Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kolay gelsin

bakalım bu gecede pişti olacakmıyız ,,,ben şu ana kadar bişey düşünmedim mutfağa girince aklıma ne gelirse yapacağım

Aynen, once buzdolabini bi karistirmam lazim.
Oraya bakinca ilham geliyo

Son düzenleme:
Ben ne yiyeceğimi söylesem mi bilemedim. Ramazandan önce yemeyi planladığğım birşeydi. Yeter artık diyeceksiniz.

saat 23:30da başlayan emineyi uyutma çalışmaları 01:25 itibariyle sona ermiştir
çok şükür sonunda uyudu benimde uykum var ama yatmamla kalkmam bir olacak diye yatmamaya karar verdim
biz ne planlarsak planlıyalım hep Rabbimin planları işler
iftara misafir alcaz derken iftara misafir gittik
komşumuzun babası ölmüştü ya 2 gün önce iftar öncesi mevlüt okutup iftar veriyorlarmış oraya gittik amcamıza dua ettik
eve gelince cafeye gittik 11di geldik belki bu kadar dışarıda gezme benim hanıma yaramamıştır dellendi gece gece

yok cnm bizim hendek içinde ahşap kafe
pazar günü abim gelcek inşallah (o gün de misafirim gelebilir yarın haber alcam)
o geldiğinde belki adapazarına gideriz iftara belkide sapanca kenarına piknik yapmaya gideriz iftara bilemedim şimdi
başka nereler var ailecek hem piknik gibi hem iftar gibi olabilecek biliyon mu

yemedim dışarıda yedik az önce anlattım
eve gelince annem pilavı pişirdi 3e bölüp difrize kaldırdık
millet ramazanda difriz boşaltır bizim ki doluyor mübarek

gece uyanmasa bari ,,,seneye uyanır gelir mende deldim acıktım diye

başınız sağolsun

neye niyet neye kısmet diye buna denir

yemedim dışarıda yedik az önce anlattım
eve gelince annem pilavı pişirdi 3e bölüp difrize kaldırdık
millet ramazanda difriz boşaltır bizim ki doluyor mübarek

iyi olmuş eline hazır gelir

Ben avrupa yakası bayrampaşa canım bizim burda hava çok ağır çok fazla işyeri var alışveris merkezleri falan hava 3 derece dsha fazla ısınıyor ha birede yol okul yapılıyor toz duman kabus ya. Bende sapancaya arkadaşımama kaçsam acaba sıcaklar bitene kadar mis gibi köy havası alsam. Kıymalı bulgur cok basit aynı karnıyarık ici gibi iç hazirliyorsun salça degil domtişle bol domtisli bulguru ekle sula tamam yemeğe hazır

Aynen canım benimde eşimin ilk çocukta sperm sayısı düşüktü dr. bizede vitamin ilacı verdi bende extra olarak keciboynuzu pekmezi findik fıstık susam hepsini kariştırımacun yapmıştım kaliteli spermle hamile kalmak daha iyiymiş sperm ne kadar kaliteliyse dogum kusurları o kadar azlıyormuş.Amin

Buna koptum feyste de instgramada ekledim
Evet harika aynı ben

Ya bide beni düşün senin iki katın kiloyla tam bir kabus.

Sizin iftar vaktiniz tabi. Monolog takiliom burda😄 Allah kabul etsin güzeller

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sagol canım aman takilında yoksa dünkü gibi sessiz olmasın forum

şekerim ben buradayım. bugünkü iftarım bakü saatine göreydi hahaha
kursun olduğu günler de norveç'e göre tutuyorum

Oh hayat sana guzel dört beş gun

Yarına misafirim var ne yapacağımı hala bilmiyorum bu sefer mantı yapmiyacagimi biliyorum😄😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mantar dolması yapsana ben çok severim gelende çok begenerek yer. Büyük mantarları al gobeklerini kobar tavuk göğsünü rondoda çek kıyma olsun tereyağı,karabiber,bir kaşık yoğurtla harmanla,mantarların içine dodur,pıştikten sonra misafir gelmesine yakın uzerlerine kaşar peynir dök tekrar fırinla sicak sıcak ye.

Kız elleme kızı yesin düşunsene benden iki tane kedi bide çanta cikiyor o yemesinde benmi yiyeyim . Yuz bulma sende kedi öyle kacamak yok ben senden utancima yapıyorum bu diyeti he bide babymomdan

Bende ne tarifler varda karatay teyzem dover beni. Ben bosu boşuna bu kiloda değilim .

