Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :74.5
bu hafta :74.3
fark :200 GR. CIK CIK
toplam fark :12.700 GR
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor :karışık:) psikolojim neyi isterse 3 -4 gün
% :-0.27

Sagolasin canim. Kahvaltiyi hazirlayim dedim bu saati buldu ^_^ maratona hazirim ^_^ gul ablada kurt var yatamaz o ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Bende ütüyü saat 1.00.de bitirdim... yattım sabah zor kalkarım diye... 2.30da sahura kalktım 3.30 da tekrar yattım sabah 7.de işe.gitmek için tekrar kalktım.. yaat kalk yat kalk nevrim dönüyo valla

olsun ...kar kardır....
hastalığın düzelsin kg nasıl olsa gider

Aaa benimde ellerim ayaklarım terler hep demek çaresi varmış...

Maşallah canım.. güle güle giy saks mavisinide çok severim...

rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 57.4
Bu hafta:56.5
fark:-900
toplam fark:9.3
beden:36/38( artık alt tarafa da 38 bol geliyor 36.5 olsun)
Boy: 1.58
hedef: 53
spor: 1 gün yürüyüş bi gün mola 3 gün jillian killer abs iki gün ayaklarım şişti o yüzden yapmadım bişi
yüzde:-1.6

Cumartesi 59 kiloyu bile gördüm çok şişti vücudum şükür normale dönüyor.. bağırsak prob. bitse daha çok eksi çıkardım ama ramazanda iyice kötüleşti kefire başladım tekrar inşallah işe yarar..bide maydonoz limon kürüne başladım çok etkisi oldu şişliğime

Son düzenleme:

ooo 1 kg ya yakın çok iyisin

bendeki bağırsak problemi olmasa bende 6o ları görmüştüm,,,14 aydır içimde birike birike hep yağa dönüştü

hayırdır canım neden böyle olduki

Bende anlamadım cuma ctesi 52.6 idim almamıştim. Dün öyle çıktı. Neyse bu hafta 1 gün davette olucaZ diğer günler eşim dışarda olcak. Ot sap dadanirim gidene kadar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence o artılar kg alma değil,,,vucud bazen suyu tutuyor,,böreküstü bezleride adrenalin salgılarken su tutarmış,,,ondan da olabilir

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4
Gecen Hafta : 51,5
Bu Hafta : 51,3
Fark : -200gr
Toplam Fark : -3,1
Beden : 36
Spor : pilates
Boy : 1,67
Yas : 33
Hedef : 50
Yuzde : -0,388

Bide 2 gün wc problemi yaşadım ondanda olabilir. Bakalım bu hafta temizlerim ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4
Gecen Hafta : 51,5
Bu Hafta : 51,3
Fark : -200gr
Toplam Fark : -3,1
Beden : 36
Spor : pilates
Boy : 1,67
Yas : 33
Hedef : 50
Yuzde : -0,388
çok ıyı canım..çok az kalmış hedefine

bence o artılar kg alma değil,,,vucud bazen suyu tutuyor,,böreküstü bezleride adrenalin salgılarken su tutarmış,,,ondan da olabilir
ablacım kesınlıkle katılıyorum vücut o kadar kolay ödem tutuyor kı..9 gr tuz vucütta 1 kılo su tutma kapasitesine sahipmiş..

öğleden sonra gidecem ablam
haftasonum çok kötüydü çok rahatsızlandım yine oruçta tutamıyorum Allahım affetsin

Cok gecmis olsun, simdi nasilsin?

çok ıyı canım..çok az kalmış hedefine

ablacım kesınlıkle katılıyorum vücut o kadar kolay ödem tutuyor kı..9 gr tuz vucütta 1 kılo su tutma kapasitesine sahipmiş..

Sagol canim, bluzunu gule gule giy. Cok yakismistir eminim.

Son düzenleme:
ooo 1 kg ya yakın çok iyisin

bendeki bağırsak problemi olmasa bende 6o ları görmüştüm,,,14 aydır içimde birike birike hep yağa dönüştü

Keşke kilo olsa ablacım ama geçen haftaki şişkinliğim indi sadece bunada şükür.. ahhh ahhh bu metabolizma zaten bizi uğraştıran çalışmazmı ya çalışmıyo işte bi kase zeytin yedim yağını içtim bana mısın demiyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…