Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evet ya gitme moduna girdim zaten bilet alınır alınmaz. Az kaldı kavuşmamiza melegim mm. ..

Az öncede uyudum 1 saat iyi geldi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet ya gitme moduna girdim zaten bilet alınır alınmaz. Az kaldı kavuşmamiza melegim mm. ..

iyi yapmışsın geceye kadar yeter sana

inşallah gelince bi daha dönmezsin

İnsallah gelisin olur sonra da kocisin gelisi olur ^_^ donmezsiniz.

Heyecan had safhafa guzwller guzelim ^_^ gel de kavusak

İyi olmus nasil birakti kizlar? ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya genital çok acimiomu lazerle.. benım çok canim yandı bacaklarim da. 2.seansi şimdiden düşünüyorum. Gerçi eylule daha var. Bronzlasmamak lazımmış havuzda Tayt mi giycem napicam illa havuza giderim .adapazarinda çok güzel havuzlar var sadece kadınlara. Suda da olsa yanio bacaklar.

Benim Karnım öyle işte . Kasta olmadığı için sağa sola dönerken büzusuk deri yığını şeklinde. Yani napsam o geçmez. Benim ki ameliyatlik bir mini karın germe bi meme silikonu lazım bana ki kaporta toplansin. Dışardan hersey iyi hoş ama iç dünyam biraz buzusuk

ben sadece kendimde öyle sanıyorum ,,,onuda fazla kg dan düştüğüm ve yaşımdan dolayı sanıyordum ,,,,her yanım sallanıyor,,,giyinince bişey yok ben kendim dikkat ettiğim için farkediyorum,,,,siz o kadar spor yapmanıza rağmen düzelmezse ben yandım

tünaydın canım

önce sonraki mesajına cevap vermişim bunu sonradan gördüm

sana da iyi pazarlar

bebiş nasıl, hamilelik sıcaklarda nasıl geçiyor

Gül ablam iyi çok şükür bir sıkıntı yok
Sadece herşeye yetisemiyorum yemek yapsam temizlik kalıyor temizlik yapsam ütü
Geriden takip ediyorum ev işlerini
O mod sıkıyor
Aman o da öyle olsun hep mi hamile olcam diyip salliyorum yapamadığımi
Bugün sağolsun eşim evi süpürdü ben de yer toz, yemek güzel oldu
Darısı utume inşallah

Benim de idolumsun bu arada ben de inşallah senin kgna gelebilirim
Geçen sene istanbulda otelde bile bozmamistin ya ben sana inandım bozmayacagina

Ben normalde 74den 67ye indim geçen yıl
Sonra sporu ve karatayi bırakınca 72lere kadar çıktım
72ile hamile kaldım şimdi 73,5 um
İnşallah 80le falan kapayabilirim

iş olduğu kadar olsun boş ver, gerektiğinde kadın tutup yaptırırsın,,,önemli olan senin ve bebeğin sağlığı ,,,

sağol canım,,,diğer topikteki bayanların çoğu bana aynı şeyi söylüyordu idolümsün diye,,,ben orayı bıraktıktan sonra çoğu gitti,,,,mavibisiklete üzüldüm,,,,ben bu topiği açtım diye bana bir sürü laf saydılar o beni savundu,,,onlara kızıp bıraktı 1-2 sefer buraya geldi bi daha görmedim,,,kaania da aynı şeyi yaptı beni savunup buraya geldi sonra hamile kaldı 7 aylık olmuştur, epeydir gelmiyor....

