Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Baktım facede bulamadım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sahurum

Menemen
Kiymali patlican
10 zeytin
Az eski kasar
2 catal ezme
Ceviz ve az kuru uzum
Siyah cay, su

Nihat hocaya takildim yine, yatamiyorum

Bende gidemedim valla böyle tek tek cevap yazması kolay oluyor. Doa kozmetik var internetten gir orda her sey organik bir krem var vaseline benziyor she butter o çok iyi geliyor kuruluga saca bike sürülüyor.

Ben de oradan alışveriş yapıyorum. Bana shea bile kar etmiyor. :) Ama saçlarıma çok iyi geliyor. bluedaisy yurtdışında alamaz.

Son düzenleme:
Ben de oradan alışveriş yapıyorum. Bana shea bile kar etmiyor. :) Ama saçlarıma çok iyi geliyor. bluedaisy yurtdışında alamaz.

Geliyom aneyy az kaldi, eger is degisimi yapamazsak 2 ay kalicam,
Yaparsak daha cook kalicam.

Nasil zayifliyoruz

Meraba ben yeni katildim

Beni duyan varmi

Selam, hosgeldin. Once ilk sayfamizi okursan on bilgi sahibi olabilirsin.
Daha sonra prof, dr canan efendigil karatayin kitabini okuyabilirsin.
Neleri neden yemiyoruz, cok aciklayici, ornekli anlatiyor.
Karatay diyeti kitabini internetten ucretsiz indirirebilirsin.
Burada menulerimizi paylasip, birbirimizi yonlendiriyoruz.

offf sinir oldum ya o kadar uzun uzun karatayın pahalı olmadığını anlattım sayfa koptu daraldım valla ,,,,ne güzel örneklerle anlatmıştım....
Yanlis anlattim sanirim karatayin pahaliligi konusunda. Evimize un seker margarin tatli hazir gidalar ve yadak olan herseyi almadigimiz taktirde bu diyet aslnda arti eksi sifir olur ama ben evim disina biraz uzun surelerde cijtim ornegin subatta annemin yanina gittim nisana geldim haliyle ev ahalisinin beslenme duzenine dondum. Ve daha snra diyetime dondum yine uc hafta almanyaya gittim ordada bozuldu eve geldim sonra yne iki hafta gittim derken uzun suren ayriliklar oldu. Yoksa bikac gunlukleri bende hallediyorum yanima kuruyemisimi goturuyorum ortsya koyuyorum isteyen aliyor genele yemiyor kimse de yiyen yesin bi kac gun yemesem sorun olmaz ama bu ayrilik uzunsa herkesin kahvalti saatine uydum. Bulundugum yere gore alsam kuruyemisimi de onun altindan kalkamam. Yani anlatmak istedigim buydu eger buna bir cozumunuz varsa memnun olurum. Bayramda yine bi on gunkuk tatil dusunuyoruz kv nin yanina. Birazda bu yuzden baslayamiyorum.
İnan cok guzel anlatmissin yazin daha mutku etti beni. Dedigin face sayfasini bulamdim ama. Saglikli yasiyoruz sayfasiydi degilmi

Meraba ben yeni katildim
Hoşgeldin. :)

Sagol citirim. Sen ne yicen bakem

Tereyagli yufka cekti canim
Yufka değilde, çiğ köftenin lavaşını yedim. Yok dedim ki bu gece, beynime format atmalıyım ve evdeki yufkaları yokmuş gibi saymalıyım. Mesela evdeki tulumba tatlısı ve bezeyi yok saydığım gibi, zaten tulumbayı sevmem.

Geliyom aneyy az kaldi, eger is degisimi yapamazsak 2 ay kalicam,
Yaparsak daha cook kalicam.

İnşallah iş değişimi yaparsınız.

Cansin sen
Eferin kis, kasli kedi.
Tulumba cok citir kitir kitirsa yirim, yoksa yimem.
Yarin mozaik pasta yapicim, ama ben yemicim
Hadi yatin da bende yatiim :18:

Seraym ben yatar, tukkani kapamayi unutma.
Gul ablada yok piyasada, insallah uyuyodur.

Herkeze iyi haftalar,

canım nohut mayası sağlıklı yaşıyoruz sayfasında resimli anlatımlı olarak var,,,şimdi faceye açıp linkiyle uğraşmayayım sonra atarım sana unutursam hatırlat

nazee çiğim nasılsım canım

düzelme oldumu kendini nasıl hissediyorsun
Sahurum

Menemen
Kiymali patlican
10 zeytin
Az eski kasar
2 catal ezme
Ceviz ve az kuru uzum
Siyah cay, su

Nihat hocaya takildim yine, yatamiyorum
afiyet olsun canım

bende çok takılırım nihat hocaya,,,iftarda da sahur da da onun kanalı açık olur
Meraba ben yeni katildim
aramıza hoşgeldiniz

arkadaşım neler yapmanız gerektiğini anlatmış,,

siz biraz kendinizden bahsederseniz kaç kg sunuz ne kadar fazlalık var yaş kaç. v....b....

aklınıza takılanları çekinmeden sorabilirsiniz

şimdi anlaşıldı,,,evet öyle pahalı oluyor ben kısa süreli gittiğim halde doldurup gidiyorum evdekilerde yesin diye,,,ben gidince herkesın karatay yapacağı tutuyor

bayramda 10 gün izmir e gitmeyi düşünüyorum orada 4 kişiler,,,,10 gün onlarda dahil herşeyi ben almam lazım ben yiyeyim siz bakın olmaz,,,,bana gelen misafirlerde de aynısı oluyor ben ne yersem onu yiyorlar kg kg alıyorum ......ben çözüm bulamadım karatayı bozmaktansa onlarada almayı yeğliyorum.....

nazee çiğim nasılsım canım

düzelme oldumu kendini nasıl hissediyorsun
Ablaaammmmm...
oturup kalkınca başım dönüyor, gözlerim kararıyor ve çok halsiz hissediyorum kendimi. hatta bazen oturdugum yerden kafamı cevirince bile başım dönüyo gibi :/ saçlarım da dökülüyor hala... ama daha üç gün oldu ilaçları kullanmaya başlayalı. sanırım sonuç beklemek için henüz erken..

sen nasılsın ablammm??

Gul abla nerdesin, sshur mu yapiyosun, topluyomusun.
Yoksa uyuya mi kaldin?
yaptım, topladım,,,ancak okuyup cevap verdim
Seraym ben yatar, tukkani kapamayi unutma.
Gul ablada yok piyasada, insallah uyuyodur.

Herkeze iyi haftalar,

iyi sabahlar canım

12.30 da yattım sıcaktan uyuyamadım kız aşağıda cafedey di maç izlemişler, oturmuşlar 2 ye 10 kala geldi o zamana kadar uyuyamadım,,,ondan sonra yarım saat ancak uyudum alarm çaldı,,,şimdi namaz kılıp yatacağım inşallah uyurum

bende oruçla ve uykusuzlukla mücadele edip duruyorum

3 günde bi fayda olmaz tabiiki,,,,ne kadar etkilemiş seni,,,doğal ürünlerde tüket siyah çekirdekli üzüm gibi,,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…