdşetini yırtıp döküyorum ama dediğin gibi kimbili neler var

yavaş yavaş artmaya başladın olacak artık o kadar ,,,bebiş büyüyor
öğleden sonra gidecem ablam
haftasonum çok kötüydü çok rahatsızlandım yine oruçta tutamıyorum Allahım affetsin
geçmiş olsun canım

bizim bakanlıktan olabilir çoğu yer engelli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…