Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kurtulsan 41 lere inersinyediğin halde böylesin

sporu azalt göbek çalış sadece yağa kalmadı

Hiç durmadan spor yapio diyorum senin vücut yapın bu diye anlamıyor sıpacik😊43 kg gelinmi olur bea ii ce inceledi daraldı yürüyen gelinlik olcak bizim kiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün tartilmayi unutumuyoruz. Ben bu hafta veremedim de + çıkmasam iidi

Biz çıktık bugün ufakliga baston puset aldım artık büyüğü çok ağır gelio kaldiramiyorum. Havaalaninda eziyet olcak bana. istediğim gibi birsey aldım. Ablasının vardı ama biri hediye almıştı hiç istediğim gibi değildi ama israf olmasın diye iyice kullandım . İsim kalmayincada verdim ihtiyaç sahibi birine.

Hediye güzel şey ama onun gibi bisürü şeyi sevmeden kullanmak zorunda kaldım israf etmemek adına

Malumunuz dün 2 saatlik uykuyla ayaktayim millet gidergitmez devrildim. Hala uykum var

iyi yapmışsın hem çocuklar hem yükleri taşıman kolay olur,,,,gittiğin yerlerde de rahat gezersin
Malumunuz dün 2 saatlik uykuyla ayaktayim millet gidergitmez devrildim. Hala uykum var

çoğu gitti azı kaldı geri saymaya başladık ,,,o zaman bi düzene gireceğiz

kurtulsan 41 lere inersinyediğin halde böylesin

sporu azalt göbek çalış sadece yağa kalmadı

Sadece karın çalışmamak gerekiyormuş. Birde zayıflıyorum kilo verince diğer bölgeler yumuşayıp kötü duracak. Eğer kalça çalışmasaydım dümdüz olacaktı şu an ki kiloyla. Öncekine göre küçüldü ama şekli daha iyi oldu. Dün kuzenim daha kalkık olmuş dedi hatta. Demekki doğru yoldayım. Birde kol önemli. Arka kol sallanıyor, şu an gayet iyi ama hala biraz var. Şunu anladım ki spor yapılıyorsa tüm vücut çalışılmalı, bütün olarak çalışınca vücut daha dengeli şekil alıyor ve zayıf olsamda kardiyoyu da eklemeliyim. Çünkü kardiyo da çok önemli, vücut iç yapısını kuvvetlendirmek için.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

haklısın yağlar gidince içi boş tulum gibi duruyor,,,ben 15 gündür öğlen yürümüyorum cıvıdım sanki bacaklarımın içi sallanıyor,,,toparlanmam lazım

büyük kızımda kalça için hareket soruyordu kaldırmak iiçin

Mail adresini at bana, leandronun kalça egzersizlerini atayım. Üşengeç olduğu için 10 dklık olanı atarım. :)

Mail adresini at bana, leandronun kalça egzersizlerini atayım. Üşengeç olduğu için 10 dklık olanı atarım. :)

Ayyy, kusura bakma büyük kızmış. Küçüğü sandım şaşırdım. :)

Son düzenleme:

Kedican yumurtayida yesillikle yemek gerekiyor, yanina sut, peynir yememek lazim ama ramazannda hic kasmiyorum, zaten 2 ogun yiyoruz,
Etimizin yanina cacigimizi falan icicez tabi,
Icimiz yaniyo butun gun, peynirimizi de yeriz keyfimize bakariz. Ramazandan sonra dikkat ederiz vitamin islerine. Cay da dedigin gibi,
Siyah cayi hic icmem normalde, sahurda her aksam iciyorum

Girip baktim sabah sana, ama yazamadim
Senn gunduz yorgunlugunun ustune bide gece uyurkende yoruluyosun be ablacim.
Yaramaz cocuk gibisin, cok guldum L gibi diyince.
Cok uykusuz oldugum zaman bazen bende rahat dalamiyorum,
Cok ters bi durum ama anliyorum seni

Ayyy, kusura bakma büyük kızmış. Küçüğü sandım şaşırdım. :)

alttakini okumadan üsttekine göre kızıma yorum yaptım seni burcu sandı galiba ,,,büyük diye de belirtmiştim dikkatini çekmedi galiba dedim,,,alttakini okuyunca güldük

...ben hep böyleyim belde 3 fıtık olduğu için ona göre şekil vererek yatmam lazım, dizde sıvı bitmesi olduğu için bükmemem lazım ....normal insanlar gibi yatamıyorum,,,sırt üstü uyuyamıyorum ,,,,yan yatıp dizlerimin arasına yastık koyuyorum 2 dkk sonra başka şekile geçiyorum ,olmuyor başka şekil 2 kişilik yatakta bi uçta bi uca uykuya dalana kadar o yastık benimle dans ediyor....ramazanda dansım iyice arttı

oy kıyamam sana ^_^ tuvaletten ayağın kesildi mi bari?

canım lazere gitmen kendine en büyük hediyen olur. git 3-5 seansta kurtul. inan o bile insanı çoooook mutlu ediyor ^_^ şu an bedenimizi iyileştirmeye çalışıyoruz malum, kendini ödüllendir ^_^

afiyet olsun canım ^_^

hoşgeldin ablacım, afiyet olsun. kaçamaklarınla bize kötü örnek oluyorsun, sonra kedi burnunu yufkadan mantıdan çıkaramıyor

sahura kadar sassy suyumu bitirmem lazım ,,,,,,yarım lt ancak içtim geldiğimden beri

oooh afiyet olsun. su içmek dünyanın en güzel şeylerinden biri bence ^_^

senin gönderdiğin kan grubuna göre diyet tede süt ve ürünleri bana uygun değildi, onu okuduktan sonra hayatımdan çıkardım süt ve peyniraltı suyunu

Evet, sana uygun değildi. Benimde tavuk yememem lazımmış. Ekmek çok zararlıymış bana. A grupları yiyebilirmiş ama b yiyemezmiş.

Bence işe yarar. Zencefil sindirime yardımcı.

AB grubuna göre yasaklı ve izinli şeyler ne peki? ^_^

Bu gece kimsecikler gelmemiş.

Ben pirelerle haşır neşirdim

afiyet olsun ablacım

afiyet olsun canım. desene bugün hem bedeni hem mutfağı temizledin kaymak gibi yaptın

iyi sabahlar Çıtırlarım

seraym ben yatar dükkan sana emanet kapatmayı unutma

içinde değerli arkadaşlar var çalan olmasın

paha biçilemez kıymette

oy o derece diyorsun yani ^_^ şu detoks işine bakalım canım ^_^
afiyet olsun canım iftar - sahur arası o kadar kısa ki insanın canı bir şey yemek istemiyor.

afiyet olsun. xxx yapmamam gerekiyor ama yaptım. bu kalıbı sen çok kullanmaya başladın. 40 kg'e düşmen yakındır

günaydın ^_^

hahaha komedi filmi gibi. söylemesi ayıp ben de 00:30'da yatıp 07:00'de uyandım. Kalkıp su içtim. Sonra kitap okurken yine uyumuşum 11:00'de uyandım. İyi uyku stokladım ^_^

Günaydın canım, sabah çok sıcaktı evet. Fakat şu an Kadıköy'de hava esintili. Çok da serinledi efil efil ^_^

Banyo giderinden yakında el sallarız sana. Dikkat et de suyun çok tazyikli olmasın

Hehe ben sabah tartılacağım canım ^_^

güle güle kullansın minik prensesim benim ^_^ hadi artık 10'dan geri saymaya başlayalım canım ^_^

Senin yerine de uyudum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…