Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

selam kızlar
sabahtan beri temizlik yapıyordum gelip bildirim yapayım dedim geç olmadan
daha çok işim var offf offff
bu arada benim tartı iyice bozuldu galiba bir gün 88 bir gün 90 bir gün 89 değişik değişik çıkıyor
geçen gün kızım biraz oynamıştı babası dedi senin tartının anasını ağlattı diye hatta bir ara 84 gösteriyordu beni
neyse yeni bir tartı almak lazım:44:

Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 88.8
Bu hafta: 89
Fark: +0.2
Toplam fark: 6.6
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: +0.225

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4
Gecen Hafta : 51,5
Bu Hafta : 51,3
Fark : -200gr
Toplam Fark : -3,1
Beden : 36
Spor : pilates
Boy : 1,67
Yas : 33
Hedef : 50
Yuzde : -0,388
azda olsa gitmiş
çok ıyı canım..çok az kalmış hedefine

ablacım kesınlıkle katılıyorum vücut o kadar kolay ödem tutuyor kı..9 gr tuz vucütta 1 kılo su tutma kapasitesine sahipmiş..

şu tuzun yaptığına bak 9 gram tuz 100 katından fazla su tutuyor

bende 1 haftadır sahurda 25 zeytini yağ içinde yiyorum banamısın demiyor,,,semiz otu,,sassy hergün var bnde tık yok

senin kız akıllı, seni hergün tartılmaktan kurtarmış annem hergün inip inip çıkıyor ben ayarıyla oynayayımda 84 olsun zayıfladım diye bi daha çıkmasın demiştir

men geldim ferahlatıcı birşey yok şimdilik perşembe sabahıda endoskopiye gidiyorum hakkınınızı helal edin

şu tuzun yaptığına bak 9 gram tuz 100 katından fazla su tutuyor
evet ablacım cidden tuz kullanımı ödemi çok etkılıyor.. kaya tuzu yada himalaya kullanmak faydalı ..nanotuz var abla bırde ödem çözdüğü söyleniyor ? ne düşünüyorsun bu konuda
men geldim ferahlatıcı birşey yok şimdilik perşembe sabahıda endoskopiye gidiyorum hakkınınızı helal edin
oyyşş.. geçmiş olsun teoson..iyi haberlerini bekliyoruz ..

Sagol canim, bluzunu gule gule giy. Cok yakismistir eminim.
çok sağol mavipapatya.. ne güzel nich senın kı ya

Cok gecmis olsun, simdi nasilsin?

Sagol canim, bluzunu gule gule giy. Cok yakismistir eminim.

saol canımm nano tuzu yeni duydum ben

Çok az kişi mi bildirim yapmış bana mı öyle geldi:44: acaba herkes akşam tartılıp iftar sonrasına mı bırakacak bildirimini:44::44::44:

Bugün o kadar yoğundum ki dermişim. Giremedim topiğe, yoldayım okuyacağım yeni.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Otobüsteyim, iğrenç kokuyor. Midem bulandı. Nane yağı sürdüm burnuma. trafik var.

Yanımdaki öküzde uyukluyor, az kalsın omuzuma devriliyordu. İttim uyardım. Allahım şu öküzlerden koru bizi.

yorulma hep rahatız ne güzel üzülüyom ben ama sen her hafta yoruluyorsun diye bu haftada yapma tatile çık

Hadi gözün aydin sonuçlar temiz çıkmış haber bekliyordum senden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…