Sporum
Mekik Tekeri
Barfiks
Bum bum rapido
Abs rapido

Uşeniyom üseniyom dedin gene yaptin sporunu maşaallah şu mekik tekeri dediğin sınav tekeri değilmi yeşil bir şey yerde donüyor yoksa ne anlamadım benim dediğimse memnunmusun bende almak istiyorumda

Daha yeni yeni alışıyorum. :) Memnunum. İlk yaptığımda yanlış yapmışım kollarım 1 hafta ağrıdı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[video=youtube;LULvyCR-_lY]http://www.youtube.com/watch?v=LULvyCR-_lY[/video]

Ab Wheel Slider Karın - Göğüs - Kol - Omuz - Sırt Çalıştırıcı Egzersiz Aleti

Egzersiz Tekeri AB Wheel tüm dünyada karın kası antrenmanları için en çok terch edilen spor aletlerinden biridir.
Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin üstünde öne doğru uzanarak kullanacağınız Egzersiz Tekeri AB Wheel tüm karın kaslarının yanı sıra göğüs, kol, omuz ve sırt kaslarını da çalıştıran mükemmel bir spor aletidir.

Bol miktarda kalori yakarken karın kaslarınızı çok kısa bir sürede şekillendirmenizi sağlayacak olan Egzersiz Tekeri AB Wheel'i taşıması çok kolay olan küçük bir spor aletidir.
Daha çok tecrübeli kullanıcılara yönelik bir spor ekipmanı olan Egzersiz Tekeri AB Wheel daha önce hiç karın kası egzersizi yapmamış kişileri oldukça zorlayacak bir üründür

Abdominal duvarı kuvvetlendirip, karın bölgesinde bulunan rectus abdominis, transversus abdominis kaslarını sıkılaştırmak için farklı bir hareket denemek ister misiniz?

İşte size tekerleği yürütme hareketi!
Spor çevrelerinde tersten mekik olarak ta bahsedilen bu hareket gerçekten karın kasını hiç alışık olmadığı bir şekilde stres altına sokarak onları genişlemeleri ve hacim kazanmaları için fazlasıyla zorlayacak!
Spor mağazalarında bulabileceğiniz komik görünümlü ortası tekerlikli bir sopa bu hareket için size yardımcı olabilir.

Ürün Kullanımı:
• Düz zeminde, altına yumuşak bir havlu koyarak dizlerinizin üzerine çökün.
• Ortası tekerlikli sopa aparatını dizlerinizin hemen önüne yerleştirip dirseklerinizi bükmeden tekerleğin ileri doğru ilerlemesine izin verin.
• Maksimum derece öne ilerledikten sonra karın kaslarınızı sıkın, nefes vererek tekerleği, dolayısıyla da vücudunuzu geriye, başlama noktasına toparlayın. Kollarınızı kullanmamaya dikkat edin, sadece karın kaslarınız ile kendinizi geriye çekin.
• .
Dikkat Edilecek Noktalar:
• Harekete başlamadan önce karın kaslarınızı sıkın ve sıkılı tutun, böylece lordosis (alt bel) bölgesinin düzleştiği hissedeceksiniz.
• Yaptığınız setten sonra kollarınız veya sırtınız ağrıdıysa tekniğiniz yanlış, yeniden gözden geçirin!
• Geriye dönüş esnasında, belinizi incitmemek için belinizi düz tutun, kavisleşmesine izin vermeyin.
• Bel bölgesinin aşağıya doğru battığını hissediyorsanız kapasitenize göre çok fazla ileriye uzandınız demektir, sakatlanma riskinizi arttırmayın.

Son düzenleme:
Uşeniyom üseniyom dedin gene yaptin sporunu maşaallah şu mekik tekeri dediğin sınav tekeri değilmi yeşil bir şey yerde donüyor yoksa ne anlamadım benim dediğimse memnunmusun bende almak istiyorumda

Üşenme değilde, 2 gündür bir ağırlık var üzerimde, uykulu geziyorum. Gözlerim yanıyor. Akşam iftardan sonra uyudum, 10 gibi kalktım, kollarım tutmuyor. Tekrar uyuyayım dedim, olmadı. Çay içtim, süt içtim biraz bekledim, bakalım ne olacak, duruma göre yapacaktım ve sonuç olarak yaptım, rahatladım.

Pizza yapacak annem.

Ev pizzasinin ustune tanimam.

Kucuk kuzulari, disari cikarinca yorulur iyi uyur deriz ama uyumazlar,
Yikayip yatirinca, rahatlar kolay dalar deriz ama iyice uykulari acilir.
Ben bilemedim. Ne zaman cok yoruldu, hemen uyur desem, yalanci cikariyo benim kiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…