Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bende oruçla ve uykusuzlukla mücadele edip duruyorum

3 günde bi fayda olmaz tabiiki,,,,ne kadar etkilemiş seni,,,doğal ürünlerde tüket siyah çekirdekli üzüm gibi,,,,,
orda da hava sıcak mı? burda son birkaç gündür hava inanılmaz sıcak.. uyuyamıyorum.. eziyet çekiyoruz resmen..

evet abla, çok etkiledi gerçekten, iki sene önce de böyle olmuştum ve kalbe de vurmuştu yani çarpıntı yapmıştı çok..
kuru üzüm yedim bugün biraz.. keçi boynuzu pekmeziydi sanırım, annem alacağını söyledi.. iftarını onunla aç falan dedi. galiba öyle yapıcam birkaç gün.

canım nohut mayası sağlıklı yaşıyoruz sayfasında resimli anlatımlı olarak var,,,şimdi faceye açıp linkiyle uğraşmayayım sonra atarım sana unutursam hatırlat

nazee çiğim nasılsım canım

düzelme oldumu kendini nasıl hissediyorsun

afiyet olsun canım

bende çok takılırım nihat hocaya,,,iftarda da sahur da da onun kanalı açık olur

aramıza hoşgeldiniz :KK71:

arkadaşım neler yapmanız gerektiğini anlatmış,,

siz biraz kendinizden bahsederseniz kaç kg sunuz ne kadar fazlalık var yaş kaç. v....b....

aklınıza takılanları çekinmeden sorabilirsiniz

şimdi anlaşıldı,,,evet öyle pahalı oluyor ben kısa süreli gittiğim halde doldurup gidiyorum evdekilerde yesin diye,,,ben gidince herkesın karatay yapacağı tutuyor :KK52:

bayramda 10 gün izmir e gitmeyi düşünüyorum orada 4 kişiler,,,,10 gün onlarda dahil herşeyi ben almam lazım ben yiyeyim siz bakın olmaz,,,,bana gelen misafirlerde de aynısı oluyor ben ne yersem onu yiyorlar kg kg alıyorum ......ben çözüm bulamadım karatayı bozmaktansa onlarada almayı yeğliyorum.....
Yaa evette kilo kilo almam cok zor :KK50:

Ben evliyim yillardir diyetle ugrasirim ama hep aldim verdim suan 15kiloverdim artik almamaya caliscam derken oruc girdi araya 3kilo aldim bundan sonrasi icin fikir verin su icsrm yariyor

Ben de oradan alışveriş yapıyorum. Bana shea bile kar etmiyor. :) Ama saçlarıma çok iyi geliyor. bluedaisy yurtdışında alamaz. :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Bilmiyordum. Ben çocuğun sampuanını falan ordan alıyorum.

Meraba ben yeni katildim
Hoşgeldin ilknur.

Beni duyan varmi
Gül ablaya havakesin canim iç işleri sorumlusu o.:KK16:

Yanlis anlattim sanirim karatayin pahaliligi konusunda. Evimize un seker margarin tatli hazir gidalar ve yadak olan herseyi almadigimiz taktirde bu diyet aslnda arti eksi sifir olur ama ben evim disina biraz uzun surelerde cijtim ornegin subatta annemin yanina gittim nisana geldim haliyle ev ahalisinin beslenme duzenine dondum. Ve daha snra diyetime dondum yine uc hafta almanyaya gittim ordada bozuldu eve geldim sonra yne iki hafta gittim derken uzun suren ayriliklar oldu. Yoksa bikac gunlukleri bende hallediyorum yanima kuruyemisimi goturuyorum ortsya koyuyorum isteyen aliyor genele yemiyor kimse de yiyen yesin bi kac gun yemesem sorun olmaz ama bu ayrilik uzunsa herkesin kahvalti saatine uydum. Bulundugum yere gore alsam kuruyemisimi de onun altindan kalkamam. Yani anlatmak istedigim buydu eger buna bir cozumunuz varsa memnun olurum. Bayramda yine bi on gunkuk tatil dusunuyoruz kv nin yanina. Birazda bu yuzden baslayamiyorum.

İnan cok guzel anlatmissin yazin daha mutku etti beni. Dedigin face sayfasini bulamdim ama. Saglikli yasiyoruz sayfasiydi degilmi
Evet canım o sayfa. Siz valla ne iyisiniz tamam bir kere veririmde sonrası bulurlar valla benim umrum bile olmaz çatır çatır yerim karşılarında ki işyerinde de öyleydi herkesin parası var durumu var banane sigara içiyorlar cevize gelince paraları yok pışşık benim yiyeceğimi evde çocuklar bile elleyemez.:KK20:

Seraym ben yatar, tukkani kapamayi unutma.
Gul ablada yok piyasada, insallah uyuyodur.

