Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun canım

bende geldim hadi yapalım,,,,,,,önce kedi den başlayalım iyice zayıflamış aynı hatice ye benzemiş

Hosgeldin sana da afiyet olsun ^_^ ablacim Hatice dedin de gecen bi laf okumustum cok guldum:

"Rihanna'nin dovuldugu, Adriana Lima'nin aldatildigi bi dunyada seni harcarlar Hatce".

Sozun ozu: kedi artik zayiflama ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Seve seve ablacımm...
Bende çay icmedim zaten sevmiyodum işime geldi zaten bu 2saat sonra içme olayı.. beyaz çayı buldum geçen marketten portakal çiçekli kızlar bahsediyodu burda, onu uldum aldım içini döküp demliyorum bi bardak yatmadan önce içihede tarçın koyuyorum çok hoşuma gidiyor...

Son düzenleme:
afiyet olsun canım

bende geldim hadi yapalım,,,,,,,önce kedi den başlayalım iyice zayıflamış aynı hatice ye benzemiş
Çok zayıflamış garçekten göbek neresinde merak ediyorum valla... göbek göbek dedi hiç bişi kalmadı, ide güllaç mantı yufka götürüyor... iyiki yiyor yoksa düşünemiyorummm

Dadikodu yapalım dedin kayboldun

Yalniz sekerim bunlar bu saate kadar gelmediyse hepsinin yarin + kg si olur baskulde ^_^ ye ye bitiremediler ^_^

doğru diyosun, neler yiyolar acaba daha ama yinede hepimiz eksilerde olalım

Annemle telefondayim canim ^_^

Sen nerdesin diye sorsana bende yokoldum bi anda.. yarının yemeğini yaptım birazdanda ütü yapcam.. gündüz hem oruz hem sıcak yanaşmadım hiç, mecbur birazdan yapacam

Son düzenleme:
Slm bayanlar
bugün benim kıza bir haller oldu gün içerisinde yarım saat uyudu sadece hey heyleri tepesinde durduk yere ağladı durdu
yemek yemiyo sadece biberon maması yiyo diş çıkarıyoruz herhalde yine zar zor saat 8de dayanamadı uyudu hala uyuyor gece ne yaparız kalkar mı bilmem
şimdiye kadar hiç saat 8de uyumamıştı

Yalniz sekerim bunlar bu saate kadar gelmediyse hepsinin yarin + kg si olur baskulde ^_^ ye ye bitiremediler ^_^

yarın pazartesiydi bildirim günüydü di mi evde olunca gün kavramımda kalmadı benim

Sen nerdesin diye sorsana bende yokoldum bi anda.. yarının yemeğini yaptım birazdanda ütü yapcam.. gündüz hem oruz hem sıcak yanaşmadım hiç, mecbur birazdan yapacam

ellerine saglik canim. Ben de bulasik yikadim o ara. Simdi de kendimi yikayip yatacagim. Kizlarin sesi cikmadigina gore ya yemekten catladilar ya uyuyakaldilar ^_^

Allah yardimcin olsun canim. Zaten uykusuzsun daha bi uykusuz geceler seni bekler ^_^

Allah yardimcin olsun canim. Zaten uykusuzsun daha bi uykusuz geceler seni bekler ^_^

ayy inşallah eziyet etmez
çok şükür öğlen 2 saat uyudum annem baktı emineye

Sanada şimdiden sıhhatler olsun... uyu iyicede uykunu al bari biraz..yoğunluk uykusuzluk kötü.. gül ablada yatabilse ne güzel olur...

Desene iş yerindaki nöbeti aratmıcak pranses bugün.. inşallah beklediğin gibi olmazda uyur güzelce canım

Desene iş yerindaki nöbeti aratmıcak pranses bugün.. inşallah beklediğin gibi olmazda uyur güzelce canım

amin cnm inşallah

bu arada bugün abim geldi 1 hafta burada olacak inşallah
iş icabı geldi gerçi ama olsun gördük ya birbirimizi

canım onlar pakette olduğu için zararlı içinede beyaz çay dan başka aromalar koyuyorlarmış....bizm aldığımız ondan değil ,,,aktarlarda satılıyor yaprak halinde karışımsız
merhaba canım

diş çıkarıyordur kesin,,,hasta olsa anlarsın hemşiresin sen

iftar

1 zeytin
yarım tabak patlıcan kıymalı
yarım tabak kabak kıymalı
semiz salatası
yoğurt
çekirdek
çeyrek şeftali,,,3 kiraz
omega 3 ve antioksidan

bugün bir ara gördüm üstte 1 diş daha geliyo patladı sanırım incecik beyaz beyaz gördüm
alttada sanki damağı kızarmış yakında çıkacak gibi hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…