5 yıldızlı otellerde açık büfe yada Bakan menülerini ben seçiyordum ona rağmen kaçamk yapmıyordum,,,,Bakanlar yemeğe gecikince ben sabah kahvaltıda yanıma aldığım minik dano ne yoğurtu 8 gibi yiyordum başka bişey yemiyordum,,,öğlen yediğimle sabaha kadar duruyordum 4 günde 1,5 kg vermiştim,,,,100 lerce çeşitten bişey yememiştim...sende iyi hatırladın eylül ayındaydı,,,,,

Afiyet olsun ablacımm aylarrrr sonra sende hakettin kaçamağı
benimki de komik bir kaçamak çay kaşığı kadar

onu yaparken bile kendimi suçlu gibi hissettim alsam mı almasam mı diye düşündüm, sonra da minnacık al 12 ay bi lokma almadın aydan 1 çay kaşığından bişey olmaz dedim.....

Gece kuşları sabaha kadar yatmayın sonrada bu saatte kimsecikler olmasın

gece de ben vardım şimdi de....uyku olmayınca pc de vakit geçiriyorum,,,,8 kg süt aldım kaynattım, kaymaklarını aldım,,,,2 kg dan yoğurt yaptım, nohut mayası bozulmuştu yendiden yaptım 1 kasede buzluğa atmıştım,,,,onu çıkardım olurmu olmaz mı diye az mayaladım, olursa arkadaşa da 3-4 kg sunu mayalayacağım,,,,,sütçü de taze kabak vardı onu aldım kıymalı kabak yemeği yaptım,,,hem buraya hem işlere yetişiyorum,,,,
topiği boş bırakmıyorum gençler gezsinler uyusunlar ben dükkanı beklerim

Ohhh miss afiyet olsun ablacım.. iyiki nohut mayası yapmışız harika oluyor... annemede yaptırmıştım afyona giderken kardeşimin yanına ne olur na olmaz diye buzuğa atmış döndüğünde de onla mayalamıştı hiiç bişi olmamış çok güzel oldu diyodu.. seninkide güzel olur.. ende işyerindeki arkadaşlara götürmüştüm çok beğenmişlerdi benim yoğurdumu, onlarda organikleştiler eğer tutmazsa senin yoğurt bende verebilirim sana

Allah kabul etsin kızçeler ^_^

11:30
+10 adet zeytin
1 çb ceviz (kaymak ve 2 gün kurusu ile)
domates, sivri biber, taze soğan, semiz otu, eski kaşar ve 2 yumurta ile menemen. ^_^ Sanırım yumurta bana geç saatlerde dokunuyor. İki gündür yiyebiliyorum. ^_^
Semiz otu+salatalık+sarmısaklı cacık üzeri kuru nane, sumak ve zeytinyağlı.
Beyaz çay
Sade Türk Kahvesi
^_^

Menemenin porsiyonu büyük olunca acıkmadım hiç. 18:00'de sırf yemiş olmak için yine aynı cacıktan yapıp içtim ^_^

Bir sade kahve daha içme niyetindeyim.

Hepinize afiyet olsun ^_^ Sanırım salı günü sahalara geri döneceğim ben de

bende komşulara, işyerindekilere ve gündek,lere vermiştim,,,tembeller sütçüden süt almaya üşeniyor mayayı bozuyor kıymetini bilen yapıyor,,,bir arkadaşımın annesi yaşlı teyze çok beğenmiş normalde yoğurt yemezken bununla mayalananı severek yiyormuş,,,,

2 saate açacağım bakalım nasıl olacak,,,dolapta yoğurt var ama hafif ekşimeye başlamış olmazsa ondan yaparım,,,bayrama kadar idare etsin bayramda 10 gün yokum dönüşte gerekirse senin yanına gelir alırım
Açtınız iftarları çayın rehavetine kapıldınızz demiii
ben çayı 10 gibi demleyeceğim daha 2 saat olmadı,,,,mutfakta sütlerle boğuşuyorum,,geçen haftadan kalan 2 kg vardı ondanda peynir yapacağım

afiyet olsun canım

kesin öyle oldular canım. gel dedikodularını yapalım

bende geldim hadi yapalım,,,,,,,önce kedi den başlayalım iyice zayıflamış aynı hatice ye benzemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…