Herkeze iyi haftalar, :KK16:
Tamam canım sana iyi geceler tatli ruyalar. İnşaallah canim da o zor uyur biraz.:KK1:

canım nohut mayası sağlıklı yaşıyoruz sayfasında resimli anlatımlı olarak var,,,şimdi faceye açıp linkiyle uğraşmayayım sonra atarım sana unutursam hatırlat

nazee çiğim nasılsım canım

düzelme oldumu kendini nasıl hissediyorsun

afiyet olsun canım

bende çok takılırım nihat hocaya,,,iftarda da sahur da da onun kanalı açık olur

aramıza hoşgeldiniz :KK71:

arkadaşım neler yapmanız gerektiğini anlatmış,,

siz biraz kendinizden bahsederseniz kaç kg sunuz ne kadar fazlalık var yaş kaç. v....b....

aklınıza takılanları çekinmeden sorabilirsiniz

şimdi anlaşıldı,,,evet öyle pahalı oluyor ben kısa süreli gittiğim halde doldurup gidiyorum evdekilerde yesin diye,,,ben gidince herkesın karatay yapacağı tutuyor :KK52:

bayramda 10 gün izmir e gitmeyi düşünüyorum orada 4 kişiler,,,,10 gün onlarda dahil herşeyi ben almam lazım ben yiyeyim siz bakın olmaz,,,,bana gelen misafirlerde de aynısı oluyor ben ne yersem onu yiyorlar kg kg alıyorum ......ben çözüm bulamadım karatayı bozmaktansa onlarada almayı yeğliyorum.....

Taman ablacım bakarım ben siteden sen zahmet etme o zaman. Hadi gelen misafir neysede aba herkeside beslersen bence sen bu yola bas koymussun herkesin karataycı olmasını istiyorsunda böyle davranıyorsun. Boşversene ablam nasıl olsa sen gidince bırakicaklar.
Çıtırlarım ben de yatıyorum

hepinize tatlı uykular ve rüyalar

:KK54:

seraym dükkan senin :KK52:
Yat ablam sana iyi uykular inşaallah rahat uyursun.
Bu gunkü sahur menum
Çorba aksamkinden
3 tane çengelköy salatalık
3 ceviz
Bool su
Herkese hayırlı sabahlar ise gidenlere hayırlı isler. Öptüm sizi çıtırlar.:KK54::KK54:
Sabahta oldu valla.:KK53:

Ilk bildirimi ben yapayımmm.. Hala uyuyamadın (05.54) muhtemelen yarın baya geç kalıcam. Bildirim çıksın aradan :)

Başlangıç kilosu: 65

Geçen hafta: 59.300

Bu hafta: 59.000

fark: -300

toplam fark: 6.000

beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.

spor: yapamadım :/

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60 :21:... sonra 55

yüzde: 0.505

Hafta içi sürekli 59-59.900 arasında gittim geldim, iftardan önce tartıda 59.00 gördüm; birkaç defa tartıldım yanlış mıdır diye ama her seferinde hiç şaşmadı. :)

Yaa evette kilo kilo almam cok zor :KK50:

Ben alabilirsem bazen badem, ceviz alıyorum. Kabuklu Yer fıstığı veya kabak çekirdeği alırsan fiyatı daha uygun oluyor. Ben onları alıyorum çoğunlukla.

Bilmiyordum. Ben çocuğun sampuanını falan ordan alıyorum.

Hoşgeldin ilknur.

Gül ablaya havakesin canim iç işleri sorumlusu o.:KK16:

Evet canım o sayfa. Siz valla ne iyisiniz tamam bir kere veririmde sonrası bulurlar valla benim umrum bile olmaz çatır çatır yerim karşılarında ki işyerinde de öyleydi herkesin parası var durumu var banane sigara içiyorlar cevize gelince paraları yok pışşık benim yiyeceğimi evde çocuklar bile elleyemez.:KK20:

Tamam canım sana iyi geceler tatli ruyalar. İnşaallah canim da o zor uyur biraz.:KK1:

Taman ablacım bakarım ben siteden sen zahmet etme o zaman. Hadi gelen misafir neysede aba herkeside beslersen bence sen bu yola bas koymussun herkesin karataycı olmasını istiyorsunda böyle davranıyorsun. Boşversene ablam nasıl olsa sen gidince bırakicaklar.

