Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ne kadar sürede farketti diyor

Aslında kalça hareketlerini 8 aydır yapıyordum, ama mesela squat, lunge yaparken, kalça kaslarını sıkmak gerekiyor ben onu yapmıyordum. Onun için etkisi az olmuştu. Sonra bu bana özel yapılan programda yeni yeni öğrenmiştim kalça kaslarını sıkarak yapmak gerektiğini. 8 hafta onu yaptım ve gerçekten farketti. Sonra brazil butt lifte başladım. Onu da yapalı 3 hafta oldu.

Ben 4 seans gittim genitale, ilk iki cok acidi, sonra hafifledi. Simdi ustte nerdeyse hic yok, altlarda kaldi biraz. Tr ye gelice devam edicem kismetse,
Bacaklara da baslamayi dusunuyorum kisa dogru. Havuza gideceksen sende kisa dogru yaptir, yaniyomus gunes gorunce.
Yillar once ozlem yildiz cikmisti gazetede, kollari yanmis. Lazerden sonra solaryuma girmis. O gelir hep gozumun onune.

Duzelmiyo ablacim, benimde gobegim daha ilk cocukta kaydi. Gercektende karin germe ve silikon gerekli bayanlara.

bugün bir ara gördüm üstte 1 diş daha geliyo patladı sanırım incecik beyaz beyaz gördüm
alttada sanki damağı kızarmış yakında çıkacak gibi hayırlısı bakalım

Dis geliyooo, dis sıkıntısıdir o haller. Insallah uyanmaz gece.

Çok zayıflamış garçekten göbek neresinde merak ediyorum valla... göbek göbek dedi hiç bişi kalmadı, ide güllaç mantı yufka götürüyor... iyiki yiyor yoksa düşünemiyorummm

afiyet olsun canım

bende geldim hadi yapalım,,,,,,,önce kedi den başlayalım iyice zayıflamış aynı hatice ye benzemiş

Dedikodumuz da yapılmış.
kedi bana kötü örnek oluyor...hep onun yüüenden 1 çay kaşığı karpuz ve güllaç yedim

Senin kaçamak yapmana sebep olmak, benim için büyük başarı. Kendimi kutluyorum. Bu bir ilk oldu.

lazer muhabbeti geçmiş yeni gördüm
bende gidiyorum 2 seans gittim 4 bölge paket aldım bitasiye gitcez artık

Sanada şimdiden sıhhatler olsun... uyu iyicede uykunu al bari biraz..yoğunluk uykusuzluk kötü.. gül ablada yatabilse ne güzel olur...

Sagolasin canim. Kahvaltiyi hazirlayim dedim bu saati buldu ^_^ maratona hazirim ^_^ gul ablada kurt var yatamaz o ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar abim uyukluyo
kalkayımda onun yatağını yapayım
sonra bende yatarım sahura kadar uyuyayımda gece kızın ne yapacağı belli olmaz

Bugun arkadaslarla markete gittik,
Alisveristen sonra da hadi disarda yiyelim dedik.

Iftar
Cok az tavuk uzeri peynir ve mantarli
( neredeyse tamami deri ve kikirdakti )
Salata, yesil cay

Sonra eve geldik, evde kahve ictik.
O arada sizi dusundum, bugun giremedim dogru duzgun,
Bakamayinca ozluyorum

Simdi saat 2 soda ictim bir su bardagi.
1 saat sonra sahurluk calismalarim baslar.

Son düzenleme:
benin mailimi vereyim oraya atarsın canım

Dedikodumuz da yapılmış.

Senin kaçamak yapmana sebep olmak, benim için büyük başarı. Kendimi kutluyorum. Bu bir ilk oldu.

Sagolasin canim. Kahvaltiyi hazirlayim dedim bu saati buldu ^_^ maratona hazirim ^_^ gul ablada kurt var yatamaz o ^_^

kurtlu kaşarım ben

kesici dişlerinimi çıkarıyor

üstte ön kesiciler çıktı yan kesicilerden 1i çıktı diğeri yeni patladı sanırım öyle gördüm
alttada aynı şekilde 2 tane kesicisi, 1 yan kesicisi çıktı diğer yan kesicisi de eli kulağında kızarmış açılacak gibi :44:

Yalniz sekerim bunlar bu saate kadar gelmediyse hepsinin yarin + kg si olur baskulde ^_^ ye ye bitiremediler ^_^

Nerden bildin ben +çıktım felaket

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dedikodumuz da yapılmış.

Ya ben diyorum bu kedican dayaklik diye ^_^

Kedi canini senin. Kan grubu listesi icin sagol. Telefonda gormeden yaziyorum resim dosyasi olunca. Hos halden anlarsin ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…