Yat ablam sana iyi uykular inşaallah rahat uyursun.
Bu gunkü sahur menum
Çorba aksamkinden
3 tane çengelköy salatalık
3 ceviz
Bool su
Herkese hayırlı sabahlar ise gidenlere hayırlı isler. Öptüm sizi çıtırlar.:KK54::KK54:
Sabahta oldu valla.:KK53:

Ben de hep işyerinde yapardım kahvaltımı. Sonra karataya başladım, kuruyemiş aldım, birlikte yedik. Sen alma biz alalım kuruyemişi dediler. Güvenemem, onlar bir iki defa alırlar sonra birgün almazlar ben kuruyemişsiz kalmayayım dedim. Sonra yumurtamı evde pişiriip getiriyordum. Yumurtanı al buraya uğraşma eve taşımakla dediler. Aldım 1 hafta zor yetiyor. Parasını sordular, söylemedim. Bir defa parasını verdiler. Sonra verelim dediler ama.... Neyse baktım yetiştiremiyorum, birdı çok geç yapılıyor. Sonuçta ekmek değil bu, kuruyemiş pahalı oluyor, bana 1 hafta da yetecek kuruyemiş işyerinde 2 günde bitiyor. Artık kahvaltımı evde yapıp geliyorum. Yumurtam 2 hafta yetiyor, 30'lu alınca. :)

herkeslere günaydınnnnnnnnnn..:KK52::KK52::KK52:
pazartesi sendromsuz canıım işime başlamanın huzuru ile bildirimimi yapıyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Rumuz: alfabetikbulvar
başlangıç tarıhı :18 mart 2014
Başlangıç kilosu: 85,4
Geçen hafta : 81
Bu hafta : 80
Fark : - 1000 gr
Toplam fark : 5,4
Boy : 1.67
Spor : işten eve , evden işe...
Hedef : 65
beden : 44
yüzde :- 1,23
çok severek aldığım saks mavisi omuzları dantellı gömleğim vardı..aldığımda ön kısmı kapanmak şöyle dursun elımle zor bıraraya getırıyordum:KK53::KK53:...bunu yazdığıma göre tahmın edersınız kı bugun üzerimde:KK52::KK52::KK52:..Allahıma hamdolsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..oruçta hem kılo verdım hemde bol proteın kaynaklı beslendiğim için de sıkılaştım..
Kilo verme çabasında olan herkesi tebrik ve takdir ederim..:KK16::KK16::KK16::KK16:

Rumuz:babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:52.6
Bu hafta:53.3
Fark:+700
Toplam fark:9.300
Beden:36
Spor: yok
Boy:1.65
Hedef:52

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rumuz:babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:52.6
Bu hafta:53.3
Fark:+700
Toplam fark:9.300
Beden:36
Spor: yok
Boy:1.65
Hedef:52

Yüzde +1.33

Bugün b12 aldım hiç enerjim kalmıyor 4 ten sonra.gecede aynı. Bu hafta full içmeyi düşünüyorum. Kilo vermede de etkisi vardı .

Seraym ben sezeryan ameliyatı bile izlemedim. Izleyemem öyle şeyler. Bende diyorum 2 melek doğurdum hatta 3 bitane erken dogumum var ama yinede aynaya bakınca görüntüyü begenmiyorum .

Gulabla sade sende yok herhalde doğum yapan cogu kadınlarda var bingillik boşluk. Gecen instgrm da ayşe tolga birkaç hareket yayınladı. Aslında mekik filan doğum sonrası toparlamaya yardım etmiyormus ayrılan kasları iyice ayiriomus. Önce o kasları birleştirici hareketler yapıp 3 ay sonra mekik yapılmaliymis. PC M bozuk Telden de göremedim. Onlara basliycam belki o boşluklar dolar. 3 aya toparlaniyormus

$images[5].jpg
i................................

Gulabla sade sende yok herhalde doğum yapan cogu kadınlarda var bingillik boşluk. Gecen instgrm da ayşe tolga birkaç hareket yayınladı. Aslında mekik filan doğum sonrası toparlamaya yardım etmiyormus ayrılan kasları iyice ayiriomus. Önce o kasları birleştirici hareketler yapıp 3 ay sonra mekik yapılmaliymis. PC M bozuk Telden de göremedim. Onlara basliycam belki o boşluklar dolar. 3 aya toparlaniyormus

bulunca bana da atarsan sevinirim,,,yapabilirsem onu yapayım bende

X